Naujosios BMW 1 serijos išvaizda spindi sportiškumu ir pasitikėjimu savimi. Tarp daugybės kitų automobilių akimirksniu pastebėsite išskirtinį šios serijos dizainą. Pažangiausios pavaros ir važiuoklės technologijos užtikrina dinamiškumą ir veržlumą, o inovatyvios technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos – maksimalų saugumą ir komfortą.
 

BMW 1 serijos pavaros sistema nustato naujus standartus kompaktinių automobilių klasėje. Efektyvių BMW TwinPower Turbo variklių, priekinių varomųjų ratų pavaros ir tiksliai suderintos važiuoklės technologijų sąveika užtikrina stulbinančią vairavimo dinamiką ir veržlumą. Prie to prisideda ir nuosekli lengvasvorė automobilio konstrukcija ir efektyvumą gerinančios BMW EfficientDynamics priemonės, pvz., į standartinę komplektaciją įeinantis režimas ECO PRO. Tuo pat metu pagalbos vairuotojui sistemos ir skaitmeninės paslaugos užtikrina maksimalų saugumą ir komfortą.
 

Pažangus 1 serijos eksterjero dizainas pabrėžia automobilio sportiškumą. Keleivius pasitinka erdvus aukštos kokybės interjeras, tuo tarpu optimizuota vairuotojo erdvė kviečia patirti dinamiško vairavimo malonumą. Galima rinktis iš šių BMW 1 serijos modelių versijų: M Sport, Sport Line, Luxury Line ir Advantage. Dizaino variantų gausa ir transmisijos bei važiuoklės komponentai su pažangiomis technologijomis leidžia jums pritaikyti šį sportišką kompaktinį BMW automobilį individualiems poreikiams.
 

Jeigu ieškote naudoto ar naujo BMW 1 serijos automobilio, čia rasite visą informaciją, bandymų rezultatus, finansavimo ir lizingo pasiūlymus dabartiniams BMW 1 serijos modeliams bei informaciją apie atstovybes, kuriose galėsite atlikti bandomąjį važiavimą.

Skaityti daugiau