THE

1

BMW M

BMW M135 xDRIVE.

BMW M135 xDrive[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6–8,1; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173–184

[1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Sportiškas variklis, dinamiško charakterio dizainas ir pažangios funkcijos interjere. Susipažinkite su visomis BMW M135 xDrive M įrangos pasirinkimo galimybėmis, techniniais duomenimis ir daugybe išperkamosios nuomos bei finansavimo pasiūlymų.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW M135 xDrive
   BMW M135 xDrive

   Galia

   221 kW (300 AG)

   Sukimo momentas

   400 Nm

   0-100 km/h

   4,9 s

   Didžiausias greitis

   250 km/h

   BMW M135 xDrive[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6–8,1; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173–184

   [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

   BMW M135 dizaino ir efektyvumo statistika

   KOMPAKTIŠKAS. BEKOMPROMISIS. GRYNAKRAUJIS M.

   BMW M135 xDrive dizainas puikiai perteikia šiame automobilyje slypinčią galią. Keturios išmetimo angos, M serijos BMW būdingos formos priekinės grotelės, M veidrodėliai ir galinis M aptakas. Ši su niekuo nesupainiojama išvaizda aiškiai byloja apie 125 kW (170 AG) galios variklio galimybes. Sportine M serijos stabdžių sistema ir adaptyviąja M pakaba besipuikuojantis BMW M135 xDrive modelis nepraleis progos pademonstruoti savo ambicijų kelyje.[1]

   SAVO NAUJĄJĮ BMW M135 xDRIVE.

    InfoI turinio žyma

    GALIA

    M SERIJOS MODELIO VERŽLUMAS.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Įspūdinga galia ir dinamiško vairavimo malonumas. Išbandykite naujojo BMW M135 xDrive galingo variklio galimybes ir sportišką vairavimo dinamiką.

    GALINGAS CHARAKTERIS.

    M logotipu dekoruota žvilgios raudonos spalvos sportinė M stabdžių sistema – akivaizdi automobilio galimybių išraiška. Geriausiomis charakteristikomis pasižymi ir didesni iš vidaus vėdinami diskai.

    DIZAINAS

    ĮSPŪDINGA M SERIJOS IŠVAIZDA.

    GALIA, KURIĄ NE TIK JAUČIATE, BET IR GIRDITE.

    M serijos išmetimo sistema džiugins jūsų ausis įspūdingu variklio riaumojimu. Gale  sumontuotos dvigubos išmetimo angos akivaizdžiai akcentuoja naujojo BMW M135 xDrive dinamiką.

    M VAIRAVIMO MALONUMAS.

    OPTIMALI ATRAMA KIEKVIENAME POSŪKYJE.

    Sportinės M sėdynės su integruotomis atramomis galvai ir apšviestu M logotipu užtikrina tobulą sėdėjimo padėtį.

    TECHNOLOGIJOS

    IŠMANIOS IR INOVATYVIOS.

    Dėmesingas jūsų asmeninis asistentas.

    Vairavimo asistentas Driving Assistant Professional išlaikys automobilį eismo juostoje važiuojant ne didesniu kaip 210 km/h greičiu ir užtikrins saugų atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių. Prireikus jūsų BMW ims staigiai stabdyti ir automatiškai vėl pradės važiuoti. Tai tikras išsigelbėjimas, ypač netolygiai judančio eismo atvejais.

    Jūsų BMW gali prisiparkuoti ir palikti stovėjimo vietą savarankiškai.

    Su automobilio parkavimo asistento Parking Assistant Professional pagalba jūsų BMW automatiškai suras tinkamą stovėjimo vietą. Viskas, ką turite padaryti, tai vieną kartą atlikti iki 200 m ilgio siekiantį manevrą. Kitą kartą, jeigu pageidausite, jūsų BMW savarankiškai prisiparkuos ir išvažiuos iš stovėjimo vietos. Jums beliks stebėti atliekamą manevravimą savo išmaniajame telefone.

    Nuolat įjungtos tolimosios šviesos.

    Tolimųjų šviesų asistento pagalba jūsų BMW apsaugos kitus eismo dalyvius nuo akinančio šviesos srauto. Nėra jokio reikalo perjunginėti tolimųjų šviesų į artimąsias. Be to, visada važiuosite tobulai apšviestomis gatvėmis.

    Apie viską trumpai.

    BMW projekcinis ekranas perkels visą navigacijos ir vairavimo informaciją tiesiai į jūsų matymo lauką. Papildytosios realybės ekrane maršruto informacija pateikiama tiesioginės transliacijos vaizdu valdymo ekrane.

    Daugiau nei vien tik raktas.

    BMW Digital Key Plus skaitmeninio rakto funkcija leidžia suderinamus mobiliuosius įrenginius naudoti kaip automobilio raktelį. Šiuo raktu galėsite dalintis net su penkiais asmenimis. Jums priartėjus prie savo BMW, jis automatiškai atrakins dureles ir šviesos projekcija pakvies jus vidun.

    SKAITMENINIAI AKCENTAI.

    testas

    AUKŠČIAUSIOS KLASĖS SKAITMENINĖ BMW DIGITAL PREMIUM PATIRTIS KELYJE.

    Vienas įrangos paketas, daugybė funkcijų. Patobulintos navigacijos ir parkavimo paslaugos su realiuoju laiku gaunama informacija – paprastesnėms jūsų kelionėms. Išskirtinės pramogos automobilyje – kad joks laukimo laikas neprailgtų. Žinoma, yra įtraukta ir visų programėlių duomenų saugojimo bei apdorojimo paslauga. Daugybė personalizavimo galimybių suteiks jūsų BMW dar daugiau individualumo.

    BMW finansavimo paslaugos BMW M135

    IŠPERKAMOJI NUOMA IR FINANSAVIMAS

    JŪSŲ NAUJAJAM BMW M135 xDRIVE.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA NAUJAJAME BMW M135 xDRIVE.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti autoservise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise ir ramia širdimi galėsite tęsti savo kelionę.

    DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW M135 xDRIVE.

    KITOS ĮRANGOS PARINKTYS

    KURIOS TAIP PAT GALĖTŲ JUS SUDOMINTI...

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW M135 xDrive[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6–8,1; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173–184
    [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

    [2] Tikimasi, kad M Technologijų II įrangos paketas bus prieinamas nuo 2024 metų lapkričio.

    [3] Teisė naudoti Who Wants To Be A Millionaire?“ (liet. Kas nori tapti milijonieriumi?) logotipus, atvaizdus ir prekių ženklus priklauso Sony Pictures Television.

    [4] Tikimasi, kad BMW M135 xDrive BMW Individual vizualizatoriuje pasirodys 2024 m. lapkritį.    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.


    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.