iX2

BMW i

BMW iX2. 100% ELEKTRINIS.

BMW iX2 xDrive30[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 16,3–17,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 417–449

 

[1] Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

BMW iX2 – tai visiškai elektrinės varos sistemos teikiamo vairavimo malonumo, erdvumo ir pribloškiančio modernaus dizaino derinys. Sportišku, galia alsuojančiu eksterjeru ir elegantišku interjeru išsiskiriančio BMW iX2 automobilio nuvažiuojamas atstumas kasdieninių kelionių tikslus leis pasiekti negeneruojant jokios emisijos ir mėgaujantis BMW būdingu komfortu. Susipažinkite su visais BMW iX2 modelio variantais, įrangos pasirinkimo galimybėmis ir techniniais duomenimis bei patraukliais išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymais.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   Galia[2]

   230 kW (313 AG)

   0-100 km/h

   5,6 s

   Didžiausias greitis

   180 km/h

   Nuvažiuojamas atstumas (iki)

   449 km

   BMW iX2 xDrive30[1] Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 16,3–17,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 417–449

    

   [1] Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

    

   [2] Elektrinės varos galia iki 225 kW. Laikinas padidėjimas iki 230 kW <10 sekundžių viršija nurodytą nominalią vertę

   Raudonos Dragonfire Red spalvos BMW iX2 stovintis saulės apšviestų užmiesčio namų fone.

   DIDINGA IŠVAIZDA. MINIMALI TARŠA.

   Visiškai elektrinis BMW iX2 xDrive30 puikuojasi aptakiomis SUV kupė linijomis ir įstabiosiomis BMW priekinėmis radiatoriaus grotelėmis „Iconic Glow“. Šiame automobilyje tobulai dera BMW X modelių universalumas ir erdvumas su visiškai elektrine BMW i serijos varos sistema. Ilgesnėmis kelionėmis nuo šiol mėgausitės dar ilgiau su net 449 km (WLTP)[1] siekiančiu vien elektra nuvažiuojamu atstumu, o nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite vos per 5,6 sekundės.

   JŪSŲ BMW iX2.

    InfoI turinio žyma

    EKSTERJERO DIZAINAS

    GALIA ALSUOJANTI IŠVAIZDA.

    NET IR TAMSOJE. SU NIEKUO NESUPAINIOJAMAS,

    Priekinės BMW grotelės Iconic Glow kaustys aplinkinių dėmesį, o baltos šviesos apšvietimas tamsiu paros metu dar labiau išryškins išskirtinius automobilio kontūrus tiek važiuojant, tiek stovint. Inovatyvios LED pluošto technologijos dėka žvilgsnius patrauks išskirtiniai apšvietimo efektai važiuojant arba užrakinant ir atrakinant automobilį.

    INTERJERO DIZAINAS

    BEKOMPROMISIS DIZAINAS.

    JAUSITĖS TARYTUM SĖDĖTUMĖT PO ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI.

    Užpildydamas saloną šviesa panoraminis stiklinis stogas suteikia daugiau erdvės, tad atviro stogo pojūčiu galėsite mėgautis tiek vairuotojo, tiek keleivių vietose

    TECHNOLOGIJOS

    INOVATYVIOS PRAMOGOS.

    ŽAIDIMAI KELIONĖJE.

    Nesvarbu ar žaistumėte vienas ar keliese, AirConsole žaidimai jūsų BMW pavers žaidimų konsole. Pagerinkite savo rekordus arba meskite iššūkius savo keleiviams išlenktame BMW ekrane žaisdami žaidimus vairavimo pertraukų metu. Jūsų žaidimų valdiklis – tai jūsų išmanusis telefonas. Tiesiog nuskaitykite QR kodą valdymo ekrane ir pradėkite žaisti.

    BMW X2 elektrinis SUV U10 Digital Premium

    DAR GERESNĖS SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU IR RYŠIO FUNKCIJOS.

    Išbandykite BMW Digital Premium skaitmeninį paketą [3] su papildomomis skaitmeninėmis funkcijomis užsisakę nemokamą bandomąją versiją:

    • Patobulintos BMW žemėlapių funkcijos apima realiu laiku pateikiamą eismo informaciją, kuri rodoma spalvotame ekrane apimant visą žemėlapio regioną (net jei ir neįjungta maršruto rodymo funkcija)
    • Turėsite prieigą prie garso, pramogų ir naujienų programėlių, galėsite siųstis duomenis ir nuolatinius atnaujinimus.
    • Papildomos personalizavimo funkcijos padeda BMW Intelligent Personal Assistant išmaniajam asmeniniam asistentui įsiminti jūsų kasdienius nustatymus ir leidžia jam atlikti nesudėtingas užduotis jūsų pavedimu.

    IŠMANUSIS JŪSŲ KELIONIŲ KOMPANIONAS.

    Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

    Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą važiuojant iki 210 km/h greičiu. Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: prireikus jūsų BMW staigiai sustos ir automatiškai vėl pradės važiuoti.

    Dar daugiau kamerų paprastesniam parkavimui.

    Parking Assistant Plus užtikrina dar platesnės aprėpties vaizdą parkuojant automobilį. Papildomos kameros perduoda 3D automobilio aplinkos vaizdą tiesiai į valdymo ekraną. Taigi iš karto matysite, kiek vietos turite manevravimui.

    Važiuokite su nuolat įjungtomis tolimosiomis šviesomis.

    Tolimųjų šviesų asistento pagalba jūsų BMW apsaugos kitus eismo dalyvius nuo akinančio šviesos srauto. Tobulas apšvietimas tamsiuose keliuose.

    Daugiau nei vien tik raktas.

    Su BMW Digital Key Plus funkcija savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis kaip raktu savo automobiliui atrakinti ir užrakinti bei galėsite juo dalintis net su 5 žmonėmis. Kai tik priartėsite prie savo BMW automobilio, jis automatiškai atrakins dureles ir šviesos projekcija pakvies jus vidun. Skaitmeninio rakto dėka automobilio interjeras kaskart prisitaikys pagal jus priklausomai nuo pasirinkto asmeninio profilio.

    Matykite daugiau nei vien tik kelią.

    Kelionės tikslą pasiekite dar sklandžiau. Su vairavimu susijusią informaciją projekcinis ekranas rodys jūsų regėjimo lauke, Papildytosios realybės ekrane maršruto informacija pateikiama tiesioginės transliacijos vaizdu valdymo ekrane arba prietaisų skydelyje

    NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

    VISIŠKAI ELEKTRINIO VAIRAVIMO MALONUMAS.

    Elektrinė akceleracija, BMW My Modes režimai, BMW IconicSounds Electric ir visko dar daugiau: būdingas BMW X vairavimo malonumas, dabar jau ir elektrinis.

    KELIONĖS TIKSLĄ
    PASIEKITE BE
    RŪPESČIŲ: BMW iX2
    VAIRAVIMAS IR ĮKROVIMAS.

    Sužinokite daugiau

    Nuvažiuojamas atstumas

    Reikalingų įkrovimų skaičius

    Tai yra numatomas jums reikalingų įkrovimų skaičius pasirinktame maršrute.

     

    Parenkamos tik realiai maršrute esančios stotelės (2023 m. balandžio 25 d. duomenimis) su trumpiausiais įmanomais nukrypimais nuo maršruto ir esant 100% pradiniam įkrovimo lygiui.

     

    Pirmenybė yra teikiama didelės galios įkrovimo stotelėms (pvz. esančios IONITY tinkle), todėl kad jose savo automobilį įkrausite didžiausia įmanoma galia.

    Bendras įkrovimo laikas

    Tai yra bendras laikas, kurį galimai sugaišite įkrovimams pasirinktame maršrute. Parenkamos tik realiai maršrute esančios stotelės (2023 m. balandžio 25 d. duomenimis) su trumpiausiais įmanomais nukrypimais nuo maršruto ir esant 100% pradiniam įkrovimo lygiui.

     

    Pirmenybė yra teikiama didelės galios įkrovimo stotelėms (pvz. esančios IONITY tinkle), todėl kad jose savo automobilį įkrausite didžiausia įmanoma galia.

    Bendras įkrovimo laikas

    Nurodomas kelionės laikas yra apskaičiuojamas susumuojant numatomą kelionės laiką ir numatomą įkrovimo laiką, jei jo prireiks.

     

    Skaičiuojant daroma prielaida, kad keliausite greičiausiu maršrutu be eismo spūsčių ar kitų užlaikymų.

    The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

    The journey time indicated is the sum of estimated driving time plus charging time if you have to include charging breaks on your route.
     
    It is assumed that you are travelling on the fastest route without any traffic hold-ups or other delays.

    Įkrovimo našumas priklauso nuo įkrovimo galios, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo profilio ir papildomų funkcijų naudojimo bei pačios pasirinktos transporto priemonės. Įkrovimo laikas nustatytas esant 23°C aplinkos temperatūrai po ankstesnės kelionės ir gali skirtis priklausomai nuo naudojimo sąlygų. Rodomos vertės yra pagrindinės verslo modelio konfigūracijos vertės. Kitų transporto priemonių įrangos variantų vertės gali skirtis.

     

    Naudodami „My BMW“ programėlę galite bet kada ir bet kur stebėti atstumą ir įkrovimo būseną. Įkrovimui optimizuotus maršrutus taip pat galima lengvai suplanuoti ir nusiųsti į transporto priemonę. Atsisiųskite programėlę dabar ir mėgaukitės demonstraciniu režimu.

    Sužinokite daugiau

    Loading Time

    Įkrovimo laikas

    Įkrovimas viešose vietose

    Didelės galios įkrovimo stotelė

    Didelės galios įkrovimo stotelėse (pvz. priklausančiomis IONITY tinklui) savo automobilį galite įkrauti itin greitai. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties didelės galios įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau. Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10% iki 80% įkraunant didžiausia galima galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis akumuliatorių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias didelės galios įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

    Greitojo įkrovimo stotelė

    Jei skubate ir norite kuo trumpiau sugaišti įkraudami automobilį mieste ar kelyje, rinkitės greitojo įkrovimo stoteles. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties greitojo įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10 % iki 80 % įkraunant 50 kW galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis akumuliatorių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias greitojo įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

    AC kintamosios srovės įkrovimo stotelė

    AC viešojo įkrovimo kintamosios srovės įkrovimo stoteles nesunkiai rasite beveik visur. Jos tobulai tiks reguliariai ir ilgesniam laikui (per naktį ar kol automobilis stovi darbo dienos metu) automobilius įkraunantiems vairuotojams. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas akumuliatoriui įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 22 kW galią. Įkrovimo efektyvumas priklauso nuo transporto priemonės įrangos parinkčių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias kintamosios srovės įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

    Įkrovimas namuose

    Wallbox sieninė įkrovimo stotelė / Greitojo įkrovimo įkroviklis

    Namuose savo automobilį galėsite įkrauti naudodamiesi sienine įkrovimo stotele arba lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu. Abiem atvejais automobilį įkrausite AC kintamąja įkrovimo srove. Priklausomai nuo automobilio specialiosios įrangos ir rinkos, sieninėje įkrovimo stotelėje galėsite įkrauti maksimalia 22 kW galia, o įkraunant su lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu – 11 kW galia. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas akumuliatoriui įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 11 kW galią.

    Buitinis įkrovimo lizdas

    Įkraukite automobilį namuose bet kuriuo metu naudodamiesi buitiniu įkrovimo lizdu. Įkrovimui naudosite kintamąją AC srovę. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas akumuliatoriui įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 2,3 kW galią. Su BMW Wallbox įkrovimo stotele automobilį įkrausite saugiai, greitai ir patogiai.

    Filter charging stations

    PAPRASTAS ĮKROVIMAS. BET KURIUO METU.

    Važiuokite toliau, patirkite daugiau. Jūsų BMW iX2 64,8 kWh akumuliatoriaus ir net 449 km[1] siekiančio nuvažiuojamo atstumo dėka jus patogiai nugabens į jūsų kelionės tikslą.

    Dabar, kai nuvažiuojamas atstumas siekia net 449 km[1] ir galite naudotis išmaniuoju maršrutų planavimu, galite keliauti atsipalaidavę ir be jokio streso. Tereiks kartais pusvalandžiui stabtelėti, kad akumuliatorių įkrautumėte iki 80%.

    ĮKRAUKITE. KIEK NORITE IR KADA NORITE.

    Tvarumas BMW X2 Elektrinis SUV U10

    TVARUMAS.

    Būdama pasaulinė kompanija, BMW Group supranta esanti svarbi visuomenės dalis ir prisiima atsakomybę už tvarumą. Sužinokite daugiau apie žiedinės ekonomikos principą ir priemones, kurias taikome CO2 mažinimui ir išteklių tausojimui.

    BMW AUTOMOBILIŲ PĖDSAKAS

    SIEKIAME SKAIDRUMO.

    BMW automobilio pėdsakas – tai CO2 emisijos informacija viso BMW gyvavimo ciklo metu. Ši lemiamais veiksniais grindžiama informacija leidžia matyti jūsų automobilio poveikį aplinkosaugos ir socialinėms sritims, todėl galėsite priimti pagrįstus sprendimus.

    BMW X2 elektrinis SUV U10 finansavimas ir išperkamoji nuoma

    FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

    BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW iX2 MODELIAMS

    Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

    KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA BMW iX2 MODELYJE.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant ir pranešime apie būtinybę apsilankyti servise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise. Ir savo kelionę tęsite be jokių rūpesčių.

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW iX2.

    Sąnaudos ir CO₂ emisija.

    BMW iX2 xDrive30[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 16,3–17,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 417–449

     

    [1] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

     

    [2] Laikinas padidėjimas <10 sekundžių viršija nurodytą nominalią vertę

     

    [3] BMW Digital Premium paketas yra mokama bei prenumeruojama paslauga, o kai kurioms funkcijoms yra reikalingas tinklo ryšys. Į BMW Digital Premium paketą neįeina pirkimai programėlėje.

     

    [4] Įkrovimo charakteristikos priklauso nuo įkrovos būsenos, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų energiją naudojančių šaltinių. Pateikti nuvažiuojamų atstumų duomenys yra pagrįsti geriausiu WLTP scenarijumi. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23 °C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų.


    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

     

    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.