BMW i serija, BMW elektromobiliai, trijų ketvirčių vaizdas iš šono ant smėlio iš paukščio skrydžio

TRUMPA BMW i SERIJOS ISTORIJA

Leiskimės į BMW i elektromobilių istorijos kelionę drauge ir susipažinkime su universaliais BMW i modeliais. Čia vystomos naujos pavaros sistemos ir naujųjų technologijų idėjos ir čia ateitis tampa dabartimi.

Skaityti daugiau

TRUMPA BMW i SERIJOS ISTORIJA

BMW i3

Išskirtine vairavimo dinamika ir naujausiomis technologijomis išsiskiriantis elektromobilis. BMW i3 – tai automobilis tiems, kurie žino, ko nori ir nebijo gyventi kitaip. Šiame automobilyje tvarumas susilieja su emocijomis, o išmanus efektyvumas – su sportinio vairavimo patirtimi. Būtent tai ir yra išgrynintas vairavimo malonumas.

Skaityti daugiau

PIRMOJI KARTA (i01).

BMW I serija, BMW i3 (I01) pirmoji karta, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio eilėje

BMW i3 automobilis yra gaminamas nuo 2013 metų. Tai ne tik pirmasis BMW automobilis su elektriniu varikliu, bet ir pati pirmoji masinės gamybos transporto priemonė, kurios salonas yra pagamintas iš armuoto anglies pluošto plastiko (CFRP). Bendras šio automobilio svoris su baterija nėra didesnis už įprasto kompaktinio automobilio svorį. Daugybė BMW i3 detalių taip pat yra gaminamos iš atsinaujinančių žaliavų.

170 AG (125 kW) galios elektrinis variklis didžiausią sukimo momentą išvysto akimirksniu. 2017 m. pristatytas BMW i3S turi 184 AG (135 kW) galios variklį ir yra 10 km/h greitesnis. Nuo 2016 m. gaminamos baterijos talpa – 94 Ah. Pristačius 120 Ah talpos bateriją turintį BMW i3 automobilį, nuo 2018 m. Vokietijos modeliuose nebeliko papildomo nuvažiuojamo atstumo generatoriaus (bateriją įkraunančio benzininio variklio). Nuvažiuojamas atstumas siekia 307 km (WLTP*), o greitojo įkrovimo stotelėje bateriją iki 80 procentų įkrausite vos per 42 minutes. Iki šiol pagaminome daugiau kaip 200 000 šių automobilių.

Gamybos laikotarpis: Nuo 2013 iki šiol 

Varikliai: Papildomas nuvažiuojamo atstumo generatorius, t. y. elektrinis variklis (125–134 kW, 170–184 AG), buvo gaminamas iki 2018 metų (0,65 litro benzininis variklis, 28 kW, 38 AG).

Ilgis/plotis/aukštis: 3 999 – 4 011 mm/1 775 mm/1 578 mm

Nuvažiuojamas atstumas (elektra): 307 km (WLTP*)

*Papildomai teikiama neprivaloma informacija Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

BMW i4

Pats pirmasis ketvirtosios BMW serijos elektrinis Gran kupė automobilis diktuoja naujus standartus. Ypatingos šio automobilio charakteristikos puikiai dera su išskirtiniu komfortu ir emisijos negeneruojančiu važiavimu.

Skaityti daugiau

PIRMOJI KARTA (G26 BEV).

BMW i serija, BMW i4 (G26) pirmoji karta, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Įspūdingieji ir neprilygstamieji: visiškai elektriniai Gran kupė modeliai BMW i4 eDrive40 ir BMW i4 M50. Išraiškingą šio keturdurio charakterį išryškina dinamiški, nuožulnūs priekiniai žibintai, galinių ratų arkos ir galinės automobilio dalies link besidriekiantys šoniniai galiniai langai.

544 AG** (400 kW**) galios elektrinė pavara ir maksimalus sukimo momentas užtikrins neprilygstamą vairavimo dinamiką važiuojant bet kokiu greičiu. Su BMW i4 automobiliu gatvėmis tarsi sklęsite, keleiviai mėgausis beveik begarsio važiavimo patogumu, o kruopščiai ir itin tiksliai suprojektuota važiuoklė ir vairo mechanizmas visada užtikrins geriausią valdymą. Įmantri svorio paskirstymo sistema ir pakabos bei pavaros sistemos tarpusavio sąveika – tai lemiami saugaus ir malonaus vairavimo veiksniai. Dėl net 590* kilometrą siekiančio nuvažiuojamo atstumo (BMW i4 eDrive40, WLTP*) šis elektrinis automobilis yra itin universalus ir nepriekaištingai tinka kasdieniniam naudojimui.

Gamybos laikotarpis: nuo 2021 metų pabaigos
Varikliai**: Elektros variklis (250 – 400 kW, 340 – 544 AG)
Nuvažiuojamas atstumas: 416 – 590 kilometrų (WLTP*)
*Papildomai teikiama neprivaloma informacija. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC bandymų procedūras rasite apsilankę šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
** Pateiktos vertės yra numanomos, kol kas jos nėra oficialiai patvirtintos..

BMW i8

2009 m. Vokietijoje vykusioje tarptautinėje automobilių parodoje šis automobilis buvo pristatytas kaip BMW Vision Efficient Dynamic konceptas. BMW i8 yra pirmasis hibridinis sportinis automobilis. Jame nepriekaištingai dera viskas – tvarumas, unikalus ir pasitikėjimu savimi spinduliuojantis dizainas bei išskirtinės vairavimo charakteristikos. 

Skaityti daugiau

PIRMOJI KARTA (i12, i15).

BMW i serija BMW i8 (I12 I15) pirmoji karta trijų ketvirčių vaizdas iš šono gatvės fone

Dėl savo hibridinio variklio BMW i8 išsiskiria nedideliems automobiliams būdingomis degalų sąnaudomis ir sportinėmis charakteristikomis. Su elektrine priekinius ratus varančia pavara šis kupė automobilis gali važiuoti iki 120 km/h greičiu, o galinę ašį varo trijų cilindrų TwinPower Turbo variklis. Ši sistema išvysto 362 AG (266 kW) galią, o nuo 2018 metų – 374 AG (275 kW) galią, be to, vairavimo dinamikai būdingos geriausios abiejų technologijų savybės. Tai ne tik savo pažangumu pirmaujantis automobilis, bet ir pirmasis serijinės gamybos automobilis, kuriame gali būti pasirinktinai montuojami priekiniai lazeriniai žibintai. 2018 m. rinkoje pasirodė ir BMW i8 rodsteris. Pagaminome daugiau kaip 20 500 šio kėbulo tipo automobilių. 

Gamybos laikotarpis: 2013 – 2020 

Varikliai: 1,5 litrų hibridinė pavara (170 kW, 231 AG), 3 cilindrų + elektros variklis (131 – 143 AG, 96 – 105 kW),  galia mišriu režimu: 362 – 374 AG, 266 – 275 kW

Ilgis/plotis/aukštis: 4 689 mm/1 942 mm/1 289 – 1 291 mm

Nuvažiuojamas atstumas (elektra): 37 – 55 kilometrų (NEDC*)

*Papildomai teikiama neprivaloma informacija. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

PIRMOJI KARTA (i20)

BMW i serija BMW iX (I20) pirmoji karta, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Pirmauti besiveržiantį BMW iX charakterį išryškina išgrynintos formos, negausios, bet išraiškingos linijos bei vientisos detalės. Eksterjeras išsiskiria ir T formos priekine dalimi, siauriausiais serijinės BMW gamybos priekiniais žibintais bei išraiškingomis vertikaliomis dvigubomis grotelėmis. Modernią ir pasitikėjimu savimi spinduliuojančią išvaizdą sukuria neišsikišančios durelių rankenėlės, berėmės durelės ir ratų arkas gaubiantys plačių proporcijų stačiakampiai kontūrai.

Techninės BMW iX savybės taip pat įspūdingos – tai du galingi elektriniai varikliai ir elektrinė visų varančiųjų ratų BMW xDrive sistema. BMW iX xDrive40 modelio versija sužavės didesne negu 326 AG (240 kW) galia ir 372–425 kilometrų nuvažiuojamu atstumu (WLTP*). 523 AG (385 kW) galia besipuikuojantis BMW iX xDrive50, kurio numatytasis nuvažiuojamas atstumas siekia net 630 kilometrų (WLTP*), suteiks dar įspūdingesnę vairavimo patirtį. Greitojo įkrovimo stotelėse (aukštos įtampos IONITY įkrovimo stotelėse) savo automobilio bateriją visiškai įkrausite per mažiau kaip 40 minučių.

Naujosios iDrive technologijos, visapusiškų pagalbos vairuotojui sistemų, važiuoklės ir pavaros mechanizmų derinys panardins į ypatingą, ateitimi alsuojančią vairavimo patirtį: šiame aukščiausios kokybės didesnio pravažumo automobilyje susijungia technologinė pažanga, preciziškumas ir prabanga.

Gamybos laikotarpis: nuo 2021 metų pabaigos

Varikliai: Elektros variklis (326 – 523 AG, 240 – 385 kW)

Nuvažiuojamas atstumas: 372 – 630 kilometrų (WLTP*)

*Papildomai teikiama neprivaloma informacija. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

BMW iX3

Ateities technologijas sujungusi su patikrintomis šių dienų automobilių koncepcijomis, BMW pristatė pirmąjį visiškai elektrinį didesnio pravažumo BMW automobilį, išsiskiriantį išmaniosiomis įkrovimo galimybėmis, geriausia vairavimo dinamika ir aiškių, galia alsuojančių kontūrų dizainu.

Skaityti daugiau

PIRMOJI VISIŠKAI ELEKTRINĖ KARTA (G08 BEV).

BMW i serija BMW iX3 (G08) pirmoji karta, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

2021 m. elektra varomų BMW X3 pristatymas. Dėl unikalių BMW i priekinių grotelių šis elektrinis automobilis bus pastebėtas akimirksniu. Interjere pastebėsite savitas dizaino detales, pavyzdžiui, mėlynos spalvos užvedimo mygtuką arba standartinį aplinkos apšvietimą, kurio numatytoji spalva – BMW i serijai būdinga mėlyna.

Šio automobilio technologijos yra vienodai pažangios ir šiuolaikiškos. 286 AG (210 kW) galios variklis leis mėgautis BMW automobiliams būdingu dinamišku valdymu. Siekdami dar labiau užtikrinti tvarumą, atsisakėme retųjų žemių elementų naudojimo pavaros sistemos gamyboje. Priklausomai nuo pageidaujamo važiavimo komforto, galima pasirinkti vieną iš keturių rekuperacijos lygių, o tai prisideda prie net iki 461 kilometrų nuvažiuojamo atstumo užtikrinimo (WLTP*). Aukštos įtampos įkrovimo stotelėse bateriją iki 80 procentų įkrausite vos per 34 minutes.

Gamybos laikotarpis: Nuo 2020 iki šiol

Varikliai: Elektros variklis (210 kW, 286 AG)

Svoris/plotis/aukštis: 4 734 mm/1 891 mm/1 668 mm

Nuvažiuojamas atstumas: 461 kilometrų (WLTP*)

**Papildomai teikiama neprivaloma informacija. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

BMW iX

Pats pirmasis visiškai elektrinis didesnio pravažumo BMW automobilis su visų varančiųjų ratų pavara – tai BMW iX, siūlantis mėgautis prabangiu ir rafinuotu minimalizmu bei moderniausių variklių technologijų galimybėmis. Didžiausio patogumo, monolitinio dizaino ir ypatingos erdvės pojūčio derinys: Tai naujosios kartos automobilis.

Skaityti daugiau

PIRMOJI KARTA (i20)

Pirmauti besiveržiantį BMW iX charakterį išryškina išgrynintos formos, negausios, bet išraiškingos linijos bei vientisos detalės. Eksterjeras išsiskiria ir T formos priekine dalimi, siauriausiais serijinės BMW gamybos priekiniais žibintais bei išraiškingomis vertikaliomis dvigubomis grotelėmis. Modernią ir pasitikėjimu savimi spinduliuojančią išvaizdą sukuria neišsikišančios durelių rankenėlės, berėmės durelės ir ratų arkas gaubiantys plačių proporcijų stačiakampiai kontūrai.

Techninės BMW iX savybės taip pat įspūdingos – tai du galingi elektriniai varikliai ir elektrinė visų varančiųjų ratų BMW xDrive sistema. BMW iX xDrive40 modelio versija sužavės didesne negu 326 AG (240 kW) galia ir 372–425 kilometrų nuvažiuojamu atstumu (WLTP*). 523 AG (385 kW) galia besipuikuojantis BMW iX xDrive50, kurio numatytasis nuvažiuojamas atstumas siekia net 630 kilometrų (WLTP*), suteiks dar įspūdingesnę vairavimo patirtį. Greitojo įkrovimo stotelėse (aukštos įtampos IONITY įkrovimo stotelėse) savo automobilio bateriją visiškai įkrausite per mažiau kaip 40 minučių.

Naujosios iDrive technologijos, visapusiškų pagalbos vairuotojui sistemų, važiuoklės ir pavaros mechanizmų derinys panardins į ypatingą, ateitimi alsuojančią vairavimo patirtį: šiame aukščiausios kokybės didesnio pravažumo automobilyje susijungia technologinė pažanga, preciziškumas ir prabanga.

Gamybos laikotarpis: nuo 2021 metų pabaigos

Varikliai: Elektros variklis (326 – 523 AG, 240 – 385 kW)

Nuvažiuojamas atstumas: 372 – 630 kilometrų (WLTP*)

*Papildomai teikiama neprivaloma informacija. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

BMW i7

Pirmasis visiškai elektrinis BMW i7 sužavės ne tik savo elektrinėmis charakteristikomis, bet ir nepamirštamų kelionių įspūdžius suteiksiančia daugiasensorine pramogų sistema.

Skaityti daugiau

PIRMOJI KARTA (G70).

BMW i7 G70

2022 metais dienos šviesą išvydo atnaujinta BMW 7 serija (G70), pasauliui atskleidusi naują prabangių automobilių klasės veidą – išgrynintos elegancijos, išskirtinių vairavimo charakteristikų ir daugiasensorinės pramogų sistemos derinį.

Tik pažvelkite į šio automobilio eksterjerą – ikoniško dizaino priekinė dalis ir monolitinis dizainas neabejotinai prikaustys visų žvilgsnius.

Apšviestas priekinių grotelių kontūras ir dviejų dalių dizaino siauri šviesos diodų priekiniai žibintai – tai meilė elegancijai iš pirmo žvilgsnio. Dar daugiau – esant poreikiui, papildomai galite pasirinkti ypatingu prašmatnumu spindinčius BMW  Iconic Glow krištolinės serijos priekinius žibintus su apšviestais  Swarovski  kristalų elementais.

Šie žibintai, kartu su įspūdinga Great Entrance Moments  pasitikimo šviesų sistema, sukurs neišdildomą išskirtinio ir prašmatnaus individualumo įspūdį.

Interjere prabangią atmosferą skleidžia tokios aukštos kokybės medžiagos kaip Merino oda, kašmyras ir Swarovski kristalai.

Visa tai, kartu su moderniomis ir ergonomiškai vairuotojui pritaikytomis technologijomis, sudaro įspūdingą elegancijos, komforto ir inovacijų derinį, pavyzdžiui, daugiafunkcė kristalinė BMW interaktyvi valdymo juosta – tai ne tik itin patrauklus interjero akcentas, bet ir vizualaus bei haptinio valdymo priemonė,virš kurios sumontuotas didelės raiškos 14,9 colių įstrižainės BMW išlenktas ekranas. Rezultatas – unikali daugialypės terpės vairuotojo erdvė.

Naujasis BMW i7 ypatingą važiavimo patirtį suteiks ne tik vairuotojui – keleiviai taip pat mėgausis visišku komfortu.

Papildomai pasirenkamas 31,3 colių įstrižainės BMW Theatre Screen ekranas leis pasijusti tarsi kino teatre. Krištolo skaidrumo garsas ir keturmatė papildomai užsakoma  Bowers & Wilkins Diamond  erdvinio garso sistema gale sėdintiems keleiviams suteiks unikalią patirtį ir panardins į nepakartojamas audiovizualines keliones.

Nuo 2022 metų jau galite rinktis visiškai elektrinį prabangių automobilių klasei atstovaujantį 7 serijos sedaną – naująjį BMW i7. 400 kW (544 AG) galia ir 600 km viršijantis tik elektra nuvažiuojamas atstumas leis mėgautis didžiausia dinamika ir universaliu tvarumu bei jokios emisijos negeneruojančiu mobilumu.

Specialiai šiam tikslui Hanso Zimmerio sukurti kiekvienam vairavimo režimui būdingi BMWIconicSoundsElectric garsiniai skambesiai sukuria ypatingą akustinę aplinką, todėl jūsų kelionės pavirs dar įspūdingesniais ir labiau įtraukiančiais nuotykiais.

Gamybos laikotarpis: nuo 2022 metų
Varikliai: du elektriniai varikliai (544 AG, 400 kW)
Nuvažiuojamas atstumas: iki 625 kilometrų (WLTP*)

BMW i7 M70.

BMW i serija BMW i7 G70e

2023-aisiais BMW i7 M70 tapo naujosios prabangos klasės elektrinio mobilumo ir itin galingų M charakteristikų sintezės simboliu. Galingojo 485 kW (660 AG) variklio dėka automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja žaibišku 3,7 sekundės greičiu. Executive Drive Pro sistema su integruoto aktyvaus vairavimo funkcija ir standartiškai montuojama adaptyviąja 2 ašių pneumatine pakaba užtikrina stulbinančius vairavimo dinamikos parametrus. Ir tai dar ne viskas – inovatyvioji BMW eDrive technologija leis mėgautis beveik begarsiu ir aplinkos neteršiančiu važiavimu. Lengvasvorė konstrukcija ir aerodinamiškas dizainas užtikrina maksimalų efektyvumą ir net 488–560 km (WLTP) siekiantį vien elektra nuvažiuojamą atstumą, tad savo kasdienius kelionių tikslus pasieksite sklandžiai ir patogiai. 

 

Įspūdinga išorė išduoda apie po variklio gaubtu slypinčią BMW i7 M70 galią. Itin blizgi M Shadow Line apdaila su papildomais elementais, ypač blizgios juodos spalvos įrangos akcentai suteikia ypatingo išskirtinumo, o aerodinamiškai optimizuotas M galinis aptakas ir M Sport stabdžiai byloja apie į kraują įaugusius sportiškumo genus.

Automobilio priekyje jūsų žvilgsnius prikaustys išskirtinio dizaino IconicGlow apšviestos grotelės, kurios pabrėžia itin tvirtą charakterį, bei akis džiugins tiek dieną tiek tamsiu paros metu. Unikalaus išskirtinumo ir elegancijos suteikia atskirai užsakoma BMW Individual dviejų atspalvių dažų apdaila.

 

BMW i7 M70 išorė spinduliuoja sportiška elegancija, kuri tobulai dera su interjero prabanga ir aukščiausio lygio komfortu. Šiuos privalumus pabrėžia ir tokios medžiagos kaip antai kašmyras, vilna, Swarovski kristalai bei tokiomis inovatyviomis technologijomis kaip interaktyvi BMW valdymo juosta ir išlenktas BMW ekranas. Sėdintys gale kelionės metu galės mėgautis 31,3 colių BMW Theatre ekranu tarsi kinoteatre, o papildomai pasirenkama 4D Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema leis pasinerti į tobulą garsų pasaulį.

 

Gamybos metai: nuo 2023

 

Varikliai: 2 elektriniai varikliai (660 AG, 485 kW)

 

Nuvažiuojamas atstumas: iki 560 kilometrų (WLTP*)

BMW iX1.

Susipažinkite su BMW iX1 – pirmuoju visiškai elektriniu kompaktišku padidinto pravažumo BMW. Šiame itin modernaus dizaino automobilyje puikiai dera išskirtinės vairavimo dinamikos charakteristikos ir šiuolaikinis BMW eDrive technologijos efektyvumas. 

Skaityti daugiau

PIRMOJI KARTA

BMW X serija BMW iX1 U11 pirmoji karta, keliu važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

(BMW U11 BEV)

2022 metais rinkai pristatytas iX1 automobilis. Tai ne tik pirmasis visiškai elektrinis kompaktiškųjų BMW padidinto pravažumo automobilių (SUV) šeimos narys, bet ir pirmasis elektrinis BMW X serijos automobilis.

BMW iX1 automobilyje puikiai dera klasikiniam kompaktiškam padidinto pravažumo automobiliui (SUV) būdingos išskirtinės vairavimo dinamikos charakteristikos ir šiuolaikinis BMW eDrive technologijos efektyvumas. Vietos taupymo tikslu po važiuokle sumontuotos aukštos įtampos baterijos  ir rekuperacinė sistema užtikrina 230 kW (313 AG)* BMW iX1 xDrive30 automobilio galią ir viena įkrova leidžia be vargo įveikti iki 400 kilometrų* atstumą (WLTP). 

Nuožmus priekinės dalies charakteris ir vertikalios proporcijos automobilio išvaizdai suteikia ypatingo modernumo ir dinamiškumo. Papildomi mėlynos spalvos akcentai įspūdingai byloja apie elektrinę šio galingo automobilio varos sistemą. Savo modernumu nenusileidžia ir interjeras: patogios sėdynės su pagrindo vibravimo funkcija leis maloniai atsipalaiduoti, o balsu ir lietimu valdomas elegantiškas berėmis BMW išlenktas ekranas pasitarnaus kaip centrinė efektyvios BMW iDrive sistemos sąsaja.

Gamybos laikotarpis: nuo 2022 iki šiol


Varikliai: elektros variklis (virš 230 kW, 313 AG*)


Svoris/plotis/aukštis: 4500 mm/1845 mm/1616 mm

*Galia priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovos lygio.

PIRMOJI KARTA (BMW G60).

BMW i serija BMW i5 G60 BEV 2023

(BMW i5 G60 BEV)

BMW i5 – naujosios eros pranašas. Tai pirmasis 5 serijos modelis su visiškai elektrine pavara. Su 250 kW (340 AG) galia BMW i5 eDrive40 sportiškai veržiasi į priekį. Net 582 km siekiantis nuvažiuojamas atstumas naująjį BMW i5 paverčia tobulu jūsų kasdienių kelionių ar ilgų išvykų kompanionu.  Išplėstinės vairuotojo pagalbos sistemos, kaip antai Driving Assistant Professional arba BMW Live Cockpit Professional užtikrina dar didesnį jūsų saugumą ir komfortą kelionių metu.

Savo įspūdinga išvaizda BMW i5 tęsia penktosios BMW serijos išskirtiniu funkcionalumu pasižyminčio dizaino sėkmę.  BMW būdingos proporcijos, ilga ratų bazė, prailgintas variklio gaubtas ir aptaki stogo linija – išskirtiniai šio modelio bruožai.   Išraiškingi apdailos elementai, kaip antai apšviestos priekinės BMW grotelės "Iconic Glow", didžiulis stiklinis panoraminis stogas arba kristalų formos interaktyvi BMW valdymo juosta, pabrėžia įstabios prabangos pojūtį.

Gamybos laikotarpis: nuo 2023 metų 

Varikliai: Elektros varikliai (250–442 kW, 340–601 AG)

Elektra nuvažiuojamas atstumas: iki 582 kilomentrų (WLTP)

Ilgis/plotis/aukštis: 5 060 mm/1 900 mm/1 505–1 515 mm


BMW i5: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 15,9–20,6; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP  km: 455–582

BMW i serija, BMW automobiliai stovi BMW atstovybės fone

BMW PATVIRTINTI NAUDOTI AUTOMOBILIAI

BMW i serija, BMW i4 gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW i4

BMW i serija BMW i5 G60 BEV 2023

BMW i5.

BMW i serija BMW iX įkrovimo stotelėje stovinčio automobilio vaizdas iš priekio

BMW iX

BMW i serija BMW i4 M50 važiuojančio gatve automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW i4 M50

BMW i serija BMW i5 M60 xDrive G60 BEV 2023

BMW i5 M60 xDrive.

BMW i serija BMW i7 G70 pirmoji karta

BMW i7

BMW i serija BMW iX3 trijų ketvirčių vaizdas iš šono kalnų kraštovaizdžio fone

BMW iX3

BMW i serija BMW i7 M70 G70e

BMW i7 M70

BMW X serija, BMW iX1 U11 gatve važiuojančio automobilio vaizdas iš šono

BMW iX1

Energijos sąnaudos ir elektra nuvažiuojamas atstumas.

 • BMW i4 eDrive40(1):
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 19,1–16,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 590–493

  BMW i4 M50(1):
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 22,5–18
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 521–416

  BMW iX3:
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 18,9–18,5
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km: iki 461

  BMW iX:
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 23,0–19,4
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 630–327

  BMW i7 xDrive60(1):
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu, WLTP): 19,6–18,4
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (WLTP): 590–625

  BMW iX1:
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 16,8–18,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 417–440

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  Oficialūs duomenys apie galia sąnaudas, elektra nuvažiuojamas atstumas ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

ENERGIJOS SĄNAUDOS IR ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS.

BMW i4 eDrive40[1]:
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 19,1–16,1
Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 590–493

BMW i4 M50[1]:
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 22,5–18
Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 521–416

BMW iX3:
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 18,9–18,5
Elektra nuvažiuojamas atstumas km: iki 461

BMW iX:
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 23,0–19,4
Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 630–327

BMW i7 xDrive60[1]:
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu, WLTP): 19,6–18,4
Elektra nuvažiuojamas atstumas km (WLTP): 590–625

BMW iX1:
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 16,8–18,1
Elektra nuvažiuojamas atstumas km: 417–440

BMW i7 M70 xDrive:
Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 20,8–23,8
Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 488–560


BMW i5:

Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 15,9–19,5 

Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 477–582

 

BMW i5 M60 xDrive:

Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 18,2–20,6 

Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 455–516

 

Automobilių, pažymėtų [1], reikšmės yra preliminarios.

Oficialūs duomenys apie energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP.

Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

Skaityti daugiau