Naujasis ketvirtosios BMW serijos kupė automobilis pakerės savo unikalia estetika, sportiška dinamika ir aukštos kokybės interjeru. Nepakartojamas dizainas ir įspūdingas manevringumas – nepaprastai viliojantis derinys.

Galinga estetika ir sportinė dinamika simbolizuoja BMW 4 serijos Coupé. Visa tai dar labiau sustiprina unikalus važiavimo pojūtis – tik dėl žemo masės centro, idealiai paskirstytos ašių apkrovos, tvirto kėbulo ir variklių su TwinPower Turbo technologija. BMW linijos: sportinė, prabangi ir moderni, kartu su M sportiniu paketu suteikia galimybę susikurti savo poreikius atitinkantį BMW 4 serijos Coupé modelį. Dar vienas akcentas – naujieji prisitaikantys LED priekiniai žibintai, įskaitant BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas). Novatoriški oro alsuokliai ne tik sukuria įspūdingą dizaino akcentą, bet ir sumažina degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Dar daugiau važiavimo malonumo suteikia 8 pavarų sportinė transmisija „Steptronic“ ir važiavimo asistento sistemos, kaip antai BMW projekcinis ekranas.

Natūrali elegancija: BMW 4 serijos Gran Coupé sujungia įspūdingą estetiką ir BMW būdingą galią su išradingu funkcionalumu. Į akcentus įeina: daugybė erdvės galvai ir kojoms, didelė bagažinė ir unikalaus dizaino detalės. Dinamiškas šios transporto priemonės važiavimo charakteristikas pabrėžia prisitaikanti M pakaba (galima pasirinkti) ir tausūs, ypač galingi TwinPower Turbo varikliai. Dėl visų šių ypatybių BMW 4 serijos Gran Coupé yra įspūdingas dinamikos, elegancijos ir komforto derinys.

BMW 4 serijos Kabrioletas pasižymi nauju stulbinančio sportiškumo ir stilingos elegancijos deriniu. Sportišką BMW 4 serijos Kabrioleto charakterį sukuria banguotų formų priekis, plati vėžė ir išskirtinė galinė automobilio dalis. Dėl nuleidžiamo kieto automobilio stogo visais metų laikais bus užtikrinama tikra važiavimo atvirame ore patirtis ir unikalus važiavimo pojūtis. Elegantišką automobilio išvaizdą pabrėžia šonines jo dalis puošianti stilinga dviguba linija. Į specialius akcentus įeina prisitaikantys LED šviesos diodo priekiniai žibintai (galima pasirinkti) BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas), novatoriškas priekinėse ratų arkose integruotas oro alsuoklis – aerodinamiška priemonė degalų sąnaudoms ir emisijai sumažinti. TwinPower Turbo technologija užtikrina ypač „gyvybingą“ variklio veikimą. Visą automobilio koncepciją užbaigia naujausios kartos BMW ConnectedDrive technologijos ir vairuotojo poreikiams pritaikytas aukštos kokybės interjeras, pasižymintis aukščiausios klasės komfortu bei pažangiu aktyviam gyvenimo stiliui pritaikytu funkcionalumu.

Skaityti daugiau