BMW NEXT 100.

Rytojaus mobilumas kuriamas jau šiandien.

Minėdamas šimtuosius savo įkūrimo metus, automobilių gamintojas BMW vėl prisimena savo sėkmės istoriją ir tuo pat metu jau kuria ateities viziją, pavadintą „BMW VISION NEXT 100“. Būdamas BMW grupės futuristinės parodos „Iconic Impulses“ ( “Ikoniškieji impulsai”) dalimi, šis automobilis 2016 metais apkeliavo visą pasaulį. Parodai keliaujant iš Miuncheno per Pekiną ir Londoną į Los Andželą, kiekvienoje programos dalyje buvo pristatyti nauji BMW grupės vizijos aspektai bei mobilumas miesto gatvėse.

Skaityti daugiau
BMW NEXT 100.Rytojaus mobilumas kuriamas jau šiandien.
“Esu įsitikinęs, kad individualus mobilumas vėl žengia į naują jaudinantį etapą! BMW Group šis etapas prasideda jau šiandien: THE NEXT 100 YEARS!”
Harald Krüger, BMW AG Valdybos pirmininkas

BMW VISION NEXT 100.
NAUJAI PATIRTAS GRYNAS VAIRAVIMO MALONUMAS.

BMW ateities automobilis teikia tik BMW būdingą gryną vairavimo malonumą. O ateities vizija yra išties nuostabi. Dizaino kūrimas prasidėjo nuo interjero, kadangi vairuotojo gerbūvio svarba ateityje vis didės. Vairuotojas turi jaustis taip, lyg sėdėtų jam asmeniškai sukurtame automobilyje. Todėl vairuotojo erdvė atrodo gana didelė lyginant su visu automobilio dydžiu. Optiškai automobilis turi sportiškus kontūrus ir tipišką BMW sedano siluetą – nepaisant jo kupolo formos interjero. Kuriant BMW VISION NEXT pirmenybė buvo teikiama perdirbamoms medžiagoms ar atsinaujinantiems ištekliams. Visos matomos ir nematomos anglies pluošto detalės gaminamos iš medžiagos, kuri atliko iš įprasto anglies pluošto gamybos proceso.

“Ateities mobilumas naujai apjungs visas gyvenimo sritis. Aukščiausio lygio mobilumui atsivers naujos galimybes.”
Harald Krüger, BMW AG Valdybos pirmininkas

VIZIJA:
VISAS DĖMESYS VAIRUOTOJUI.

Ateityje pagrindinis dėmesys bus skiriamas tik vienam – BMW vairuotojui. BMW VISION NEXT 100 automatiškai prisitaiko prie konkretaus savininko norų ir lūkesčių. Todėl Jūs ir automobilis tampate vienu. Tai padeda įgyvendinti nuolatinio ryšio palaikymo sistemos, skaitmeninis intelektas ir modernios technologijos. Ir, svarbiausia, ši technologinė pažanga pavers Jus, šio automobilio savininką, geriausiu vairuotoju. Be to, BMW VISION NEXT 100 ne tik padeda vairuoti, bet ir leidžia Jums nukreipti akis nuo kelio – visa tai autonomiško važiavimo dėka. Automobilis perima valdymą, o Jūs galite susitelkti į kitus dalykus.

Kūrimas.

BMW VISION NEXT 100 – vizija tampa realybe.

“Mes atkakliai siekiame, kad ateityje automobilių dizainas taptų dar emocionalesnis ir suteiktų daugiau nepamirštamų pojūčių”
Adrian van Hooydonk, BMW dizaino grupės pirmasis vicepirmininkas

APSILANKYKITE ATEITYJE – NEPASIGAILĖSITE:

PASAULINIS TURAS „ICONIC IMPULSES“.

Miunchenas.

„Nuolatinis geresnių sprendimų paieškos procesas yra mūsų genuose.” Tai yra BMW AG valdybos pirmininko Harald Krüger žodžiai, kuriuos jis ištarė kovo 7 d. atidarydamas parodą „Ikoniškieji impulsai. BMW grupės ateities patirtis“ („Iconic Impulses. The BMW Group Future Experience”). Įvadiniame renginyje multimedijos technologijomis patraukliai buvo pristatytos reikšmingos įmonės istorijos akimirkos ir rytojaus aukščiausios klasės mobilumas. Šio renginio kulminacija: BMW VISION NEXT 100 pristatymas.
Skaityti daugiau

Londonas.

Apsilankymas „Roundhouse“ koncertų ir kultūros centre Londono širdyje: antrasis „Iconic Impulses” renginių etapas, kurio metu be interaktyvių eksponatų ir įdomių diskusijų esminėmis ateities temomis taip pat buvo pristatyta dviejų BMW Grupės ateities vizijų premjera: MINI VISION NEXT 100 ir Rolls-Royce VISION NEXT 100.
Skaityti daugiau

Pekinas.

Gegužės 6 d. šiuolaikinio meno centre „Ullens for Contemporary Art“ BMW direktorių valdybos pirmininkas Harald Krüger kartu su pirmuoju BMW grupės dizaino vicepirminiku Adrian van Hooydonk ateities automobilį pirmą kartą pristatė ir Kinijos visuomenei. Pabrėždamas parodos svarbą Pekine, Krüger teigė: „ Tai naujos ir labai jaudinančios eros pradžia, kurioje Kinija atliks lemiamą vaidmenį“.
Skaityti daugiau

Los Andželas.

Visos kortos buvo atverstos Kalifornijoje: spalio 11 d. paroda „Ikoniškieji impulsai. BMW grupės ateities patirtis“ („Iconic Impulses. The BMW Group Future Experience”) apsilankė Los Andžele. Naudodamasi puikia proga BMW pristatė aukščiausios klasės mobilumo ateitį ant dviejų ratų: BMW motociklą VISION NEXT 100. Ateities motociklas galutinai suformuoja požiūrį į aukščiausio lygio tvarų mobilumą ir atspindi naują motociklų koncepciją ryšio su pasauliu srityje.
Skaityti daugiau

BMW ŠIMTMEČIO KOLEKCIJA.

Mes surinkome BMW modelius iš viso pasaulio ir kartu sukūrėme didžiausią visų laikų kolekciją. Kiekvienas galėjo atsiųsti savo BMW ir taip tapti šio įvykio dalimi.

BMW FESTIVALIO NAKTIS.

Miunchene BMW VISION NEXT 100 visuomenei buvo pristatytas Olympic parke. Renginio kulminacija - BMW festivalio naktis, kurios metu buvo pristatyti nuostabūs ir jaudinantys nuotykių pasauliai, susiję su BMW prekės ženklo ir visų BMW automobilių praeitimi, dabartimi ir ateitimi.

SUGRĮŽIMAS NAMO.
BMW VISION NEXT 100 MUZIEJUJE.

Šlovinga automobilizmo akimirka BMW muziejuje Miunchene. Pasaulinio turo atomazga - BMW VISION NEXT 100 sugrįžimas į Miuncheną rugsėjį. BMW Welt dvigubo kūgio formos pastate BMW Grupė rengia parodą, kurią įkvėpė revoliucingas ateities automobilis BMW VISION NEXT 100 ir keturi interaktyvūs prekės ženklo pasauliai. BMW muziejuje lankytojų taip pat laukia 100 šedevrų iš šimtametės BMW istorijos. Vakare bus pristatyta BMW prekės ženklo sėkmės istorija įvairiomis epochomis ir bus įžengta į naująjį amžių.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 

Degalų sąnaudų, CO₂ emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO₂ emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

 

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.