Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 220i Active Tourer(3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): ): 5,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 133

  BMW 225xe iPerformance Active Tourer (3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,5–2,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 57–52
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 13,7–13,4

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Reikšmės (1) pažymėtiems automobiliams taikomos iki 2018-04-15. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo BMW atstovybę.

  (3) Taip pažymėtų automobilių skaitinės reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. [Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html