NAUJASIS

X2

NAUJASIS BMW X2

BMW X2 sDrive20i: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6,0-6,5; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 136–148

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Naujasis BMW X2 – tai SUV visureigis, kuriame tobulai dera prabanga, įstabi galia ir universalumas. Mėgaukitės išskirtiniu dizainu, pasižyminčiu galingomis linijomis ir atletiškumu. Pasinerkite į aukštos kokybės įranga, naujoviškomis technologijomis ir ergonomišku komfortu užburiantį interjerą. Sužinokite daugiau apie skirtingus modelių variantus su benzininiais arba dyzeliniais varikliais, įrangos parinktis, kainas ir pritaikykite savo BMW X2 savo asmeniniam skoniui.

Techniniai duomenys

VARIANTAI.

   BMW X2 sDrive20i
   BMW X2 sDrive20i

   Galia[1]

   125 kW (170 AG)

   Sukimo momentas[1]

   280 Nm

   0-100 km/h

   8,3 s

   Didžiausias greitis

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6,0-6,6; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 132–155

    

   [1] Varomas 115 kW vidaus degimo variklio ir 14 kW elektros variklio.

    

   Capeyork Green spalvos BMW X2 sDrive20i eksterjero vaizdas prie ofiso miesto fone

   IŠSKIRTINĖS CHARAKTERISTIKOS IR DIZAINAS.

   Su naujuoju BMW X2 kasdienis gyvenimas taps įdomesniu, sportiškesniu ir patogesniu. Ypač dėl ekstravertiško dizaino ir dinamiško kupė silueto. Jo elegantiškas interjeras nustebins papildomai pasirenkamu dideliu elektriniu stikliniu stoglangiu ir plačiu BMW išlenktu ekranu. Benzinu varomas BMW X2 sDrive20i išvysto įspūdingą 125 kW (170 AG)[1] galią ir maksimalų 213 km/h greitį[1].

   KONFIGŪRUOTI

   JŪSŲ NAUJASIS BMW X2.

    InfoI turinio žyma

    EKSTERJERO DIZAINAS

    EKSTRAVERTAS X.

    IŠMANIOJI LED TECHNOLOGIJA.

    Akinančiai ryškūs ir išskirtiniai: priekinių, galinių, dienos ir gabaritinių žibintų modernūs LED šviesos diodai šviečia tiek automobiliui stovint, tiek važiuojant.

    INTERJERO DIZAINAS

    TOBULAS INDIVIDUALIAI PRITAIKYTAS KOMFORTAS

    JAUSMAS TARYTUM SĖDĖTUMĖT PO ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI.

    Užpildydamas saloną šviesa panoraminis stiklinis stogas suteikia daugiau erdvės, tad atviro stogo pojūčiu galėsite mėgautis tiek vairuotojo, tiek keleivių vietose.

    VAIRAVIMO DINAMIKA

    DAR DAUGIAU BESĄLYGIŠKO VAIRAVIMO MALONUMO.

    TECHNOLOGIJOS

    INOVATYVIOS PRAMOGOS.

    ŽAIDIMAI KELIONĖSE.

    Nesvarbu ar žaistumėte vienas ar keliese, AirConsole žaidimai pavers jūsų BMW žaidimų erdve. Sumuškite savo rekordus ar meskite iššūkius savo keleiviams žaisdami AirConsole žaidimus vairavimo pertraukų metu. Žaidimų funkcijas valdysite savo išmaniuoju telefonu. Tiesiog nuskaitykite QR kodą valdymo ekrane ir pradėkite žaisti.

    BMW X2 Digital Premium funkcijos

    DAR GERESNĖS SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU IR RYŠIO FUNKCIJOS.

    Užsisakykite nemokamą bandomąją versiją ir mėgaukitės papildomomis BMW Digital Premium paketo [2] funkcijomis.

    • Patobulintos BMW žemėlapių funkcijos apima realiu laiku pateikiamą eismo informaciją, kuri rodoma spalvotame ekrane apimant visą žemėlapio regioną (net jei ir neįjungta maršruto rodymo funkcija)
    • Turėsite prieigą prie garso, pramogų ir naujienų programėlių, įskaitant duomenų siuntimą ir nuolatinius atnaujinimus.
    • Papildomos personalizavimo funkcijos padeda BMW išmaniajam asmeniniam asistentui (Intelligent Personal Assistant) įsiminti jūsų kasdienius nustatymus ir leidžia jam atlikti nesudėtingas užduotis jūsų pavedimu.

    IŠMANUSIS JŪSŲ KELIONIŲ KOMPANIONAS.

    BMW X2 finansavimo pasiūlymai ir galimybės

    FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

    BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW X2 MODELIAMS

    Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

    Konsultacijos ir paslaugos

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA BMW X2 MODELYJE.

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW X2.

    Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

    BMW X2 sDrive20i[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6,0-6,5; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 136–148

     

    [1] Varomas 115 kW vidaus degimo variklio ir 14 kW elektros variklio.

     

    [2] BMW Digital Premium paketas yra mokama bei prenumeruojama paslauga, o kai kurioms funkcijoms yra reikalingas tinklo ryšys. Į BMW Digital Premium paketą neįeina pirkimai programėlėje.

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems ES Reglamente 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.


    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.