BMW Vision Neue Klasse šeima

NEUE KLASSE

PIRMYN Į NAUJĄJĄ ERĄ.

RYTOJAUS MOBILUMĄ PASITIKITE JAU ŠIANDIEN.

Mobilumas – tai įvairiais aspektais mus išjudinanti varomoji jėga. Peržiūrėję šį vaizdo įrašą, išsamiau susipažinsite su dviem mūsų Naujosios klasės „New Class“ lyderiais. BMW Vision Neue Klasse X ir BMW Vision Neue Klasse automobiliai nekantrauja leistis į keliones kartu su jumis ir tapti jūsų įkvėpimo šaltiniu.

0:00
0:00 /  0:00

PASINERKITE Į ATEITIES MOBILUMĄ. TAI AUKŠČIAUSIO LYGIO AUTOMOBILIS.

Pristatydami BMW Vision Neue Klasse, kuriame naują požiūrį į elektrinį, skaitmeninį ir žiedinį mobilumą, kurio centre yra žmogus. Kaip mes norime vairuoti ateityje? Ko tikimės iš ateities automobilių? Rezultatas – vairavimo patirtį praturtinančių pažangių technologijų kupina aplinka. Tuo pačiu siekiame veikti atsakingai ir tvariai. Būtent todėl vis klausiame savęs, ko ateitis gali tikėtis iš mūsų. Išsamiau susipažinkite su BMW Vision Neue Klasse dizainu, technologijomis ir efektyvia visiškai elektrinės varos sistemos koncepcija.

Dizainas BMW Vision Neue Klasse šeima

NAUJOSIOS EROS DIZAINAS.

Progresyvus, tačiau nepavaldus laikui. Išgrynintas, tačiau nepraradęs elegancijos. Radikaliai minimalistinis, tačiau išsaugojęs BMW būdingą charakterį. BMW Vision Neue Klasse dizainas leidžia pažvelgti į tai, kaip galėtų atrodyti ateities mobilumo veidas. Eksterjere dominuoja preciziškų linijų ir erdvių paviršių derinys. Interjeras – erdvus, patogus ir kupinas skaitmeninių technologijų.

BMW iDrive BMW Vision Neue Klasse šeima

SKAITMENINIS IR KUPINAS EMOCIJŲ.

Čia virtualus ir realus pasaulis harmoningai veikia išvien su naująja BMW iDrive operacine sistema, o skaitmeninės funkcijos leidžia pasinerti į visiškai naują patirtį. Į vairuotoją orientuotas, suasmenintas ir jūsų poreikiams pritaikytas dizainas.

BMW eDrive BMW Vision Neue Klasse šeima

PASINERKITE Į VISIŠKAI ELEKTRINIO VAIRAVIMO, KOMFORTO IR VAIRAVIMO DINAMIKOS TEIKIAMĄ MALONUMĄ

Ateitis yra elektrinė ir patogesnė nei bet kada anksčiau. 30 procentų didesnis nuvažiuojamas atstumas, 30 procentų greitesnis įkrovimas ir net 25 procentais didesnis efektyvumas. Mėgaukitės nerūpestingu ateities vairavimu su šeštosios kartos BMW eDrive.

Dvikryptis įkrovimas BMW Vision Neue Klasse šeima

ŠIS AUTOMOBILIS YRA TARSI ENERGIJOS SAUGYKLA. ATRASKITE DVIKRYPTĮ ĮKROVIMĄ SU NEUE KLASSE.

Naujausios kartos baterija gali daug daugiau nei tik tiekti energiją jūsų automobiliui. Neue Klasse bateriją galite naudoti kaip laikiną elektros energijos talpyklą dvikrypčio įkrovimo proceso metu. Ši baterija gali aprūpinti elektra jūsų namus arba tiesiog grąžinti energiją atgal į elektros tinklą. Be to, savo automobilį galite naudoti ir kaip mobiliąją išorinę bateriją ir tokiu būdu pasiruošti visiems jūsų laukiantiems nuotykiams bet kur ir bet kuriuo metu, pavyzdžiui, aprūpinti energija stovyklavietės įrangą arba įkrauti elektrinį dviratį.

VISION NEUE KLASSE.

INOVACIJOS. NET IR GAMYBOS PROCESE.

BMW Vision Neue Klasse – tai naujas puslapis automobilių gamybos istorijoje. Naujai pastatyta BMW Group gamykla Debrecene, Vengrijoje buvo pavadinta iFACTORY. Kai 2025 m. bus pradėta BMW Vision Neue Klasse gamyba, tai bus pirmoji automobilių gamybos vieta, kurioje visiškai nenaudojama iškastinė energija.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE ELEKTRINIUS BMW MODELIUS.