BMW X1

KARTAIS ELEKTRINIS. VISADA BMW.

Iš tinklo įkraunami BMW hibridiniai automobiliai.

KARTAIS ELEKTRINIS. VISADA BMW.Iš tinklo įkraunami BMW hibridiniai automobiliai.

Geriausia iš abiejų pasaulių.

BMW įkraunami hibridai su benzininiu ir elektriniu varikliais užtikrina maksimalų komfortą, todėl puikiai atitinka individualius jūsų poreikius ir tinka kasdieniam jūsų gyvenimui. BMW i - antrinio BMW prekės ženklo - visiškai elektrinių BMW eDrive technologijų patirtis, naudojant vien elektros energiją, leidžia nuvažiuoti daugiau nei 70 km atstumą: varoma elektra ir teršalų neišmetanti sistema yra ideali eismui mieste, kasdienėms kelionėms į darbą ir net pačiai ilgiausiai apsipirkinėjimo išvykai. Ilgesnėse kelionėse ar važiuojant greitkeliuose jūs galite ir toliau mėgautis vidaus degimo variklio režimu. Dėl išmanaus energijos paskirstymo BMW įkraunamas hibridas automatiškai perjungia vairavimo režimą pagal jūsų poreikius ir tokiu būdu užtikrina maksimalų efektyvumą. Nuolat augantis BMW hibridinių transporto priemonių asortimentas, sudarytas net iš 10 skirtingų 2, 3, 5, 7 ir X serijos modelių, siūlo didžiulę įvairovę ir individualumą, pritaikytą bet kokiam gyvenimo būdui. Prisijunkite prie mūsų ir pažinkite BMW įkraunamų hibridų pasaulį bei atraskite labiausiai jums tinkantį modelį!

Skaityti daugiau

DUK: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE ĮKRAUNAMUS HIBRIDUS.

 • BMW įkraunamas hibridas - kas tai?
  DUK apie BMW elektrinį mobilumą ir įkraunamą hibridą

  Įkraunamame hibridiniame automobilyje (PHEV) išvien veikia benzininis ir elektrinis variklis bei aukštos įtampos akumuliatorius - taigi šiame automobilyje susijungia geriausi abiejų varančiųjų sistemų privalumai. Tai leidžia sumažinti tokių automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Dviejų sistemų sąveika taip pat suteikia papildomų galimybių ir užtikrina galingą akceleraciją.

  Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, įkraunamas hibridas gali būti įkrautas naudojantis elektros lizdu, Wallbox sienine įkrovimo stotele arba viešojo įkrovimo stotelėje. Maksimalus įkraunamo hibrido efektyvumas pasiekiamas su visiškai įkrauta baterija; tai reiškia, kad įkrovimo įrenginys turėtų būti prieinamas tiek namuose, tiek darbo vietoje.

  Pavyzdžiui, su BMW 530e modeliu, visiškai įkrovus bateriją galima elektra nuvažiuoti 66 km. Atsižvelgiant į technologijų pažangą, visų transporto priemonių, turinčių aukštos įtampos akumuliatorių, elektra nuvažiuojamas atstumas ateinančiais metais turėtų dar padidėti. Rekuperacijos metu (kai tik pakeliate koją nuo akceleratoriaus pedalo), kinetinė energija paverčiama elektros energija ir perduodama į akumuliatorių - tokiu būdu jūs nuvažiuojate dar daugiau kilometrų naudodami elektros režimą.

  Vykdant pasirinkimo galios (angl. Power of Choice) strategiją, BMW siūlo savo klientams platų įkraunamų hibridų pasirinkimą, kaip sąmoningą šios itin efektyvios vairavimo sistemos sprendimą.

  Įkraunamas hibridas yra idealus vairuotojams, norintiems kuo didesnio universalumo: jis suteikia elektrinio važiavimo režimo galimybę kasdieniam naudojimui, pavyzdžiui tausiam, išlaidas optimizuojančiam važiavimui į darbą. Optimalų naudojimą užtikrina reguliariai pasikartojančios vidutinio atstumo kelionės, kurios nuvažiuojamos naudojant daugiausia elektros energiją. Tuo tarpu maksimalus transporto priemonės nuvažiuojamas atstumas ir universalumas puikiai juntamas važiuojant ilgus atstumus, pavyzdžiui, savaitgalio ekskursijų su šeima metu.

 • Kokie yra įkraunamo hibrido privalumai?

  Keletas iš daugelio įkraunamo hibrido privalumų vairuotojui yra tylaus transporto priemonės veikimo patirtis bei papildoma elektrinio variklio akceleracijos galia.

  Daugeliui įkraunamų hibridų savininkų jau pavyksta didžiąją dalį maršrutų nuvažiuoti naudojant vien elektros variklį. Visgi, kasdien įveikiami atstumai dažniausiai nesiekia 50 kilometrų. Atsižvelgiant į individualų elektros energijos tarifą, tai jau leidžia sutaupyti, lyginant su įprastos vidaus degimo varikliais varomos transporto priemonės naudojimu. Su įkraunamu hibridu nuvažiuosite tokį pat atstumą, kaip su anksčiau minėta, vidaus degimo varikliu varoma transporto priemone. Jei akumuliatoriaus įkrovos lygis ar pajėgumas nepakankamas, jūsų poreikiams patenkinti automatiškai įjungiamas vidaus degimo variklis.

  Konkrečiose šalyse šios kategorijos transporto priemonėms suteikiama finansinė nauda: tiesioginė - subsidijos norintiems įsigyti elektrinę transporto priemonę, netiesioginė - mažesni taršos (CO2 emisijos) mokesčiai.

 • Kokie veiksniai turi įtakos jūsų įkraunamo hibrido aukštos įtampos akumuliatoriaus našumui?

  Vienas išties svarbus išorinis veiksnys, darantis įtaką akumuliatoriaus veikimui ir pajėgumui, yra temperatūra. Turbūt esate pastebėję, kad net ir naudojantis mobiliuoju telefonu, jo baterijos veikimas šaltoje ir karštoje temperatūrose yra ribotas. Štai kodėl svarbu, ypač žiemą, įkrovimo metu sudaryti transporto priemonei palankias sąlygas, kitaip tariant, šildyti akumuliatorių ir transporto priemonės saloną. Arba juos atvėsinti vasarą. Tai ne tik taupo energiją kelionei, bet ir reiškia, kad su optimaliai paruošta baterija nuo pat pradžių turėsite papildomą efektyvumo rodiklį. Temperatūros įtaką taip pat ženkliai sumažina jūsų automobilyje įdiegtos optimizuotos veikimo strategijos. Ar žinojote, kad akumuliatoriaus galia taip pat suteikia informacijos apie galimą nuvažiuoti atstumą? Be temperatūros, nuvažiuojamą atstumą veikia ir kiti veiksniai, pavyzdžiui automobilio oro kondicionierius, vežamas krovinys ar jūsų vairavimo stilius.

 • Kaip geriausiai išnaudoti įkraunamą hibridą?

  Jūsų įkraunamame BMW hibride veikianti iš anksto maršrutą numatanti technologija rodo maršruto rekomendacijas ir leidžia efektyviai pasiekti kelionės tikslą. Dėl šios priežasties, rekomenduojame naudotis aktyviąja maršruto rodymo funkcija net ir tada, kai žinote kelią. Atsižvelgiant į jūsų maršrutą, elektros energija bus paskirstyta išmaniai ir optimaliai, todėl mieste ir netoli savo kelionės tikslo galėsite važiuoti naudodami tik elektros energiją. Įkraunamame hibridiniame automobilyje jums jau žinomus BMW vairavimo režimus papildo HYBRID ECO PRO vairavimo režimas. Tai leidžia optimizuoti pavaros, komfortą užtikrinančių, apšvietimo ir oro kondicionavimo funkcijų efektyvumą. Speciali šio režimo funkcija – priekyje esančio vaizdo stebėjimo asistentas Forward View Assistant. Jums taip pat pateikiami efektyvaus vairavimo stiliaus patarimai jūsų regėjimo lauke esančiame projekciniame ekrane arba prietaisų skydelyje - pvz., jame galite pamatyti rekomendaciją nuimti koją nuo akceleratoriaus artėjant prie ribojamo greičio kelio atkarpos. Kita naudinga funkcija yra vairavimo stiliaus analizė, kurios rezultatai pateikiami transporto priemonės meniu. Analizuojamas jūsų vairavimo stiliaus efektyvumas ir pateikiama naudingų patarimų dar efektyvesniam vairavimui. Naujesnėse hibridinę pavarą turinčiose BMW transporto priemonėse (pvz., BMW X5 xDrive45e) padeda ir adaptyvioji rekuperacijos sistema, kuri pradeda veikti vos atleidus akceleratoriaus pedalą. Išmanioji ir prie konkrečios situacijos prisitaikanti valdymo sistema leidžia automobiliui savarankiškai pasirinkti ir aktyvinti arba riedėjimo, arba rekuperacijos režimą. Nesvarbu, ar priekyje važiuojantys automobiliai, ar priešakyje būsiantys greičio ribojimai, žiedinės sankryžos, posūkiai, užstatytos teritorijos – ši sistema, nepriekaištingai įvertinusi eismo situaciją, atitinkamai sulėtins automobilio greitį. Tai leis rečiau naudoti stabdžio pedalą ir veiksmingai padidins važiavimo patogumą.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, jei mano įkraunamas hibridas lieka ilgą laiką stovėti vietoje?

  Palikdami savo transporto priemonę stovėti ilgesniam laikui, pavyzdžiui, atostogų metu, pasistenkite išlaikyti 30–50% įkrovimo lygį. Be to, paliekama stovėti ilgesnį laiką, transporto priemonė neturėtų būti prijungta prie įkrovimo stotelės.

 • Į ką turėčiau atkreipti dėmesį kraudamas savo įkraunamą hibridą?

  Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, įkraunamas hibridas gali būti įkrautas naudojantis elektros lizdu, Wallbox sienine įkrovimo stotele arba viešojo įkrovimo stotelėje. Maksimalus įkraunamo hibrido efektyvumas pasiekiamas su visiškai įkrauta baterija; tai reiškia, kad įkrovimo įrenginys turėtų būti prieinamas tiek namuose, tiek darbo vietoje. Kiek įmanoma dažniau įkraukite savo BMW įkraunamą hibridą, kad nuolatos galėtumėte naudotis visais elektrinio vairavimo režimo privalumais.

BMW elektrinis mobilumas, BMW įkrovimas

Norėčiau daugiau sužinoti apie įkrovimą.

BMW elektrinis mobilumas, BMW nuvažiuojamas atstumas

Norėčiau daugiau sužinoti apie nuvažiuojamą atstumą.

BMW elektrinis mobilumas, įkraunamų hibridų subsidija

Įkraunamiems hibridams taikomos mokesčių lengvatos ir priedų programos

Norėčiau susipažinti su BMW korporatyvinių pardavimų programa įmonėms.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

 

BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

 

BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 50-36
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,6-13,8

 

BMW 5 serijos Touring įkraunami hibridai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-1,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-42
Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,7-15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

 

BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

 

BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

 

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

 

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba apsilankę https://www.dat.de/co2

 

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

 

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 3 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 45-35
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,9-13,9

  BMW 3 serijos Touring įkraunami hibridai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,2-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 15,8-14,5

  BMW 5 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,3–1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 53–39
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,3–13,8

  BMW 5 serijos Touring įkraunami hibridai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-1,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-42
  Elektros sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,7-15,4

  BMW X5 xDrive45e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0-1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46-38
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 23,5-21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,4-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 54-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 17,1-16,4

  BMW 2 serijos Active Tourer 225xe:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,5

  BMW 7 serijos įkraunami hibridiniai sedanai:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5-2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57-48
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 16,2-15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1-1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47-43
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,7

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Šios vertės yra taikomos Vokietijos rinkai skirtiems bazinės komplektacijos automobiliams, o nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo papildomai pasirenkamos atskiro automobilio modelio įrangos, skirtingo dydžio ratlankių ir padangų.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba apsilankę https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.