BMW elektrinis mobilumas, BMW e-mobilumo apžvalga

BMW ELEKTRINIS MOBILUMAS

ELEKTROMOBILIAI

BMW ELEKTRINIS MOBILUMASELEKTROMOBILIAI

Prisijunkite prie mūsų ir susipažinkite su BMW elektromobiliais ir įkraunamais hibridais.

Po beveik penkių dešimtmečių tyrimų ir plėtros mes pristatome gausią elektrinių modelių įvairovę, taip užtikrindami tausumą ir ekologišką mobilumą. Greta mūsų visiškai elektrinių modelių, tokių kaip naujasis BMW iX, BMW iX3, BMW i3 ir BMW i3s arba BMW i4, mūsų didžiausias rinkoje įkraunamų hibridų asortimentas dovanoja galimybę pažinti geriausias abiejų pasaulių ypatybes ir rasti geriausią variantą bet kokiam gyvenimo būdui ar poreikiui patenkinti.

Įspūdingi įveikiami atstumai ir nuo rūpesčių išlaisvinantis BMW Charging produktų ir paslaugų paketas paverčia elektrinį vairavimą ir įkrovimą daug universalesniais, patogesniais ir ekologiškesniais nei bet kada anksčiau. Mes, kaip automobilių gamintojas, esame įsipareigoję siekti Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos tikslų ir siekiame būti sėkmingiausiu ir tvariausiu aukščiausios kokybės individualaus judumo produktų tiekėju. Juk tausumas nėra tendencija, mums - tai raginimas veikti.

Skaityti daugiau

NES KIEKVIENAS TURIME SAVO KELIĄ Į ATEITĮ.

BMW e-mobilumas

Siekdami visiems pasiūlyti tinkamą sprendimą, mes sukūrėme tris skirtingus elektrinio ir tausaus mobilumo konceptus: elektrinį automobilį, įkraunamą hibridą ir lengvąjį hibridą. Tokiu būdu mes kuriame įvairiapusį ir individualiai pritaikomą produktų pasiūlymą visiems savo klientams, tačiau kartu tobuliname ir viso mūsų transporto priemonių parko ekologinį balansą.

BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive technologijos, elektromobilis

ELEKTROMOBILIS

100% elektrinio vairavimo malonumo. Atraskite unikalų BMW elektromobilio vairavimo malonumą. Mėgaukitės į jokius kompromisus nesileidžiančiu tiesioginiu elektrinio variklio atsaku negeneruodami jokios emisijos, patirkite revoliucingų akceleracinių savybių ir ypatingai manevringo vairavimo teikiamą malonumą. Pasinerkite į beveik begarsio eismo pojūčius, tarsi sklandytumėte ore.
Išsamiau apie BMW elektromobilius
BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive technologijos, hibridinis automobilis, įkraunami hibridai

BMW ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Maksimalus efektyvumas, aukščiausios klasės komfortas ir išskirtinė vairavimo dinamika: štai ką simbolizuoja BMW įkraunami hibridai. Universalesnės nei bet kurios kitos rūšies transporto priemonės, jos sujungia geriausias abiejų pasaulių ypatybes ir, naudodamos papildomą elektrinę pavarą, vienu mygtuko paspaudimu į jūsų kasdienį gyvenimą įneša individualios įvairovės ir sustabdo teršalų išmetimą.
Išsamiau apie BMW įkraunamus hibridus
BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive technologijos, lengvųjų hibridų technologija

LENGVŲJŲ HIBRIDŲ TECHNOLOGIJA

Lengvųjų hibridų technologija klasikinius degimo variklius turinčių transporto priemonių stabdymo energiją paverčia elektros energija ir ją paskirsto elektrinėms sistemoms ir elektriniam varikliui. Tai ne tik sumažina degalų sunaudojimą ir CO₂ emisiją, bet ir dėl intensyvesnės akceleracijos pastebimai pagerina dinamiškumą.
BMW elektrinis mobilumas, BMW tausumas

Daugiau apie tausojimą.

BMW elektrinio mobilumo ekologinio naudingumo programa

BMW EKOLOGINIO NAUDINGUMO PROGRAMA

  

BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 raudonos Aventurin Red spalvos, įkraunamas didelės galios viešojo įkrovimo stotelėj

BMW ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE SU BMW CHARGING: BAZINIS MOKESTIS NETAIKOMAS 12 MĖNESIŲ*.

Videoklipas apie BMW elektrinio mobilumo įkraunamo hibrido technologijas

NES ATEITIS REIKALAUJA DAUGIAU NEI VIENO SPRENDIMO.

Sužinokite daugiau apie BMW elektrifikavimo strategiją.

BMW elektrinis mobilumas, BMW tinklalaidė Changing Lanes, elektromobilis, įkraunamas hibridas

„CHANGING LANES“ – IŠGIRSKITE ŠĮ BMW REPORTAŽĄ.

„Changing Lanes“ - oficialus BMW reportažas. Šiame reportaže aiškiname įkraunamų hibridų, lengvųjų hibridų, elektromobilių ir daugelio kitų transporto priemonių skirtumus. Mes žinome, kad sunku sekti visas technologijas, kai kalbama apie elektrinį mobilumą.

 

Štai todėl šioje Chaning Lanes laidoje pasakosime, kokios būna elektra varomos transporto priemonės, pradedant įkraunamais hibridais, baigiant transporto priemonėmis su vidaus degimo varikliais.

Sužinokite viską apie pagrindinius įkrovimo, variklio konfigūracijos ir kasdienio naudojimo skirtumus - jei įdomu, kaip veikia elektromobiliai, klausykite mūsų BMW reportažo įrašą.

NES ATEITIS REIKALAUJA DAUGIAU NEI VIEN TIK VAIRAVIMO KONCEPCIJOS.

Sužinokite daugiau apie BMW elektrifikavimo strategiją.

BMW Electromobility technology electric car plug in hybrid video

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW iX(1):
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): iki 21
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0


BMW iX3:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5

 

BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

 

BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

 

 

 

Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.


Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern,Vokietija bei apsilankę https://www.dat.de/co2

 

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

 

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW iX xDrive50:
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 19,8-23,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0


  BMW iX3:
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0


  BMW 3 serijos sedanas įkraunamas hibridas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9-1,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 44-30
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 18,7-16,1


  BMW 5 serijos įkraunamas hibridinis sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 51-30
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 19,2-16,3


  Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.


  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.


  Oficialūs duomenys apie energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, NEDC atsižvelgiama į skirtumus, kuriuos lemia pasirinkti ratlankiai ir padangų dydis, o WLTP – į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos vei elektros energijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose arba https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  * Konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas, galiojantis perkant naujas transporto priemones iš BMW Charging Network programoje dalyvaujančių BMW padalinių ir atstovybių Europoje.