BMW CONNECTED DRIVE .

Jūsų asmeninis mobilumo asistentas.

BMW CONNECTED DRIVE .

Jūsų asmeninis mobilumo asistentas.

BMW CONNECTED DRIVE .Jūsų asmeninis mobilumo asistentas.

Ilgai laukta išmaniosios programa „ConnectedDrive“ debiutuoja Lietuvoje. Šią paslaugą nuo šiol bus galima užsakyti visuose naujuose BMW automobiliuose. „ConnectedDrive“ užtikrina gausybę paslaugų, palengvinančių vairuotojų gyvenimą ir leidžiančių mėgautis važiavimu. Kaip Jūsų BMW galėtų Jums pasitarnauti? Laiku pristatyti Jus į reikiamą vietą? Atsakyti į visus Jūsų klausimus? Užtikrinti nenutrūkstamas pramogas? BMW „ConnectedDrive“ skaitmeninės technologijos siūlo daugybę įvairių naudingų galimybių. Šios technologijos išmaniai ir inovatyviai palengvins Jums gyvenimą ir pavers kiekvieną kelionę išskirtine patirtimi.

Read more
Leskitės į naują skaitmeninės patirties kelionę su BMW „ConnectedDrive“.
Dieter May, Vyresnysis Skaitmeninių produktų ir paslaugų skyriaus vice prezidentas

Kaip naudotis „ConnectedDrive“?

Pradžiai vairuotojai kviečiami BMW svetainėje www.bmw-connected.com/lithuania/en susikurti savo profilį. Aktyvavus vairuotojo profilį, automobilyje atkuriami visi asmeniniai nustatymai, tokiu būdu sukuriama ir individuali vairavimo aplinka. Kiekvienas profilis sujungiamas su asmenine BMW „ConnectedDrive“ paskyra. Vėliau per ją galima aktyvuoti savo profilį net kitame BMW automobilyje, pvz. išnuomotame verslo kelionėje.


Naudodamasis „ConnectedDrive“ BMW automobilio savininkas gali susikurti skaitmeninį raktą, kuris suteikia galimybę automobilį atrakinti ar užvesti su telefonu (šiuo metu tik Samsung, vėliau – ir Apple iPhone), arba net suteikti prieigą prie jo per atstumą. Paslauga yra visiškai saugi – aktyvuojant skaitmeninį raktą ir suteikiant leidimą jį naudoti taikoma tokia pati apsaugos technologija, kokia naudojama atliekant mobiliuosius mokėjimus išmaniaisiais telefonais.

Read more

NAUJIENA - BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS.

Visiškai nauja skaitmeninė BMW funkcija – Išmanusis Asmeninis Asistentas – lyg nematomas, paprasta balsine komanda aktyvuojamas konsultantas, automobilių ekspertas, kelionės palydovas ir pokalbių partneris viename. Ši funkcija gali būti valdoma anglų, rusų ir vokiečių kalbomis.

Read more
Moteris važiuoja BMW ir naudojasi „Car Expert“ funkcija

Automobilio ekspertas.

Su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu neatsakytų klausimų nelieka. Ši paslauga tampa Jūsų pagalbininku – nepakeičiamu automobilių ekspertu. Asistentas visada pasirengęs Jums padėti, kai panorėsite sužinoti bet kokią informaciją apie savo BMW ar prireikus pagalbos. Galite dar daugiau sužinoti apie savo automobilio funkcijas, be to, šis asistentas žino viską apie Jūsų BMW bendrą būklę ir techninės priežiūros poreikius.

Read more
Moteris važiuoja BMW ir naudojasi „My Assistant“ funkcija

Asmeninis asistentas.

BMW išmanusis asmeninis asistentas unikalus tuo, kad jis visada supranta Jūsų poreikius ir suteikia geriausią pagalbą. Tereikia ištarti „Labas, BMW, važiuokim namo“, ir automobilis ras kelią namo, arba „Labas, BMW, išalkau“, ir automobilis rekomenduos Jums restoraną – jei pageidaujate, parinks jį pagal geriausius atsiliepimus. Tokiu būdu kelyje galite produktyviai dirbti, skaityti elektroninį paštą ar greitai rasti mėgstamą muziką.

Read more
Dvi moterys važiuoja BMW ir naudojasi „In-Car Experiences“ funkcija

Geriausia važiavimo patirtis.

Jūsų BMW pasirūpins Jumis. Automobilis suteiks energijos, kai esate pavargęs, atpalaiduos po įtemptos dienos ir pritaikys automobilio salono išvaizdą pagal Jūsų nuotaiką. Su „In-Car Experiences“, kurią sudaro rūpestingo automobilio (Caring Car) programos ir patirčių (Experiences) režimai, automobilis užtikrins geriausią Jūsų savijautą.

Read more
Moteris laiko BMW ConnectedDrive gaublį savo rankose

BMW CONNECTED DRIVE AKCENTAI .

BMW CONNECTED DRIVE AKCENTAI .

MANO ASISTENTAS.

Keliaukite su pačia geriausia kompanija. Visada ir visur.

Kur bebūtumėte, ką beplanuotumėte, ko Jums beprireiktų, BMW „ConnectedDrive“ suteiks geriausią įmanomą pagalbą prieš kiekvieną kelionę ir jos metu. Ieškote geriausio italų restorano mieste ar budinčios vaistinės savaitgalį? Tokias funkcijas, kaip asistento pagalbą, padėsiančią Jums visais klausimais, galite pasiekti mygtuko paspaudimu. Su „BMW Connected“ programėle galite patogiai suplanuoti savo kitą kelionę iš namų bei nuotoliniu būdu pasiekti svarbias BMW funkcijas.

Read more
Moteris važiuoja BMW nakties fone

Išmanusis asmeninis asistentas.

Ar nebūtų puiku, jei Jūsų BMW elgtųsi lyg asmeninis asistentas? Naudodamiesi BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu, su automobiliu galėsite komunikuoti nauju ir paprastu būdu. Asistentas mokosi Jus pažinti, stebi Jūsų elgseną, kad galėtų geriau įsiminti Jūsų įpročius ir padėti bet kokioje situacijoje. Asistentas gali paaiškinti viską apie Jūsų automobilį ir padėti geriau susipažinti su Jūsų BMW. Galite netgi priskirti savo asmeninį aktyvavimo žodį.

Read more
Asistento paslaugos: BMW darbuotoja su ausinėmis sėdi prie savo darbo stalo.

BMW informacijos centro paslauga.

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada mano skrydis, koks geriausias restoranas mieste bei kaip iki jo nuvykti? Asistento funkcija padės Jums kelionės metu ir išpildys Jūsų pageidavimus vienu mygtuko paspaudimu – individualiai, asmeniškai ir greitai. Norimo restorano koordinatės bus siunčiamos tiesiai į Jūsų automobilio navigacijos sistemą.
Kur bebūtumėte, ko beprireiktų.
BMW informacijos centras Jus aptarnaus anglų kalba.

Read more
Vyras sėdėdamas BMW ir moteris šalia  BMW automobilio naudojasi  „BMW Connected” savo išmaniuosiuose telefonuose

„BMW Connected“ programėle.

Prisijunkite prie savo BMW. „BMW Connected“ programėlė yra Jūsų skaitmeninis mobilusis asistentas, pasirūpinantis Jūsų poreikiais kiekvienos kelionės metu. Prisijunkite prie savo automobilio naudodamiesi išmaniuoju telefonu, išmaniuoju laikrodžiu ar „Amazon Echo“, siųskite kelionės tikslus navigacijos sistemai ir gaukite priminimus apie susitikimus, kad atvyktumėte į juos laiku.

Read more
Vyras ir moteris sėdi ant sofos ir naudojasi Nuotolinio valdymo paslaugomis savo išmaniuosiuose telefonuose

Nuotolinio valdymo paslaugos.

Ar užrakinau savo automobilio duris? Kur tiksliai jį pastačiau? „Remote Services“ nuotolinės funkcijos leidžia pasiekti automobilį per atstumą, naudojantis „BMW Connected“ programėle. Išmaniuoju telefonu galite sumirksėti automobilio šviesomis, įjungti klimato kontrolę automobilio viduje ar užrakinti BMW, kur bebūtumėte.

Read more
Besišypsanti moteris naudojasi „Remote 3D“ vaizdu savo išmaniajame telefone

Nuotolinė automobilio 3D apžvalga.

Stebėkite BMW aplinką, norėdami būti tikri, kad su automobiliu viskas tvarkoje. Su „Remote Services“ ir „Remote 3D View“ per „BMW Connected“ programėlę galite apžvelgti teritoriją aplink savo automobilį iš bet kuriuos perspektyvos, užrakinti dureles, įjungti mirksinčias šviesas ar pasignalizuoti.

Read more

MANO KELIONĖ.

Kiekvieną kelionę padaro unikalia.

Kiekviena kelionė yra skirtinga, tačiau visada galite būti tikri, kad pasieksite savo kelionės tikslą patogiai ir laiku. Tokios „Connected Navigation“ funkcijos, kaip eismo informacija realiuoju laiku („Real Time Traffic Information“) leidžia nuolat stebėti aplinkinio eismo situaciją ir pasiekti kelionės tikslą greičiau. Naudodamiesi skaitmeninio įkrovimo funkcija, savo BMW i arba iPerformance modelį galėsite ekonomiškai įkrauti bei būti tikri, kad pradėsite kelionę visiškai įkrautu automobiliu.

Read more
Moteris naudojasi „Connected“ navigacija išmaniajame telefone

„ConnectedDrive“ funkcijos navigacijai.

„ConnectedDrive“ siūlo išskirtinę navigacijos patirtį. Mes siekiame paversti Jūsų kelionę iš taško A į tašką B dar patogesne. Nuo šiol Jūs galėsite dalintis savo kelione su šeimos nariais ar kolegomis. Tai leis jiems stebėti automobilio judėjimą realiu laiku. Siekiame, kad būtumėte ramūs ir užtikrinti visos kelionės metu.

Read more
Vyras naudojasi Realiu laiku gaunamos eismo informacijos funkcija BMW ekrane

Realiu laiku gaunama eismo informacija.

Įstrigote transporto spūstyje piko metu, arba švaistote brangų atostogų laiką stresą keliančiose spūstyse? Su eismo informacijos realiuoju laiku funkcija „Real Time Traffic Information“ nesunkiai to išvengsite. Ši funkcija stebi situaciją keliuose realiu laiku, gerokai iš anksto pasiūlo alternatyvius maršrutus ir padės greičiausiai įmanomai atvykti į kelionės tikslą.

Read more
Du vyrai restorane naudojasi „Tvarkyti savo mėgstamas vietoves “ funkcija išmaniajame telefone

Mėgstamos vietos.

Norite rasti mėgstamą kavinę ar sporto klubą BMW navigacijos sistemos pagalba? Naudodamiesi mėgstamų vietų funkcija „Manage your favourite locations“, informaciją apie savo mėgstamas vietas visada turėsite su savimi, nepriklausomai nuo to, ar esate automobilyje, „BMW Connected“ programėlėje ar „ConnectedDrive“ klientų portale.

Read more
Moteris naudojasi „ Pasidalinti vietovėmis iš kitos programėlės“ funkcija namuose savo išmaniajame telefone

Dalintis informacija tarp programėlių.

Ši funkcija leidžia susieti Jūsų pasirinktą žemėlapių programėlę, palaikančia dalijimosi funkciją, su Jūsų BMW automobiliu.

Read more
Skubanti moteris išmaniajame laikrodyje besinaudojanti funkcija „Pranešimas, kad metas išvykti“ (Time to Leave Notification).

Pranešimas, kad metas išvykti.

Į susitikimus visada atvykite laiku. Pranešimas, kad metas išvykti „BMW Connected“ programėlėje, komunikuojančioje su Jūsų išmaniuoju telefonu ar laikrodžiu, iš anksto primena ruoštis išvykti. Eismo informacija realiuoju laiku padeda apskaičiuoti optimalų išvykimo laiką ir užtikrinti, kad kelionės tikslą pasiektumėte laiku.

Read more
Moteris sėdi priešais langą ir naudojasi „Share Live Trip Status“ (Pasidalinti kelionės eiga tiesiogiai) funkcija savo išmaniajame telefone.

Pasidalinti kelionės eiga realiuoju laiku.

Naudojantis kelionės eigos dalijimosi funkcija, Jūsų šeimai nebereikės klausinėti, kada grįšite namo. Galite informuoti pasirinktus kontaktus apie tikslią savo buvimo vietą, kelionės kryptį ir atvykimo laiką tiesiai iš automobilio arba per „BMW Connected“ programėlę. Pasirinkti gavėjai galės sekti informaciją apie Jūsų kelionę realiuoju laiku.

Read more
Jaunuolis eina mieste ir išmaniajame telefone naudojasi funkcija „Rodyti maršrutą nuo durų iki durų“ (Navigate Door-to-Door).

Rodyti maršrutą nuo durų iki durų.

Atvykite laiku ir be įtampos. Funkcija „Rodyti maršrutą nuo durų iki durų“ („Navigate Door-to-Door“) nurodo trumpiausią įmanomą atstumą nuo Jūsų automobilio iki kelionės tikslo ir atgal. Funkcija leidžia sparčiai persijungti į pėsčiųjų navigacijos režimą išmaniajame telefone, perkeliant informaciją iš „Connected“ ekrano automobilio salone.

Read more
Vyriškis ir moteris, sėdintys svetainėje ir išmaniajame telefone besinaudojantys funkcija „Siųsti į automobilį“ (Send to Car).

Siųsti maršrutą tiesiai į automobilį.

Naujų maršrutų galite ieškoti naudodami „BMW Connected“ programėlę ir nusiųsti juos tiesiai į savo BMW navigacijos sistemą. Atsisėdus į automobilį ir jam „Bluetooth“ jungtimi susijungus su Jūsų išmaniuoju telefonu, maršruto vedlį galite įjungti vienu prisilietimu.

Read more
Moteris išlipa iš savo BMW i3 ir išmaniajame telefone naudojasi skaitmeninio įkrovimo funkcija (Digital Charging Service).

Įkrovimo valdymo paslauga.

Įkrovimo valdymo paslauga („Digital Charging Service“) yra visiškai automatinė; ji leidžia įkrauti Jūsų BMW i arba BMW iPerformance automobilį geriausiu ir ekonomiškiausiu laiku. Galite ilsėtis, būdami tikri, kad sekančios kelionės automobilis lauks pilnai įkrautas. Tiesiog įveskite savo išvykimo laiką ir elektros energijos įkainius, ir skaitmeninio įkrovimo funkcija viskuo pasirūpins.

Read more

MANO AUTOMOBILIS.

Nes BMW nėra vien tik automobilis.

Savo BMW automobilyje galite pilnai susikoncentruoti į kelionę, nes viskuo kitu jau pasirūpinta. Išmaniajame telefone esančiu skaitmeniniu raktu galite nesunkiai atrakinti automobilį, o nuotolinio programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrina, kad Jūsų BMW programinė įranga visada būtų atnaujinta, tad Jums nereikėtų važiuoti į BMW atstovybę. Nelaimės atveju išmaniojo avarinio iškvietimo (Intelligent Emergency Call) funkcija automatiškai paskambins pagalbos centrui.

Read more
Vyras vairuoja BMW naudodamasis „Caring Car“ funkcija

Rūpestingas automobilis.

Norite atvykti kupini energijos, ar atsipalaiduoti ir atsikratyti įtampos? BMW automobilyje integruota rūpestingo automobilio (Caring Car) funkcija leis automobiliui Jumis pasirūpinti. Tiesiog ištarkite „Labas, BMW, aš pavargęs“ arba „Labas, BMW, jaučiu įtampą“, ir BMW išmanusis asmeninis asistentas aktyvuos energijos suteikiančią (Vitalize) arba atpalaidavimo (Relax) programą. Funkciją galite valdyti anglų, rusų ir vokiečių kalbomis.

Read more
Vyras sėdi ant galinės BMW sėdynės ir naudojasi „Experience“ režimų funkcija

Aplinkos salone režimai.

Keturi aplinkos režimai – „Executive“, „Expresive“, „Private“ ir „Well-Being“ leis Jums mėgautis vairavimo malonumu idealiai prie Jūsų nuotaikos pritaikytame automobilio salone.

Read more
Įpročių automatizavimo „Automate My Habits“ funkcija BMW ekrane

Įpročių automatizavimo funkcija.

Kai šalta, visada įjungiate automobilio sėdynės šildymą trečiuoju lygiu? Įpročių automatizavimo „Automate My Habits“ funkcija yra išmani funkcija, Jums pageidaujant įsimenanti Jūsų mėgstamus parametrus. Tad kol BMW rūpinasi gera Jūsų savijauta, galite mėgautis kelione. Ateityje ši funkcija apims daugiau automatinių parinkčių.

Read more
„Connected Command“: Trys žmonės klausosi muzikos važiuodami BMW

Automobilio funkcijų valdymas keleiviams.

Norite dar labiau susikoncentruoti į kelią? Perduokite dalį valdymo keleiviams. Tai nesudėtinga, naudojantis „Connected“ komanda. Naudodamiesi BMW „Connected“ programėle, Jūsų leidimą turintys keleiviai gali naudotis pramogomis ir navigacijos sistemomis. Be to, jie gali reguliuoti pagrindines klimato kontrolės sistemos funkcijas.

Read more
Vyras atrakina BMW skaitmeniniu raktu išmaniajame telefone

Skaitmeninis raktas.

Atrakinti, užrakinti ir netgi užvesti BMW variklį galima skaitmeniniu raktu, nenaudojant įprasto raktelio. Skaitmeninį raktą galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną su Android* operacine sistema naudodamiesi BMW „Connected“ programėle ir dalintis juo su šeimos nariais ir draugais.

* Paslauga bus galima vėliau šiais metais.

Read more
Moteris mėgaujasi kava namuose, kol vykdomas nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas išmaniajame telefone

Programinės įrangos atnaujinamos nuotoliniu būdu.

Norite, kad Jūsų BMW programinė įranga būtų nuolat naujinama? Su nuotolinio programinės įrangos naujinimo funkcija Jūsų BMW visada bus lyg naujas. Tai patogu, patikima ir nesukelia streso, be to, nereikia lankytis BMW atstovybėje. Naujiniai atsiunčiami nuotoliniu būdu, taip, kaip ir išmaniajam telefonui.

Read more
Išmaniojo pagalbos skambučio mygtukas BMW lubose

Išmanusis pagalbos skambutis.

Įvykus avarijai, būtina reaguoti kuo greičiau. Nelaimės atveju išmaniojo pagalbos skambučio (Intelligent Emergency Call) funkcija automatiškai sujungs Jus su pagalbos centru ir išsiųs svarbius duomenis, kaip keleivių skaičius ar automobilio buvimo vieta.

Read more
Moteris sėdi priešais savo BMW ir naudojasi techninio aptarnavimo ir avarinės pagalbos (Service & Breakdown Assistance) funkcija.

Techninė pagalba kelyje (Service & Roadside Assistance).

„Connected“ programėlės aptarnavimo funkcijos leidžia nesunkiai valdyti Jūsų BMW techninės priežiūros ir aptarnavimo poreikius. Gaukite patogius įspėjimus, kai Jūsų automobiliui reikalingas techninis aptarnavimas, bei užsisakykite laiką pas pageidaujamą BMW atstovą tiesiai per programėlę. Automobiliui sugedus, programėlė nukreips Jus tiesiai į BMW pagalbą kelyje.

Read more

MANO GYVENIMAS.

Nieko neaukokite. Turėkite viską.

Skaitmeniniu gyvenimo stiliumi, prie kurio esate įpratę, mėgaukitės ir būdami savo BMW. Su Apple CarPlay® galite naudotis pagrindinėmis savo iPhone funkcijomis kelionės metu. Jei ieškote daugiau pramogų, naudokitės „Connected Music“ funkcija, siūlančia virš 30 milijonų dainų iš „Deezer“ ar „Napster“ talpyklų, kad kelionėje Jus lydėtų geriausia muzika.

Read more
Apple CarPlay® BMW ekrane

Apple CarPlay®.

BMW automobilyje Jums nebereikės atsisakyti iPhone telefono funkcijų – galėsite ir toliau juo naudotis, kaip įprastai. Apple CarPlay® leidžia nuotoliniu būdu naudotis telefono funkcija ir tokiomis programėlėmis, kaip iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ir Apple Music. Be to, vaire įmontuotu balso mygtuku galite aktyvuoti Apple balso asistentą „Siri“.

Read more
„Connected Music“ BMW ekrane

„Connected Music“.

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. „Connected Music“ sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikiniai partneriai „Deezer“ ir „Napster“. Tereikia automobilyje turėti įdiegtą SIM kortelę.

Read more
Online Logbook showing on BMW display

Namų kontrolės funkcija.

Naudodamiesi namų kontrolės funkcija „Control My Home“, net būdami už automobilio vairo galite būti tikri, kad Jūsų svetainėje dega šviesos, groja Jūsų mėgstama daina ir nustatyta reikiama patalpos temperatūra. Per „Connected Onboard“ galite lengvai valdyti išmaniuosius savo namų prietaisus su mūsų partneriu „SmartThings“.

Read more
„Online Logbook“ funkcija BMW ekrane

BMW kelionių žurnalas „BMW Online Logbook“.

BMW „Online Logbook“ saugo ir įrašo visas Jūsų keliones. Žurnalą galite rasti ir automobilyje, ir BMW „ConnectedDrive“ klientų portale. Visi kelionės parametrai įrašomi tiesiai į automobilį per „iDrive“. Automatiškai įrašomos kiekvienos kelionės pradžios ir pabaigos koordinatės (GPS), data ir kilometražas.

Read more

*Šiuo metu galima tik iOS įrenginiams. Android įrenginiams programėlė atsiras vėliau.

Šiame tinklapyje bendrai aprašytos paslaugos, kurias BMW AG teikia pasauliniu mastu ir kiekvienoje šalyje tam tikrų paslaugų teikimas gali būti apribotas. Lietuvoje ConnectedDrive paslaugos aktyvuojamos tik automobiliams pagamintiems po 2019 metų kovo 1d. Tikslios informacijos apie tai, kurios paslaugos teikiamos Lietuvoje pagal Jūsų automobilio modelį ir komplektaciją, teiraukitės artimiausioje BMW atstovybėje.

Read more