BMW elektrinis mobilumas, BMW įkraunamas hibridas

GERIAUSIA IŠ ABIEJŲ PASAULIŲ.

BMW įkraunami hibridai.

GERIAUSIA IŠ ABIEJŲ PASAULIŲ. BMW įkraunami hibridai.

BMW įkraunami hibridai su benzininiu ir elektriniu varikliais užtikrina maksimalų komfortą, todėl puikiai atitinka individualius jūsų poreikius ir tinka kasdieniam jūsų gyvenimui. BMW i - antrinio BMW prekės ženklo - visiškai elektrinių BMW eDrive technologijų patirtis, naudojant vien elektros energiją, leidžia nuvažiuoti daugiau nei 70 km atstumą: varoma elektra ir teršalų neišmetanti sistema yra ideali eismui mieste, kasdienėms kelionėms į darbą ir net pačiai ilgiausiai apsipirkinėjimo išvykai. Ilgesnėse kelionėse ar važiuojant greitkeliuose jūs galite ir toliau mėgautis vidaus degimo variklio režimu. Dėl išmanaus energijos paskirstymo BMW įkraunamas hibridas automatiškai perjungia vairavimo režimą pagal jūsų poreikius ir tokiu būdu užtikrina maksimalų efektyvumą. Nuolat augantis BMW hibridinių transporto priemonių asortimentas, sudarytas net iš 10 skirtingų 2, 3, 5, 7 ir X serijos modelių, siūlo didžiulę įvairovę ir individualumą, pritaikytą bet kokiam gyvenimo būdui. Prisijunkite prie mūsų ir pažinkite BMW įkraunamų hibridų pasaulį bei atraskite labiausiai jums tinkantį modelį!

Skaityti daugiau
BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive technologijos, įkraunamas hibridas

SUSIPAŽINKITE SU BMW ĮKRAUNAMAIS HIBRIDAIS.

SUSIPAŽINKITE SU BMW ĮKRAUNAMAIS HIBRIDAIS.

DUK: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKRAUNAMUS HIBRIDUS.

 • BMW įkraunamas hibridas - kas tai?
  BMW e-mobility BMW plug in hybrid FAQ

  Įkraunamame hibridiniame automobilyje (PHEV) išvien veikia benzininis ir elektrinis variklis bei aukštos įtampos akumuliatorius - taigi šiame automobilyje susijungia geriausi abiejų varančiųjų sistemų privalumai. Tai leidžia sumažinti tokių automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Dviejų sistemų sąveika taip pat suteikia papildomų galimybių ir užtikrina galingą akceleracijos.
  Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, įkraunamas hibridas gali būti įkrautas naudojantis elektros lizdu, Wallbox sienine įkrovimo stotele arba viešojo įkrovimo stotelėje. Maksimalus įkraunamo hibrido efektyvumas pasiekiamas su visiškai įkrauta baterija; tai reiškia, kad įkrovimo įrenginys turėtų būti prieinamas tiek namuose, tiek darbo vietoje.


  Pavyzdžiui, su BMW 530e modeliu, visiškai įkrovus bateriją galima elektra nuvažiuoti 66 km. Atsižvelgiant į technologijų pažangą, visų transporto priemonių, turinčių aukštos įtampos akumuliatorių, elektra nuvažiuojamas atstumas ateinančiais metais turėtų dar padidėti. Rekuperacijos metu (kai tik pakeliate koją nuo akceleratoriaus pedalo), kinetinė energija paverčiama elektros energija ir perduodama į akumuliatorių - tokiu būdu jūs nuvažiuojate dar daugiau kilometrų naudodami elektros režimą.
  Vykdant pasirinkimo galios (angl. Power of Choice) strategiją, BMW siūlo savo klientams platų įkraunamų hibridų pasirinkimą, kaip sąmoningą šios itin efektyvios vairavimo sistemos sprendimą.


  Įkraunamas hibridas yra idealus vairuotojams, norintiems kuo didesnio universalumo: jis suteikia elektrinio važiavimo režimo galimybę kasdieniam naudojimui, pavyzdžiui tausiam, išlaidas optimizuojančiam važiavimui į darbą. Optimalų naudojimą užtikrina reguliariai pasikartojančios vidutinio atstumo kelionės, kurios nuvažiuojamos naudojant daugiausia elektros energiją. Tuo tarpu maksimalus transporto priemonės nuvažiuojamas atstumas ir universalumas puikiai juntamas važiuojant ilgus atstumus, pavyzdžiui, savaitgalio ekskursijų su šeima metu.

 • Kokie yra įkraunamo hibrido privalumai?

  Keletas iš daugelio įkraunamo hibrido privalumų vairuotojui yra tylaus transporto priemonės veikimo patirtis bei papildoma elektrinio variklio akceleracijos galia.
  Daugeliui įkraunamų hibridų savininkų jau pavyksta didžiąją dalį maršrutų nuvažiuoti naudojant vien elektros variklį. Visgi, kasdien įveikiami atstumai dažniausiai nesiekia 50 kilometrų. Atsižvelgiant į individualų elektros energijos tarifą, tai jau leidžia sutaupyti, lyginant su įprastos vidaus degimo varikliais varomos transporto priemonės naudojimu. Su įkraunamu hibridu nuvažiuosite tokį pat atstumą, kaip su anksčiau minėta, vidaus degimo varikliu varoma transporto priemone. Jei akumuliatoriaus įkrovos lygis ar pajėgumas nepakankamas, jūsų poreikiams patenkinti automatiškai įjungiamas vidaus degimo variklis.
  Konkrečiose šalyse šios kategorijos transporto priemonėms suteikiama finansinė nauda: tiesioginė - subsidijos norintiems įsigyti elektrinę transporto priemonę, netiesioginė - mažesni taršos (CO2 emisijos) mokesčiai.

 • Kokie veiksniai turi įtakos jūsų įkraunamo hibrido aukštos įtampos akumuliatoriaus našumui?

  Vienas išties svarbus išorinis veiksnys, darantis įtaką akumuliatoriaus veikimui ir pajėgumui, yra temperatūra. Turbūt esate pastebėję, kad net ir naudojantis mobiliuoju telefonu, jo baterijos veikimas šaltoje ir karštoje temperatūrose yra ribotas. Štai kodėl svarbu, ypač žiemą, įkrovimo metu sudaryti transporto priemonei palankias sąlygas, kitaip tariant, šildyti akumuliatorių ir transporto priemonės saloną. Arba juos atvėsinti vasarą. Tai ne tik taupo energiją kelionei, bet ir reiškia, kad su optimaliai paruošta baterija nuo pat pradžių turėsite papildomą efektyvumo rodiklį. Temperatūros įtaką taip pat ženkliai sumažina jūsų automobilyje įdiegtos optimizuotos veikimo strategijos. Ar žinojote, kad akumuliatoriaus galia taip pat suteikia informacijos apie galimą nuvažiuoti atstumą? Be temperatūros, nuvažiuojamą atstumą veikia ir kiti veiksniai, pavyzdžiui automobilio oro kondicionierius, vežamas krovinys ar jūsų vairavimo stilius.

 • Kaip geriausiai išnaudoti įkraunamą hibridą?

  Įkraunamame hibridiniame automobilyje jums jau žinomus BMW vairavimo režimus papildo HYBRID ECO PRO vairavimo režimas. Tai leidžia optimizuoti važiavimo sistemos, komforto, apšvietimo ir klimato kontrolės funkcijų efektyvumą. Ypatinga šio režimo ypatybė yra aktyvioji navigacijos funkcija. Rekomenduojame ja pasinaudoti, net jei važiuojate žinomu maršrutu. Už navigacijos sistemos slypi funkcija, žinoma kaip numatomoji hibridinė pavara, kuri išmaniai ir pagal jūsų maršrutą reguliuoja turimos elektros energijos naudojimą. Atsižvelgiant į situaciją, jums taip pat pateikiami efektyvaus vairavimo stiliaus patarimai jūsų regėjimo lauke esančiame projekciniame ekrane arba prietaisų skydelyje - pvz., jame galite pamatyti rekomendaciją nuimti koją nuo akceleratoriaus artėjant prie ribojamo greičio kelio atkarpos. Kita naudinga funkcija yra vairavimo stiliaus analizė, kurios rezultatai pateikiami transporto priemonės meniu. Analizuojamas jūsų vairavimo stiliaus efektyvumas ir pateikiama naudingų patarimų dar efektyvesniam vairavimui. Rekuperacijos metu (kai tik pakeliate koją nuo akceleratoriaus pedalo), kinetinė energija paverčiama elektros energija ir perduodama į akumuliatorių - tokiu būdu jūs nuvažiuojate dar daugiau kilometrų naudodami elektros režimą.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, jei mano įkraunamas hibridas lieka ilgą laiką stovėti vietoje?

  Palikdami savo transporto priemonę stovėti ilgesniam laikui, pavyzdžiui, atostogų metu, pasistenkite išlaikyti 30–50% įkrovimo lygį. Be to, paliekama stovėti ilgesnį laiką, transporto priemonė neturėtų būti prijungta prie įkrovimo stotelės.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį kraudamas savo įkraunamą hibridą?

  Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, įkraunamas hibridas gali būti įkrautas naudojantis elektros lizdu, Wallbox sienine įkrovimo stotele arba viešojo įkrovimo stotelėje. Maksimalus įkraunamo hibrido efektyvumas pasiekiamas su visiškai įkrauta baterija; tai reiškia, kad įkrovimo įrenginys turėtų būti prieinamas tiek namuose, tiek darbo vietoje. Kiek įmanoma dažniau įkraukite savo BMW įkraunamą hibridą, kad nuolatos galėtumėte naudotis visais elektrinio vairavimo režimo privalumais.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimas

Norėčiau daugiau sužinoti apie įkrovimą.

BMW e-mobilumas, BMW nuvažiuojamas atstumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie nuvažiuojamą atstumą.

BMW elektrinis mobilumas, įkraunamų hibridų subsidija

ĮKRAUNAMIEMS HIBRIDAMS TAIKOMOS MOKESČIŲ LENGVATOS IR PRIEDŲ PROGRAMOS.

 

 

100% RYŠYS. 100% KOMFORTO. 100% CONNECTED CHARGING.

Visa informacija apie skaitmeninius produktus iš BMW Charging

Kiek kilometrų dar galiu nuvažiuoti su esamu įkrovimo lygiu? Kur mano kelionės maršrute yra įkrovimo stotelė? Mūsų skaitmeninės Connected Charging įkrovimo paslaugos ir BMW išmanusis asmeninis asistentas nepalieka jokių neatsakytų klausimų. BMW Charging paslaugos ir produktai sukurti taip, kad vairavimas ir įkrovimas būtų kuo paprastesnis, aiškesnis. Jais naudodamiesi gausite visą reikalingą informaciją ir atsakymus į jums iškilusius klausimus.

BMW elektrinis mobilumas BMW įkrovimas
BMW elektrinis mobilumas, BMW Connected įkrovimas

Connected Charging

Su Connected Charging įkrovimo paslaugomis savo įkraunamu hibridu pasieksite geriausius vien elektra nuvažiuoto atstumo rezultatus. As soon as you start planning your trip, the system unerringly points you to the nearest public charging stations on your route and informs you in advance, for example, about their availability and the charging currents offered.
Išsamiau apie ConnectedDrive
BMW elektrinis mobilumas, BMW eDrive zonos ir BMW taškai

BMW eDrive zonos ir BMW taškai

Vis daugiau miestų visame pasaulyje nustato zonas, kuriose eismas yra visiškai draudžiamas arba leidžiamas tik ribotai. Pavyzdžiui, Vokietijos miestuose jūs susidursite su vadinamomis aplinkos tausojimo zonomis, kur, ribojant teršalų kiekį, pavyksta sumažinti išmetamųjų dujų ir CO₂ emisijos žalą. Siekdami kuo labiau paskatinti keliavimą be emisijos šiose aplinkos tausojimo zonose, sukūrėme BMW eDrive zonas. Taigi jūsų BMW įkraunamas hibridas automatiškai atpažįsta šias aplinkos tausojimo zonas ir įvažiuodamas į jas savarankiškai persijungia į visiškai elektrinį vairavimo režimą be išmetamųjų teršalų. Pagal BMW Points programą taškai kaupiami už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą naudojant elektrą, o aplinkosaugos zonose šių taškų suteikiama dvigubai daugiau. Vėliau šiuos taškus galėsite patogiai iškeisti į naudingas dovanas, pavyzdžiui, galėsite pasinaudoti nemokamomis įkrovimo minutėmis viešosiose įkrovimo stotelėse.
Išsamiau apie BMW eDrive zonas
BMW e-mobilumas, BMW Connected programėlė

Susiplanuokite savo kelionę dar būdami namuose

Vienintelis dalykas, apie kurį jums reikia galvoti - tai jūsų kelionės tikslas. Connected Charging ir BMW Connected programėlė viskuo kitu pasirūpins už jus. Pasinaudodami savo išmaniuoju telefonu galite virtualiai patikrinti savo įkraunamo hibrido būklę dar prieš pradedant kelionę: stebėti įkrovimo lygį, nuvažiuojamą atstumą,aktyvuoti įvairias funkcijas, kaip antai, ventiliavimą ar įkrovimo istoriją.
Išsamiau apie ConnectedDrive
BMW e-mobilumas, BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

‘Hey, BMW. Who are you?’ Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW turėtų asmeninio asistento funkcija? Bendraukite su savo automobiliu per BMW išmanųjį asmeninį asistentą. Jis jus pažins, kasdien tobulės ir padės bet kokioje situacijoje. „Labas, BMW, kaip aš galiu padidinti savo nuvažiuojamą atstumą?“ - Prireikus, BMW išmanusis asmeninis asistentas atsakys į šį ir daugelį kitų klausimų apie jūsų BMW įkraunamą hibridą.
Išsamiau apie BMW Intelligent Personal Assistant
BMW elektrinis mobilumas, BMW <i>Efficient Dynamics</i>

Norėčiau daugiau sužinoti apie BMW EfficientDynamics.

BMW e-mobilumas, BMW korporatyviniai pardavimai

Norėčiau susipažinti su BMW korporatyvinių pardavimų programa įmonėms.

BMW elektrinis mobilumas, BMW elektromobilis

Norėčiau daugiau sužinoti apie BMW elektromobilius.

BMW elektrinis mobilumas, BMW tausumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie tausumą.

BMW elektrinis mobilumas, BMW e-mobilumo apžvalga

Norėčiau grįžti į apžvalgą.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

 

 

BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

 

 

BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

 

 


Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

 

 

BMW X5 xDrive45e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

 

 

BMW X3 xDrive30e:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

 

 

BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

 

 

BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

 

 

BMW X1 xDrive25e

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

 

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

 

 

Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

 

*BMW 530e Touring rinkoje nuo 2020 metų lapkričio mėnesio.

 

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

  BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

  BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

  BMW X5 xDrive45e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

  BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

  BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

  BMW X1 xDrive25e
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  *BMW 530e Touring rinkoje nuo 2020 metų lapkričio mėnesio.

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.