Variklio tipasBenzinasDyzelinas

MEILĖ DIDMIESČIUI.

BMW 2 serijos GRAN TOURER

Variklio tipasBenzinasDyzelinas
MEILĖ DIDMIESČIUI.BMW 2 serijos GRAN TOURER

Variklio galia kW (PS) prie 1/min (220d xDrive3)

140 (190)/4 000

Sąnaudos l/100 km mišriu režimu (220d xDrive3)

5,7-5,9

CO₂ emisija g/km (220d xDrive(3)) mišriu režimu

149-154

Bagažinės talpa

Nuo 645 iki 1 905 litrų

Su BMW 2 serijos „Gran Tourer“ išnaudosite visus miesto teikiamus
privalumus. Šis automobilis turi daug ką pasiūlyti ir dar daugiau ką savyje
sutalpinti. Tai ypač svarbu mieste. Sudėtingiausias situacijas šis BMW suvaldo
su žaismingu ramumu – jis visuomet jaunatviškas, pasitikintis savimi ir
besimėgaujantis gyvenimu. BMW „TwinPower Turbo“ variklių su 3 ar 4 cilindrais dėka šis automobilis
demonstruoja ryžtingą sportiškumą.  Tai
automobilis, suteikiantis tikrą vairavimo malonumą, kuris nesibaigia net ir už
miesto ribų.

 

 

BMW 220d xDrive „Gran Tourer“(3):

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 5,7-5,9

CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 149-154

TOBULAI PRITAIKYTAS MIESTO GATVĖMS.

Tikras kosmopolitas: BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – dinamiškas ir pasitikintis savimi, universalus ir šiuolaikiškas. Jis užtikrintai ir ramiai įveikia bet kokio sudėtingumo kelius. Ypatingą efektą sukuria charizmatiška priekinė dalis su didelėmis dvigubomis radiatoriaus grotelėmis ir ištisinėmis oro įleidimo angomis, taip pat ilga ratų bazė. Didelės durelės ir pakelta stogo linija byloja apie erdvumą ir komfortą. Šis automobilis – laisvas ir valdingas, priverčiantis išsižioti iš pirmo žvilgsnio.

“Visiškai nauja važiavimo malonumo forma!”
Dr. Ian Robertson, BMW Group ambasadorius JK ir buvęs BMW AG valdybos narys.

TOBULAS PRITAIKYMAS.

Vykstate septyniese iškylauti ar leidžiatės į aktyvias atostogas – BMW 2 serijos „Gran Tourer“ yra idealus pasirinkimas bet kokiam nuotykiui. Su daugybe praktiškų daiktų laikymo variantų ir reguliuojama antra sėdynių eile jis užtikrina visišką universalumą net iki 1 905 l vietos bagažui nuo priekinės iki galinės dalies. Ypač praktiškas ir tinkamas šeimoms: pasirenkamos trečiosios sėdynių eilės dėka, prireikus galima naudotis septyniomis sėdynėmis. BMW 2 serijos „Gran Tourer“ – dar daugiau erdvės jūsų gyvenimui.

ATRASKITE MIESTĄ IŠ NAUJO.

Su BMW  „ConnectedDrive“ visada keliausite komfortiškai. Skaitmeninės ryšio paslaugos ir programėlės kartu su BMW  „Personal CoPilot“ išmaniomis pagalbos vairuotojui sistemomis suteiks visą reikiamą pagalbą tiek trumpų, tiek ilgų kelionių metu. Visa tai padės užtikrintai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Skaityti daugiau

Atsakymai į visus klausimus.

 „Concierge Service“ (asistento paslauga) vairuotoją sujungs su BMW  „Call Centre“ skambučių centro darbuotoju vos vieno mygtuko paspaudimu. Šis darbuotojas padės surasti norimą restoraną, artimiausią bankomatą ar visą parą veikiančią vaistinę ir atsiųs adresą tiesiai į automobilio BMW navigacijos sistemą.
Skaityti daugiau

Nėra nieko geriau už puikų ryšį.

Į telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketą įeina belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio priėmimą. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth Office ir WiFi hotspot saitvietės įranga.
Skaityti daugiau

BMW projekcinis ekranas.

Spalvingame BMW projekciniame ekrane, vairuotojo matymo lauke, rodoma visa svarbi važiavimo informacija, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį tik į kelią. Galite patogiai matyti esamą greitį, navigacijos instrukcijas, greičio ribojimo informaciją, telefono ir pramogų sąrašai ir kt.
Skaityti daugiau

Saugus atstumas garantuotas.

 „Driving Assistant Plus“ (Važiavimo asistento Plus) įranga pastebimai pagerina saugumą ir komfortą. Į ją įeina perspėjimo apie objektų ir asmenų priartėjimą (Approach control and Person warning) su lengvo stabdymo mieste funkcija, greičio ribojimo informacija, vaizdo kamera valdoma automobilio kontrolė su  „Stop&Go“ funkcija bei eismo spūsčių asistentas.
Skaityti daugiau

Atvykite visuomet laiku.

BMW „Connected“ apskaičiuos ir informuos jus per išmanųjį telefoną ar išmanųjį laikrodį apie išvykimo laiką, kad į savo kitos kelionės tikslą atvyktumėte laiku. Sistema rekomenduojamą išvykimo laiką apskaičiuoja pagal realaus laiko ir eismo duomenis.
Skaityti daugiau

Kelionės navigacija.

Atvykite visuomet be streso ir laiku: nesklandumų padės išvengti BMW „Connected“ programėlės funkcija „Door-to-door navigation” („Navigacijos nuo durų iki durų). Nuo automobilio pastatymo vietos iki galutinio kelionės tikslo pėsčiomis jums padės nuvykti išmaniajame telefone ar išmaniajame laikrodyje rodomas maršrutas.
Skaityti daugiau

Viskas ir dar daugiau.

Moderniausios BMW „ConnectedDrive“ ryšio funkcijos, kurių dėka visada būsite informuoti apie tai, kas Jums svarbiausia, leis mėgautis sklandžia kelione. Visa tai jūsų patogesniam važiavimui. Išbandykite patys.
Skaityti daugiau

KELIONĖS BE TRIKDŽIŲ.

Mieste, užmiestyje ar autostradoje – su BMW 2 serijos „Gran Tourer“ kiekviena kelionė taps maloniu nuotykiu. Visa tai dėl greito variklio įsibėgėjimo, ypač efektyvių benzininių ir dyzelinių variklių bei plačios ratų bazės, užtikrinančių optimalų manevringumą. Kartu su „Driving Experience Control“ (Važiavimo patirties kontrolės) valdymo sistema, adaptyvia pakaba ir daugybe aerodinaminių savybių – naujasis BMW užtikrina tikrą važiavimo dinamika, kuri kiekvieną kelionę paverčia įspūdingu nuotykiu.

Skaityti daugiau

KELIONĖS BE TRIKDŽIŲ.

NESVARBU MIESTE AR UŽMIESTYJE.

Nuo ypač ekonomiško 3 cilindrų dyzelinio variklio iki 4 cilindrų benzininio variklio greito apsukų įsibėgėjimo savybių ir įspūdingo sukimo momento: BMW 2 serijos „Gran Tourer“ gali pasiūlyti bet kokius reikalavimus atitinkantį variklį. Dėka išmanios „xDrive“ visų varančių ratų sistemos ir 7 pavarų dvigubos sankabos transmisijos, BMW 2 serijos „Gran Tourer“ tampa tiksliai valdomu universalu su geriausiomis važiavimo charakteristikomis. Jis visada pasirengęs atrasti naujus kelius.

VISI MES NORIME KAŽKO YPATINGO: BMW GALI TAI PASIŪLYTI.

„Gran Tourer“ siūlo platų priedų pasirinkimą. Atraskite naują galimybių pasaulį išnaudodami BMW 2 serijos „Gran Tourer“ privalumus – pritaikykite jį savo poreikiams ir gyvenimo būdui.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

  • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
    Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

    Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
    Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.