Pavasario ir vasaros sezonui skirti BMW aksesuarai BMW automobiliai ežero ir kalnų kraštovaizdžio fone

„KELIAUJANT SAULĖTU GYVENIMO KELIU.“

#kadirkasbenutiktu. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui

„KELIAUJANT SAULĖTU GYVENIMO KELIU.“#kadirkasbenutiktu. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui

Paverskite vasarą tik savo pačių nuotykiu. Su originaliais BMW aksesuarais, vasariniais ratlankiais ir padangomis bei BMW techninės priežiūros ir BMW įkrovimo paslaugomis.

Vasara jau čia ir saulėti orai suteikia naujas galimybes keliauti po užmiestį. Užmiesčio vietovės tarsi laukia, kol jas atrasite. Mėgaukitės vingiuotais užmiesčio keliukais, grynu oru ir kaimo kraštovaizdžiu su originaliais BMW aksesuarais. BMW ratlankiai ir padangos – tai užtikrintas kelias į optimalią vairavimo patirtį. Kartu su BMW techninio aptarnavimo ir įkrovimo paslaugomis, šie ratai leis visiškai saugiai pasiekti jūsų vasaros kelionių tikslus. Mėgaukitės kiekviena vasaros akimirka be jokių kliūčių ir paverskite vasarą tik savo pačių nuotykiu.

Skaityti daugiau

ORIGINALŪS BMW VASAROS AKSESUARAI IR PRIEDAI

„Mes visada pasirengę pasitikti saulę.“

Jeigu norite, kad jūsų vasara būtų nepakartojama, turite tinkamai pasiruošti. Planuokite savo keliones ir pasirūpinkite, kad turėtumėte pakankamai vietos įrangai, skirtai jūsų mėgstamai vasaros sezono veiklai. Naudokitės plačiu originalių BMW interjero ir eksterjero aksesuarų asortimentu ir nepriekaištingai paruoškite savo BMW vasaros nuotykiams..

BMW priedai ir aksesuarai pavasario ir vasaros sezonui, vyras sėdintis BMW atviromis durelėmis
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais  kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno akcentu.

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui antracito ir mėlynos spalvos BMW sėdynės atlošo krepšys

BMW sėdynės atlošo krepšys antracito ir mėlynos spalvos

Puikiai pritaikytas kelionėms su vaikais. Prie priekinių sėdynių atlošo tvirtinama apsauga su kišenėmis padengta lengvai valomu apsauginiu paviršiumi. Daugybė uždaromų kišenių, atskiras skyrius buteliukui – šioje automobilio sėdynės atlošo apsaugoje apstu vietos įvairiems kelionėje reikalingiems daiktams. Be to, šį krepšį paprasta sulenkti ir transportuoti.

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui Travel & Comfort sistema BMW apsauginis dėklas, skirtas 11 colių įstrižainės Apple iPad Pro™ įrenginiui.

Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 11 colių įstrižainės Apple iPad Pro™ įrenginiui.

Apsauginis dėklas optimaliai apsaugo visus 11 colių Apple iPad™ Pro įrenginius. Juodas silikono dėklas patikimai apsaugo planšetę nuo įbrėžimų ir smūgių, o naudojant kartu su pridedama ekrano plėvele - ir nuo vandens purslų. Naudojant kartu su universaliu Travel & Comfort  laikikliu (galima įsigyti atskirai), jį galima lengvai ir patogiai pritvirtinti automobilio viduje, užtikrinant saugumą avarijos atveju.

*Galima įsigyti ir šiems įrenginiams: 7,9 colių Apple iPad mini 4, 10,5 colių Apple iPad Pro, 9,7 colių Apple iPad Air 1, 9,7 colių Apple iPad Air 2, 9,7 colių įstrižainės Apple iPad Pro, 9,7 colių Samsung Galaxy Tab A ir 9,7 colių įstrižainės Samsung Galaxy Tab S2.

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui BMW drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos

Drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos

Su BMW drabužių pakaba galėsite patogiai kabinti drabužius ant priekinės sėdynės atlošo. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort  (galima įsigyti atskirai). Dėl viešbučio funkcijos (standartinės drabužių pakabos), pakabą galėsite naudoti ne tik automobilyje. 

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui BMW bagažo skyriaus kilimėlis

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Nepriekaištingai pritaikytas BMW bagažo skyriaus kilimėlis efektyviai apsaugos bagažinę nuo nešvarumų ir drėgmės. Iš visų pusių paaukštinti kilimėlio kraštai ir išskirtinės kokybės tvirta, neslystanti bei vandeniui atspari medžiaga užtikrins optimalią apsaugą. Elegantiškas juodos spalvos kilimėlis tobulai dera prie bagažo skyriaus interjero. Papildomas akcentas – aukštos kokybės nerūdijančio plieno dekoratyvus intarpas su BMW logotipu. Pritaikytos formos kilimėlis išryškins individualų automobilio charakterį ir puikiai papildys visiems metų laikams tinkančius BMW grindų kilimėlius, kuriuos galite įsigyti papildomai.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Moderni užrakinama juodos spalvos BMW stogo bagažinė yra 420 litrų talpos. Ši erdvi stogo bagažinė lengvai sumontuojama ant stogo skersinių ir gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ši bagažinė pagaminta iš aplinkos poveikiui ir UV spinduliams itin atsparaus ABS plastiko. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių. Stogo bagažinės svoris – 19 kilogramų, ji atitinka aukštus BMW saugumo standartus, taikomus avarijų ir eksploatavimo saugai bei ilgalaikiam produkto naudojimui.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui BMW stogo skersiniai

BMW stogo skersiniai

Daugiafunkcė stogo skersinių sistema gali būti naudojama su visais BMW stogo laikikliais ir stogo bagažinėmis. Šią sistemą itin lengva sumontuoti, be to, dėl savo tvirtos konstrukcijos ir apsaugos nuo vagysčių užrakto funkcijos ji atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. BMW būdingas stogo skersinių dizainas puikiai papildys automobilio išvaizdą.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui Dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas BMW dviračių laikiklis Pro 2.0 leis saugiai transportuoti du įprastinius arba elektrinius dviračius. Laikiklis montuojamas ant BMW vilkimo kablio. Ši lengvasvorė, tačiau itin tvirta plieno ir aliuminio laikiklių sistema išlaiko iki 60 kg svorį, prie jos galima tvirtinti dviračius, kurių ratų bazė yra ne ilgesnė kaip 130 cm. Be to, dviračių laikiklis turi patogią, viena ranka valdomą tvirtinimo ant vilkimo kablio sistemą, nuimamus atraminius laikiklius ir ratų užfiksavimo sistemą, kurią itin paprasta naudoti. Be to, šio automobilio gale montuojamo dviračių laikiklio nulenkimo į apačią funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių. Dviračių laikiklis Pro 2.0 atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus ir gali būti kompaktiškai sulankstomas, kai nėra naudojamas. Galite papildomai įsigyti trečiam dviračiui skirtą laikiklio prailginimą ir krepšį laikiklio laikymui. Apskritai kalbant, šis dviračių laikiklis taps tobulu jūsų kelionių palydovu, nesvarbu, ar išsiruošite į viso gyvenimo atostogas, ar nuspręsite pasimėgauti trumpa išvyka su savo BMW.

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui gale tvirtinamo Pro 2.0 dviračių laikiklio prailginimas trečiam dviračiui

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui gale tvirtinamo Pro 2.0 dviračių laikiklio prailginimas trečiam dviračiui

Ant BMW vilkimo kablio montuojamą BMW Pro 2.0 dviračių laikiklį galima papildyti BMW išplėstinių funkcijų rinkiniu ir transportuoti trečią dviratį. Transportavimo sistemą sudaro papildomi bėgeliai dviračiui ir atraminis laikiklis, jungiantis antrojo ir trečiojo dviračių rėmus.

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui BMW prijungimo laidas, skirtas Apple iPhone™ arba iPod™ įrenginiams.

BMW prijungimo laidas, skirtas Apple iPhone™ arba iPod™ įrenginiams.

Prijungimo laidas su tvirto metalo kištukais leis dar lengviau pasinerti į muzikos garsų teikiamus malonumus automobilyje. Šiuo laidu ne tik prijungsite suderinamus Apple iPod™ arba iPhone™ įrenginius prie savo automobilio, bet ir galėsite juos įkrauti. Taigi, naudodamiesi šiuo USB laidu, suderinamame įrenginyje saugomos muzikos galėsite klausytis per automobilio garsiakalbius. Išorinius muzikos šaltinius galite valdyti iDrive valdikliu, ant vairo esančiais daugiafunkciais mygtukais arba naudodamiesi radijo imtuvu.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW Advanced Car Eye 3.0

BMW Advanced Car Eye 3.0

BMW Advanced Car Eye 3.0 turi itin aukštos kokybės QHD kamerą, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Aptikus vibracijas aplink automobilį kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW dvigubas A ir C tipo USB įkrovimo kištukas.

BMW dvigubas A ir C tipo USB įkrovimo kištukas.

Dvigubas USB įkrovimo kištukas nesudėtingai įsistato tiesiai į automobilinį cigarečių pridegiklį. Su juo galėsite lengvai ir patogiai įkrauti du išorinius mobilius įrenginius vienu metu. Aukšta įkrovimo srovė (daugiausiai 2 x 3 amperų ir 2 x 18 vatų galios) užtikrina itin spartų įkrovimą. Nuo perkaitimo apsaugo integruota elektronika. Naujoji C tipo USB Power Delivery įkrovimo standarto technologija, priklausomai nuo konkretaus įrenginio, gali palaikyti įvairių įkrovimo srovių ir įtampos profilius. Ši technologija užtikrina optimaliausią įkrovimą ir tuo pačiu apsaugo bateriją.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ne tik automobilyje.
BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, stiklų valiklis su natūraliu imbierų ekstraktu

BMW STIKLŲ VALIKLIS SU NATŪRALIU IMBIERŲ EKSTRAKTU.

BMW stiklų valiklis su natūraliu imbierų ekstraktu yra BMW i tvarios priežiūros priemonių linijos Pure Care dalis. Nors šio valiklio sudėtyje yra tik švelnaus poveikio natūralios sudedamosios dalys, tačiau jis itin efektyviai nuvalo net sunkiai įveikiamus nešvarumus nuo langų ir kitų stiklo paviršių nepalikdamas jokių žymių.

ORIGINALŪS BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ PRIEDAI VASAROS SEZONUI

„Mano ratlankiai jau pasiruošę pasitikti vasarą.“

Jums tai tikrai patiks: siūlome platų įvairaus dydžio išskirtinio dizaino originalių BMW vasarinių ratlankių komplektų asortimentą. Jūsų BMW ne tik atrodys vizualiai atnaujintas, bet ir įgis didesnę perpardavimo vertę. Su šiais ratlankiais galėsite mėgautis dar geresniu dinaminiu atsaku: dėl modernių gamybos procesų, sumažinto svorio ir konkrečiam modeliui būdingų saugumo ir vairavimo dinamikos testų kiekviena diena važiuojant BMW bus kupina saulėtos nuotaikos.
BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai, vyras su šunimi prie BMW
20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke Style 748 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

20 colių M Star-spoke style 748 M ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M ratlankiai yra matinės juodos Jet Black spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. TPMS vasaros ratlankių komplektas su run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 9J x 20, su 275/45 R20 110Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 10,5J x 20 ratlankiai su 305/40 R20 112Y XL RSC padangomis gale.

22 colių dvispalviai M Performance lengvojo lydinio ratlankiai Star-spoke style 749 M

22 colių M Performance Star-spoke style 749 M ratlankiai

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 22 colių skersmens Star-spoke style 749M stiliaus lengvojo lydinio matiniai ratlankiai yra dvispalvės matinės Jet black juodos spalvos ir išsiskiria M Performance užrašu ir spalvotu M logotipu. TPMS vasarinių ratlankių komplektas, priekiniai ratlankiai: 9,5J x 22 su 275/35 R22 104Y XL padangomis, galiniai ratlankiai: 10,5J x 22 su 315/30 R22 107Y XL padangomis.

21 colių dvispalviai poliruoti BMW M lengvojo lydinio Y-spoke Style 741 M ratlankiai Night Gold spalvos, vasaros ratlankių komplektas

21 colio dvispalviai M Y-spoke style 741 M ratlankiai

Aukštos kokybės blizgaus tekinimo dvispalviai 21 colio M serijos BMW lengvojo lydinio Y-spoke Style 741 M ratlankiai yra Night Gold spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 9,5J x 21, su 275/40 R21 107Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 10,5J x 21 ratlankiai su 315/35 R21 111Y XL RSC padangomis gale.

19 colių M Performance lengvojo lydinio Y-spoke Style 898 M ratlankiai pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos ratlankiai, vasaros ratlankių komplektas

19 colių M Performance Y-spoke style 898 M ratlankiai

Aukštos kokybės 19 colių M Performance Y-spoke style 898 M, pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos ratlankiai, puošti M Performance užrašu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R19 93Y XL dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 225/35 R19 96Y XL padangomis gale.

18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 796 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

18 colių M Performance Double-spoke Style 796 M ratlankiai

Aukštos kokybės 18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 796 M ratlankiai yra matinės juodos Jet Black spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 7,5J x 18, su 225/45 R18 95Y RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 18 ratlankiai su 255/40 R18 99Y RSC padangomis gale

19 colių M lengvojo lydinio dvispalviai Double-spoke Style 793 ratlankiai Night Gold spalvos

19 colių BMW lengvojo lydinio dvispalviai Double-spoke Style 793 M ratlankiai Night Gold spalvos

Aukštos kokybės poliruoti 19 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 793 M ratlankiai yra Night Gold spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R20 93Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 255/35 R19 96Y XL RSC padangomis gale.

BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai BMW slankiojantis stebulės dangtelis

BMW slankiojantis stebulės dangtelis

Slankiojantis stebulės dangtelis pažymėtas BMW logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje. Dekoratyvinius ratų gaubtų dangtelius galima tvirtinti prie visų BMW lengvojo lydinio ratlankių, su 112 mm atstumu tarp skylių.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, BMW ventilių dangteliai su logotipu

BMW ventilių dangteliai su logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. Tuo pačiu metu jie pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su BMW logotipu.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai BMW ventilių dangteliai su M logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. Tuo pačiu metu jie pagerina padangų išvaizdą. Su M logotipu.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai M Performance padangų maišai

M Performance padangų maišai

Ypatinga lenktynių dvasia garaže: M Performance serijos padangų laikymo maišai nuo susipurvinimo saugos ne tik vairuotoją, bet ir automobilį. Tvirtesnė rankena užtikrins patogų transportavimą, o specialus maišų ženklinimas leis greitai surasti atskirų padangų poras. Į šiuos išskirtinio M Performance dizaino maišus automobilio ratus įdėsite labai paprastai ir greitai. Itin sportiško dizaino maišai – tai saugus būdas laikyti vasaros ir žiemos ratų komplektus iki kito sezono.

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, šalia BMW vaikščiojantis žmogus kalnų kraštovaizdžio fone

BMW RATŲ IR PADANGŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Pasirinkite tinkamiausias padangas savo kitai kelionei. Leiskite mūsų ekspertams už geriausią kainos ir kokybės santykį pakeisti jūsų vasarines padangas ir patikrinti bei sureguliuoti padangų slėgį.

ORIGINALŪS BMW ĮKROVIMO AKSESUARAI IR PRIEDAI

„Įkrauta vasaros nuotaikos – mano kelionė.“

Jeigu norite tinkamai pasiruošti vasarai, teks pasirūpinti ne tik papildomais aksesuarais, bet ir įkrovimu. Susipažinkite su originaliais BMW Charging įkrovimo priedais, tobulai pritaikytais jūsų elektriniam automobiliui. Paverskite vasarą savo nuotykiu.

Skaityti daugiau
BMW įkrovimo produktai 5 m ilgio įkrovimo kabelis viešosioms įkrovimo stotelėms

Viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas BMW įkrovimo kabelis 5 m

BMW įkrovimo kabelis yra 5 m ilgio, jis leis greitai ir paprastai įkrauti automobilį viešosiose įkrovimo stotelėse, palaikančiose trečiojo režimo įkrovimą. BMW elektrinės transporto priemonės ir hibridiniai BMW automobiliai gali būti įkraunami naudojant vienfazio įkrovimo technologiją. Toks įkrovimas yra gerokai spartesnis palyginus su įkrovimu naudojant standartinį įkrovimo kabelį. ECE standartą atitinkanti jungtis automobilius įkrauti šiuo būdu leis visoje Europoje. Šis kabelis nepriekaištingai dera prie BMW Wallbox dizaino ir atitinka aukštus BMW kokybės reikalavimus. Sidabru padengti ir korozijai atsparūs kontaktai užtikrina optimalų galios perdavimą ir eksploatavimo trukmę.

Skaityti daugiau
BMW įkrovimo produktai BMW Wallbox

BMW Wallbox

Tai tarsi degalinė jūsų pačių namuose. Įsirengę iki 22 kW galią naudojančią BMW Wallbox įkrovimo stotelę, savo BMW įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. BMW Wallbox stotelė išsiskiria ne tik kompaktišku BMW dizainu – kištukinis lizdas ir kabelio laikiklis leis itin patogiai naudotis įkrovimo kabeliu. Esamą BMW Wallbox būseną visada galite matyti būsenos ekrane. Integruotas liekamosios srovės nustatymo įtaisas ir techninio aptarnavimo programėlė stotelę leis įrengti tinkamai ir taupiai.

Skaityti daugiau
BMW įkrovimo produktai BMW lankstus greito įkrovimo įkroviklis

BMW lankstus greito įkrovimo įkroviklis

BMW lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis – tai naudojimui buityje pritaikytas mobilusis įkroviklis, skirtas visoms elektrinėms transporto priemonėms. Naudojantis buitiniais kištukiniais lizdais, šis įkroviklis užtikrins didžiausią 2,3 kW įkrovimo galią (E+F tipas (CEE 7/7), Schuko, 10 A). Papildomai įsigyjamas tam pritaikytas įkrovimo kabelis leis naudotis greitojo įkrovimo funkcija ir įkrauti automobilį naudojantis iki 11 kW galios pramoniniais kištukiniais lizdais. Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis visada automatiškai pritaiko įkrovimo galią pasirinktam energijos tiekimo šaltiniui ir automatiškai išsijungia esant elektros tiekimo sutrikimams arba perkaitimui. Šis kompaktiškas ir vandeniui atsparus šešių metrų ilgio įkrovimo kabelis pravers įvairiose situacijose. O jūsų namuose, kartu su papildomai įsigyjamu ant sienos montuojamu įtaisu, jis taps mobiliąja Wallbox stotele. Gali būti naudojamas šiose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijos Respublikoje, Estijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Turkijoje.

Skaityti daugiau

JŪSŲ PAVASARIUI IR VASARAI SKIRTOS BMW M PERFORMANCE DALYS.

„Ypatingas mano vasaros akcentas.“

Tai jūsų vasara ir jūsų laikas spindėti. BMW M Performance dalys jūsų BMW automobiliui suteiks didžiausio individualumo ir tikrą lenktynių dvasia alsuojantį charakterį. Nesileiskite į jokius kompromisus – išnaudokite visas vasaros akimirkas ir paverskite savo BMW žvilgsnius prikaustančiu automobiliu.

Skaityti daugiau
20 colių lengvojo lydinio M Performance Parts Star-spoke style 748 M matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai

20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M ratlankiai yra matinės juodos Jet Black spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. TPMS vasaros ratlankių komplektas su run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 9J x 20, su 275/45 R20 110Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 10,5J x 20 ratlankiai su 305/40 R20 112Y XL RSC padangomis gale.

Skaityti daugiau
BMW M Performance dalys M Performance anglies pluošto priekinės grotelės

BMW M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto

Išreikškite savo stilių: priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės rankomis apdirbto anglies pluošto, o dekoratyvios juostelės – iš itin tvirto plastiko. Tai aiškiai pastebimas priekinės automobilio dalies akcentas, sukuriantis ypatingai elegantišką, sportišką ir savitą išvaizdą.

Skaityti daugiau
BMW M Performance dalys M Performance kilimėliai

BMW M Performance kilimėliai

Aukščiausios kokybės išvaizda ir itin tvirtas sukibimas: M Performance serijos grindų kilimėliai automobilio grindims suteiks ypatingai sportišką išvaizdą, todėl visas automobilis atrodys dar dinamiškiau. Su M Performance užrašu ir M logotipu. Išskirtinis dizaino akcentas – odos imitacijos apsiuvai su kontrastingų spalvų dekoratyviomis siūlėmis ir M serijai būdingų spalvų juostele.

Skaityti daugiau
M Performance dalys M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio gaubtas

BMW M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio gaubtas

Kruopštaus rankų darbo iš anglies pluošto pagaminti pribloškiantys šoninių veidrodėlių korpusai patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.

Skaityti daugiau
BMW M Performance dalys M Performance priekinės oro įleidimo angos iš anglies pluošto

BMW M Performance priekinė oro įleidimo anga iš anglies pluošto

Pakankamai erdvės įkvėpti: Iš anglies pluošto pagamintos rafinuotos oro įleidimo angos automobilio priekiui suteiks lenktynių dvasia spinduliuojantį išskirtinį charakterį. Aukšta kokybe dvelkianti išvaizda išryškins sportišką ir ypatingą automobilio išorę. Apdaila nepriekaištingai tinka bamperio dizainui ir harmoningai dera su kitomis iš anglies pluošto pagamintomis eksterjero detalėmis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance detalės M Performance užrašo lipdukas

BMW M Performance užrašo lipdukas

M Performance užrašo lipdukas puikiai papildo lipnią juodos Frozen Black spalvos išorinių šoninių slenksčių juostą arba itin blizgios juodos spalvos prailginimą. Šis vizualus akcentas automobilio šonams suteikia papildomo individualumo.

Skaityti daugiau

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS

BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai, vyras prie BMW kalnų fone

Užsiregistruokite jau dabar. Neabejotinai sutaupysite su BMW Service Inclusive paslaugų paketu. Vienkartinis mokestis už mūsų paslaugų paketą tikrai padės sutaupyti. Mūsų patrauklus paslaugų paketas už vienkartinį mokestį apima visas Original BMW paslaugas ir garantuotai kainuos mažiau nei perkant pavienes paslaugas.

BMW TELEPASLAUGOS

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai prieplaukoje sėdinti ir savo išmaniuoju telefonu besinaudojanti moteris

Su BMW Teleservices telepaslaugomis galėsite itin saugiai ir patogiai naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuo smulkių techninės priežiūros darbų iki greitos pagalbos avarijos ar gedimo atveju – naudodamiesi BMW telepaslaugomis ir BMW ConnectedDrive reikalingą pagalbą visada gausite reikiamu metu. Jūsų BMW automobilis automatiškai nustatys techninės priežiūros poreikį ir prireikus perduos visus susijusius automobilio duomenis mūsų specialistams. Tokiu būdu užtikriname, kad visada būtų imtasi reikiamų priemonių.

BEKONTAKTIS BMW SERVISAS

BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai BMW sėdintis vyras su savo išmaniuoju telefonu

BMW techninė priežiūra – tai paslaugos bet kuriuo metu, kad ir kur bebūtumėte. Pasirūpinsime jūsų BMW, o jūs skirkite didžiąją savo laiko dalį tam, kas iš tiesų svarbu!

BMW VALUE SERVICE

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, prieplaukoje sėdintys ir vienas į kitą žiūrintys vyrai

Pasinaudokite šiuo puikiu BMW Value Service pasiūlymu. Nesvarbu, ar kalbama apie stabdžius, alyvą ar mikrofiltrą, su BMW Value Service tiek dalių, tiek ir darbų kaina bus išties patraukli ir skaidri. Šis aukščiausios klasės pasiūlymas skirtas ne naujesniems nei penkerių metų BMW modeliams – kuo senesnis jūsų automobilis, tuo patrauklesnės mūsų serviso sąlygos.

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, priešais pastatą stovintys BMW automobiliai ir BMW techninės priežiūros konsultantai

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Jūsų BMW techninės priežiūros partneris – tai geriausios rankos, kurioms galite patikėti savo BMW. Nuo ilgalaikių techninės priežiūros paslaugų paketų, pavyzdžiui, BMW Service Inclusive, patrauklių visaapimančio BMW Value Service paslaugų paketo kainų, iki mūsų siūlomų bekontakčių paslaugų arba originalios BMW variklio alyvos ir daugybės kitų asmeninių paslaugų – visada pasiūlysime jūsų individualiems poreikiams pritaikytą optimalų sprendimą kiekvienam BMW modeliui, todėl galėsite mėgautis nerūpestingai nuvažiuotais kilometrais, laukiančiais jūsų priešakyje.

MES TURIME ATSAKYMUS Į VISUS JŪSŲ KLAUSIMUS APIE PADANGAS.

  • Koks turi būti padangų slėgis?
  • Kaip dažnai turėčiau tikrinti savo automobilio padangų slėgį?
  • Kokios padangos žymimos BMW žvaigždutės ženklinimu?
  • Kaip pasirinkti tinkamas padangas savo automobiliui?
  • Kada reikėtų naudoti vasarines padangas?
  • Ar turėčiau pasikeisti padangas? O gal pasilikti senąsias?