BMW korporatyvinė prekyba įmonėms ir verslo klientams, vyras BMW priešakyje

BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: ATNAUJINKITE SAVO AUTOMOBILIŲ PARKĄ

Korporatyvinė prekyba tarptautinėms įmonėms ir verslo klientams

Kokios naudos galite tikėtis dalyvaudami BMW korporatyvinės prekybos programoje?
Džiaugsitės šiuolaikinio dizaino transporto priemonėmis su degalus tausojančiais, ekonomiškais varikliais, o darbuotojus įkvėps dinamiško vairavimo ir pažangių technologijų teikiamos galimybės. Be to, galėsite naudotis kvalifikuota tarpvalstybine svarbių tarptautinių klientų vadybininkų komandos pagalba, teikiama daugiau kaip šimte penkiasdešimtyje pasaulio šalių.

Skaityti daugiau
BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: ATNAUJINKITE SAVO AUTOMOBILIŲ PARKĄKorporatyvinė prekyba tarptautinėms įmonėms ir verslo klientams
BMW korporatyvinė prekyba – konsultavimas ir produktai; besikalbantys vyrai

BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: PRODUKTAI.

Geriausi automobilių parko sprendimai verslo klientams

Jeigu valdote daugiau kaip šimtą įmonės automobilių apimantį automobilių parką, BMW verslo partnerystės programa BMW Business Partnership gali tapti puikiu pasirinkimu: asmeninis svarbių tarptautinių klientų vadybininkas bus visada pasirengęs atsakyti į jūsų paklausimus. Be to, BMW ne tik pasiūlys itin dinamiškas transporto priemones, bet ir, pasitelkusi tokias modernias technologijas kaip BMW eDrive ir BMW EfficientDynamics, padės įgyvendinti jūsų įmonėje nustatytus tvarumo tikslus. Jeigu jūsų automobilių parką sudaro mažiau kaip šimtas automobilių, susisiekite su mūsų vietos darbuotojais ir jie mielai jums padės.

Skaityti daugiau

BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: PRODUKTAI.

Geriausi automobilių parko sprendimai verslo klientams

BMW MODELIAI VERSLUI

Nesvarbu, ar tai miestui skirta pirmoji BMW serija, ar erdvūs penktosios BMW serijos automobiliai, ar priėmimams ir oficialiems susitikimams tinkanti prestižinė septintoji BMW serija – BMW turi ką pasiūlyti kiekvienu atveju. Platus BMW produktų asortimentas apima ir itin efektyvius variklius turinčius modelius, generuojančius mažesnę kaip 120 g CO₂ emisiją vienam kilometrui, todėl galime pasiūlyti jūsų automobilių parko efektyvumo standartus atitinkančius automobilius. Įvairūs modeliai, pavyzdžiui, BMW 530e arba BMW i3/i3s, yra ypatingai ekonomiški ir generuoja mažesnę kaip 90 g CO₂ emisiją vienam kilometrui, todėl galėsite naudotis daugelyje šalių taikomomis mokestinėmis lengvatomis. Dar daugiau – tokios naujausios pagalbos vairuotojui ir asmeninio asistento sistemos kaip BMW išmanusis asmeninis asistentas (BMW Intelligent Personal Assistant) užtikrins dar saugesnes ir patogesnes keliones.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams, BMW 1 serijos modeliai

BMW 1 serija

Atletiški kontūrai ir pažangus dizainas leis nustatyti savas taisykles, mėgautis šia diena ir užkariauti didžiųjų miestų gatves. Pirmoji BMW serija – tai dar didesnis ir itin ekonomiškas vairavimo malonumas.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams BMW 2 serijos modeliai

BMW 2 serija

Susipažinkite su BMW 2 serijos modeliais – BMW Active Tourer, BMW Gran Tourer ar BMW kupė, kabrioletu bei Gran kupė – BMW būdingas dinamiškas dizainas, išsiskiriantis kompaktiškumu, praktiškumu ir universalumu. Sportiškas pasivažinėjimas, atostogos, o gal kasdieninis vairavimas? Kad ir ką beplanuotumėte, šie automobiliai bus visuomet pasirengę kelionėms.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams, BMW 3 serijos modeliai

BMW 3 serija

Kvapą gniaužianti dinamika, tobulos proporcijos, įspūdingos technologijos ir trys BMW modelių variantai – tai išskirtinės trečiosios BMW serijos sedanų, Touring ir Gran Turismo automobilių išvaizdos priežastis, leidžianti diktuoti efektyvumo ir veikimo galimybių taisykles.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams, BMW 4 serijos modeliai

BMW 4 serija

Sportiškumas įsilieja į kvapą užimančią estetiką. Ketvirtosios BMW serijos kupė ir kabrioletas – tai įspūdingi visiškai naujos BMW automobilių kartos atstovai. Šio modelio asortimentą puikiai papildo ketvirtosios BMW serijos Gran kupė automobilis, užbursiantis tikra elegancija.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams, BMW 5 serijos modeliai

BMW 5 serija

Nepaprastai išraiškingi, tobulai pritaikyti aukščiausiems standartams ir nepriekaištingai stilingi. Penktoji BMW serija – tai galios ir stiliaus demonstravimas visur, kad ir ką bedarytumėte. Ir visai nesvarbu, kurį modelį pasirinksite – BMW 5 serijos sedaną ar BMW 5 serijos Touring.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams BMW 6 serijos modeliai

BMW 6 serija

Ilgametė laikui nepavaldaus žavesio tradicija: Šeštosios BMW serijos automobiliai – tai nepaprastas manevringos dinamikos ir ypatingos elegancijos derinys.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams BMW 7 serijos modeliai

BMW 7 serija

Septintoji BMW serija skirta tiems, kurie nori vis daugiau. Išmėginkite pažangiausias automobilių technologijas, aukščiausio lygio efektyvumą bei komfortą.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams, BMW 8 serijos modeliai

BMW 8 serija

Individualius poreikius patenkinsiantis greitėjimas, priversiantis širdį plakti smarkiau: kai aštuntosios BMW serijos modeliuose (kupė, Gran kupė ir kabriolete) sportiškumu alsuojantis charakteris susijungė su prabangių BMW automobilių klasei būdinga dvasia, buvo sukurta visiškai nauja estetikos forma.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams, BMW X serijos modeliai

BMW X serija

Būti lanksčiu – tai išlikti mobiliu.Rinktis jums – pradedant BMW X1 ir baigiant BMW X7. BMW X serija leis demonstruoti neribotas galimybes miestų keliuose ir bekelėje bei mėgautis jaudinančiu virpuliu tiek viduje, tiek išorėje. Šie įspūdingi automobiliai pranoks jūsų lūkesčius.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai verslo klientams BMW i serijos modeliai

BMW i serija

BMW i serijos modeliai BMW i3/i3s, BMW iX3 ir BMW iX – tai revoliucingi elektromobiliai ir transporto paslaugos automobilių parkams bei dėmesys tvarumui visoje vertės grandinėje.

Skaityti daugiau
BMW korporatyviniai pardavimai BMW eDrive modeliai verslo klientams, BMW modeliai gatvėje

DAUGIAU KAIP 55 MODELIAI, KURIŲ CO2 EMISIJA NEVIRŠIJA 120 G/KM

Įkraunamų BMW hibridinių automobilių eDrive technologija – tai pažangios elektrinės pavaros, itin efektyvios ličio jonų baterijos ir išmanaus energijos valdymo derinys, užtikrinantis mažiausiai taršų ir ypatingai efektyvų vairavimą. Siekiant užtikrinti didžiausią efektyvumą ir atsižvelgiant į baterijos įkrovimo lygį, važiavimo greitį bei maršrutą, ši technologija automatiškai aktyvins tinkamiausią važiavimo režimą. Važiuodami tik elektriniu režimu arba visiškai elektriniais BMW iX3, BMW i3 arba i3s automobiliais, negeneruosite jokios emisijos ir mėgausitės įspūdingomis akceleracinėmis savybėmis.

BMW EFFICIENT DYNAMICS

BMW korporatyviniai BMW Efficient Dynamics eismas mieste

Siekiant laikytis dar aiškesnės, labiau individualiai pritaikytos naujosios Pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros (WLTP) reikalavimų, BMW EfficientDynamics technologijos tapo aktualesnės negu bet kada anksčiau. Šios technologijos yra į tvarumą, efektyvumą ir ekologiškumą orientuotos strategijos dalis ir apima degalus tausojančius variklius, automatinę Start/Stop funkciją, dar geresnes aerodinamines savybes, energijos regeneravimo stabdymo metu technologiją ir daug daugiau.

BMW korporatyvinės prekybos paslaugos verslo klientams; BMW elektromobilių priešakyje stovintis vyras

BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: PASLAUGOS.

Individualūs BMW sprendimai jūsų įmonei pasauliniu mastu.

BMW kolektyvas visada pasirengęs padaryti viską, kas tik yra jo galiose, kad būtų patenkinti ilgalaikiai jūsų organizacijos poreikiai bei reikalavimai. Mes siūlome jūsų vietos rinkai pritaikytus produktus ir paslaugas. Išvystytas pasaulinis mūsų prekybos organizacijų ir tarpininkų tinklas leidžia pasiūlyti jūsų įmonės poreikius atitinkančius individualius sprendimus. Tai apima galimybes siūlyti įvairių tipų transporto priemones ir tokias finansavimo bei mobilumo paslaugas kaip ParkNow ir SHARE NOW.

Skaityti daugiau

BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: PASLAUGOS.

Individualūs BMW sprendimai jūsų įmonei pasauliniu mastu.

FINANSAVIMO IR IŠPERKAMOSIOS NUOMOS GALIMYBĖS

BMW korporatyvinės prekybos paslaugos, BMW finansavimas ir išperkamoji nuoma verslo klientams; BMW automobilio link einantys vyrai

BMW finansinės paslaugos – tai įvairūs individualiai pritaikyti automobilio įsigijimo finansavimo pasiūlymai, padėsiantys įsigyti arba išsinuomoti BMW automobilį. Kiekvienoje BMW automobilių prekybos atstovybėje dirbantys finansinių paslaugų teikimo specialistai padės įgyvendinti su jūsų automobilių parku susijusius poreikius. Jums išsirinkus konkretų automobilio įsigijimo finansavimo būdą, pavyzdžiui, pasirinkus išperkamąją nuomą arba nusprendus nuomotis automobilį, suteiksime visas su tuo susijusias paslaugas. Siekiame, kad jūs ir jūsų darbuotojai kelyje atsidurtų kaip galima greičiau.

BMW korporatyvinės prekybos paslaugos, BMW Connected Drive verslo klientams, BMW vairuotoja

BMW CONNECTED DRIVE.

Su BMW ConnectedDrive biurą perkelsite ir į savo automobilį. Šis technologijų paketas apima daugybę paslaugų, programėlių ir pagalbos vairuotojui sistemų, padėsiančių palaikyti ryšį su visu pasauliu. Naudodamiesi BMW ConnectedDrive paslaugomis, galėsite gauti, skaityti ir atsakyti į elektroninius laiškus, taip pat sinchronizuoti automobilio ir savo duomenis, pavyzdžiui, adresų knygelės informaciją. Dar daugiau – galite visiškai pasikliauti pagalbos vairuotojui sistemomis kiekvienos savo kelionės metu. Pavyzdžiui, išmaniuoju asmeniniu BMW asistentu, kuris jūsų BMW automobilį pavers dar išmanesniu ir padės bet kokioje situacijoje.  

BMW KORPORATYVINIAI PARDAVIMAI: SUSISIEKITE SU MUMIS.

Atsakysime į visus jūsų klausimus dėl specialių BMW pardavimų pasiūlymų įmonėms.

Prašome pateikti glaustą su jūsų paklausimu susijusią informaciją ir mes netrukus su jumis susisieksime. Visa gauta informacija bus laikoma konfidencialia.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis:

 

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas
Tel.: +370 5 2740 440
El. paštas: matas.janusaitis@bmw.lt

Skaityti daugiau