Vyras su BMW iX apsnigto kelio fone

SUKURTI NAUJIEMS ATRADIMAMS.

#KADIRKASBENUTIKTU. MĖGAUKITĖS ŠALTAJAM METŲ LAIKUI SKIRTAIS ORIGINALIAIS BMW RATLANKIAIS IR PADANGOMIS, RUDENS IR ŽIEMOS SEZONŲ AKSESUARAIS IR BMW PASLAUGOMIS.

Pažinkite kintantį kraštovaizdį skirtingais metų laikais! Nes nei lietus ar šaltas oras – ne priežastis likti namuose. Tai galimybė pažinti magiškąją mūsų pasaulio pusę. Siūlome puikios įrangos, su kuria ne tik jausitės saugūs kelyje, bet ir galėsite mėgautis kiekviena savo kelionės akimirka – nesvarbu, kur keliai jus benuvestų. Išbandykite BMW techninės priežiūros paslaugas, BMW ratlankių komplektus bei tobulai jūsų BMW pritaikytus aksesuarus ir priedus rudens ir žiemos sezonui.

Skaityti daugiau
SUKURTI NAUJIEMS ATRADIMAMS.#KADIRKASBENUTIKTU. MĖGAUKITĖS ŠALTAJAM METŲ LAIKUI SKIRTAIS ORIGINALIAIS BMW RATLANKIAIS IR PADANGOMIS, RUDENS IR ŽIEMOS SEZONŲ AKSESUARAIS IR BMW PASLAUGOMIS.

ORIGINALŪS LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI IR PRIEDAI.

Nepavaldus orui vairavimo malonumas.

Vairuotojams, kurie nori įsigyti padangas su naujo rašto protektoriumi ir mėgautis optimaliu sukibimu su kelio danga tiek rudenį, tiek ir žiemą, sukūrėme specialius sezono pasiūlymus pasitelkdami aukščiausios klasės padangų gamintojus (pvz., Dunlop, Goodyear, Michelin ir Pirelli). BMW žvaigždute pažymėtos padangos užtikrina sklandų važiavimą, optimalų sukibimą ir saugumą. Taigi, aišku viena: originalūs BMW žieminiai ratlankiai ir padangos yra itin stilingi ir nesileidžia į jokius kompromisus.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui 17 colių BMW lengvojo lydinio V-spoke style 618 ratlankiai Reflex Silver spalvos, žieminių ratlankių komplektas.

19 colių M lengvojo lydinio Double-spoke 871 M ratlankiai juodos Jet Black spalvos, žieminių ratlankių komplektas

Itin aukštos kokybės 19 colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 871M ratlankiai juodos Jet Black spalvos Žieminių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis: 8J x 19 su 245/45 R19 102H XL dydžio padangomis.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 17 colių Refined Silver spalvos BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 896

17 colių BMW lengvojo lydinio Refined Silver spalvos dvispalviai Y-spoke style 896 ratlankiai, žiemos ratlankių komplektas.

Žvilgsnius prikaustantys rafinuotos sidabrinės spalvos 896 Y stipinų dizaino 17 colių skersmens BMW lengvojo lydinio ratlankiai šiam automobiliui suteikia nepakartojamą išvaizdą. Žieminių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi pritaikytas naudoti kartu su sniego grandinėmis, ratlankių dydis: 7J x 17 su 205/65 R17 100H XL dydžio padangomis.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 21 colio dvispalviai BMW aerodinaminiai ratlankiai Star-spoke style 1012

21 colio BMW poliruoti dvispalviai aerodinaminiai Midnight Grey pilkos spalvos ratlankiai Star-spoke style 1012 , žiemos ratlankių komplektas.

Itin aukštos kokybės poliruoti dvispalviai Midnight Grey spalvos 1012 Star stipinų dizaino 21 colio skersmens aerodinaminiai BMW ratlankiai automobiliui suteikia išskirtinį ir sportišką charakterį. Žiemos ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis 9J x 21 su 255/50 R21 109H XL dydžio padangomis M+S.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 21 colio BMW aerodinaminiai ratlankiai Star-spoke style 1011 juodos Jet Black spalvos

21 colio BMW aerodinaminis ratlankis Star-spoke style 1011 juodos Jet Black spalvos, žieminių ratlankių komplektas

Aukštos kokybės 21 colio BMW aerodinaminiai Star-spoke style 1011 ratlankiai yra juodos Jet Black spalvos ir suteikia automobiliui itin sportišką ir išskirtinę išvaizdą. Žiemos ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis 9J x 21, su 255/50 R21 109H XL dydžio padangomis M+S.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, 19 colių M dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 859 M

19 colių dvispalviai poliruoti BMW M lengvojo lydinio Y-spoke Style 859 M ratlankiai juodos Jet Black spalvos, priekinių ir galinių žiemos ratlankių komplektas

Išskirtiniai 19 colių dvispalviai poliruoti juodos Jet Black spalvos M lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 859 M suteikia automobiliui itin sportišką ir išskirtinę išvaizdą. Žiemos priekinių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis 8,5J x 19, su 245/40 R19 98V XL dydžio padangomis ir žiemos galinių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis 9J x 19, su 255/40 R19 100V XL dydžio padangomis.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW sniego grandinės Comfort Plus

BMW sniego grandinės Comfort Plus

Nesudėtingai tvirtinamos BMW sniego grandinės Comfort Plus užtikrins geriausią įmanomą sukibimą su kelio danga. Šios grandinės puikiai pritaikytos padangoms, todėl joms nereikalinga jokia papildoma ratlankio apsauga, o dėl integruoto plieninio lanko jų montavimas ypač paprastas.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, padangų mobilumo rinkinys

BMW padangų mobilumo rinkinys

Su intuityviai valdomu BMW padangų mobilumo rinkiniu paprasta sugrįžti į kelią net ir su subliuškusia padanga. Nepriklausomai nuo padangos matmenų, įmanoma sutaisyti iki 4 mm padangos pažeidimą ir toliau važiuoti iki BMW serviso.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW slankiojantis ratų gaubtų dangtelis

BMW slankiojantis ratų gaubtų dangtelis

Slankiojantis ratų gaubtų dangtelis pažymėtas logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje. Dekoratyvinius ratų gaubtų dangtelius galima tvirtinti prie visų BMW lengvojo lydinio ratlankių, su 112 mm atstumu tarp skylių.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ventilių dangteliai su logotipu

BMW ventilių dangteliai su logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės bei pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su BMW logotipu.

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS

BMW ratlankių ir padangų servisas

Gera žinoti, kad svarbiausiais dalykais jau pasirūpinta.

Tinkamiausios padangos šaltajam sezonui: pasirinkite BMW padangų techninės priežiūros paslaugą (BMW Tyre Service) – mes ne tik pakeisime jūsų padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį bei stabdžių būklę. Siūlome jums maksimalų patogumą: nuvalysime jūsų vasarines padangas ir laikysime jas savo sandėlyje iki pavasario.

ORIGINALIOS, ŽVAIGŽDUTE PAŽYMĖTOS BMW PADANGOS

Originalios, žvaigždute pažymėtos BMW padangos

Kokybė, patirtis ir saugumas – tai svarbiausi ratlankių ir padangų privalumai

Žymėjimas žvaigždute reiškia, kad padanga pagaminta specialiai BMW, laikantis aukščiausių BMW standartų. Padangos pradedamos kurti ankstyvuosiuose automobilio gamybos etapuose ir šis procesas gali užtrukti iki trejų metų, baigiant išsamiais bandymais. Žvaigždute pažymėtos padangos bandomos pagal šešis kriterijus: saugumo, dėvėjimosi, komforto, našumo, ir – išskirtinai BMW – dviem vairavimo malonumo kriterijais: vairavimo stiliaus ir sportiškumo. Be to, padangos kuriamos bendradarbiaujant su išskirtinai geriausiais gamintojais (pvz. Dunlop, Goodyear, Michelin ir Pirelli) BMW techninio aptarnavimo centre tiesiog teiraukitės žvaigždute pažymėtų padangų – tai idealiai tinkančios, išbandytos ir saugios padangos.

ORIGINALŪS BMW EKSTERJERO AKSESUARAI IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Žavi kiekviena detalė.

Jeigu norite mėgautis žiemos oru, neapsieisite be tinkamos įrangos. Su BMW originaliais aksesuarais tai nebus problema. Pasimėgaukite didesniu vairavimo komfortu ir atraskite daugybę pasirinkimo variantų, skirtų paversti jūsų BMW geriausiu žiemos sezono kompanionu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 420 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520

Juodos/Titanium Silver sidabro spalvos BMW stogo bagažinė 520

Moderni juodos spalvos stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinės Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, prailginamas iš šono

BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, prailginamas iš šono

Užrakinamas BMW slidžių ir snieglenčių laikiklis, kurį galima abiejose pusėse praplėsti, kad galėtumėte saugiai pritvirtinti iki penkių porų slidžių ar snieglenčių. Jį galima derinti su bet kuriais BMW stogo skersiniais. Taip pat galima pritvirtinti slidžių lazdas.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW LED durelių projektoriai

BMW LED durelių projektoriai

Naujieji dar geresnės vaizdo projektavimo kokybės ir ilgesnio nei vidutinis eksploatavimo laiko šviesos diodų BMW durelių projektoriai suteiks unikalią patirtį įlipant ir išlipant iš automobilio. Atidarius automobilio dureles, šie projektoriai šalia automobilio esančiame žemės plote automatiškai atvaizduoja individualiai pasirinktą vaizdą ir taip apšviečia įlipimo į automobilį plotą. Vairuotojas gali pasirinkti iš keičiamų skaidrių projektuojamą atvaizdą – BMW arba BMW M logotipą.

ORIGINALŪS BMW INTERJERO AKSESUARAI IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Neprilygstamas interjeras

Originalūs BMW priedai suprojektuoti ypatingai tiksliai ir siekiant pagrindinio tikslo – puikių eksploatacinių savybių. Išplėskite savo erdvę, stilių ir padidinkite saugumą. Paprastas būdas sujungti saugumą ir prašmatnumą.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Travel & Comfort sistemai pritaikytas universalus planšetinių kompiuterių laikiklis su BMW apsauginiu dėklu

BMW Travel & Comfort sistemai pritaikytas universalus planšetinių kompiuterių laikiklis su BMW apsauginiu dėklu.

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 360 laipsnių kampu ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Travel & Comfort sistemai pritaikytas universalus laikiklis.

BMW universalus laikiklis tvirtinamas prie Travel & Comfort sistemos

Pritvirtinę universalų kablį iš Travel & Comfort sistemos ant sėdynės atlošo galėsite kabinti drabužius arba nesunkius krepšius ir tokiu būdu apsaugoti juos nuo nešvarumų, laikant ant automobilio grindų. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite prie bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort .

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Travel & Comfort sistemai pritaikyta universali drabužių pakaba.

Drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos

Su BMW drabužių pakaba galėsite patogiai kabinti drabužius ant priekinės sėdynės atlošo. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort . Dėl viešbučio funkcijos (standartinės drabužių pakabos), pakabą galėsite naudoti ne tik automobilyje. 

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai elegantiško dizaino BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Juodos spalvos kilimėliai su BMW užrašais tobulai įsilieja į interjerą.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW bagažo skyriaus kilimėlis

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Neslystantis, atsparus vandeniui, patvarus, elegantiško dizaino BMW bagažo skyriaus kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Nepriekaištingai prie bagažo skyriaus interjero priderintas juodos spalvos kilimėlis yra dekoruotas aukštos kokybės nerūdijančio plieno BMW logotipu.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, antracito/mėlynos spalvos BMW sėdynės atlošo krepšys

Antracito/mėlynos spalvos BMW sėdynės atlošo krepšys

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri full-HD kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0Pro turi itin aukštos kokybės QHD ir full HD kamerą, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Aptikus vibracijas aplink automobilį kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW odinis raktelio dėklas

BMW odinis raktelio dėklas

Aukštos kokybės pritaikytos formos BMW raktelio dėklas patikimai apsaugos radijo bangomis valdomą automobilio raktelį. Elegantiškas smulkiai akytos juodos Nappa odos dėklas apsaugos raktelį nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Itin praktiškas: norint naudotis funkciniais mygtukais, raktelio nereikia ištraukti iš dėklo.

Moteris žvelgianti pro automobilio langą

ATRASKITE BMW AKSESUARUS IR PRIEDUS RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Lengvai įveikiate kalnų kelius, praleidžiate dieną užmiestyje arba spontaniškai nusprendžiate leistis į kelionę. Mėgaukitės lietinguoju ir šaltuoju metų laiku su mūsų siūlomais originaliais BMW aksesuarais ir priedais rudens ir žiemos sezonui. Tiesiog pasirinkite iš įvairių variantų, padėsiančių susikurti jūsų asmeninį BMW rudeninį ir žieminį įvaizdį. Būkite stilingi ir kartu saugūs.

BMW PRIEŽIŪROS PRODUKTAI.

Aukštos kokybės ir nepriekaištinga jūsų BMW priežiūra.

Pasirūpinkite savo automobiliu. Siūlome jums neprilygstamai ir nepriekaištingai išvaizdai būtinas priemones – juk, nepaisant nieko, jūsų automobilio ratlankiai buvo sukurti tam, kad prikaustytų žvilgsnius.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui BMW ledo gremžtukas su sniego valymo šepetėliu

BMW ledo gremžtukas su sniego valymo šepečiu

Jokio ledo ir sniego. Šis ledo gremžtukas su sniego valymo šepečiu leis pašalinti ledą ir sniegą nuo automobilio stiklų be jokių pastangų. Dėl itin lengvai reguliuojamo rankenos ilgio (nuo 78 iki 100 cm) lengvai pasieksite ir didesnio automobilio stiklus.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW priežiūros rinkinys, skirtas žiemos sezonui

BMW priežiūros rinkinys, skirtas žiemos sezonui

Tobulai pasiruošę rudens ir žiemos sezonui: Žiemos sezonui skirtas BMW automobilio priežiūros rinkinys – tai nepriekaištingas pasirinkimas automobilio priežiūrai žiemos metu. Šį rinkinį sudarantis savo sudėtyje antifrizo turintis valymo skystis, priekinio stiklo ledo tirpiklis, interjero valiklis ir ledo gremžtukas gali būti laikomi pridedamame neperšlampamame krepšyje.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, langų skystis su antifrizu

Langų skystis su antifrizu

Dėl aukštos kokybės valymo priemonių stiklų plovimo sistema apsaugoma nuo užšalimo, o priekinis stiklas nuvalomas tobulai, nepaliekant dryžių, net ir šaltu oru. Langų skystis taip pat pripildys automobilį malonaus, BMW būdingo Apricelle aromato.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui BMW mikropluošto šluostė automobilio salono valymui

BMW mikropluošto šluostė automobilio salono valymui

Optimali jūsų automobilio salono priežiūra: speciali BMW mikropluošto šluostės audimo technologija leis tausoti ir švelniai nuvalyti interjero paviršius.

Skaityti daugiau

IDEALIAI RUDENS SEZONUI TINKANČIOS DALYS: M PERFORMANCE PARTS

Su BMW M Performance dalimis pajuskite jaudinantį automobilių sporto pojūtį.

Automobilių sportas lydės jus visur ir visada. Kiekviena M Performance detalė – unikali ir suteikianti BMW būdingo automobilių sporto charakterio. Tam puikiai pasitarnaus platus aerodinaminių, jėgą į varančiuosius ratus perduodančios sistemos, eksterjero dizaino, vairuotojo erdvės, važiuoklės ir ratlankių dalių asortimentas. Ar esate pasiruošęs patirti sportiško individualumo pojūtį?

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui 19/20 colių M kaltiniai ratlankiai Y-spoke style 963 M pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos

19/20 colių kaltiniai M ratlankiai Y-spoke style 963 M pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos, žieminių ratlankių komplektas.

Aukštos kokybės kaltiniai 19/20 colių skersmens M serijos Frozen Gunmetal Grey spalvos ratlankiai su 963 M dizaino Y formos stipinais ir frezuotu M Performance užrašu automobiliui suteiks itin sportišką ir išskirtinę išvaizdą. Žiemos priekinių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis 9,5J x 19, su 275/35 R19 100V XL dydžio padangomis ir žiemos galinių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis 10,5J x 20, su 285/30 R20 99V XL dydžio padangomis. 

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

M anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

Kruopščiai rankomis pagaminti anglies pluošto veidrodėlių korpusai – tai ypatingą automobilio modernumą išryškinantis eksterjero akcentas. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance išmetimo sistema iš titano

M Performance išmetimo sistema iš titano

Kvapą užimantis garsas: M Performance duslintuvo sistema sužavės į jokius kompromisus nesileidžiančiu automobilių sportui būdingu garsu. Duslintuvas ir sportinis išmetimo vamzdis pagaminti tik iš lenktynių sporte naudojamo titano.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance atlošo apsauga

M Performance atlošo apsauga iš Alcantara /anglies pluošto

M Performance sėdinės nugarėlė sėdynėms suteikia aukšta kokybe dvelkiančią ir automobilių sporto dvasia alsuojančią sportišką išvaizdą. Itin blizgiai anglies pluošto galvos atramos apdailai buvo naudojami poliuretano dažai. Galinė sėdynės dalis apmušta dailia Alcantara medžiaga. Dekoruota integruota M Performance emblema iš aliuminio.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance atrama rankoms

Alcantara medžiaga aptraukta M Performance atrama rankoms

Nes maži dalykai reiškia daug: Alcantara medžiaga aptrauktas M Performance centrinis porankis suteikia vairuotojo erdvei išskirtinį, tik sportiniams automobiliams būdingą įvaizdį. Su akį traukiančiomis M spalvų siūlėmis ir M Performance raidėmis.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance vilkimo diržas

M Performance vilkimo diržas

Raudoni automobilio priekyje ir gale tvirtinami M Performance vilkimo diržai yra skirti naudojimui lenktynių trasose. Juodos spalvos M logotipas – ryškus automobilių sporto akcentas. Kaip ir standartinę vilkimo ąsą, vilkimo diržą pritvirtinti yra nesudėtinga. Praktiška: Pritaikyta viešiesiems keliams ir tinka daugeliui modelių, be to, vilkimo ąsa turi dekoratyvų dangtelį.

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, M Performance durelių užraktas

M Performance durelių užraktas

Nepriekaištingai derantis ir žvilgsnius prikaustantis akcentas galingiausių pasaulio raidžių gerbėjams: vidinis M Performance durelių užraktas – baigiamasis kiekvieno sportiško interjero elementas. Juodos spalvos anoduoto aliuminio užrakto galvutė yra dekoruota spalvotu M logotipu ir nepriekaištingai dera prie kitų M Performance interjero akcentų. 

Skaityti daugiau
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ventilių dangteliai su M logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės bei pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su M logotipu.  

Skaityti daugiau

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTA BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Pasikliaukite mumis.

Mėgaukitės visais šaltojo sezono teikiamais malonumais ir BMW serviso paslaugomis – mūsų ekspertai tikrai pasirūpins jūsų automobiliu. Mūsų pareiga užtikrinti idealią jūsų BMW būklę. Norime, kad tiek rudenį, tiek ir žiemą važiavimas būtų saugus ir malonus.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, moteris užmerktomis akimis BMW X1 automobilyje
BMW servisas įskaičiuotas, šalia BMW i4 (G26) stovintis vyras pakrantės fone

BMW servisas įskaičiuotas

Pamirškite visa kita ir susitelkite į tai, kas išties svarbu – absoliutų vairavimo malonumą. Su BMW Service Inclusive paslaugomis tai taps realybe. Sumokėję vienkartinį mokestį galėsite pasirinktą laikotarpį naudotis visomis į paslaugų paketą įtrauktomis techninės priežiūros paslaugomis. Be to, jūsų BMW bus visada patikimiausiose rankose, tai taikoma visiems programoje dalyvaujantiems BMW servisams visame pasaulyje.

BMW Value Service paslaugos, vyras ir moteris šalia BMW X5 priešais garažą

BMW Value Service.

Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu: BMW Value Service. Nesvarbu, ar kalbama apie stabdžius, alyvą ar mikrofiltrą, su BMW Value Service tiek dalių, tiek ir darbų kaina bus išties patraukli ir skaidri. Šis dėmesio vertas pasiūlymas skirtas ne naujesniems nei penkerių metų BMW modeliams – kuo senesnis jūsų automobilis, tuo patrauklesnės mūsų serviso sąlygos.

BMW servisas, besikalbantys vyras ir moteris priešais BMW iX

Visas BMW paslaugų asortimentas

Susipažinkite su kitais mūsų patraukliais techninės priežiūros pasiūlymais, skirtais jūsų BMW modeliui, individualiems jūsų poreikiams ir absoliučiam vairavimo malonumui.

My BMW programėlė, moteris su išmaniuoju telefonu prie BMW iX automobilio

My BMW programėlė

Išmani, atnaujinta ir ištobulinta: modernaus dizaino intuityviai valdoma My BMW programėlė atvers duris į visiškai naują mobilumo patirtį. Suplanuokite kitą savo kelionę, patikrinkite savo BMW būklę, užsiregistruokite techninei priežiūrai arba naudokitės daugybe kitų nuotolinio valdymo funkcijų – visa tai patogiai atlikite savo išmaniajame telefone.

Išsamiau