Besijuokiantys moteris ir vyras ant pripučiamų sniego padangų

PASIRUOŠĘ NUOTYKIAMS? PIRMYN!

#kadirkasbenutiktu: Mėgaukitės šaltuoju sezonu su BMW
originaliais ratlankiais ir padangomis,
BMW technine priežiūra bei aksesuarais
ir priedais rudens ir žiemos sezonui.

Pažinkite kintantį kraštovaizdį keičiantis metų laikams! Nes net lietus ar šaltas oras – ne priežastis likti namuose. Tai galimybė pažinti magiškąją mūsų pasaulio pusę. Siūlome puikios įrangos, su kuria ne tik jausitės saugūs kelyje, bet ir galėsite mėgautis kiekviena savo kelionės akimirka – nesvarbu, kur keliai jus benuvestų. Išbandykite BMW techninę priežiūrą, BMW ratlankių komplektus bei tobulai jūsų BMW pritaikytus aksesuarus ir priedus rudens ir žiemos sezonui.

Skaityti daugiau
PASIRUOŠĘ NUOTYKIAMS? PIRMYN!#kadirkasbenutiktu: Mėgaukitės šaltuoju sezonu su BMW<br> originaliais ratlankiais ir padangomis,<br> BMW technine priežiūra bei aksesuarais<br> ir priedais rudens ir žiemos sezonui.

ORIGINALŪS LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI IR PRIEDAI.

Nepavaldus orui vairavimo malonumas.

Vairuotojams, kurie nori įsigyti padangas su naujo rašto protektoriumi ir mėgautis optimaliu sukibimu su kelio danga tiek rudenį, tiek ir žiemą, sukūrėme specialius sezono pasiūlymus pasitelkdami aukščiausios klasės padangų gamintojus (pvz., Dunlop, Goodyear, Michelin ir Pirelli). BMW žvaigždute pažymėtos padangos užtikrina sklandų važiavimą, optimalų sukibimą ir saugumą. Taigi, aišku viena:
originalūs BMW žieminiai ratlankiai ir padangos yra itin stilingi ir nesileidžia į jokius kompromisus.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 17 colių BMW lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 618 Reflex Silver, pilnas žieminių ratlankių komplektas

17 colių BMW lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke 618 Reflex Silver, pilnas žieminių ratlankių komplektas

Aukštos kokybės 17 colių BMW lengvojo lydinio Reflex Silver dizaino V-spoke Style 618 ratlankiai suteikia automobiliui itin sportišką išvaizdą. Žiemos ratlankių komplektas su padangų slėgio stebėjimo sistema yra pritaikytas naudoti kartu su sniego grandinėmis, ratlankių dydis 7,5J x 17, su 255/55 R17 97H dydžio padangomis.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 18 colių BMW V-spoke 684 Orbit Grey, žieminių ratlankių komplektas

18 colių BMW V-spoke 684 Orbit Grey, žieminių ratlankių komplektas

Aukštos kokybės 18 colių BMW V-Spoke Style 684 Orbit Grey spalvos ratlankiai suteikia automobiliui sportišką akcentą. Žieminių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir skirtingo pločio run-flat padangomis, ratlankių dydis - 8J x 18, su 245/45 R18 100V XL dydžio padangomis.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 19 colių dvispalviai poliruoti BMW lengvojo lydinio V-spoke style 635 ratlankiai yra Night Gold spalvos.

19 colių dvispalviai poliruoti BMW lengvojo lydinio V-spoke Style 635 ratlankiai Night Gold spalvos, žiemos ratlankių komplektas

Elegantiškieji 19 colių poliruoti BMW lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 635 yra dvispalvės Night Gold spalvos ir priduoda automobiliui dar daugiau žavesio. Žiemos ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 245/40 R19 98V XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 9J x 19 ratlankiai su 275/35 R19 100V XL RSC padangomis gale.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ratų varžtų užraktų sistema

BMW ratų varžtų užraktų sistema

Aukščiausios kokybės, ypač patikimą ratų varžtų užraktų sistemą sudaro keturi blizgaus paviršiaus ratų varžtų užraktai su BMW koduote. Varžtus galima atsukti tik su komplekte esančiu specialiu įrankiu, tokiu būdu užtikrinant aukščiausią apsaugą nuo ratų vagystės.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW sniego grandinės Comfort

BMW sniego grandinės Comfort

Nesudėtingai tvirtinamos BMW sniego grandinės Comfort užtikrins geriausią įmanomą sukibimą su kelio danga. Šios grandinės puikiai pritaikytos padangoms, todėl joms nereikalinga jokia papildoma ratlankio apsauga, o dėl integruoto plieninio lanko jų montavimas ypač paprastas.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, M Performance padangų laikymo maišai

M Performance padangų laikymo maišai

Ypatinga lenktynių dvasia garaže: M Performance serijos padangų laikymo maišai nuo nešvarumų apsaugos ne tik vairuotoją, bet ir automobilį. Tvirtesnė rankena užtikrina patogų transportavimą. Specialus ženklinimas leis greitai surasti atskirų padangų poras. M Performance dizainas suteikia dar daugiau sportiškumo.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW slankiojantis dekoratyvinis dangtelis

BMW slankiojantis dekoratyvinis dangtelis

Slankiojantis dekoratyvinis dangtelis pažymėtas BMW logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje. Dekoratyvinius ratų gaubtų dangtelius galima tvirtinti prie visų BMW lengvojo lydinio ratlankių, su 112 mm atstumu tarp skylių.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ventilių dangteliai su logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės bei pagerina padangų išvaizdą. Su BMW logotipu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ventilių dangteliai su M logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės bei pagerina padangų išvaizdą. Su M logotipu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, padangų mobilumo rinkinys

BMW padangų mobilumo rinkinys

Dėl intuityviai valdomo BMW padangų mobilumo rinkinio paprasta sugrįžti į kelią net ir su subliuškusia padanga. Nepriklausomai nuo padangos matmenų, įmanoma sutaisyti iki 4 mm padangos pažeidimą ir toliau važiuoti iki BMW serviso.

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS

BMW ratlankių ir padangų servisas

Gera žinoti, kad svarbiausiais dalykais jau pasirūpinta.

Tinkamiausios padangos šaltajam sezonui: pasirinkite BMW padangų techninės priežiūros paslaugą (BMW Tyre Service) – mes ne tik pakeisime jūsų padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį bei stabdžių būklę. Siūlome jums maksimalų patogumą: nuvalysime jūsų vasarines padangas ir laikysime jas savo sandėlyje iki pavasario.

ORIGINALIOS, ŽVAIGŽDUTE PAŽYMĖTOS BMW PADANGOS

Originalios, žvaigždute pažymėtos BMW padangos

Kokybė, patirtis ir saugumas – tai svarbiausi ratlankių ir padangų privalumai

Žymėjimas žvaigždute reiškia, kad padanga pagaminta specialiai BMW, laikantis aukščiausių BMW standartų. Padangos pradedamos kurti ankstyvuosiuose automobilio gamybos etapuose ir šis procesas gali užtrukti iki trejų metų, baigiant išsamiais bandymais. Žvaigždute pažymėtos padangos bandomos pagal šešis kriterijus: saugumo, dėvėjimosi, komforto, našumo, ir – išskirtinai BMW – dviem vairavimo malonumo kriterijais: vairavimo stiliaus ir sportiškumo. Be to, padangos kuriamos bendradarbiaujant su išskirtinai geriausiais gamintojais (pvz. Dunlop, Goodyear, Michelin ir Pirelli). BMW techninio aptarnavimo centre tiesiog teiraukitės žvaigždute pažymėtų padangų – tai idealiai tinkančios, išbandytos ir saugios padangos.

ORIGINALŪS BMW EKSTERJERO AKSESUARAI IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Žavi kiekviena detalė.

Jeigu norite mėgautis žiemos oru, neapsieisite be tinkamos įrangos. Su BMW originaliais aksesuarais tai nebus problema. Pasinaudokite didesniu vairavimo patogumu ir atraskite daugybę pasirinkimo variantų, skirtų paversti jūsų BMW geriausiu žiemos sezono kompanionu.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, juodos Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 420 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis vagysčių.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW stogo skersiniai

BMW stogo skersiniai

Su visais BMW stogo laikikliais ir stogo bagažinėmis suderinami stogo skersiniai tobulai papildys bendrą automobilio išvaizdą. Be to, jie lengvai sumontuojami be jokių papildomų įrankių, atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, nes yra tvirtos konstrukcijos ir turi apsaugos nuo vagysčių užrakto funkciją.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, ištraukiamas

BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, ištraukiamas

Užrakinamas BMW slidžių ir snieglenčių laikiklis, kurį galima abiejose pusėse praplėsti, kad galėtumėte saugiai pritvirtinti iki penkių porų slidžių ar snieglenčių. Jį galima derinti su bet kuriais BMW stogo skersiniais. Taip pat galima pritvirtinti slidžių lazdas.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW bagažo skyriaus kilimėlis

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Neslystantis, atsparus vandeniui, patvarus BMW bagažo skyriaus kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Nepriekaištingai prie bagažo skyriaus interjero priderintas juodos spalvos kilimėlis yra dekoruotas aukštos kokybės nerūdijančio plieno penketo formos intarpu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW LED durelių projektoriai

BMW LED durelių projektoriai

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.

ORIGINALŪS BMW INTERJERO AKSESUARAI IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Neprilygstamas interjeras

Originalūs BMW priedai suprojektuoti ypatingai tiksliai ir siekiant pagrindinio tikslo – puikių eksploatacinių savybių. Išplėskite savo erdvę, stilių ir padidinkite saugumą. Paprastas būdas sujungti saugumą ir prašmatnumą.

BMW rudens ir žiemos sezono aksesuarai, Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 10,5 colių įstrižainės Apple iPad Pro įrenginiui

Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 10,5 colių įstrižainės Apple iPad™ Pro įrenginiui.

Apsauginis dėklas optimaliai apsaugo visus 10,5 colių Apple iPad™ Pro. Juodas silikono dėklas patikimai apsaugo planšetę nuo įbrėžimų ir smūgių, o naudojant kartu su pridedama ekrano plėvele - ir nuo vandens purslų. Naudojant kartu su universaliu Travel & Comfort laikikliu (galima įsigyti atskirai), jį galima lengvai ir patogiai pritvirtinti automobilio viduje, užtikrinant saugumą avarijos atveju.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Travel & Comfort sistemai pritaikytas universalus planšetinių kompiuterių laikiklis su apsauginiu dėklu

BMW Travel & Comfort sistemai pritaikytas universalus planšetinių kompiuterių laikiklis su apsauginiu dėklu.

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 360 laipsnių kampu ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Travel & Comfort sistemai pritaikytas universali drabužių pakaba.

Drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos

Pritvirtinę universalų kablį iš Travel & Comfort sistemos ant sėdynės atlošo galėsite kabinti drabužius arba nesunkius krepšius ir tokiu būdu apsaugoti juos nuo nešvarumų, laikant ant automobilio grindų. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite prie bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort (galima įsigyti atskirai).
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Travel & Comfort sistemai pritaikyta universali drabužių pakaba.

Drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos

Su BMW drabužių pakaba galėsite patogiai kabinti drabužius ant priekinės sėdynės atlošo. Dėl specialios jungties šią pakabą nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite prie bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort (galima įsigyti atskirai). Dėl viešbučio funkcijos (standartinės drabužių pakabos), pakabą galėsite naudoti ne tik automobilyje.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys elegantiškieji priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Neliksite abejingi juodam dizainui ir penketo formos nerūdijančio plieno intarpui.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW visiems metų laikams tinkantys galiniai BMW kilimėliai

BMW visiems metų laikams tinkantys galiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys elegantiškieji galiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Neliksite abejingi juodam dizainui ir penketo formos nerūdijančio plieno intarpui.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri full-HD kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW LED įkraunamas žibintuvėlis

BMW LED įkraunamas žibintuvėlis

Elegantišku nerūdijančio plieno dizainu puoštas BMW LED žibintuvėlis stebina savo įspūdingai mažomis energijos sąnaudomis, 3 000 įkrovimų prilygstančiai veikimo trukmei ir įstabiu apšvietimo diapazonu. Norint įkrauti bateriją tereikia prijungti žibintuvėlį prie 12 voltų automobilinio elektros lizdo.
Į planšetę žiūrintys vyras ir moteris sniego fone

ATRASKITE BMW AKSESUARUS IR PRIEDUS RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Lengvai įveikiate kalnų kelius, praleidžiate dieną užmiestyje arba spontaniškai nusprendžiate leistis į kelionę. Mėgaukitės lietinguoju ir šaltuoju metų laiku su mūsų siūlomais originaliais BMW aksesuarais ir priedais rudens ir žiemos sezonui. Tiesiog pasirinkite iš įvairių variantų, padėsiančių susikurti jūsų asmeninį BMW rudeninį ir žieminį įvaizdį. Būkite stilingi ir kartu saugūs.

CHEMINĖS PRIEŽIŪROS PRODUKTAI.

Aukštos kokybės ir nepriekaištinga jūsų BMW priežiūra.

Pasirūpinkite savo automobiliu. Siūlome jums neprilygstamai ir nepriekaištingai išvaizdai būtinas priemones – juk, nepaisant nieko, jūsų automobilio ratlankiai buvo sukurti tam, kad prikaustytų žvilgsnius.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW langų skystis su antifrizu

BMW langų skystis su antifrizu

Dėl aukštos kokybės valymo priemonių stiklų plovimo sistema apsaugoma nuo užšalimo, o priekinis stiklas nuvalomas tobulai, nepaliekant dryžių, net ir šaltu oru. Langų skystis taip pat pripildys automobilį malonaus, BMW būdingo abrikoso aromato.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, langų atitirpinimo skystis

BMW langų atitirpinimo skystis

Atitirpins langus vos per kelias sekundes. Apsaugo stiklą nuo pakartotinio užšalimo ir užtikrina puikų matymą. Be to, pripildo automobilį malonaus, BMW priežiūros produktams būdingo abrikoso aromato. Patikimai pašalina ant stiklo esantį ledą.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ratlankių valiklis

BMW ratlankių valiklis

BMW ratlankių valiklis nesunkiai pašalina įsisenėjusius nešvarumus, kaip antai, sudegusias stabdžių dulkes arba alyvos ir gumos likučius.

Skaityti daugiau

IDEALIAI RUDENS SEZONUI TINKANČIOS DALYS: M PERFORMANCE PARTS

SU BMW M Performance dalimis pajuskite jaudinantį automobilių sporto pojūtį.

Automobilių sportas lydės jus visur ir visada. Kiekviena M Performance detalė – unikali ir suteikianti BMW būdingo automobilių sporto charakterio. Tam puikiai pasitarnaus platus aerodinaminių, jėgą į varančiuosius ratus perduodančios sistemos, eksterjero dizaino, vairuotojo erdvės, važiuoklės ir ratlankių dalių asortimentas. Ar esate pasiruošęs patirti sportiško individualumo pojūtį?

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui 20 colių M Performance poliruoti Double-spoke 669 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

20 colių M Performance poliruoti Double-spoke 669 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

Aukštos kokybės dvispalviai kaltiniai 20 colių BMW M Performance matinės juodos spalvos lengvojo lydinio ratlankiai, puošti išskirtinai šlifuotų ir blizgių detalių bei BMW M logotipo deriniu. Ratlankių komplektas su run-flat ir skirtingo pločio padangomis. Priekiniai ratlankiai 8J x 20 su 245/35 R20 95Y XL RSC padangomis ir galiniai ratlankiai 9J x 20 su 275/30 R20 97Y XL RSC padangomis.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance priekinės grotelės Iconic Glow

M Performance priekinės grotelės Iconic Glow

Su Iconic Glow stiliaus M Performance priekinėmis grotelėmis automobilis tiesiog spinduliuoja unikalumą. LED apšvietimas tarytum sukuria išskirtinę erdvę BMW priekinėms grotelėms ir visai priekinei automobilio daliai bendrai – pradedant nuo atveriamų durelių, užvedamo variklio ir baigiant išjungtu degimu bei automobilio užrakinimu.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui M Performance išorinio šoninio slenksčio intarpas iš anglies pluošto

M Performance išorinio šoninio slenksčio praplatinimas iš anglies pluošto

Įkvepiantis vaizdas: BMW išorinio M Performance serijos šoninio slenksčio praplatinimas yra kruopščiai pagamintas rankomis, iš aukščiausios kokybės anglies pluošto. Jis vizualiai prailgina automobilio proporcijas ir išvaizdai suteikia dar daugiau dinamiškumo. Itin atletiškas ir stilingas įvaizdis.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance galinis aptakas Pro iš anglies pluošto

M Performance galinis aptakas Pro iš anglies pluošto

Dar įspūdingesnis: M Performance Pro galinis anglies pluošto aptakas pabrėžia aukščiausią šio automobilio kokybę ir dinamišką išvaizdą. Šis aptakas užtikrina optimalią aerodinamiką ir dar geresnes sportinio vairavimo charakteristikas.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance vairas

M Performance vairas

Įtikinami argumentai: Alcantara oda aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą, kad jaustumėtės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance kilimėliai

M Performance kilimėliai

Aukščiausios kokybės išvaizda ir itin tvirtas sukibimas: M Performance serijos kilimėliai suteiks ypatingai sportišką išvaizdą, todėl visas automobilis atrodys dar dinamiškiau. Su M Performance užrašu. Išskirtinis dizaino akcentas – odos imitacijos apsiuvai su kontrastingų spalvų dekoratyviomis siūlėmis ir M serijai būdingų spalvų juostele.

Skaityti daugiau
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, M Performance padangų maišai

M Performance padangų maišai

Ypatinga lenktynių dvasia garaže: M Performance serijos padangų laikymo maišai nuo nešvarumų apsaugos ne tik vairuotoją, bet ir automobilį. Tvirtesnė rankena užtikrina patogų transportavimą. Specialus maišų ženklinimas leis greitai surasti atskirų padangų poras. M Performance dizainas suteikia dar daugiau sportiškumo.  

Skaityti daugiau

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTA BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Pasikliaukite mumis.

Mėgaukitės visais šaltojo sezono teikiamais malonumais ir BMW serviso paslaugomis – mūsų ekspertai tikrai pasirūpins jūsų automobiliu. Mūsų pareiga užtikrinti idealią jūsų BMW būklę. Norime, kad tiek rudenį, tiek ir žiemą važiavimas būtų saugus ir malonus.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, moteris žvelgianti pro BMW langą
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Value Service

BMW Value Service

Penkerių metų ir senesniems modeliams siūlomos BMW Value Service paslaugos – tai aukščiausios klasės konkrečiam jūsų automobilio modeliui optimaliai pritaikytos techninės priežiūros paslaugos, kurioms taikomos patrauklios ir visa apimančios kainos. Jūsų BMW servisas suteiks tokias paslaugas, kurių reikia būtent jūsų BMW, todėl savo BMW automobiliu galėsite džiaugtis dar ne vienerius metus.
Rasti BMW servisą
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW servisas įskaičiuotas

BMW Service Inclusive paslaugų paketas

Ne visuomet pavyksta viską sutvarkyti vienu ypu. BMW Service Inclusive paslaugų paketas – tai kelias į ramesnį gyvenimą. Tik vienas mokėjimas ir savo pasirinktu laikotarpiu galėsite naudotis visomis į šį paslaugų paketą įtrauktomis techninės priežiūros ir remonto paslaugomis. Jokių paslėptų išlaidų. Žinokite, ko galite tikėtis ateityje – nepriekaištingų techninės priežiūros paslaugų nepaisant jūsų BMW metų. Mūsų pasiūlymas patrauklus ir daug kilometrų nuvažiavusių BMW modelių vairuotojams.
Rasti BMW servisą
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, bekontaktė BMW techninė priežiūra

Bekontaktė BMW techninė priežiūra

BMW techninė priežiūra – bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Galite patogiai užsisakyti ir stebėti daugybę BMW serviso paslaugų internetu. Todėl didžiąją dalį savo laiko galėsite skirti tam, kas iš tiesų svarbu.
Rasti BMW servisą
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ratų ir padangų techninės priežiūros paslaugos

BMW ratų ir padangų techninės priežiūros paslaugos

Tinkamiausios padangos šaltajam sezonui: pasirinkite BMW padangų techninės priežiūros paslaugą (BMW Tyre Service) – mes ne tik pakeisime jūsų padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį bei stabdžių būklę. Siūlome jums maksimalų patogumą: nuvalysime jūsų vasarines padangas ir laikysime jas savo sandėlyje iki pavasario.
Rasti BMW servisą