Man holds ConnectedDrive globe in his hands and is fascinated.

BMW CONNECTED DRIVE .

Jūsų asmeninis mobilumo asistentas.

BMW CONNECTED DRIVE .Jūsų asmeninis mobilumo asistentas.

Ilgai laukta išmaniosios programa „ConnectedDrive“ debiutuoja Lietuvoje. Šią paslaugą nuo šiol bus galima užsakyti visuose naujuose BMW automobiliuose. „ConnectedDrive“ užtikrina gausybę paslaugų, palengvinančių vairuotojų gyvenimą ir leidžiančių mėgautis važiavimu. Kaip Jūsų BMW galėtų Jums pasitarnauti? Laiku pristatyti Jus į reikiamą vietą? Atsakyti į visus Jūsų klausimus? Užtikrinti nenutrūkstamas pramogas? BMW „ConnectedDrive“ skaitmeninės technologijos siūlo daugybę įvairių naudingų galimybių. Šios technologijos išmaniai ir inovatyviai palengvins Jums gyvenimą ir pavers kiekvieną kelionę išskirtine patirtimi.

Skaityti daugiau
Leskitės į naują skaitmeninės patirties kelionę su BMW „ConnectedDrive“.
Dieter May, Vyresnysis Skaitmeninių produktų ir paslaugų skyriaus vice prezidentas

Kaip naudotis „ConnectedDrive“?

Pradžiai vairuotojai kviečiami BMW svetainėje www.bmw-connecteddrive.lt susikurti savo profilį. Aktyvavus vairuotojo profilį, automobilyje atkuriami visi asmeniniai nustatymai, tokiu būdu sukuriama ir individuali vairavimo aplinka. Kiekvienas profilis sujungiamas su asmenine BMW „ConnectedDrive“ paskyra. Vėliau per ją galima aktyvuoti savo profilį net kitame BMW automobilyje, pvz. išnuomotame verslo kelionėje.


Naudodamasis „ConnectedDrive“ BMW automobilio savininkas gali susikurti skaitmeninį raktą, kuris suteikia galimybę automobilį atrakinti ar užvesti su telefonu (šiuo metu tik Samsung, vėliau – ir Apple iPhone), arba net suteikti prieigą prie jo per atstumą. Paslauga yra visiškai saugi – aktyvuojant skaitmeninį raktą ir suteikiant leidimą jį naudoti taikoma tokia pati apsaugos technologija, kokia naudojama atliekant mobiliuosius mokėjimus išmaniaisiais telefonais.

Skaityti daugiau

NAUJIENA - BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS.

Visiškai nauja skaitmeninė BMW funkcija – Išmanusis Asmeninis Asistentas – lyg nematomas, paprasta balsine komanda aktyvuojamas konsultantas, automobilių ekspertas, kelionės palydovas ir pokalbių partneris viename. Ši funkcija gali būti valdoma anglų, rusų ir vokiečių kalbomis.

Skaityti daugiau
Moteris važiuoja BMW ir naudojasi „Car Expert“ funkcija

Automobilio ekspertas.

Su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu neatsakytų klausimų nelieka. Ši paslauga tampa Jūsų pagalbininku – nepakeičiamu automobilių ekspertu. Asistentas visada pasirengęs Jums padėti, kai panorėsite sužinoti bet kokią informaciją apie savo BMW ar prireikus pagalbos. Galite dar daugiau sužinoti apie savo automobilio funkcijas, be to, šis asistentas žino viską apie Jūsų BMW bendrą būklę ir techninės priežiūros poreikius.

Skaityti daugiau
Moteris važiuoja BMW ir naudojasi „My Assistant“ funkcija

Asmeninis asistentas.

BMW išmanusis asmeninis asistentas unikalus tuo, kad jis visada supranta Jūsų poreikius ir suteikia geriausią pagalbą. Tereikia ištarti „Labas, BMW, važiuokim namo“, ir automobilis ras kelią namo, arba „Labas, BMW, išalkau“, ir automobilis rekomenduos Jums restoraną – jei pageidaujate, parinks jį pagal geriausius atsiliepimus. Tokiu būdu kelyje galite produktyviai dirbti, skaityti elektroninį paštą ar greitai rasti mėgstamą muziką.

Skaityti daugiau
Dvi moterys važiuoja BMW ir naudojasi „In-Car Experiences“ funkcija

Geriausia važiavimo patirtis.

Jūsų BMW pasirūpins Jumis. Automobilis suteiks energijos, kai esate pavargęs, atpalaiduos po įtemptos dienos ir pritaikys automobilio salono išvaizdą pagal Jūsų nuotaiką. Su „In-Car Experiences“, kurią sudaro rūpestingo automobilio (Caring Car) programos ir patirčių (Experiences) režimai, automobilis užtikrins geriausią Jūsų savijautą.

Skaityti daugiau
Moteris laiko BMW ConnectedDrive gaublį savo rankose

BMW CONNECTED DRIVE AKCENTAI .

BMW CONNECTED DRIVE AKCENTAI .

MANO ASISTENTAS.

Keliaukite su pačia geriausia kompanija. Visada ir visur.

Kur bebūtumėte, ką beplanuotumėte, ko Jums beprireiktų, BMW „ConnectedDrive“ suteiks geriausią įmanomą pagalbą prieš kiekvieną kelionę ir jos metu. Ieškote geriausio italų restorano mieste ar budinčios vaistinės savaitgalį? Tokias funkcijas, kaip asistento pagalbą, padėsiančią Jums visais klausimais, galite pasiekti mygtuko paspaudimu. Su „BMW Connected“ programėle galite patogiai suplanuoti savo kitą kelionę iš namų bei nuotoliniu būdu pasiekti svarbias BMW funkcijas.

Skaityti daugiau
Moteris važiuoja BMW nakties fone

Išmanusis asmeninis asistentas.

BMW išmanusis asmeninis asistentas unikalus tuo, kad jis visada supranta Jūsų poreikius ir suteikia geriausią pagalbą. Tereikia ištarti „Labas, BMW, važiuokim namo“, ir automobilis ras kelią namo, arba „Labas, BMW, išalkau“, ir automobilis rekomenduos Jums restoraną – jei pageidaujate, parinks jį pagal geriausius atsiliepimus. Taip pat galėsite aktyvinti sėdynių šildymą ar greitai rasti mėgstamą muziką.

Skaityti daugiau
Asistento paslaugos: BMW darbuotoja su ausinėmis sėdi prie savo darbo stalo.

BMW informacijos centro paslauga.

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada mano skrydis, koks geriausias restoranas mieste bei kaip iki jo nuvykti? Asistento funkcija padės Jums kelionės metu ir išpildys Jūsų pageidavimus vienu mygtuko paspaudimu – individualiai, asmeniškai ir greitai. Norimo restorano koordinatės bus siunčiamos tiesiai į Jūsų automobilio navigacijos sistemą.
Kur bebūtumėte, ko beprireiktų.
BMW informacijos centras Jus aptarnaus anglų kalba.

Skaityti daugiau
Vyras sėdėdamas BMW ir moteris šalia  BMW automobilio naudojasi  „BMW Connected” savo išmaniuosiuose telefonuose

„BMW Connected“ programėle.

Prisijunkite prie savo BMW. „BMW Connected“ programėlė yra Jūsų skaitmeninis mobilusis asistentas, pasirūpinantis Jūsų poreikiais kiekvienos kelionės metu. Prisijunkite prie savo automobilio naudodamiesi išmaniuoju telefonu, išmaniuoju laikrodžiu ar „Amazon Echo“, siųskite kelionės tikslus navigacijos sistemai ir gaukite priminimus apie susitikimus, kad atvyktumėte į juos laiku.

Skaityti daugiau
Vyras ir moteris sėdi ant sofos ir naudojasi Nuotolinio valdymo paslaugomis savo išmaniuosiuose telefonuose

Nuotolinio valdymo paslaugos.

Ar užrakinau savo automobilio duris? Kur tiksliai jį pastačiau? „Remote Services“ nuotolinės funkcijos leidžia pasiekti automobilį per atstumą, naudojantis „BMW Connected“ programėle. Išmaniuoju telefonu galite sumirksėti automobilio šviesomis, įjungti klimato kontrolę automobilio viduje ar užrakinti BMW, kur bebūtumėte.

Skaityti daugiau
Besišypsanti moteris naudojasi „Remote 3D“ vaizdu savo išmaniajame telefone

Nuotolinė automobilio 3D apžvalga.

Stebėkite BMW aplinką, norėdami būti tikri, kad su automobiliu viskas tvarkoje. Su „Remote Services“ ir „Remote 3D View“ per „BMW Connected“ programėlę galite apžvelgti teritoriją aplink savo automobilį iš bet kuriuos perspektyvos, užrakinti dureles, įjungti mirksinčias šviesas ar pasignalizuoti.

Skaityti daugiau

MANO KELIONĖ.

Kiekvieną kelionę padaro unikalia.

Kiekviena kelionė yra skirtinga, tačiau visada galite būti tikri, kad pasieksite savo kelionės tikslą patogiai ir laiku.  Tokios Connected Navigation funkcijos, kaip eismo informacija realiuoju laiku (Real Time Traffic Information) leidžia nuolat stebėti aplinkinio eismo situaciją ir pasiekti kelionės tikslą tiesiai ir greičiau. Ir visa tai be įtampos, nes parkavimosi asistentas (Parking Place Assistant) informuos Jus apie patogiausią Jūsų laukiančią tuščią stovėjimo vietą. Naudodamiesi  Connected Charging paslauga būsite tikri, kad jūsų  BMW i ar hibridinio modelio elektra nuvažiuojamas atstumas  bus efektyviausiai  išnaudotas, o įkrovimo stotelę rasite vos tik jos prireikus.

Skaityti daugiau
Moteris naudojasi „Connected“ navigacija išmaniajame telefone

„ConnectedDrive“ funkcijos navigacijai.

„ConnectedDrive“ siūlo išskirtinę navigacijos patirtį. Mes siekiame paversti Jūsų kelionę iš taško A į tašką B dar patogesne. Nuo šiol Jūs galėsite dalintis savo kelione su šeimos nariais ar kolegomis. Tai leis jiems stebėti automobilio judėjimą realiu laiku. Siekiame, kad būtumėte ramūs ir užtikrinti visos kelionės metu.

Skaityti daugiau
Vyras naudojasi Realiu laiku gaunamos eismo informacijos funkcija BMW ekrane

Realiu laiku gaunama eismo informacija.

Įstrigote transporto spūstyje piko metu, arba švaistote brangų atostogų laiką stresą keliančiose spūstyse? Su eismo informacijos realiuoju laiku funkcija „Real Time Traffic Information“ nesunkiai to išvengsite. Ši funkcija stebi situaciją keliuose realiu laiku, gerokai iš anksto pasiūlo alternatyvius maršrutus ir padės greičiausiai įmanomai atvykti į kelionės tikslą.

Skaityti daugiau
Du vyrai restorane naudojasi „Tvarkyti savo mėgstamas vietoves “ funkcija išmaniajame telefone

Mėgstamos vietos.

Norite rasti mėgstamą kavinę ar sporto klubą BMW navigacijos sistemos pagalba? Naudodamiesi mėgstamų vietų funkcija „Manage your favourite locations“, informaciją apie savo mėgstamas vietas visada turėsite su savimi, nepriklausomai nuo to, ar esate automobilyje, „BMW Connected“ programėlėje ar „ConnectedDrive“ klientų portale.

Skaityti daugiau
Moteris naudojasi „ Pasidalinti vietovėmis iš kitos programėlės“ funkcija namuose savo išmaniajame telefone

Dalintis informacija tarp programėlių.

Ši funkcija leidžia susieti Jūsų pasirinktą žemėlapių programėlę, palaikančia dalijimosi funkciją, su Jūsų BMW automobiliu.

Skaityti daugiau
Vyriškis ir moteris, sėdintys svetainėje ir išmaniajame telefone besinaudojantys funkcija „Siųsti į automobilį“ (Send to Car).

Siųsti maršrutą tiesiai į automobilį.

Naujų maršrutų galite ieškoti naudodami „BMW Connected“ programėlę ir nusiųsti juos tiesiai į savo BMW navigacijos sistemą. Atsisėdus į automobilį ir jam „Bluetooth“ jungtimi susijungus su Jūsų išmaniuoju telefonu, maršruto vedlį galite įjungti vienu prisilietimu.

Skaityti daugiau

MANO AUTOMOBILIS.

Nes BMW nėra vien tik automobilis.

Savo BMW automobilyje galite pilnai susikoncentruoti į kelionę, nes viskuo kitu jau pasirūpinta. Išmaniajame telefone esančiu skaitmeniniu raktu galite nesunkiai atrakinti automobilį, o nuotolinio programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrina, kad Jūsų BMW programinė įranga visada būtų atnaujinta, tad Jums nereikėtų važiuoti į BMW atstovybę. Nelaimės atveju išmaniojo avarinio iškvietimo (Intelligent Emergency Call) funkcija automatiškai paskambins pagalbos centrui.

Skaityti daugiau
Vyras vairuoja BMW naudodamasis „Caring Car“ funkcija

Rūpestingas automobilis.

Norite atvykti kupini energijos, ar atsipalaiduoti ir atsikratyti įtampos? BMW automobilyje integruota rūpestingo automobilio (Caring Car) funkcija leis automobiliui Jumis pasirūpinti. Tiesiog ištarkite „Labas, BMW, aš pavargęs“ arba „Labas, BMW, jaučiu įtampą“, ir BMW išmanusis asmeninis asistentas aktyvuos energijos suteikiančią (Vitalize) arba atpalaidavimo (Relax) programą. Funkciją galite valdyti anglų, rusų ir vokiečių kalbomis.

Skaityti daugiau
Vyras sėdi ant galinės BMW sėdynės ir naudojasi „Experience“ režimų funkcija

Aplinkos salone režimai.

Vertinate prabangą, o gal norite pasimėgauti privatumu? Trys potyrių režimai - prabangus (Executive), išraiškingas (Expressive) ir geros savijautos (Well-Being) leis Jūsų pojūčiams išsiskleisti idealiai prie Jūsų nuotaikos pritaikytame automobilio salone.

Skaityti daugiau
Įpročių automatizavimo „Automate My Habits“ funkcija BMW ekrane

Įpročių automatizavimo funkcija.

Kai šalta, visada įjungiate automobilio sėdynės šildymą trečiuoju lygiu? Su įpročių automatizavimo Automate My Habits funkcija pagal savo poreikius pakeisite nustatymus, kurie nuo šiol bus automatiškai aktyvuojami. Tad kol BMW rūpinasi gera Jūsų savijauta, galite mėgautis kelione. Ateityje ši funkcija apims daugiau automatinių parinkčių.

Skaityti daugiau
Vyras atrakina BMW su Digital Key

Skaitmeninis raktas.

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį.

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.

Skaityti daugiau
Programinės įrangos naujovinimas nuotoliniu būdu, vyras sėdi BMW automobilyje ir naudojasi valdymo ekranu

Programinės įrangos atnaujinamos nuotoliniu būdu.

Norite, kad Jūsų BMW programinė įranga būtų nuolat naujinama? Su nuotolinio programinės įrangos naujinimo funkcija Jūsų BMW visada bus lyg naujas. Tai patogu, patikima ir nesukelia streso, be to, nereikia lankytis BMW atstovybėje. Naujiniai atsiunčiami nuotoliniu būdu, taip, kaip ir išmaniajam telefonui.

Skaityti daugiau
Išmaniojo pagalbos skambučio mygtukas BMW lubose

Išmanusis pagalbos skambutis.

Įvykus avarijai, būtina reaguoti kuo greičiau. Nelaimės atveju išmaniojo pagalbos skambučio (Intelligent Emergency Call) funkcija automatiškai sujungs Jus su pagalbos centru ir išsiųs svarbius duomenis, kaip keleivių skaičius ar automobilio buvimo vieta.

Skaityti daugiau
Moteris sėdi priešais savo BMW ir naudojasi techninio aptarnavimo ir avarinės pagalbos (Service & Breakdown Assistance) funkcija.

Techninė pagalba kelyje (Service & Roadside Assistance).

„Connected“ programėlės aptarnavimo funkcijos leidžia nesunkiai valdyti Jūsų BMW techninės priežiūros ir aptarnavimo poreikius. Gaukite patogius įspėjimus, kai Jūsų automobiliui reikalingas techninis aptarnavimas, bei užsisakykite laiką pas pageidaujamą BMW atstovą tiesiai per programėlę. Automobiliui sugedus, programėlė nukreips Jus tiesiai į BMW pagalbą kelyje.

Skaityti daugiau

MANO GYVENIMAS.

Nieko neaukokite. Turėkite viską.

Jokių kompromisų kelyje. Skaitmeniniu gyvenimu, prie kurio esate įpratę, mėgaukitės ir būdami savo BMW. Su Smartphone Integration funkcija, į kurią įeina Apple Car Play ir Android Auto™ galite naudotis pagrindinėmis savo išmaniojo telefono funkcijomis kelionės metu, ir, jei ieškote daugiau pramogų, naudokitės Connected Music funkcija, siūlančia virš 30 milijonų dainų iš Spotify, kad kelionėje Jus lydėtų geriausia muzika.

Skaityti daugiau
Apple CarPlay BMW ekrane

Apple CarPlay

Kam atsisakyti iPhone telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Su Preparation for Apple CarPlay telefono funkcijas galėsite pasiekti nuotoliniu būdu, taip pat turėsite prieigą prie tokių programėlių kaip iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ir Apple Music. Dar daugiau – naudodamiesi vairaratyje įmontuotu balso mygtuku, galėsite aktyvinti balsu valdomą Apple asistentą Siri.

Skaityti daugiau
Android Auto funkcija jūsų BMW ekrane

Android Auto funkcija

Android Auto™ funkcija - saugus ir paprastas būdas naudotis Android išmaniuoju telefonu kelionės metu. Prisijunkite belaidžiu būdu ir savo BMW ekrane naudokitės reikiamais žemėlapiais, medijomis, pranešimų programėlėmis. Kalbėkitės naudodami Google asistentą, o valdymo balsu funkcija atlikite darbus ar užduotis nenukreipdami dėmesio nuo kelio.
Google, Android, Android Auto, Google žemėlapiai ir kt. yra Google LLC prekės ženklai.

Skaityti daugiau
„Connected Music“ BMW ekrane

„Connected Music“.

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.

Skaityti daugiau
Amazon Alexa Car Integration programa, moteris vairuojanti BMW

Amazon Alexa Car Integration programa

„Alexa, įtrauk arbatos maišelius į mano pirkinių sąrašą.“ „Alexa, pagrok kurią nors Pink dainą.“ Su Amazon Alexa Car Integration programa balso paslaugomis naudositės itin paprastai, visai taip, kaip savo namuose. Be to, Alexa atsakymai bus rodomi ir jūsų automobilio valdymo ekrane.

Skaityti daugiau
„Online Logbook“ funkcija BMW ekrane

BMW kelionių žurnalas „BMW Online Logbook“.

BMW „Online Logbook“ saugo ir įrašo visas Jūsų keliones. Žurnalą galite rasti ir automobilyje, ir BMW „ConnectedDrive“ klientų portale. Visi kelionės parametrai įrašomi tiesiai į automobilį per „iDrive“. Automatiškai įrašomos kiekvienos kelionės pradžios ir pabaigos koordinatės (GPS), data ir kilometražas.

Skaityti daugiau

*Šiuo metu galima tik iOS įrenginiams. Android įrenginiams programėlė atsiras vėliau.

Šiame tinklapyje bendrai aprašytos paslaugos, kurias BMW AG teikia pasauliniu mastu ir kiekvienoje šalyje tam tikrų paslaugų teikimas gali būti apribotas. Lietuvoje ConnectedDrive paslaugos aktyvuojamos tik automobiliams pagamintiems po 2019 metų kovo 1d. Tikslios informacijos apie tai, kurios paslaugos teikiamos Lietuvoje pagal Jūsų automobilio modelį ir komplektaciją, teiraukitės artimiausioje BMW atstovybėje.

Skaityti daugiau

PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS.

 • Kodėl verta atnaujinti programinę įrangą nuotoliniu būdu?

  Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas visada užtikrins naujausią programinės įrangos versiją jūsų automobilyje. Programinės įrangos plėtotės įdiegiamos patogiai ir greitai, atsiunčiant jas tiesiog oru, lygiai taip pat, kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tai reiškia, kad jūsų BMW automobilyje visada bus įdiegta pati naujausia programinė įranga.

  • Jūsų BMW automobilyje visada bus įdiegta naujausia programinė įranga.

  • Galėsite nemokamai atsisiųsti individualias funkcines programinės įrangos plėtotes.

  • Programinė įranga įdiegiama greitai ir paprastai.

   

  Ketinate atnaujinti? Atnaujinkite!

  Ar norėtumėte, kad jūsų BMW automobilyje esanti programinė įranga būtų visada atnaujinama ir naujiniai atsiunčiami lygiai taip pat paprastai, kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną? Būtent tai ir užtikrins programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu – galėsite vairuoti saugiai, naudodamiesi naujausios programinės įrangos privalumais. Jūsų automobilyje visada bus įdiegta naujausia programinė įranga, o jos plėtotės bus atsiunčiamos tiesiog oru, lygiai taip pat, kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Toks programinės įrangos naujinimo būdas yra ne tik patogus, nekeliantis įtampos, bet ir taupantis jūsų laiką. Naudodamiesi BMW Connected programėle ir vietiniu belaidžiu tinklu, atsisiųskite naująją programinę įrangą greitai ir patogiai, ir kitą kartą, kai prisijungsite prie savo BMW, programinės įrangos plėtotės bus įdiegtos jums vairuojant, iki atvykstant į kitą jūsų kelionės tikslą. Naujiniai gali būti atsiunčiami ir per jūsų SIM kortelę, kuri yra įdiegta jūsų BMW automobilyje. Dar daugiau – svarbios automobilio programinės įrangos plėtotės pirmuosius trejus metus po registracijos gali būti įdiegtos automatiškai, bet kuriuo metu. Informaciją apie atliktus programinės įrangos naujinimus galite bet kada peržiūrėti savo automobilyje arba BMW Connected programėlėje.
   

 • Kaip tai veikia?

  Nuotoliniu būdu programinę įrangą galite atnaujinti naudodamiesi BMW Connected programėle arba automobilyje įdiegta SIM kortele. Paprastai programinės įrangos plėtotės atsiunčiamos greičiau, jeigu naudojamasi minėta programėle.


  PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS NAUDOJANTIS SIM KORTELE (ATNAUJINIMO DATA: 2019 M. ANTRASIS KETVIRTIS):


  1. PRIEINAMUMAS. Tik atsiradus BMW programinės įrangos atnaujinimo galimybei, pranešimą apie tai matysite savo BMW automobilio ekrane.

  2. ATNAUJINIMO FUNKCIJOS ATVĖRIMAS. Savo automobilio ekrano meniu parinktyse pasirinkite nuotolinį programinės įrangos atnaujinimą (angl. Remote Software Upgrade).

  3. INFORMACIJA APIE ATNAUJINIMĄ. Norėdami peržiūrėti atnaujinimo turinį, nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo meniu parinktyse pasirinkite „Informacija apie programinės įrangos versiją“.

  4. ATSISIUNTIMŲ PRADŽIA. Programinės įrangos naujiniai jūsų automobilyje yra atsiunčiami automatiškai.

  5. NAUJINIAI YRA PARENGTI ATSIUNTIMUI. Programinės įrangos naujinių įdiegimą patvirtinkite valdymo ekrane. Prašome įsidėmėti, kad ne daugiau kaip 20 minučių, kol programinės įrangos plėtotės yra diegiamos, jūs negalėsite vairuoti savo automobilio.

  6. PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS YRA ATLIKTAS. Apie sėkmingą naujų programinės įrangos plėtočių įdiegimą jums bus pranešta iki kito jūsų važiavimo pradžios. Pasibaigus programinės įrangos plėtočių diegimui, turėsite galimybę peržiūrėti įdiegtų plėtočių turinį.


  PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS NAUDOJANTIS BMW CONNECTED PROGRAMĖLE (ATNAUJINIMO DATA: 2019 M. TREČIASIS KETVIRTIS):

   

  1. PRIEINAMUMAS. Tik atsiradus BMW programinės įrangos atnaujinimo galimybei, pranešimą apie tai matysite savo išmaniojo telefono ekrane.

  2. ATNAUJINIMO FUNKCIJOS ATVĖRIMAS. Atidarykite ekrane matomą pranešimą. Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo meniu galite atverti spustelėję BMW Connected programėlės mygtuką.

  3. INFORMACIJA APIE ATNAUJINIMĄ. Norėdami peržiūrėti atnaujinimo turinį, spustelėkite programėlėje esantį „Išsamesnė informacija“ mygtuką.

  4. ATSISIUNTIMŲ PRADŽIA. Savo išmaniajame telefone naudodamiesi belaidžiu tinklu, spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti“.

  5. PRISIJUNGIMAS PRIE JŪSŲ AUTOMOBILIO. Kitą kartą, kai jūsų išmanusis telefonas prisijungs prie jūsų automobilio programinės įrangos, programinės įrangos plėtotės bus automatiškai paruoštos ir įdiegtos jums vairuojant.

  6. NAUJINIAI YRA PARENGTI ATSISIUNTIMUI. Programinės įrangos naujinių įdiegimą patvirtinkite valdymo ekrane. Prašome įsidėmėti, kad ne daugiau kaip 20 minučių, kol programinės įrangos plėtotės yra diegiamos, jūs negalėsite vairuoti savo automobilio.

  7. PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS YRA ATLIKTAS. Apie sėkmingą naujų programinės įrangos plėtočių įdiegimą jums bus pranešta iki kito jūsų važiavimo pradžios. Pasibaigus programinės įrangos plėtočių diegimui, turėsite galimybę peržiūrėti įdiegtų plėtočių turinį.

  8. PRITAIKYMAS ASMENINIAMS POREIKIAMS. Bet kuriuo metu savo BMW Connected programėlėje esančiame nustatymų meniu galite pakeisti šias parinktis: a) duomenų atsisiuntimo būdą: siunčiant duomenis tik esant belaidžiam tinklui (iš anksto nustatytoji parinktis) arba ribojant atsisiunčiamų duomenų kiekį; b) duomenų atsisiuntimo parinktį, kai duomenys yra atsiunčiami tai patvirtinant rankiniu būdu (iš anksto nustatytoji parinktis) arba automatiškai.

 • Techniniai reikalavimai

  Galimybė gauti ir įdiegti programinės įrangos plėtotes naudojantis nuotoline programinės įrangos atnaujinimo funkcija priklauso nuo jūsų automobilyje esančios aparatinės įrangos. Norėdami sužinoti, ar jūsų automobilyje yra galimybė įdiegti programinės įrangos plėtotes nuotoliniu būdu, atlikite toliau aprašytus veiksmus.
  Automobilio programinės įrangos meniu pasirinkite nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkciją spustelėdami šiuos mygtukus:

  1. „Mano automobilis“
  2. „Nustatymai“
  3. „Bendrieji nustatymai“
  4. „Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas“

  Jeigu meniu parinktyse nematote mygtuko „Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas“, vadinasi savo automobilyje negalite atnaujinti programinės įrangos nuotoliniu būdu.

 • Programinės įrangos išleidimo pastabos 19-03

  Santrauka

  • SVARBI PASTABA: Diegdami programinę įrangą, automobilį pastatykite saugioje vietoje, kurioje nevyksta transporto priemonių eismas!
  • Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, kalbėkite natūralia, įprastine kalba. Ši programa gali jums paaiškinti viską apie jūsų automobilio veikimą ir padėti geriau suprasti jūsų BMW automobilį.
  • Naudodamiesi stabdymo ir važiavimo pradžios valdymo funkcija Stop&Go, vairuokite dar patogiau ir dinamiškiau.
  • Dar paprasčiau pastatykite automobilį – automobilio pastatymo asistento programa padės pastatyti automobilį paraleliai arba statmenai.
  • Saugiai vairuokite savo eismo juostoje – dar tobulesnė eismo juostų kontrolės asistento programa su šoninio susidūrimo išvengimo funkcija.
  • Atsipalaiduokite ir stebėkite, kaip jūsų automobilis pasistato pats. Tai užtikrins automobilio statymo programa Park Assist, turinti pritaikytą garsinę funkciją.
  • Mėgaukitės daugeliu kitų funkcijų.

  SVARBI PASTABA: Diegdami programinės įrangos plėtotes, automobilį pastatykite saugioje vietoje, kurioje nevyksta transporto priemonių eismas!

  Diegdami programinės įrangos plėtotes nuotoliniu būdu, automobilio negalėsite vairuoti apie 20 minučių. Įsitikinkite, kad automobilis yra pastatytas saugioje vietoje, atokiai nuo transporto priemonių eismo!

  Išmanioji BMW asmeninio asistento programa (nauja funkcija)

  Išmanioji BMW asmeninio asistento programa (angl. Intelligent Personal Assistant) – tai jūsų asmeninis pagalbininkas automobilyje. Ištarę frazę Hello BMW, aktyvinsite šios sistemos funkcijas. Savo asmeniniam asistentui galite priskirti ir kitą pasirinktą sistemos aktyvinimo vardą. Jeigu norite pakeisti asmeninio asistento aktyvinimo vardą, tiesiog ištarkite Hello BMW, change the activation word (Labas BMW, pakeisk aktyvinimo žodį).

  • BMW išmanusis asistentas gali jums paaiškinti daugelį jūsų automobilio funkcijų, be to, ši programa gali jums pateikti visą informaciją apie jūsų automobilio būklę ir pakeisti daugybę nustatymų, pavyzdžiui, tiesiog ištarkite Hello BMW, I feel cold (Labas BMW, man šalta). Jūsų asmeninis asistentas jus supranta, jums padeda ir prisitaiko prie individualių aplinkybių. Kiekvieną kartą, kai naudojatės šia programa, ji išmoksta vis daugiau ir išsaugo daugelį jūsų automobilio nustatymų.

  • Jūsų BMW automobilis jumis pasirūpins. Jeigu būsite pavargę, jis jus atgaivins, padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos ir tobulai pritaikys jūsų automobilio interjerą pagal jūsų nuotaiką. In-Car Experiences programa kartu su Caring Car ir Experience Modes programomis ir jų režimais pasirūpins, kad savo automobilyje pasijustumėte geriau.

  • Automobilyje esantys keleiviai, naudodamiesi Connected Command, taip pat gali valdyti pramogų ir navigacijos sistemas, oro kondicionavimo funkcijas. Jums suteikus prieigos teisę, automobilio keleiviai galės naudotis šiomis sistemomis per BMW Connected programėlę.

  Prašome atkreipti dėmesį, kad visos išmaniojo BMW asmeninio asistento programos funkcijos bus prieinamos tik po pirmosios kelionės jūsų BMW automobiliu.

  Automobilio statymo atstumo valdymo programa Park Distance Control (su pritaikyta garsine funkcija)

  Protarpiais skleidžiamas Park Distance Control programos garsas bus nuslopintas aktyvinus Park Assist programą. Tokiu atveju, garsiniai signalai bus girdimi tik savarankiškai statant automobilį, iki kliūties likus nedideliam atstumui. Tokiu atveju garsinis signalas bus skleidžiamas nuolatos.

  Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimoo ir programinės įrangos išleidimo pastabų galiojimas

  Naujos programinės įrangos atnaujinimo funkcijos ir patobulinimai yra prieinami tik tuo atveju, jeigu automobilyje yra sumontuota atitinkama įranga. Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie savo automobilio įrangos savybes, prašome susipažinti su integruotu automobilio naudotojo vadovu, susisiekti su techninio aptarnavimo partneriu arba skambinti BMW ConnectedDrive telefono numeriu.

  Funkcinės plėtotės ir geresnė kokybė

  Siekiant užtikrinti esamus techninius standartus, šis programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu atnaujina esamas funkcijas ir pagerina programinės įrangos veikimo kokybę.

  Informacija apie ankstesnes versijas

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie ankstesnes nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo versijas, apsilankykite ConnectedDrive klientų svetainėje.

  Integruoto automobilio naudotojo vadovo naujinimas

  Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija užtikrina naujausią integruoto automobilio naudotojo vadovo versiją jūsų automobilyje.

  Specialiosios su šiuo atnaujinimu susijusios pastabos

  • Atskirais atvejais gali prireikti iš naujo aktyvinti Apple CarPlay. Nustatymų meniu pasirinkę skiltį Mobilieji įrenginiai, rasite varnele žymimą langelį.
  • Atlikus programinės įrangos atnaujinimą, gali tekti iš naujo nustatyti ir aktyvinti kai kuriuos nustatymus (pvz., Connected Music programos Snow chains installed nustatymą).

  Nekantriai laukiame jūsų atsiliepimų, kuriuos galite išsakyti paskambinę BMW ConnectedDrive telefonu. Jūsų nuomonė padės mums tobulinti nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkciją ateityje.