THE NEW

4 SERIJA

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS GRAN KUPĖ.

BMW 430i xDrive Gran Coupé[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6 - 6,8; CO₂ emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173 - 156


[1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Naujasis BMW 4 serijos Gran kupė – tai sportiškų charakteristikų, elegantiško dizaino ir dinamiškų vairavimo galimybių dermė. Modernus eksterjero dizainas išsiskiria tokiais grakščiais akcentais kaip didelės tinkleliu dekoruotos BMW būdingos formos priekinės grotelės ir atnaujintos išvaizdos sportiški galiniai žibintai. Automobilio salonas džiugina pažangiausiomis technologijomis, stilingais apmušalais ir išskirtiniu komfortu. Susipažinkite su visais naujosios BMW 4 serijos Gran kupė modelių variantais ir įrangos asortimentu, su techniniais duomenimis ir daugybe išperkamosios nuomos bei finansavimo pasiūlymų.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW 430i xDrive Gran Coupé
   BMW 430i xDrive Gran Coupé

   Galia[1]

   180 kW (245 AG)

   Sukimo momentas[1]

   400 Nm

   0-100 km/h[1]

   6,2 s

   Didžiausias greitis[1]

   250 km/h

   BMW 430i xDrive Gran Coupé[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6 - 6,8; CO₂ emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173 - 156


   [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

   BMW 4 serijos Gran kupė (G26) naujoji eksterjero dizaino kalba

   STILIAUS IKONA. NEIŠDILDOMAS ĮSPŪDIS.

   Nuožulnus stogo kontūras itin išryškina naujosios BMW 4 serijos Gran kupė eleganciją. Įspūdingas, aiškias eksterjero linijas puikiai papildo matinio chromo apvadu dekoruotos dvigubos priekinės grotelės, itin tiksli galinių žibintų optika ir užapvalinta išmetimo angų apdaila. Viduje žvilgsnius prikaustys atnaujinto dizaino vairuotojo erdvė su dviejų stipinų vairu ir akytomis ventiliacijos angomis. Dinamišką vairavimą užtikrinanti BMW 430i xDrive Gran Coupé varos sistema džiugins nepamirštamais įspūdžiais kiekvienos kelionės metu.

   JŪSŲ NAUJASIS BMW 4 SERIJOS GRAN KUPĖ

    InfoI turinio žyma

    EKSTERJERO DIZAINAS

    ĮSPŪDINGAI DINAMIŠKAS.

    BMW 4 serijos Gran kupė (G26) M Shadowline blizgi apdaila

    ŠIEK TIEK TAMSESNIS. IR ĮMANTRESNIS ATSPALVIS.

    Blizgi M serijos Shadowline eksterjero apdaila nepriekaištingai derės prie bet kurių jūsų pasirinktų BMW kėbulo dažų. Juoda spalva aplink automobilio langus ir veidrodėlius puikiai išryškina bendrą eksterjero siluetą.

    INTERJERO DIZAINAS

    KOMFORTO IR ELEGANCIJOS DERMĖ.

    BMW 4 serijos Gran kupė (G26) naujas vairuotojo erdvės ir prietaisų skydelio dizainas

    DAR DAUGIAU GALIOS, DAR DAUGIAU PRAKTIŠKŲ FUNKCIJŲ, DAR DAUGIAU AIŠKUMO.

    Įsėskite ir atsipalaiduokite. Akytos ventiliacijos angos ir skulptūriškas prietaisų skydelis sukuria unikaliems potyriams skirtą ypatingą erdvę. Salono apšvietimo sistema leis pasinerti į mistišką atmosferą ir mėgautis kintančiu kaskadiniu apšvietimu.

    TECHNOLOGIJOS

    IŠMANIOJI PAGALBA.

    BMW 4 serijos Gran kupė (G26) BMW iDrive OS 8.5

    VISAS FUNKCIJAS VALDYKITE TIESIOGIAI.

    Naujo dizaino pradžios ekranas su spartaus pasirinkimo Quicklist Quick Select funkcija. BMW 8.5 operacinė sistema užtikrina prieigą prie pramogų ir kontaktų vos vienu prisilietimu.

    PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU.

    Jūsų dėmesingas asmeninis asistentas.

    Vairavimo asistentas Driving Assistant Professional išlaikys automobilį eismo juostoje važiuojant ne didesniu kaip 210 km/h greičiu ir užtikrins saugų atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių. Prireikus jūsų BMW ims staigiai stabdyti ir automatiškai vėl pradės važiuoti. Tai tikras išsigelbėjimas, ypač netolygiai judančio eismo atvejais.

    Dar daugiau kamerų patogesniam parkavimui.

    Parking Assistant Plus užtikrina dar platesnės aprėpties vaizdą parkuojant automobilį. Papildomos kameros perduoda 3D automobilio aplinkos vaizdą tiesiai į valdymo ekraną. Taigi iš karto matysite, kiek vietos turite manevravimui.

    Važiuokite su nuolat įjungtomis tolimosiomis šviesomis.

    BMW selektyvioji šviesų sistema Selective Beam automatiškai užtikrina, kad kiti eismo dalyviai nebūtų akinami. Jums nebereikės perjungti priekinių žibintų rankiniu būdu. Be to, visada džiaugsitės optimaliu kelio apšvietimu.

    Palikite savo automobilio raktelius namie.

    Suderinamus mobiliuosius įrenginius galima naudoti kaip skaitmeninį BMW raktą. Savo BMW atrakinsite ir užvesite naudodamiesi išmaniuoju telefonu arba išmaniuoju laikrodžiu. Skaitmeniniu raktu galima dalintis net su penkiais asmenimis.

    Apie viską trumpai.

    Visą svarbiausią informaciją – navigacijos nurodymus ir vairavimo duomenis matysite savo matymo lauke. Papildytosios realybės ekrano maršruto informacija tiesiogiai transliuojama valdymo ekrane ir prietaisų skydelyje.

    BMW 4 serijos Gran kupė finansavimas ir išperkamoji nuoma

    JŪSŲ NAUJASIS BMW 4 SERIJOS GRAN KUPĖ

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

     

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 4 SERIJOS GRAN KUPĖ.

    KITOS ĮRANGOS PARINKTYS

    KURIOS GALĖTŲ JUS SUDOMINTI.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW 430i xDrive Gran Coupé[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6 - 6,8; CO₂ emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173 - 156


    [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.