NAUJASIS

iX2

BMW i

PIRMASIS BMW iX2. 100% ELEKTRINIS.

BMW iX2 xDrive30[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 16,3–17,8; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 417–449

 

[1] Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Naujajame BMW iX2 tobulai dera visiškai elektrinio vairavimo malonumas su erdviu, dėmesį prikaustančiu moderniu dizainu. Dėl ilgo nuvažiuojamo atstumo savo kasdienius maršrutus įveikite be streso ir atsipalaidavę, mėgaudamiesi sportišku dizainu, galia alsuojančiu eksterjeru ir elegancija trykštančiu interjeru bei neteršdami aplinkos ir apgaubti naujojo BMW iX2 komforto. Susipažinkite su visais naujojo BMW iX2 modelio variantais, įrangos pasirinkimo galimybėmis ir techniniais duomenimis bei patraukliais išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymais.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   Galia[2]

   230 kW (313 AG)

   0-100 km/h

   5,6 s

   Didžiausias greitis

   180 km/h

   Nuvažiuojamas atstumas (iki)

   449 km

   BMW iX2 xDrive30[1] Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 16,3–17,8; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 417–449

    

   [1] Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

    

   [2] Elektrinės varos galia iki 225 kW. Laikinas padidėjimas iki 230 kW <10 sekundžių viršija nurodytą nominalią vertę

   Raudonos Dragonfire Red spalvos BMW iX2 stovintis saulės apšviestų užmiesčio namų fone.

   DIDINGA IŠVAIZDA. MINIMALI TARŠA.

   Visiškai elektrinis BMW iX2 xDrive30 puikuojasi aptakiomis SUV kupė linijomis ir įstabiosiomis BMW priekinėmis radiatoriaus grotelėmis „Iconic Glow“. Šiame automobilyje tobulai dera BMW X modelių universalumas ir erdvumas su visiškai elektrine BMW i serijos varos sistema. Ilgesnėmis kelionėmis nuo šiol mėgausitės dar ilgiau su net 449 km (WLTP)[1] siekiančiu vien elektra nuvažiuojamu atstumu, o nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite vos per 5,6 sekundės.

   KONFIGŪRUOTI

   JŪSŲ NAUJASIS BMW iX2.

    InfoI turinio žyma

    EKSTERJERO DIZAINAS

    GALIA ALSUOJANTI IŠVAIZDA.

    NET IR TAMSOJE. SU NIEKUO NESUPAINIOJAMAS,

    Priekinės BMW grotelės Iconic Glow kaustys aplinkinių dėmesį, o baltos šviesos apšvietimas tamsiu paros metu dar labiau išryškins išskirtinius automobilio kontūrus tiek važiuojant, tiek stovint. Inovatyvios LED pluošto technologijos dėka žvilgsnius patrauks išskirtiniai apšvietimo efektai važiuojant arba užrakinant ir atrakinant automobilį.

    INTERJERO DIZAINAS

    BEKOMPROMISIS DIZAINAS.

    JAUSITĖS TARYTUM SĖDĖTUMĖT PO ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI.

    Užpildydamas saloną šviesa panoraminis stiklinis stogas suteikia daugiau erdvės, tad atviro stogo pojūčiu galėsite mėgautis tiek vairuotojo, tiek keleivių vietose

    TECHNOLOGIJOS

    INOVATYVIOS PRAMOGOS.

    ŽAIDIMAI KELIONĖJE.

    Nesvarbu ar žaistumėte vienas ar keliese, AirConsole žaidimai jūsų BMW pavers žaidimų konsole. Pagerinkite savo rekordus arba meskite iššūkius savo keleiviams išlenktame BMW ekrane žaisdami žaidimus vairavimo pertraukų metu. Jūsų žaidimų valdiklis – tai jūsų išmanusis telefonas. Tiesiog nuskaitykite QR kodą valdymo ekrane ir pradėkite žaisti.

    BMW X2 elektrinis SUV U10 Digital Premium

    DAR GERESNĖS SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU IR RYŠIO FUNKCIJOS.

    Išbandykite BMW Digital Premium skaitmeninį paketą [3] su papildomomis skaitmeninėmis funkcijomis užsisakę nemokamą bandomąją versiją:

    • Patobulintos BMW žemėlapių funkcijos apima realiu laiku pateikiamą eismo informaciją, kuri rodoma spalvotame ekrane apimant visą žemėlapio regioną (net jei ir neįjungta maršruto rodymo funkcija)
    • Turėsite prieigą prie garso, pramogų ir naujienų programėlių, galėsite siųstis duomenis ir nuolatinius atnaujinimus.
    • Papildomos personalizavimo funkcijos padeda BMW Intelligent Personal Assistant išmaniajam asmeniniam asistentui įsiminti jūsų kasdienius nustatymus ir leidžia jam atlikti nesudėtingas užduotis jūsų pavedimu.

    IŠMANUSIS JŪSŲ KELIONIŲ KOMPANIONAS.

    NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

    VISIŠKAI ELEKTRINIO VAIRAVIMO MALONUMAS.

    Elektrinė akceleracija, BMW My Modes režimai, BMW IconicSounds Electric ir visko dar daugiau: tik BMW X būdingas vairavimo malonumas, tik dabar jau ir visiškai elektrinis. (Vaizdo įraše pateikiamos vertės preliminarios.)

    KELIONĖS TIKSLĄ PASIEKITE BE RŪPESČIŲ: BMW iX2 VAIRAVIMAS IR ĮKROVIMAS.

    Sužinokite daugiau

    PAVYZDINIAI MARŠRUTAI

    Pakeisti pavyzdinius maršrutus
     Stotelė(-s)

     Reikalingų įkrovimų skaičius

     Tai yra numatomas jums reikalingų įkrovimų skaičius pasirinktame maršrute.

      

     Parenkamos tik realiai maršrute esančios stotelės (2023 m. balandžio 25 d. duomenimis) su trumpiausiais įmanomais nukrypimais nuo maršruto ir esant 100% pradiniam įkrovimo lygiui.

      

     Pirmenybė yra teikiama didelės galios įkrovimo stotelėms (pvz. esančios IONITY tinkle), todėl kad jose savo automobilį įkrausite didžiausia įmanoma galia.

     Kaip apskaičiuojamos vertės?

     Pavyzdiniai maršrutai pateikiami vertinant numatomą kelionės laiką su visomis reikalingomis įkrovimo pertraukėlėmis su pradiniu 100% įkrovimo lygiu. Numatoma, kad įkrovimo stotelės bus neužimtos ir veikiančios, ir kad pasirinksite greičiausią maršrutą be spūsčių ar kitų užlaikymų. Informacija apie įkrovimui numatomą laiką yra apskaičiuojama vertinant, kad į įkrovimo stotelę atvyksite bent su 10% įkrautu akumuliatoriumi.

      

     Kita svarbi informacija: įkrovimo charakteristikos priklauso nuo įkrovos būsenos, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų energiją naudojančių šaltinių. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23°C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų.

     h

     Bendras įkrovimo laikas

     Tai yra bendras laikas, kurį galimai sugaišite įkrovimams pasirinktame maršrute. Parenkamos tik realiai maršrute esančios stotelės (2023 m. balandžio 25 d. duomenimis) su trumpiausiais įmanomais nukrypimais nuo maršruto ir esant 100% pradiniam įkrovimo lygiui.

      

     Pirmenybė yra teikiama didelės galios įkrovimo stotelėms (pvz. esančios IONITY tinkle), todėl kad jose savo automobilį įkrausite didžiausia įmanoma galia.

     h

     Bendras įkrovimo laikas

     Nurodomas kelionės laikas yra apskaičiuojamas susumuojant numatomą kelionės laiką ir numatomą įkrovimo laiką, jei jo prireiks.

      

     Skaičiuojant daroma prielaida, kad keliausite greičiausiu maršrutu be eismo spūsčių ar kitų užlaikymų.

     Įkrovimo našumas priklauso nuo įkrovimo galios, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo profilio ir papildomų funkcijų naudojimo bei pačios pasirinktos transporto priemonės. Įkrovimo laikas nustatytas esant 23°C aplinkos temperatūrai po ankstesnės kelionės ir gali skirtis priklausomai nuo naudojimo sąlygų. Rodomos vertės yra pagrindinės verslo modelio konfigūracijos vertės. Kitų transporto priemonių įrangos variantų vertės gali skirtis.

      

     Naudodami „My BMW“ programėlę galite bet kada ir bet kur stebėti atstumą ir įkrovimo būseną. Įkrovimui optimizuotus maršrutus taip pat galima lengvai suplanuoti ir nusiųsti į transporto priemonę. Atsisiųskite programėlę dabar ir mėgaukitės demonstraciniu režimu.

     Sužinokite daugiau

     Įkrovimo laikas

     Įkrovimas viešose vietose

     Didelės galios įkrovimo stotelė

     Didelės galios įkrovimo stotelėse (pvz. priklausančiomis IONITY tinklui) savo automobilį galite įkrauti itin greitai. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties didelės galios įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau. Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10% iki 80% įkraunant didžiausia galima galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis akumuliatorių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias didelės galios įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

     Greitojo įkrovimo stotelė

     Jei skubate ir norite kuo trumpiau sugaišti įkraudami automobilį mieste ar kelyje, rinkitės greitojo įkrovimo stoteles. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties greitojo įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10 % iki 80 % įkraunant 50 kW galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis akumuliatorių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias greitojo įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

     AC kintamosios srovės įkrovimo stotelė

     AC viešojo įkrovimo kintamosios srovės įkrovimo stoteles nesunkiai rasite beveik visur. Jos tobulai tiks reguliariai ir ilgesniam laikui (per naktį ar kol automobilis stovi darbo dienos metu) automobilius įkraunantiems vairuotojams. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas akumuliatoriui įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 22 kW galią. Įkrovimo efektyvumas priklauso nuo transporto priemonės įrangos parinkčių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias kintamosios srovės įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

     Įkrovimas namuose

     Wallbox sieninė įkrovimo stotelė / Greitojo įkrovimo įkroviklis

     Namuose savo automobilį galėsite įkrauti naudodamiesi sienine įkrovimo stotele arba lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu. Abiem atvejais automobilį įkrausite AC kintamąja įkrovimo srove. Priklausomai nuo automobilio specialiosios įrangos ir rinkos, sieninėje įkrovimo stotelėje galėsite įkrauti maksimalia 22 kW galia, o įkraunant su lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu – 11 kW galia. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas akumuliatoriui įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 11 kW galią.

     Buitinis įkrovimo lizdas

     Įkraukite automobilį namuose bet kuriuo metu naudodamiesi buitiniu įkrovimo lizdu. Įkrovimui naudosite kintamąją AC srovę. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas akumuliatoriui įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 2,3 kW galią. Su BMW Wallbox įkrovimo stotele automobilį įkrausite saugiai, greitai ir patogiai.

     PAPRASTAS ĮKROVIMAS. BET KURIUO METU.

     Važiuokite toliau, patirkite daugiau. Jūsų BMW iX2 64,8 kWh akumuliatoriaus ir net 449 km[1] siekiančio nuvažiuojamo atstumo dėka jus patogiai nugabens į jūsų kelionės tikslą.

     Dabar, kai nuvažiuojamas atstumas siekia net 449 km[1] ir galite naudotis išmaniuoju maršrutų planavimu, galite keliauti atsipalaidavę ir be jokio streso. Tereiks kartais pusvalandžiui stabtelėti, kad akumuliatorių įkrautumėte iki 80%.

     ĮKRAUKITE. KIEK NORITE IR KADA NORITE.

     BMW X2 elektrinis SUV U10 finansavimas ir išperkamoji nuoma

     FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

     BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW iX2 MODELIAMS

     Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

     KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

     PROACTIVE CARE FUNKCIJA BMW iX2 MODELYJE.

     DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW iX2.

     Sąnaudos ir CO₂ emisija.

     BMW iX2 xDrive30[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 16,3–17,8; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 417–449

      

     [1] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

      

     [2] Laikinas padidėjimas <10 sekundžių viršija nurodytą nominalią vertę

      

     [3] BMW Digital Premium paketas yra mokama bei prenumeruojama paslauga, o kai kurioms funkcijoms yra reikalingas tinklo ryšys. Į BMW Digital Premium paketą neįeina pirkimai programėlėje.

      

     [4] Įkrovimo charakteristikos priklauso nuo įkrovos būsenos, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų energiją naudojančių šaltinių. Pateikti nuvažiuojamų atstumų duomenys yra pagrįsti geriausiu WLTP scenarijumi. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23 °C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų.


     Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

      

     Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.