BMW elektrinis mobilumas BMW elektromobilis

100% ELEKTRINIS. 100% VAIRAVIMO MALONUMO. 100% BMW.

BMW elektromobiliai.

Ar žinojote, kad 1972 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Miunchene visiškai elektra varomas BMW 1602e važiavo sportininkų priekyje ištvermės varžybose, kad būtų galima juos filmuoti ir prireikus aprūpinti vandeniu? Tylus ir neteršiantis aplinkos, tuo metu jis buvo idealus pasirinkimas, netrukdantis dalyviams pasiekti geriausių rezultatų. Šiandien, praėjus beveik penkiems dešimtmečiams, ištobulinome šias galimybes ir savo žinias elektrinio mobilumo srityje, nuolat tobulindami BMW eDrive technologiją bei BMW antrinį prekės ženklą BMW i. Naudodamiesi vien elektra varomais modeliais BMW iX3, BMW i3 ir BMW i3s, jūs patiriate visiškai naują vairavimo malonumą. Galų gale, niekas neprilygsta tyliam sklendimui miesto ar užmiesčio keliais su akimirksniu reaguojančiu varikliu ir unikalia akceleracija. Ir visa tai be išmetamųjų dujų ir emisijos. Prisijunkite prie mūsų ir pažinkite BMW elektromobilių pasaulį.

Skaityti daugiau
100% ELEKTRINIS. 100% VAIRAVIMO MALONUMO. 100% BMW.BMW elektromobiliai.
BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive technologijos, elektromobilis

PASINERKITE Į BMW ELEKTROMOBILIŲ PASAULĮ.

PASINERKITE Į BMW ELEKTROMOBILIŲ PASAULĮ.

DUK SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE MŪSŲ ELEKTROMOBILIUS.

 • Elektromobilis - kas tai?
  BMW elektrinis mobilumas DUK apie BMW elektromobilį

  Elektromobilis (angl. BEV, Battery Electric Vehicle) yra varomas vien elektros energija. Papildomai jis nenaudoja vidaus degimo variklio. Elektra kaupiama akumuliatoriuje. Jo talpa lemia elektromobilio nuvažiuojamą atstumą, kitaip tariant, atstumą, kurį galima įveikti vienu akumuliatoriaus įkrovimu.
  Daugelis vairuotojų nerimauja dėl nuvažiuojamo atstumo - daugeliu atvejų toks rūpestis yra nepagrįstas. Pravartu žinoti, kad dauguma elektromobilių gali nuvažiuoti net iki 250 km vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Pavyzdžiui, 90 proc. vairuotojų Vokietijoje nuvažiuoja mažiau nei 100 kilometrų per dieną.
  Elektromobiliai yra idealus pasirinkimas vartotojams, kurie gali įkrauti savo automobilį darbe ar namuose. Tuo pat metu intensyviai siekiama išplėsti viešojo įkrovimo infrastruktūrą. Todėl miestų ribose ir prie greitkelių vis įrengiama naujų įkrovimo stotelių. Dėl šios priežasties, ateityje tolimos kelionės taps gerokai lengvesnės.

 • Kokie yra elektromobilio privalumai?

  Elektromobilis suteikia galimybę pajausti visiškai naują, emocijomis įkrautą vairavimo pojūtį. Dėl didelio sukimo momento patiriate neįtikėtiną elektrinio vairavimo dinamiką bei spartų transporto priemonės akceleraciją. Tuo pačiu metu tyliai veikiantis elektrinis variklis suteikia naują ir atpalaiduojančią vairavimo patirtį.
  Taip pat, važiuodamas elektromobilis visiškai negeneruoja teršalų ar išmetamųjų dujų emisijos ir tokiu būdu skatina maksimalią mūsų aplinkos apsaugą.
  Dar vienas elektromobilio vairavimo pranašumas: šiai transporto priemonių kategorijai suteikiama daugiausia subsidijų bei mokesčių lengvatų (konkrečiose šalyse).

 • Kokie veiksniai turi įtakos jūsų elektromobilio aukštos įtampos akumuliatoriaus našumui?

  Svarbus išorinis veiksnys, darantis poveikį akumuliatoriaus veikimui ir galiai, yra temperatūra. Turbūt esate pastebėję, kad net ir naudojantis mobiliuoju telefonu, jo baterijos veikimas šaltoje ir karštoje temperatūrose yra ribotas. Temperatūros poveikį taip pat ženkliai sumažina jūsų automobilyje įdiegtos optimizuotos veikimo strategijos. Ar žinojote, kad baterijos galia informuoja apie galimą nuvažiuoti atstumą? Be temperatūros, nuvažiuojamą atstumą veikia ir kiti veiksniai, pavyzdžiui automobilio oro kondicionierius, vežamas krovinys ar jūsų vairavimo stilius.

 • Kaip mano elektromobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo mano vairavimo stiliaus?

  Kaip ir įprastose transporto priemonėse, vairavimo stilius taip pat turi įtakos elektromobiliu nuvažiuojamam atstumui. Nuspėjamas, ramus ir pastovus vairavimo stilius optimizuoja jūsų nuvažiuoją atstumą. Pavyzdžiui, jei sumažinsite greitį greitkelyje, galite pastebimai padidinti galimą nuvažiuoti atstumą. Rekuperacijos metu (kai tik pakeliate koją nuo akceleratoriaus pedalo), kinetinė energija paverčiama elektros energija ir perduodama į akumuliatorių - tokiu būdu jūs nuvažiuojate dar daugiau kilometrų naudodami elektros režimą.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, jei mano elektromobilis lieka ilgą laiką stovėti vietoje?

  Jei paliekate savo transporto priemonę ilgesniam laikui, pavyzdžiui, atostogų metu, pabandykite išlaikyti 30–50% įkrovos lygį; vasarą palikite transporto priemonę pavėsyje ar šešėlyje, o žiemą - garaže. Be to, kai transporto priemonė paliekama stovėti ilgesniam laikui, jos negalima palikti prijungtos prie įkrovimo stotelės ar lizdo.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimas

Norėčiau daugiau sužinoti apie įkrovimą.

BMW e-mobilumas, BMW nuvažiuojamas atstumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie nuvažiuojamą atstumą.

BMW elektrinis mobilumas BMW elektromobilis BMW iX3

iX3: PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS SPORTINIS BMW AUTOMOBILIS.

BMW iX3 skelbia naują absoliutaus vairavimo malonumo erą, kai važiuojama negeneruojant jokios emisijos. Susipažinkite su pirmuoju visiškai elektriniu padidinto pravažumo BMW automobiliu, kuriame susijungia geriausios abiejų pasaulių savybės – BMW X3 būdinga vairavimo dinamika ir aukščiausia kokybė bei penktosios kartos BMW eDrive technologijos užtikrinamos dar geresnės charakteristikos ir efektyvumas.

BMW e-mobility BMW electric car grant

ELEKTRINIAMS AUTOMOBILIAMS TAIKOMOS MOKESČIŲ LENGVATOS IR PRIEDAI.

100% PRISIJUNGĘS. 100% KOMFORTO. 100% CONNECTED CHARGING.

Visa informacija apie skaitmeninius produktus iš BMW Charging

Kaip toli galiu keliauti su dabartiniu įkrovos lygiu? Kur mano kelionės maršrute yra įkrovimo stotelė? Mūsų skaitmeninės Connected Charging įkrovimo paslaugos ir BMW išmanusis asmeninis asistentas nepalieka jokių neatsakytų klausimų. BMW Charging produktai ir paslaugos, sukurti taip, kad vairavimas ir įkrovimas būtų lengvesnis, aiškus ir apgalvotas. Jais naudodamiesi gausite visą reikalingą informaciją ir atsakymus į jums iškilusius klausimus.

BMW elektrinis mobilumas BMW įkrovimas
BMW elektrinis mobilumas, BMW Connected įkrovimas

Connected Charging

Daugiau jokių rūpesčių dėl nuvažiuojamo atstumo: Su Connected Charging įkrovimo paslaugomis, su savo elektromobiliu pasieksite geriausius elektros energija nuvažiuoto atstumo rezultatus. Šią informaciją matysite skaidriame apskritame indikatoriuje, kurį rasite įsijungę žemėlapio vaizdą. Naudojantis lankytinų vietų paieškos funkciją, sistema jus nukreipia link į artimiausių jūsų maršruto viešojo įkrovimo stotelių ir iš anksto informuoja apie jų prieinamumą ir siūlomas įkrovimo sroves. Ilgesnėms kelionėms sistema siūlo stovėjimo vietas su įkrovimo galimybėmis rekomenduojamai pertraukai. Jei norite maksimaliai išnaudoti įkrovimo laiką, jums taip pat bus rodomi netoliese esantys lankytini objektai, pavyzdžiui, kavinė ar restoranas.
Išsamiau apie ConnectedDrive
BMW e-mobilumas, BMW Connected programėlė

Susiplanuokite savo kelionę dar būdami namuose.

Vienintelis dalykas, apie kurį jums reikia galvoti - tai jūsų kelionės tikslas. Connected Charging ir BMW Connected programėlė viskuo kitu pasirūpins už jus. Pasinaudodami savo išmaniuoju telefonu galite virtualiai patikrinti savo elektromobilio būklę dar prieš pradedant kelionę: stebėti įkrovimo lygį, nuvažiuojamą atstumą, aktyvuoti įvairias funkcijas, kaip antai, ventiliavimą ar įkrovimo istoriją.
Į kelionę su BMWiX3
BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažins, kasdien tobulės ir padės bet kokioje situacijoje. Be to, galite priskirti ir asmeninį aktyvinimo žodį. It can explain everything about your car and helps you to get to know your BMW even better. „Labas, BMW, kaip aš galiu padidinti savo nuvažiuojamą atstumą?“ - Prireikus, BMW išmanusis asmeninis asistentas atsakys į šį ir daugelį kitų klausimų apie jūsų BMW elektromobilį.
Išsamiau apie BMW Intelligent Personal Assistant
BMW e-mobilumas, BMW korporatyviniai pardavimai

Norėčiau susipažinti su BMW korporatyvinių pardavimų programa įmonėms.

BMW elektrinis mobilumas, BMW <i>Efficient Dynamics</i>

Norėčiau daugiau sužinoti apie BMW EfficientDynamics.

BMW VISION iNEXT

BMW Vision iNEXT trijų ketvirčių vaizdas iš priekio miško fone

Individualus mobilumas jau stovi prie naujos epochos slenksčio, o autonominio automobilio valdymo, elektrifikacijos ir ryšio klausimai mums atveria naujų nuotykių duris. BMW Vision iNEXT – tai drąsus ir neabejotinas iššūkis ateičiai. Tai visiškai elektrinis važiavimas, aukščiausio lygio automatika ir visos ryšio galimybės viename. Keliaudami BMW Vision iNEXT automobiliu, vairuotojai, pasirinkę Boost važiavimo režimą, valdymą galės perimti patys, o aktyvinę režimą Ease, bus tiesiog vežami. Dėl elektrinės pavaros Boost važiavimo režimas užtikrina itin dinamiškas, beveik begarses ir jokios emisijos negeneruojančias keliones. Visiškai naują formą įgavęs automobilio interjeras taip pat alsuoja absoliučiai kitokiu dizaino stiliumi. BMW Vision iNEXT taps atsipalaidavimo, bendravimo, pramogų arba susikaupimo vieta, kurioje turėsite vis daugiau galimybių spręsti, kaip išnaudoti savo laiką kelionių metu. Nuo 2021 metų, mojuodamas naujųjų technologijų vėliava, šis serijinės gamybos modelis pasirodys keliuose.

BMW CONCEPT i4

BMW Concept i4 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Ar esate pasiruošę patirti naują vairavimo malonumą? Koncepcinis BMW i4 – tai pirmasis tik elektra varomas BMW Gran kupė ir žavingas elektrinės BMW varančiosios sistemos įgyvendinimo pavyzdys. Penktosios kartos BMW eDrive technologija besipuikuosiantis koncepcinis BMW i4 automobilis pademonstruos kvapą gniaužiančias savybes. Vairuotojai ir keleiviai gali tikėtis daug daugiau – nuostabaus sportinio vairavimo pojūčio, kuriam apibūdinti neužtenka tik skaičių. Beveik begarsis ir veržlus BMW pasiūlys tai, ką tiesiog privalote patirti patys. Tai net iki 600 kilometrų nuvažiuojamu atstumu pasigirti galėsiantis pažangus BMW elektromobilis, kuris neabejotinai padiktuos naujus kasdieninio naudojimo ir ilgų distancijų įveikimo standartus.
Pristatome jaudinančią išankstinę naujojo BMW i4 koncepcijos apžvalgą – susipažinkite su sportišku bei elegantišku šio automobilio dizainu ir modernia estetika. BMW i4 – tai pirmasis vien tik elektra varomas serijinės gamybos modelis aukščiausios klasės vidutinio dydžio BMW automobilių segmente, pasirodysiantis jau 2021 metais.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkraunamas hibridas

Norėčiau daugiau sužinoti apie BMW įkraunamus hibridus.

BMW elektrinis mobilumas, BMW tausumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie tausumą.

BMW elektrinis mobilumas, BMW e-mobilumo apžvalga

Norėčiau grįžti į apžvalgą.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija


Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5


BMW i3:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,1


BMW i3s:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,6–14,0


Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.


Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,8–17,5

  BMW i3:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,1

  BMW i3s:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,6–14,0

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.