Aistra ima viršų – didesnė dinamika, daugiau emocijų ir inovacijų. BMW 3 serijos sedanas įkvepia kiekvienai kelionei. Kaip joks kitas automobilis, jis įkūnija sportinio sedano koncepciją. Dabar šis septintos kartos automobilis turi dar daugiau galios, yra efektyvesnis ir individualesnis. Galingi 6, 4 ir 3 cilindrų varikliai su modernia BMW EfficientDynamics technologija užtikrina gerą trauką. To rezultatas yra BMW 3 serijos sedanai su įspūdinga dinamika ir žemomis degalų sąnaudomis, o visos serijos priešaky – du BMW 3 serijos sedano modeliai* su įkraunama hibridine sistema, kuri apjungia 4 cilindrų benzininį variklį su inovatyvia BMW eDrive technologija. Be to, pažangi į galinius ratus orientuota BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema užtikrina malonumą teikiantį važiavimą kelyje, kiekviename posūkyje ir kiekvienoje važiavimo situacijoje.

* BMW 330e xDrive rinkoje nuo 2020m. liepos. Duomenys preliminarūs.

BMW 3 serijos Touring kviečia atrasti platųjį pasaulį: universalumas ir novatoriškos technologijos kartu sukuria sportišką ir kupiną pasitikėjimo išvaizdą. Nesvarbu ar vykstate atostogų su šeima, trumpai savaitgalio išvykai ar tik apsipirkti – šis automobilis susidoros su bet kokiu iššūkiu. Šios serijos BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai pasižymi aukšta dinamika ir daug mažesnėmis degalų sąnaudomis.

Universalus charakteris, kupinas naujų idėjų ir neatrastų kelionių krypčių: dėl sportiško dizaino, stulbinančios dinamikos ir erdvumo šis naujasis BMW 3 serijos Gran Turismo tarytum įkūnija unikalią automobilio koncepciją. Coupé stiliaus stogo linija pabrėžia neprilygstamą ir stulbinantį naujojo BMW 3 serijos Gran Turismo dizainą: Išraiškingas. Universalus. Stulbinantis.
 

BMW 330e ir 330e xDrive* - pirmieji BMW Touring su įkraunama hibridine pavaros sistema, jau šiandien įgyvendina ateities svajones, suteikdami maksimalų vairavimo malonumą su ženkliai mažesne CO2 emisija. Visa tai užtikrina inovatyvi elektrinės pavaros koncepcija BMW eDrive, pasižyminti stulbinančia vairavimo dinamika bei vien elektra nuvažiuojamu 65 km atstumu su nuline emisija.

Rinkoje nuo 2020m. liepos. Duomenys preliminarūs.
 

Puiki formos ir erdvės sąveika sukuria stebėtinai galingą, dinamišką coupé eleganciją bei įspūdingą erdvės pojūtį – unikalus ir abejonių nekeliantis BMW. . O su M sportiniu paketu arba BMW Modern, Luxury ir Sport linijomis šios savybės tampa dar labiau išskirtinės.*Bus galima įsigyti nuo 2020/07. Pirminiai duomenys.


BMW ActiveHybrid 3 – pirmas pasaulyje kompaktinės klasės aukštos kokybės sportinis hibridinis sedanas. Kaip ir pridera ilgai BMW 3 serijos tradicijai, BMW ActiveHybrid 3 atrodo ypač modernus ir galingas. Be to, su BMW linijomis Sport, Luxury ir Modern galėsite pritaikyti jį savo poreikiams.

Nesvarbu, ar ieškote naujo ar naudoto BMW 3 serijos modelio, čia rasite visą reikiamą informaciją, bandymų ataskaitas, finansavimo ir lizingo pasiūlymus naujausiems BMW modeliams įsigyti bei, be jokios abejonės, atstovą, pas kurį galėsite atlikti bandomąjį važiavimą.

Skaityti daugiau