BMW Group centrinė būstinė

BMW GROUP – TARPTAUTINĖ SĖKMĖ.

Bendrovė

BMW, MINI, „Rolls-Royce“ ir „BMW Motorrad“ markių modelius gaminanti BMW grupė pirmauja pasaulyje prabangių automobilių ir motociklų gamybos segmente, taip pat teikia „Premium“ klasės finansines ir mobilumo paslaugas. Jos padaliniuose įvairiose pasaulio šalyse dirba apie 125 000 darbuotojų.

Ryšiai su investuotojais

BMW grupės finansines ataskaitas, kitus svarbius duomenis ir leidinius, informaciją apie dabartinę BMW akcijų kainą, dividendus ir obligacijas rasite BMW grupės Ryšių su investuotojais (BMW Group Investor Relations) skyriaus tinklalapyje.

Skaityti daugiau

Atsakomybė

BMW grupės sėkmė visada buvo pagrįsta strateginiu mąstymu ir veiksmais, kurie užtikriną atsakingą veikimą. Todėl bendrovė, įgyvendindama savo strategiją, visoje vertės kūrimo grandinėje taiko ekologinio ir socialinio tvarumo principus, prisiima visapusišką atsakomybę už produktus ir įsipareigoja tausoti išteklius.

Skaityti daugiau

Karjera

Visus dirbančius BMW grupėje vienija ambicinga naujų kelių paieška, strateginis mąstymas ir novatoriški sprendimai. Štai kodėl mes ieškome darbuotojų, kurie įneštų į komandą entuziazmo, iniciatyvos ir tuo pačiu, nuolat mokytųsi. Norite pradėti karjerą BMW grupėje? Peržiūrėkite darbo pasiūlymus ir informaciją apie darbo aplinką įvairiose pasaulio šalyse adresu:

Skaityti daugiau