BMW 5 serijos sedanas G30 Facelift 2020 vyras stovi prie besiparkuojančio BMW

THE 5

BMW 5 SERIJOS SEDANAS: VISI PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

Patikėkite savo BMW 5 serijos sedaną mums ir jūsų automobilis bus geriausiose rankose. Platus originalių BMW detalių asortimentas leis pritaikyti jūsų BMW automobilį asmeniniams poreikiams, o BMW M Performance serijos dalys sportinio vairavimo malonumą suteiks bet kokiame kelyje. Patrauklus BMW siūlomų paslaugų spektras užtikrina visišką ir įvairiapusę apsaugą avarijų atveju, taip pat techninės apžiūros ir remonto išlaidų draudimą, todėl vairuodami galėsite visiškai susitelkti tik į vairavimo malonumą.

Skaityti daugiau
THE 5BMW 5 SERIJOS SEDANAS: VISI PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI BMW 5 SERIJOS SEDANUI

Papildoma įranga ir dizaino patobulinimai jūsų BMW 5 serijos sedanui.

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalius BMW priedus kūrėme tam, kad patenkintume atskirus ir ypatingus jūsų poreikius. Siūlome platų papildomų detalių ir priedų asortimentą, nepriekaištingai praturtinsiantį jūsų BMW 5 serijos sedano kokybę, dizainą ir technines savybes. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.

BMW 5 serijos sedanas G30 su BMW stogo bagažine 520
BMW stogo bagažinė 520, BMW 5 serijos sedanas G30

BMW stogo bagažinė 520

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.
20 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Cross-spoke style 636, vieno ratlankio be padangos vaizdas

20 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Cross-spoke style 636, vieno ratlankio be padangos vaizdas

Poliruoti premium kokybės dvispalviai 20 colių valcuoti lengvojo lydinio ratlankiai yra pilkos Orbit Grey spalvos. Priekinis 8 J x 20 dydžio ratlankis be padangos.
20 colių lengvojo lydinio Cross-spoke style 636 ratlankiai juodos Liquid Black spalvos, BMW 5 serijos sedanas G30

20 colių lengvojo lydinio Cross-spoke style 636 ratlankiai juodos Liquid Black spalvos

Aukščiausios kokybės valcuoti 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai yra išskirtinės juodos Liquid Black spalvos. Ratlankių komplektas su skirtingo pločio run-flat padangomis: ratlankio dydis 8 J x 20 su 245/35 R 20 95Y XL RSC priekine padanga ir 9 J x 20dydžio ratlankis su 275/30 R 20 97Y XL RSC galine padanga.
BMW bagažo skyriaus kilimėlis, BMW 5 serijos sedanas G30

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Patvarus, puikiai pritaikytas, neslystantis ir atsparus vandeniui kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Puikiai prie interjero pritaikytas kilimėlis yra juodos spalvos, dekoruotas nerūdijančio plieno intarpu.
BMW universalus laikiklis apsauginiam dėklui, Travel & Comfort, BMW 5 serijos sedanas G30

BMW universalus laikiklis apsauginiam dėklui, Travel & Comfort.

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 3600 ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai BMW 5 serijos sedanas G30

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

Puikiai pritaikytos formos, patvarūs ir visiems metų laikams tinkantys elegantiški priekiniai kilimėliai saugo grindis nuo drėgmės ir nešvarumų. Šie BMW kilimėliai yra juodos spalvos, dekoruoti nerūdijančio plieno apdailos intarpais.

Dar daugiau BMW 5 serijos sedano priedų pagal kategorijas

BMW PASLAUGOS BMW 5 SERIJOS SEDANUI

Paslaugų paketai jūsų BMW 5 serijos sedanui, gaunama nauda ir partneriai

Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis Breakdown and Accident Assistance, būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios BMW 5 serijos sedano nuotolinės paslaugos Teleservices leidžia techninę automobilių priežiūrą atliekantiems BMW partneriams automatiškai pranešti apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę apžiūrą ar remontą, todėl techninės priežiūros specialistai visada susisieks su jumis patys. Įsigijus visa apimantį BMW paslaugų paketą Service Inclusive, bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos per jūsų pasirinktą laikotarpį. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir leiskite BMW pasirūpinti kasdieniniais rūpesčiais ir jūsų saugumu.

Vyras vairuoja BMW ir žiūri pro priekinį stiklą, BMW 5 serijos sedanas G30

BMW servisas įskaičiuotas

Išlaisvinkite emocijas ir mėgaukitės tuo, kas iš tiesų svarbu – vairavimo malonumu. Naudodamiesi BMW paslaugomis Service Inclusive, galėsite daryti būtent tai. Tik vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami ranka.
Moteris išlipa iš savo BMW, žiūrėdama į savo išmanųjį telefoną, BMW 5 serijos sedanas G30

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisieks, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
Vyras stovi prie BMW bagažinės su išmaniuoju telefonu ir įspėjamuoju trikampiu ženklu rankose, BMW 5 serijos sedanas G30

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

BMW 5 SERIJOS SEDANO BMW M PERFORMANCE DALYS

Sportiškoji BMW 5 sedano įranga

Penktosios BMW serijos sedanas – tai elegancija ir sportiškumas viename. Aukštos kokybės BMW M Performance detalės dar labiau išryškins veržlų šio pranašaus sedano charakterį.

BMW M Performance dalys, BMW 5 serijos sedanas G30
M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto, BMW 5 serijos sedanas G30

M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto

Demonstruojantis charakterį: BMW būdingos formos M Performance priekinių grotelių rėmo gamybai buvo naudojama aukštos kokybės, kruopščiai rankomis apdorota anglis, o vertikalios grotelių juostelės pagamintos iš itin tvirto plastiko. Šios grotelės – tai akivaizdus priekinės automobilio dalies akcentas, sukuriantis ypatingai elegantišką, sportišką ir savitą išvaizdą.
Priekinis M Performance serijos anglies pluošto oro srauto skirstytuvas, BMW 5 serijos sedanas G30

Priekinis M Performance serijos anglies pluošto oro srauto skirstytuvas

Rodantis savo galią: priekinis M Performance serijos anglies pluošto oro srauto skirstytuvas užtikrina geriausias aerodinamines savybes ir ypatingu būdu akcentuoja automobilyje slypinčia galią. Individuali, automobilių sporto dvasia alsuojanti išvaizda, patenkinsianti net pačius didžiausius poreikius.
20 colių skersmens M Performance serijos kaltiniai dvispalviai ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus , BMW 5 serijos sedanas G30

20 colių skersmens M Performance serijos kaltiniai dvispalviai ratlankiai Multi-spoke 732 M

Aukštos kokybės kaltiniai M Performance serijos 20 colių skersmens dvispalviai Night Gold spalvos ratlankiai su Multi-spoke 732 M stiliaus stipinais yra blizgaus tekinimo, poliruoti ir dekoruoti spalvotu M logotipu. TPMS priekinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą sudaro 8J x 20 dydžio ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC dydžio padangomis, o galinių ratų su RunFlat padangomis vasaros komplektą – 9J x 20 dydžio ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC dydžio padangomis.
20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 669 M, BMW 5 serijos sedanas G30

20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 669 M

Ypatinga tekinimo ir poliravimo kokybe išsiskiriantys kaltiniai M Performance serijos 20 colių skersmens dvispalviai Orbit Grey spalvos lengvojo lydinio ratlankiai, dekoruoti M logotipu. Visą TPMS padangų komplektą sudaro RunFlat tipo skirtingų dydžių padangos, t. y. 8J x 20 dydžio priekiniai ratlankiai su 245/35 R20 95Y XL RSC padangomis ir 9J x 20 dydžio galiniai ratlankiai su 275/30 R20 97Y XL RSC padangomis.
M Performance vairas, BMW 5 serijos sedanas G30

M Performance vairas

Įtikinami argumentai tiesiai į jūsų rankas: Alcantara medžiaga aptrauktą M Performance vairaratį ypatingai malonu laikyti rankose. Tiesiog tvirtai apglėbkite ir mėgaukitės dar didesniu tiesioginiu atsaku. Išskirtiniai kontūrai ir raudonos odos žymė ties viduriu šiam vairaračiui suteikia dar ypatingesnę automobilių sporto dvasia alsuojančią išvaizdą.

BMW CONNECTED DRIVE PASLAUGOS IR PROGRAMĖLĖS

BMW 5 serijos sedano novatoriškos technologijos ir pasiūlymai

BMW ConnectedDrive Store parduotuvėje rasite gausybę pažangių programėlių ir skaitmeninių paslaugų, sujungsiančių jūsų BMW 5 serijos sedaną su visu pasauliu. Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir peržiūrėkite platų BMW ConnectedDrive pasiūlymų asortimentą. Susipažinkite su naudingomis programėlėmis, pavyzdžiui, naujausią informaciją apie eismą realiuoju metu teikiančia programėle Real Time Traffic Information arba nuotolinių paslaugų programėle Remote Services, leisiančia nuotoliniu būdu valdyti BMW naudojantis išmaniuoju telefonu. Sužinokite, kokiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis turite galimybę naudotis ir kurias paslaugas galite atnaujinti. Privalumai: jeigu jau turite BMW, BMW ConnectedDrive Store parduotuvėje galite patogiai užsisakyti paslaugas ir programėles, kuriomis naudositės vėliau.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 530e sedanas(1):
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 1,7-1,8
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 39-42

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.