BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

374 AG (275 kW)

Variklio galia

Benzinas

Variklio tipas

4 SERIJA

BMW M

NAUJASIS BMW M440i M440i xDRIVE KABRIOLETAS

374 AG (275 kW)

Variklio galia

Benzinas

Variklio tipas

4 SERIJANAUJASIS BMW M440i M440i xDRIVE KABRIOLETAS

Išbandykite savo laisvę: BMW M440i xDrive kabrioletas nepaiso taisyklių. Šis pažangiu dizainu išsiskiriantis dinamiškas kabrioletas yra visada pasirengęs pademonstruoti savo galimybes ir perkelti jūsų vairavimo patirtį į visiškai naują emocinį lygmenį. Su BMW M440i xDrive kabrioletu laisvė prasideda vos pagalvojus apie pirmąjį variklio apsisukimą.

Skaityti daugiau

BMW M440i xDrive kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,9-8,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 181-192

Skaityti daugiau

SPORTIŠKIEJI BMW 4 SERIJOS M AUTOMOBILE KABRIOLETO FAKTAI

Pavara, pakaba ir galia.

BMW M440i xDrive kabrioletas.

Sportiškumo ir vairavimo dinamikos derinys sukurtas kasdieniam naudojimui.
 • BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis 374 AG variklis
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 AG), 500 Nm, 0–100 km/h per 4,9 sek.
BMW M440i xDrive G23 2020 BMW Individual Frozen Portimao Blau metallic Dreiviertel-Frontansicht

BMW M440i xDRIVE KABRIOLETAS – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW M440i xDrive kabrioleto vairavimo dinamika ir dizainas.

Laisvas ir radikalus: čia galite susipažinti su rinktinėmis papildomai pasirenkamos sportinės BMW M440i xDrive kabrioleto įrangos galimybėmis. Pribloškiantys pilkos „Cerium Grey“ spalvos M serijai būdingi dizaino elementai ir ištaigingi interjero akcentai leidžia akimirksniu pajusti šio sportinio kabrioleto laisvės troškimą.

BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo su modeliu
BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 vaizdas iš arti

BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai skiriamieji naujosios kartos BMW EfficientDynamics variklių kategorijai priklausančio vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio požymiai. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.
Adaptyvioji M pakaba BMW M440i xDrive kabrioletas BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos G23 2020 galinio bamperio apdailos vaizdas iš arti

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
M odinis vairas, kintantis sportinis vairavimas su Servotronic BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020, vairuotojo erdvė

Kintantis sportinis vairavimas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairaračio pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą statant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW M440i xDrive G23 2020 kabrioletas BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono

M sportinis diferencialas

Sportinis M serijos diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
Steptronic Sport transmisija BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 interjero vaizdas iš arti, pavarų perjungimo svirtis

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.
M sportiniai stabdžiai BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 lengvojo lydinio ratlankiai, vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos metaliko spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus. Šie prie itin dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis išskirtiniu sportinio vairavimo stiliumi ir puikiomis stabdymo savybėmis važiuojant šlapia kelio danga.
BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos vaizdas iš priekio, pilkos „Cerium Grey“ spalvos dvigubų grotelių rėmas

Pilkos „Cerium Grey“ spalvos M grotelių rėmas

Išskirtinės vertikalios BMW būdingos formos dvigubos priekinės grotelės – tai pagarbos tokioms automobilių sporto legendoms kaip BMW 328 išraiška. Pilkos „Cerium Grey“ spalvos pažangių grotelių rėmas ne tik suteikia ypatingą išvaizdą, bet ir iš naujo interpretuoja BMW tradicijas.
BMW M440i xDrive G23 2020 kabrioletas BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos vaizdas iš galo, M aerodinaminis paketas

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M serijos komplektas su šiai serijai būdingais kėbulo spalvos priekine ir galine bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir blizgios „Dark Shadow“ spalvos difuzoriaus įdėklu išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą. M440i difuzoriaus įdėklas yra visiškai juodos blizgios spalvos.
18 colių M lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai „Double-spoke Style 848 M“ juodos „Jet Black“ spalvos, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 vaizdas iš arti

18 colių M lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai „Double-spoke Style 848 M“ juodos „Jet Black“ spalvos

18 colių dvispalviai kaltiniai M lengvojo lydinio ratlankiai „Double-spoke style 848 M“ juodos spalvos su skirtingo pločio padangomis, poliruoti, priekinių ratlankių dydis 7.5J x 18 su 225/45 R18 padangomis, galinių ratlankių dydis 8.5J x 18 su 255/40 R18 padangomis.
M sportinės sėdynės, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 interjero vaizdas iš arti

M sportinės sėdynės

Įvairiai reguliuojamos išlenktos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas šių sėdynių dizainas su juodu M logotipu išryškina sportines šio automobilio galimybes.
M odinis vairas, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 interjero vaizdas iš arti

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairaratis su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairaratis, kurio kraštai dekoruoti juoda „Walknappa“ oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

VAIRUOTOJO ERDVĖ IR KITOS TECHNOLOGIJOS

BMW M440i xDrive kabrioleto valdymo koncepcija, skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Aukščiausio lygio aiškumas, patogumas ir saugumas: daugybė pažangių technologijų įvairiais būdais palengvins vairavimą jūsų kelionių metu. Sutelkite dėmesį į tai, kas iš tiesų svarbu – absoliutų sportinio vairavimo malonumą su jūsų BMW M440i xDrive kabrioletu.

Vairuotojo erdvė, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 interjeras
BMW Live Cockpit Professional, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
Septintosios kartos BMW operacinė sistema, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 interjeras, valdymo ekranas

Septintosios kartos BMW operacinė sistema

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 interjeras, valdymo ekranas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažins, kasdien tobulės ir padės bet kokioje situacijoje. Be to, galite priskirti ir asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
Driving Assistant Professional funkcija, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 interjeras, valdymo ekranas

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Parking Assistant Plus funkcija, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 interjeras, valdymo ekranas

Parking Assistant Plus funkcija

Automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji atstumų valdymo funkcija.
Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 interjeras, valdymo ekranas

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay® ir Android Auto®, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Skaitmeninis raktas, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 durelių atidarymas išmaniuoju telefonu

Skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW M440i xDrive kabrioleto G23 2020 interjeras, valdymo ekranas

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinė įranga? Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naujiniai yra įdiegiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

BMW 4 SERIJOS M AUTOMOBILE KABRIOLETO TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M440i xDrive kabrioletas

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

275 (374)/5 500–6 500

Didžiausias sukimo momentas Nm prie 1/min:

500/1 900–5 000

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

4,9

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,9-8,4

BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020 BMW Individual „Frozen Portimao Blue“ mėlyno metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo su modeliu

BMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS

Laisvė pačia elegantiškiausia savo forma: BMW 4 serijos kabrioletas žavi ne tik įspūdinga vairavimo dinamika ir unikalia estetika, bet ir savo sportiškai elegantišku interjeru bei techniškai ištobulintu minkštu stogu.

BMW M4 BROCHURE PROGRAMĖLĖ

BMW Brochure programėlė išmaniajame telefone

Atraskite BMW pasaulį interaktyviu būdu – savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. BMW katalogo programėlėje rasite visų šiuo metu parduodamų BMW modelių skaitmenines brošiūras. Susipažinkite su išsamia informacija apie jūsų pasirinktą BMW modelį, mėgaukitės aukštos kokybės vaizdais, įspūdingais vaizdo įrašais ir užburiančiomis istorijomis. Žinoma, čia rasite ir visą informaciją apie naujojo BMW M440i xDrive kabrioleto dizainą, įrangos pasirinkimo galimybes, techninę priežiūrą bei technologijas.

PASLAUGOS IR PAGALBA BMW M440i xDRIVE KABRIOLETUI

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW M440i xDrive kabrioleto įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančiu BMW partneriu. Įgudęs BMW aptarnavimo personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

ORIGINALŪS PRIEDAI BMW M440i xDRIVE KABRIOLETUI*.

Atraskite ketvirtosios BMW M Automobile serijos kabrioletui skirtą įrangą ir naudingus priedus.

BMW M440i xDrive kabrioletas – tai dinamiško vairavimo malonumas ir daugybė sportinės įrangos. Originalūs BMW priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį šio nepaprasto sportinio kabrioleto kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje. *Pateikiamos iliustracijos yra tik BMW 430i kabrioletą vaizduojantys pavydžiai.

BMW 4 serijos kabrioletas G23 žalios „Sanremo Green“ metaliko spalvos 2020 trijų ketvirčių vaizdas iš galo su BMW gale montuojamu dviračių laikikliu Bike rack Pro 2.0
BMW Advanced Car Eye 2.0, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri full-HD kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0, BMW 4 serijos kabrioletas G23 2020, originalūs BMW aksesuarai ir priedai

Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.
18 colių M Performance lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai „Double-spoke Style 796 M“ matinės juodos „Jet Black“ spalvos, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020

18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 796 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

Aukštos kokybės 18 colių M Performance lengvojo lydinio „Double-spoke Style 796 M“ ratlankiai yra matinės juodos „Jet Black“ spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. TPMS vasaros ratlankių komplektas su „run-flat“ padangomis. Ratlankių dydis - 7,5J x 18, su 225/45 R18 95Y RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 18 ratlankiai su 255/40 R18 99Y RSC padangomis gale
BMW bagažo skyriaus kilimėlis BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Neslystantis, atsparus vandeniui, patvarus, elegantiško dizaino BMW bagažo skyriaus kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Nepriekaištingai prie bagažo skyriaus interjero priderintas juodos spalvos kilimėlis yra dekoruotas aukštos kokybės nerūdijančio plieno intarpu.
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai, BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno akcentu.
BMW LED durelių projektoriai BMW M440i xDrive kabrioletas G23 2020

BMW LED durelių projektoriai

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.

PASLAUGOS BMW M440i xDRIVE KABRIOLETUI

Paslaugų pasiūlymai ir paketai BMW 4 serijos M Automobile kabrioletui

BMW diktuoja aptarnavimo standartus, yra visada pasirengęs jums padėti bei suteikti jūsų BMW M440i xDrive kabrioletui techninės priežiūros paslaugas. Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis (Breakdown and Accident Assistance), būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios nuotolinių BMW Teleservices paslaugų galimybės leidžia jūsų BMW M440i xDrive kabrioletui automatiškai informuoti techninę automobilių priežiūrą atliekančius BMW partnerius apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę priežiūrą arba remontą, todėl techninės priežiūros specialistai su jumis susisieks savarankiškai. Įsigijus visa apimantį BMW paslaugų paketą Service Inclusive, bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos per jūsų pasirinktą laikotarpį. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir leiskite BMW pasirūpinti kasdieniniais rūpesčiais ir jūsų saugumu.

BMW servisas įskaičiuotas, BMW vairuojantis vyras

BMW servisas įskaičiuotas

Tik leiskitės į kelią ir sutelkite dėmesį į svarbiausią dalyką – BMW M440i xDrive kabrioleto sportiškojo vairavimo malonumą. Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Tik vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami tiesiog ranka. Po vienkartinio apmokėjimo gausite visas į kainą įskaičiuotas aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas per pasirinktą laikotarpį.
Sužinokite daugiau
BMW telepaslaugos, moteris su išmaniuoju telefonu rankose šalia BMW durelių

BMW telepaslaugos

Su inovatyviomis telepaslaugomis iš BMW ConnectedDrive išvengsite daugybės rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisiekia, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo BMW M440i xDrive kabrioletą BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
BMW pagalba kelyje, prie atvirų savojo BMW durelių stovinti moteris

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

BMW xDrive M440i kabrioleto degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW M440i xDrive kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,9-8,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 181-192

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.