GREITINANT LAIKO PULSĄ.

BMW I

BMW i Vizijos.

GREITINANT LAIKO PULSĄ.

BMW i Vizijos.

GREITINANT LAIKO PULSĄ.BMW i Vizijos.

Ieškant naujų galimybių kartais reikia pakeisti požiūrį ir mąstyti visiškai naujai. BMW i Vizijose šis įkvėpimas įgauna konkrečias formas. Ateities idėjų ir novatoriškų technologijų įsikūnijimas tampa akivaizdus. Dėl to mobilioji ateitis tampa labiau apčiuopiama. Kiekviena BMW i vizija skirta ne tik ateities plėtrai. Ji taip pat suteikia stimulą ir įkvėpimą rytojaus ekologiškam ir tvariam mobilumui.

Read more
BMW i

BMW KONCEPTAS iX3 IR BMW i VISION DYNAMICS.

Elektrinė ateities vizija kartu su BMW Concept iX3 modeliu BMW pristato pirmojo visiškai elektrinio SAV tipo automobilio dizaino studiją „Auto China 2018“ parodoje. Su savo penktosios kartos BMW eDrive technologija ir galingu didesnės nei 70 kWh galios akumuliatoriumi ateities serijos automobilis vienu 30 minučių trukmės įkrovimu nuvažiuos virš 400 km atstumą. Aukščiausio lygio elektrinis važiavimas – be jokių funkcionalumo ir komforto kompromisų.

Ateities vizijos ir į ateitį orientuotos koncepcijos tampa realybe: BMW i Vision Dynamics elektrinio mobilumo viziją paverčia dinamišku, praktišku modeliu. Su 600 km (373 mylių) nuvažiuojamu atstumu, didžiausiu greičiu virš 200 km/h (120 mph) ir įsibėgėjimu nuo 0 iki 100 km/h (62 mph) per 4,0 sekundės BMW i Visions Dynamics e-mobilumo patirtį perkelia į naują lygmenį. Pažangus, keturių durų Gran Coupé pozicionuojamas tarp i3 ir i8. Didelių paviršių ir kruopščiai išbaigtų detalių deriniai santūriai užsimena apie inovatyvias technologijas automobilio širdyje.

Sujungtas su ateitimi.

BMW i Vision Dynamics

SĖKMĖS ISTORIJA: BMW i

PROJEKTAS i.

2008 m. pavasarį geriausi BMW protai susitiko itin slaptoje vietoje Miunchene apsvarstyti ambicingo tikslo: iš naujo sukurti miesto mobilumą. Komanda iš Miuncheno pastatė „minčių talpyklą“, pavadino ją „projektas i“ ir paskelbė vienintelę misiją: PAMIRŠTI, KAS BUVO IKI ŠIOL. VISKĄ SUKURTI NAUJAI.
Read more

BMW VISION EFFICIENT DYNAMICS.

Pirmą kartą sukurta bendra energijos taupymo koncepcija: anksčiau buvo siekiama integruoti energijos taupymo technologijas į jau esamus modelius. Kėbulas ir pavaros sistema sukurta specialiai koncentruojantis į energijos taupymą. Ši koncepcija tampa technologiniu pagrindu BMW plėtrai.
Read more

PALEISTI BMW i.

Gimęs elektriniu: BMW i yra naujas BMW prekės ženklas, kuris žavi savo mobilumo koncepcija, leidžiančia kasdienes mobilumo užduotis vykdyti naudojant vien tik elektrą – prieš kelionę, jos metu ir po jos. Taip yra todėl, kad BMW i mąstymas peržengia automobilio ribas – ir savo mobilumo paslaugų dėka išpildo visus jūsų norus.
Read more

BMW i8 ir BMW i3 KONCEPTAS.

Kitas BMW Vision EfficientDynamics evoliucijos etapas – BMW i8 Concept. Ši koncepcija sujungia įspūdingą sportinio automobilio dinamiką su ypatingu tausumu. Tuo pačiu pristatomas ir BMW i3 konceptas. Pirmasis visiškai su pasauliu sujungtas elektromobilis, kuris yra specialiai pritaikytas elektrinio mobilumo poreikiams.
Read more

BMW i8 KONCEPTAS SPYDER.

Mažiau balasto, daugiau laisvės – BMW i8 konceptas Spyder. Šis kvapą užimantis lengvas rodsteris su hibridine pavara atsisakė stogo ir besąlygiškai pasikliovė anglimi, aliuminiu ir ličiu. Jo rėmo konstrukcija laiko ašis su pavaros sistema ir akumuliatorius, tolygiai paskirstydama svorį.
Read more

BMW i3 KONCEPTAS COUPÉ.

Iš naujo išrasti mobilumą – reiškia mąstyti apie gamtos apsaugą ir manevringumą. To rezultatas – BMW i3, kuris su savo futuristiniu dizainu leidžia pamatyti, koks bus ateities automobilis. Jo novatoriška eDrive varomoji sistema ne tik leidžia mėgautis nepalyginamu vairavimo malonumu be jokių emisijų, bet ir suteikia jaudinančios vairavimo patirties praktiškai visiškoje tyloje.
Read more

BMW i3 PALEIDIMAS Į RINKĄ.

Naujai apibrėžtas mobilumas mieste. BMW i3 – tai vizijos, kuri nukeliavo daug toliau, nei tik ekologiškas ir manevringas važiavimas, rezultatas. Su savo futuristiniu dizainu ir novatoriška BMW eDrive varomąja sistema BMW i3 yra ateities automobilis. Jis ne tik neteršia aplinkos, bet ir yra visiškai sujungtas su miestu.
Read more

BMW i8 PALEIDIMAS Į RINKĄ.

Ateities sportinis automobilis, kurio degalų sąnaudos ir emisija tokia pat kaip ir kompaktinės klasės automobilio. Šio įkraunamo hibridinio automobilio stiprybė glūdi tobulai suderintame elektriniame ir vidaus degimo variklyje, kuris gatvėse yra ypač tausus ir dinamiškas. Tai nebėra vien tik vizija, o visiškai įkrautas intelektas. Tai pirmasis sportinis automobilis, kuris pralenkia net laiko dvasią.
Read more

BMW i VISION FUTURE INTERACTION.

Ateitis pristatoma 2016 m. Las Vegase: Consumer Electronics Show parodoje BMW i Vision Future Interaction pateikia savo ateities požiūrį į su pasauliu sujungtą vairuotojo erdvę. Vienas iš tokių elementų yra AirTouch – visiškai nauja sistema, kuri leidžia daugybę funkcijų valdyti gestais.
Read more

BMW i3 (94 Ah).

BMW i sėkmės istorija tęsiasi – arba dar geriau: vis labiau įsibėgėja. Su NEDC (New European Driving Cycle) nuvažiuojamu atstumu iki 300 km (200 km kasdieniniam naudojimui), naujasis BMW i3 (94 AG) taip pat yra patikimas ilgų kelionių kompanjonas. O su 7,3 sekundės įsibėgėjimu nuo 0 iki 100 km/h jis taip pat pasižymi tikromis sprinterio savybėmis.
Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (94 Ah) (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0* / 13,0**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 11,9* / 11,5**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3s (94 Ah) (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0

  BMW i3s (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 12,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,7

  BMW i8 su įkraunamu hibridu BMW iPerformance (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,0
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9

  BMW i8 Roadster su įkraunamu hibridu BMW iPerformance(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46

  * Ratlankiai 1: 19 colių ratlankiai

  ** Ratlankiai 2: 20 colių ratlankiai; žieminės padangos

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html