MEISTRIŠKA KOKYBĖ.

Jūsų BMW buvo sukurtas ir sukonstruotas dedant milžiniškas pastangas bei su didele aistra. Dabar šiam automobiliui reikia profesionalios BMW sukauptos praktinės patirties ir įgudusių meistrų priežiūros. Taip Jūs galėsite džiaugtis savo automobilio teikiamais privalumais ir mėgautis vairavimu kas dieną. Mūsų sertifikuoti meistrai pasirūpins Jūsų BMW – nepriklausomai nuo ridos, būklės bei pagaminimo metų.


Tvarkyti savo automobilį pas mus yra privalumas Jums ir Jūsų automobiliui. Specialistai tvarkantys Jūsų automobilį pasirūpins, kad viskas veiktu tobulai. Galite būti tikri, kad meistrai atliks tik būtiniausius darbus. Jums bus pateikiama tiksli būtinųjų atsarginių detalių kaina ir darbų įvykdymo laikas.
Net ir praėjus 15 metų po paskutinio modelio pagaminimo BMW partneriai turi žinių ir galimybių tokiam BMW suremontuoti.

Skaityti daugiau

OFICIALŪS BMW SERVISAI LIETUVOJE

Oficialūs BMW serviso padaliniai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Juose atliekamos visos Jūsų automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio detalių remontas, techninė pagalba kelyje (galiojanti visoje Europoje) bei teikiama papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų.

 

Oficialių BMW servisų teikiamų paslaugų kokybę užtikrina sertifikuoti meistrai, atitinkantys aukščiausius BMW gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus, ir naudojamos tik originalios BMW detalės, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. detalėms, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus).