BMW pristatė X serijos elektromobilį-viziją – galės būti naudojamas ir kaip elektros šaltinis
2024.04.03

BMW PRISTATĖ X SERIJOS ELEKTROMOBILĮ-VIZIJĄ – GALĖS BŪTI NAUDOJAMAS IR KAIP ELEKTROS ŠALTINIS

Vokietijos automobilių gamintojas „BMW Group” pristato ateities X serijos elektromobilių viziją – „BMW Vision Neue Klasse X”. Koncernas pranešė, kad pirmieji naujos kartos serijiniai modeliai bus pradėti gaminti jau 2025-aisiais. Jie pasižymės ilgesniu nuvažiuojamu atstumu, o per 10 minučių juos galima bus įkrauti net 300 km kelionei. Be to, gamintojas žada, kad ateities modeliuose jau veiks dvikrypčio įkrovimo technologija.

Skaityti daugiau
BMW išleis pirmąjį elektrinį universalą – „BMW i5 Touring“
2024.02.08

BMW IŠLEIS PIRMĄJĮ ELEKTRINĮ UNIVERSALĄ – „BMW I5 TOURING“

Praėjusiais metais pristatęs atnaujintą „BMW 5“ sedaną, vakar BMW atskleidė ir netrukus debiutuosiantį 5 serijos universalą. Sportiškesnis, elegantiškesnis, išmanesnis ir dar universalesnis modelis taip pat turės ir dvi tik elektra varomas versijas. Tai bus pirmasis BMW elektromobilis, turintis universalo kėbulą.

Skaityti daugiau
Lietuvoje debiutuoja jau septintas BMW elektromobilis – „BMW iX2“
2024.02.06

LIETUVOJE DEBIUTUOJA JAU SEPTINTAS BMW ELEKTROMOBILIS – „BMW IX2“

Praėjusių metų pabaigoje Vokietijos automobilių koncerno BMW pristatytas naujas elektromobilis „BMW iX2“ atvyko į BMW salonus Lietuvoje ir debiutuoja mūsų rinkoje. Įgaliotoji BMW atstovė šalyje „Krasta Auto“ tikisi, kad šis plačiam vairuotojų segmentui tinkantis modelis prisidės prie BMW elektromobilių pardavimų augimo 2024-aisias.

Skaityti daugiau
BMW atnaujino 4 serijos kupė ir kabrioletą
2024.02.02

BMW ATNAUJINO 4 SERIJOS KUPĖ IR KABRIOLETĄ

Vokietijos automobilių gamintojas BMW pristatė atnaujintus sportiškuosius 4 serijos kupė ir kabrioletą. Šie nauji modeliai pasižymi atnaujintu, progresyvesniu dizainu, platesne standartine įranga ir inovatyviomis technologijomis – nuo lazerinių žibintų gale iki autonominio valdymo sprendimų.

Skaityti daugiau