BMW 4 serijos kupė raudonos Fire Red spalvos

NAUJASIS

4

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KUPĖ.

BMW M440i xDrive kupė: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 7,7–8,5; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 174–191

JŪSŲ NEPRILYGSTAMAS SPORTIŠKASIS KOMPANIONAS KASDIENAI.

Naujasis BMW 4 serijos kupė bus dėmesio centre kad ir kur bebūtų. Eksterjere dominuojančios išraiškingos BMW būdingos formos priekinės grotelės ir siauresni priekiniai žibintai byloja apie abejonių nekeliančią galią. Abejingų nepaliks ir sportiškumu dvelkiantis funkcionalus standartinės komplektacijos interjeras. Susipažinkite su visais naujojo BMW 4 serijos kupė modelio variantais, įrangos pasirinkimo galimybėmis ir techniniais duomenimis bei patraukliais išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymais.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW M440i xDrive Coupé
   BMW M440i xDrive Coupé

   Galia

   275 kW (374 AG)

   Sukimo momentas

   500 Nm

   0-100 km/h

   4,5 s

   Didžiausias greitis

   250 km/h

   BMW M440i xDrive kupė: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 7,7–8,5; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 174–191

   JŪSŲ NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KUPĖ.

    InfoI turinio žyma

    DIZAINAS

    INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINO AKCENTAI.

    TECHNOLOGIJOS

    RYŠYS SU PASAULIU. SKAITMENINĖS PATIRTYS KELYJE.

    PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

    Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

    Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės važiuojant iki 210 km/h greičiu. Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: prireikus jūsų BMW staigiai sustos ir automatiškai vėl pradės važiuoti.

    Dar daugiau kamerų patogesniam parkavimui.

    Parking Assistant Plus užtikrina dar platesnės aprėpties vaizdą parkuojant automobilį. Papildomos kameros perduoda 3D automobilio aplinkos vaizdą tiesiai į valdymo ekraną. Taigi iš karto matysite, kiek vietos turite manevravimui.

    Palikite automobilio raktelius namie.

    Paverskite savo išmanųjį telefoną BMW skaitmeniniu raktu. Laikydami telefoną prie durelių rankenos, į automobilį pateksite be jokių pastangų, o įstatę jį į tam skirtą vietą, galėsite užvesti savo BMW.

    Matykite daugiau nei vien tik kelią priešais.

    Kelionės tikslą pasiekite dar sklandžiau. Visą svarbiausią informaciją – navigacijos nurodymus ir vairavimo duomenis matysite savo matymo lauke. Papildytosios realybės ekrano maršruto informacija tiesiogiai transliuojama valdymo ekrane ir prietaisų skydelyje.

    BMW 4 serijos kupė finansavimas ir išperkamoji nuoma

    IŠPERKAMOJI NUOMA IR FINANSAVIMAS

    JŪSŲ NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KUPĖ.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 4 SERIJOS KUPĖ.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW M440i xDrive kupė: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 7,7–8,5; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 174–191

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.


    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html