BMW PREMIUM SELECTION.

Patikimi naudoti automobiliai su garantija.

BMW PREMIUM SELECTION.Patikimi naudoti automobiliai su garantija.

Su naudotais automobiliais iš BMW Premium Selection galėsite mėgautis tikru malonumą teikiančiu važiavimu ir ilgalaike garantija. Naudotam automobiliui suteikiamas Premium Selection sertifikatas tik po to, kai mūsų specialistai atlieka jo išsamią vaizdinę ir techninę patikrą: viskas tik 100 proc. kokybei ir bekompromisiam patikimumui užtikrinti. Kiekvienam automobiliui su BMW Premium Selection sertifikatu suteikiama mažiausiai 12 mėnesių garantija ir platus paslaugų ir finansavimo galimybių paketas. Tiesiog atsisėskite į automobilį ir mėgaukitės.

Krasta Auto Vilnius

Adresas: Ozo g. 10, Vilnius
Tel: +370 650 19889
El.p.: naudoti.vilnius@bmw.lt

Krasta Auto Kaunas

Adresas: Veiverių g. 150, 46391, Kaunas
Tel: +370 699 87826
El.p.: naudoti.kaunas@bmw.lt

Krasta Auto Klaipėda

Adresas: Svajonės g. 40, 94101, Klaipėda
Tel: +370 463 44944
El.p.: klaipeda@bmw.lt

MES NE TIK VADOVAUJAMĖS STANDARTAIS, BET NUOLAT JUOS VIRŠIJAME.

Mums kokybė nėra vien pažadas, bet principas. BMW Premium Selection sertifikatas suteikiamas tik ne senesniems nei penkerių metų automobiliams su ne didesne nei 120 000 km rida. Be to, visiems jiems taip pat atliekama ir griežta 360° patikra. Sertifikuojami tik tiksliai nurodytuosius produktų standartus atitinkantys automobiliai. Premium Selection automobiliai teikiami išskirtinai tik BMW Premium Selection partneriams, taigi didžiausia kokybė visuomet garantuota. Atvykite ir įsitikinkite tuo patys!

BMW Premium Selection.

VIEN TIK PRIVALUMAI.

Kiekvienam BMW Premium Selection naudotam automobiliui mūsų ekspertai atlieka 360° patikrą, taigi įgyvendinami net ir patys aukščiausi standartai. Be visos sertifikatu užtikrinamos kokybės BMW Premium Selection naudotiems automobiliams suteikiama daugybė papildomų privalumų. Stebėtinos garantijos ir mobilumo paslaugos, patrauklūs finansavimo modeliai ir dar daugiau gryno važiavimo malonumo.

PASIŪLYMAI PRITAIKYTI BŪTENT JUMS.

Su universaliais BMW Premium Selection pasiūlymais greitai rasime jūsų asmeninius reikalavimus atitinkantį automobilį.
Mūsų unikalaus pasirinkimo teikiama nauda. Jums tereikia tiesiogiai susisiekti su savo BMW Premium Selection partneriu arba patogiai apžvelgti naujus modelius šioje svetainėje.