GREITINANT LAIKO PULSĄ.

BMW I

BMW i Vizijos.

GREITINANT LAIKO PULSĄ.

BMW i Vizijos.

GREITINANT LAIKO PULSĄ.BMW i Vizijos.

Ieškant naujų galimybių kartais reikia pakeisti požiūrį ir mąstyti visiškai naujai. BMW i Vizijose šis įkvėpimas įgauna konkrečias formas. Ateities idėjų ir novatoriškų technologijų įsikūnijimas tampa akivaizdus. Dėl to mobilioji ateitis tampa labiau apčiuopiama. Kiekviena BMW i vizija skirta ne tik ateities plėtrai. Ji taip pat suteikia stimulą ir įkvėpimą rytojaus ekologiškam ir tvariam mobilumui.

BMW i

BMW i VISION FUTURE INTERACTION.

Pirmą kartą Consumer Electronics Show 2016 renginyje Las Vegase BMW i Vision Future Interaction pristatė savo požiūrį į rytojaus vairuotojo erdvę. Naudotojo sąsaja su didelės skiriamosios gebos ekranu, liečiamuoju ekranu, balso ir netgi AirTouch gestų valdymu panardina vairuotoją į naują pasaulį. Ir visa tai patraukliame aukščiausios klasės rodsteryje.

Sujungtas su ateitimi.

BMW i Vision Future Interaction

SĖKMĖS ISTORIJA: BMW i

PROJEKTAS i.

2008 m. pavasarį geriausi BMW protai susitiko itin slaptoje vietoje Miunchene apsvarstyti ambicingo tikslo: iš naujo sukurti miesto mobilumą. Komanda iš Miuncheno pastatė „minčių talpyklą“, pavadino ją „projektas i“ ir paskelbė vienintelę misiją: PAMIRŠTI, KAS BUVO IKI ŠIOL. VISKĄ SUKURTI NAUJAI.

BMW VISION EFFICIENT DYNAMICS.

Pirmą kartą sukurta bendra energijos taupymo koncepcija: anksčiau buvo siekiama integruoti energijos taupymo technologijas į jau esamus modelius. Kėbulas ir pavaros sistema sukurta specialiai koncentruojantis į energijos taupymą. Ši koncepcija tampa technologiniu pagrindu BMW plėtrai.

PALEISTI BMW i.

Gimęs elektriniu: BMW i yra naujas BMW prekės ženklas, kuris žavi savo mobilumo koncepcija, leidžiančia kasdienes mobilumo užduotis vykdyti naudojant vien tik elektrą – prieš kelionę, jos metu ir po jos. Taip yra todėl, kad BMW i mąstymas peržengia automobilio ribas – ir savo mobilumo paslaugų dėka išpildo visus jūsų norus.

BMW i8 ir BMW i3 KONCEPTAS.

Kitas BMW Vision EfficientDynamics evoliucijos etapas – BMW i8 Concept. Ši koncepcija sujungia įspūdingą sportinio automobilio dinamiką su ypatingu tausumu. Tuo pačiu pristatomas ir BMW i3 konceptas. Pirmasis visiškai su pasauliu sujungtas elektromobilis, kuris yra specialiai pritaikytas elektrinio mobilumo poreikiams.

BMW i8 KONCEPTAS SPYDER.

Mažiau balasto, daugiau laisvės – BMW i8 konceptas Spyder. Šis kvapą užimantis lengvas rodsteris su hibridine pavara atsisakė stogo ir besąlygiškai pasikliovė anglimi, aliuminiu ir ličiu. Jo rėmo konstrukcija laiko ašis su pavaros sistema ir akumuliatorius, tolygiai paskirstydama svorį.

BMW i3 KONCEPTAS COUPÉ.

Iš naujo išrasti mobilumą – reiškia mąstyti apie gamtos apsaugą ir manevringumą. To rezultatas – BMW i3, kuris su savo futuristiniu dizainu leidžia pamatyti, koks bus ateities automobilis. Jo novatoriška eDrive varomoji sistema ne tik leidžia mėgautis nepalyginamu vairavimo malonumu be jokių emisijų, bet ir suteikia jaudinančios vairavimo patirties praktiškai visiškoje tyloje.

BMW i3 PALEIDIMAS Į RINKĄ.

Naujai apibrėžtas mobilumas mieste. BMW i3 – tai vizijos, kuri nukeliavo daug toliau, nei tik ekologiškas ir manevringas važiavimas, rezultatas. Su savo futuristiniu dizainu ir novatoriška BMW eDrive varomąja sistema BMW i3 yra ateities automobilis. Jis ne tik neteršia aplinkos, bet ir yra visiškai sujungtas su miestu.

BMW i8 PALEIDIMAS Į RINKĄ.

Ateities sportinis automobilis, kurio degalų sąnaudos ir emisija tokia pat kaip ir kompaktinės klasės automobilio. Šio įkraunamo hibridinio automobilio stiprybė glūdi tobulai suderintame elektriniame ir vidaus degimo variklyje, kuris gatvėse yra ypač tausus ir dinamiškas. Tai nebėra vien tik vizija, o visiškai įkrautas intelektas. Tai pirmasis sportinis automobilis, kuris pralenkia net laiko dvasią.

BMW i VISION FUTURE INTERACTION.

Ateitis pristatoma 2016 m. Las Vegase: Consumer Electronics Show parodoje BMW i Vision Future Interaction pateikia savo ateities požiūrį į su pasauliu sujungtą vairuotojo erdvę. Vienas iš tokių elementų yra AirTouch – visiškai nauja sistema, kuri leidžia daugybę funkcijų valdyti gestais.

BMW i3 (94 Ah).

BMW i sėkmės istorija tęsiasi – arba dar geriau: vis labiau įsibėgėja. Su NEDC (New European Driving Cycle) nuvažiuojamu atstumu iki 300 km (200 km kasdieniniam naudojimui), naujasis BMW i3 (94 AG) taip pat yra patikimas ilgų kelionių kompanjonas. O su 7,3 sekundės įsibėgėjimu nuo 0 iki 100 km/h jis taip pat pasižymi tikromis sprinterio savybėmis.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisijos:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisijos:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su „Range Extender“ funkcija energijos sąnaudos ir CO2 emisijos:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su „Range Extender“ funkcija energijos sąnaudos ir CO2 emisijos:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i8 su Plug-In Hybrid BMW eDrive energijos sąnaudos ir CO2 emisijos:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu):  49
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 11,9
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.