BMW Vision Neue Klasse X

BMW VISION NEUE KLASSE

X

NAUJOJI X SERIJOS ERA.

VAIRAVIMO MALONUMĄ PAVERČIA GYVENIMO DŽIAUGSMU.

Galinga ir dinamiška. Pribloškianti ir moderni. Apjungianti viską, kas buvo sukurta iki šiol, kad atskleistų kažką naujo. Sužinokite, kaip priešingybes harmoningu deriniu paverčianti BMW Vision Neue Klasse X sukuria kai ką visiškai naujo.

0:00
0:00 /  0:00

PAGRINDINIAI

BMW VISION NEUE KLASSE X

AKCENTAI.

BMW Vision Neue Klasse X Tvarumas

ŽIEDINIS POŽIŪRIS IR TVARUMAS.

Pristatydama BMW Vision Neue Klasse X seriją, BMW nutiesia kelią tolesnei žiedinės ekonomikos plėtrai automobilių pramonės srityje. BMW efektyviai mažina anglies dvideginio pėdsaką visu automobilio gyvavimo ciklo metu. Interjere naudojama 100 proc. natūrali paviršiams skirta medžiaga, pagaminta nenaudojant naftos. Pirmą kartą panaudoti iš lydytų jūroje surinkto plastiko atliekų pagaminti komponentai.

BMW Vision Neue Klasse X Individualumas

BŪTENT JUMS PRITAIKYTA MŪSŲ PATIRTIS. UŽBURIANTI IR INDIVIDUALI.

Valdymo sistema, apšvietimo efektai ir net garsinė aplinka: susikurkite BMW Vision Neue Klasse X interjerą pagal asmeninius savo poreikius. Sportiška, atpalaiduojanti, o gal rafinuota atmosfera? Lengvai konfigūruokite įvairius nustatymus ir susikurkite tokią aplinką, kuri patinka jums.

BMW Vision Neue Klasse X Informuoti mane

VIZIJA – TAI TIK PRADŽIA.

BMW Vision Neue Klasse X šeima

BMW VISION NEUE KLASSE YRA DAUGIAU NEI VIEN TIK AUTOMOBILIS.

Pristatydami BMW Vision Neue Klasse, kuriame naują požiūrį į elektrinį, skaitmeninį ir žiedinį mobilumą, Sužinokite daugiau apie du BMW Neue Klasse flagmanus ir naująją mobilumo erą.