BMW i

BMW i – visapusė ir novatoriška tausaus mobilumo koncepcija. Ji atspindi ateities elektromobilius, mobilumo paslaugas, įkvepiantį dizainą ir naują, tausų kokybės suvokimą. Šie novatoriški automobiliai išties stebina: elektrinis BMW i3 – aplinkos neteršiantis tausus miesto automobilis, o BMW i8 Coupé ir BMW i8 Roadster – pažangiausi iki šiol sukurti sportiniai automobiliai.

Elektrinis ir įelektrinantis: smulkiausia detalė, kiekviena savybė, viskas BMW i3 modelyje su eDrive yra sukurta kunkuliuojančiam miesto gyvenimui pagyvinti. Varomas jokių teršalų neišmetančiu elektriniu varikliu, BMW i3 užtikrina mobilumą ten, kur automobiliui jo labiausiai reikia: miestų centruose, kuriuose jau galioja apribojimai tam tikriems automobiliams. Ekologinės perspektyvos atžvilgiu BMW i3 daro įspūdį savo kvapą užimančiu įsibėgėjimu tiek važiuojant mažu greičiu, tiek iš stovėjimo padėties, o aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorius leidžia nuvažiuoti iki 200 km, t.y. pasiekti bet kurį kelionės tikslą, net ir užmiestyje. Taigi, galite leistis į patogias keliones, nesirūpinant dėl nuvažiuojamo atstumo.

Pažangiausias sportinis automobilis: dar efektyvesnis dėl išmanios anglies pluošto lengvasvorės konstrukcijos ir aerodinamiško dizaino. Dar tausesnis – dėl interjere panaudotų perdirbimui tinkamų medžiagų, neaukojant dinamikos ar sportiškos išvaizdos. Jokių kompromisų, tik optimalus važiavimo malonumo ir atsakingo požiūrio derinys. BMW i8, kurį galima įsigyti kaip Roadster ar Coupé, yra įkraunamas hibridas, kuriame idealiai suderinti elektromobilumo ir novatoriškos variklio technologijos privalumai. Rezultatas – neįtikėtinai dinamiška važiavimo patirtis, ypač mažos sąnaudos ir CO2 emisija.

Read more