Nuotraukoje - vaikinas, veržliai pakėlęs BMW Cruise dviratį ant galinio rato.

DVIRAČIAI.

DVIRAČIAI.

Dinamiškumas, stilius ir funkcionalumas – štai ką reiškia naujai sukurti ir pagaminti BMW dviračiai. Įkvėpti fiksuotos pavaros mados, šie dviračiai pasižymi visiškai nauju ir inovatyviu rėmo dizainu. Nesvarbu, ar norite važiuoti greitai ir laisvai, ar pasimėgaudami važinėtis po miestą: dėl tikslių formų kalbos ir išmaniųjų funkcijų šie dviračiai kuria visiškai naujas miesto madas.

Read more

 

DIZAINAS. UNIKALUS FUNKCIONALUMO GROŽIS.

Dėl nepakartojamo dizaino, aukštos kokybės dalių ir apgalvotos konstrukcijos, šie dviračiai idealiai tinkami tiek sparčiam sprintui, tiek važinėjimuisi atsipalaidavus. Dviračio gamybai naudotos medžiagos, tokios, kaip aliuminis ir anglies pluošto junginiai, skatina pralenkti kitus ir mėgautis nauja važinėjimosi mieste patirtimi.
Nuotraukoje - BMW Cruise dviratis. BMW logotipas ir BMW užrašas aiškiai matomi ant priekinės rėmo dalies.
Nuotraukoje - BMW M matinės juodos spalvos dviratis su BMW M Motorsport firminėmis juostomis, pakabintas ant sieninio laikiklio.
Nuotraukoje – anglies pluošto šakių, leidžiančių sumažinti bendrą dviračio masę, vaizdas iš arti.
Posūkyje dviratininkas mina BMW Cruise dviratį
Nuotraukoje – anglies pluošto šakių, leidžiančių sumažinti bendrą dviračio masę, vaizdas iš arti.

BMW M MOTORSPORT FIRMINĖS JUOSTOS IR YPATINGOS MEDŽIAGOS, TOKIOS KAIP ALIUMINIO BEI ANGLIES PLUOŠTO JUNGINIAI, ATSKLEIDŽIA BMW M TRANSPORTO PRIEMONIŲ KONSTRUKCIJĄ IR DIZAINĄ.

Nuotraukoje - BMW Cruise dviratis. BMW logotipas ir BMW užrašas aiškiai matomi ant priekinės rėmo dalies.

NEPRILYGSTAMAS DIZAINAS, ĮKVĖPTAS FIKSUOTOS PAVAROS MADOS, SUDARYTAS IŠ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KOMPONENTŲ.

Posūkyje dviratininkas mina BMW Cruise dviratį

GRAKŠTŲ CRUISE DVIRAČIO RĖMO DIZAINĄ ĮKVĖPĖ NAUJAUSIA FIKSUOTOS PAVAROS MADA.

Nuotraukoje - BMW M matinės juodos spalvos dviratis su BMW M Motorsport firminėmis juostomis, pakabintas ant sieninio laikiklio.

ANGLIES ŠAKĖS, TARPINĖ IR BALNELIO STOVAS – VOS KELETAS SPORTINIŲ BMW M MATINĖS JUODOS SPALVOS DVIRAČIO ELEMENTŲ.

 
"Miesto dvasia, praturtinta dinamiška galia".
Vyras nerūpestingai stovi greta „BMW Urban Hybrid E-Bike“ dviračio.

 

 

GAMINIAI

Dizainas ir funkcijos

Pirmosios klasės dizainas ir inovatyvios funkcijos: absoliutus malonumas, patiriamas važiuojant BMW dviračiu, ne mažiau stulbinantis, nei potyriai vairuojant mūsų automobilius. Šiuolaikiškos spalvų gamos ir naujas, tiesių linijų rėmo dizainas su subtiliais BMW firminiais elementais suteikia BMW dviračiams unikalią miestietišką išvaizdą.

Read more

Patogus būdas nusigauti į reikiamą vietą.

Dinamiškas nuo pirmojo iki paskutiniojo metro.

Nebūtina atsisakyti malonumo važiuoti BMW dviračiu trumpas kasdienines atkarpas iki autobusų stotelės ar iš automobilių stovėjimo aikštelės iki biuro. BMW suskleidžiamas dviratis ir BMW miesto paspirtukas idealiai tinka tokioms situacijoms: juk inovatyvus suskleidžiamas mechanizmas leidžia sutalpinti iš tvirto ir patvaraus, bet lengvo aliuminio pagamintą BMW suskleidžiamą dviratį bet kurio BMW automobilio bagažinėje. Dinamiškas BMW miesto paspirtukas taip pat patogiai ir komfortiškai suskleidžiamas, turi purvasargius ir integruotą koja atlenkiamą stovą.

Read more
Nuotraukoje - moteris, važiuojanti BMW suskleidžiamu dviračiu.
Moteris, džiaugsmingai minanti BMW suskleidžiamą dviratį. Moteriai važiuojant, jos apsiaustas plazda už nugaros.

BMW suskleidžiamas dviratis.

Dėl aliuminio rėmo BMW suskleidžiamas dviratis yra ypač lengvas. Nuimamos LED lemputės su integruotais ličio jonų akumuliatoriais užtikrina optimalų matomumą tamsoje.
Parduotuvė
Nuotraukoje – BMW miesto paspirtuką stumiančio vyriškio kojos

BMW miesto paspirtukas

BMW miesto paspirtuke integruotas suskleidimo mechanizmas, purvasargiai ir koja atlenkiamas stovas, užtikrinantis patogų paspirtuko pastatymą. Žemas stovėjimo pagrindas, dideli ratai ir reguliuojamo aukščio vairo kolonėlė užtikrina išskirtinį lankstumą.
Parduotuvė
Nuotraukoje – vyras su BMW dviračio kuprine ant nugaros.

BMW dviračio kuprinė

Praktiška ir patogi dėl nugarėlėje esančios ventiliacijos ir sumaniai suprojektuotos kuprinės talpos koncepcijos su dugno skyreliu ir skyreliu šlapiems drabužiams.
Parduotuvė
Nuotraukoje – vyras, mūvintis BMW dviratininko šalmą.

BMW dviratininko šalmas

Idealiai priglundantis, saugus, aukštos kokybės šalmas. Patogumą užtikrina smakro dirželis su Fidlock magnetine sagtimi ir aerodinaminė ventiliacijos sistema.
Parduotuvė

DVIRAČIAI VAIKAMS

Dviejų dalių koliaže: kairėje nuotraukoje mergaitė džiaugsmingai važiuoja baltos/avietinės spalvos BMW Junior Cruise dviračiu; dešinėje nuotraukoje berniukas drąsiai pozuoja ant juodos/oranžinės spalvos BMW Junior Cruise dviračio.

 

 

Niekas nėra per mažas mėgautis vairavimo malonumais.

Geriausias būdas mėgautis išvyka su šeima: dviračiai jaunuoliams ir vaikams pasižymi tobulomis funkcijomis ir kokybe. Šių dviračių dizainas akivaizdžiai įkvėptas BMW dviračių suaugusiems. Metas pradėti planuoti sekančią išvyką dviračiais.

Read more
  • Parduotuvė