Kalnuose važiuojantis BMW Z4 Roadster

THE Z4

BMW Z4: MODELIAI IR ĮRANGA

THE Z4BMW Z4: MODELIAI IR ĮRANGA

MODELIO VERSIJOS

BMW Z4 Roadster modeliai ir įranga

Modelis Sport Line

Sport Line modelis daro įspūdį savo dinamiška išvaizda. Pritrenkiančios blizgios juodos ir šlifuoto aliuminio spalvos eksterjero ir interjero detalės pabrėžia sportišką charakterį. Tokie elementai, kaip juodos Vernasca odos M sportinės sėdynės vairuotojui ir priekiniam keleiviui bei 2 zonų automatinis oro kondicionavimas suteikia dar daugiau komforto.

BMW Z4 Roadster modelio Sport Line siluetas

Sport Line modelis daro įspūdį savo dinamiška išvaizda. Pritrenkiančios blizgios juodos ir šlifuoto aliuminio spalvos eksterjero ir interjero detalės pabrėžia sportišką charakterį. Tokie elementai, kaip juodos Vernasca odos M sportinės sėdynės vairuotojui ir priekiniam keleiviui bei 2 zonų automatinis oro kondicionavimas suteikia dar daugiau komforto.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

Modelis M Sport

M Sport modelis suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M sport modelio pakaba, M Sport modelio stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.

BMW Z4 Roadster modelio M Sport siluetas

M Sport modelis suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M sport modelio pakaba, M Sport modelio stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

DIZAINAS

BMW Z4 Roadster eksterjero ir interjero dizainas

BMW Z4 Roadster vidaus ir išorės dizainas perteikia laisvo sportiškumo ir individualios estetikos jausmą. Dinamiškai išvaizdai galios suteikia tokie elementai kaip tinklinio dizaino radiatoriaus grotelės, elegantiškas stogas ir BMW Individual Shadow Line elementai. Nuoseklaus dizaino koncepciją interjere užbaigia tokia pasirenkama įranga, kaip M sportinės sėdynės ar aplinkos apšvietimas.

Keliu važiuojantis BMW Z4 Roadster iš paukščio skrydžio
BMW Z4 Roadster grotelės su tinkliniu dizainu

BMW Z4 Roadster grotelės su tinkliniu dizainu

Dinamišką išvaizdą papildo tinklinio dizaino BMW radiatoriaus grotelės, kurios skiriasi, priklausomai nuo variklio. Bazinis modelis turi blizgios juodos spalvos tinklines groteles, Sport Line ir M Sport paketuose jos yra matinio aliuminio su chromo spalvos rėmu. Galingiausio M40i modelio radiatoriaus grotelės yra Cerium Grey pilkos spalvos.
BMW Z4 Roadster oro įleidimo anga šone ir priekinio ratlankio vaizdas

Oro įleidimo anga

Kartu su priekiniame bamperyje įrengta oro užuolaida, už priekinių ratų arkų esančios šoninės oro įleidimo angos žymiai sumažina oro turbulenciją ir oro srauto kanalų formavimąsi ratų arkose ir tokiu būdu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą. Tuo pačiu jos pabrėžia automobilio atletišką charakterį kaip dekoratyvinis elementas.
BMW Z4 Roadster siluetas su uždaru minkštu stogu

Minkštas stogas.

Juodas minkštas stogas harmoniningai įsilieja į automobilio dinamiškas linijas. Mygtuko paspaudimu jis atsidaro ir užsidaro valdomas elektra per maždaug dešimt sekundžių net važiuojant iki 50 km/h greičiu. Viena iš nuostabių šio ypač aukštos kokybės minkšto stogo savybių yra puiki triukšmo izoliacija.
BMW Z4 Roadster šoninis veidrodėlis su itin blizgia Individual Shadow Line

BMW Individual itin blizgi Shadow Line.

Papildyta BMW Individual blizgi Shadow Line linija siūlo juodos spalvos įrangą: blizgios juodos spalvos tinklinės BMW radiatoriaus grotelės ir jų rėmas, ir juodos chromo spalvos išmetimo vamzdžiai.
BMW Z4 Roadster išmetimo vamzdžių apdaila.

Išmetimo vamzdžiai

Gale kairėje ir dešinėje įrengti apvalūs blizgaus chromo spalvos išmetimo vamzdžiai sustiprina automobilio sportišką išvaizdą.
BMW Z4 Roadster vairuotojo erdvė su aplinkos apšvietimu

Aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas sukuria laisvą, jaukią aplinką automobilio salone. Numatyti vienuolika apšvietimo dizainų su šešiomis skirtingomis spalvomis, su kontūriniu ir aplinkos apšvietimu ant prietaisų skydelio, durų apdailoje ir centriniame valdymo pulte.
BMW Z4 Roadster salono garsiakalbiai

Harman Kardon erdvinio garso sistema.

Nuostabi Harman Kardon erdvinio garso sistema su 408 W stiprintuvu, septyniais kanalais ir dvylika garsiakalbių. Jos rafinuotas garsas tobulai užpildo salono erdvę. Automobiliui pritaikytas, priklausomai nuo greičio veikiantis ekvalaizeris kompensuoja bet kokį foninį važiavimo triukšmą.
BMW Z4 Roadster M sportinės sėdynės

M sportinės vairuotojo ir keleivio sėdynės

M Sport sėdynės su integruotais atlošais galvai, giliais paviršiais sėdėjimui ir paaukštintomis šoninėmis ir nugaros atlošo atramomis užtikrina dar geresnes vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių atramines savybes net ir staigiuose posūkiuose. Be to, integruotas nugaros atlošo pločio reguliavimo mechanizmas leidžia individualiai, atsižvelgus į kūno dydį, pritaikyti vairuotojo sėdynę ir, priklausomai nuo pasirinktos įrangos, priekyje sėdinčio keleivio sėdynę.

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW Z4 Roadster vairavimo dinamika

Sukurtas sportiškumui ir manevringumui. BMW Z4 Roadster savo sportinę prigimtį demonstruoja kelyje. Naujausių technologijų, novatoriško jėgos agregato ir transmisijos komponentų dėka jis pasiekia įspūdingas charakteristikas – ir savo klasės važiavimo dinamiką.

BMW Z4 Roadster galas, vaizdas iš viršaus

M sportinis diferencialas

M sportinis diferencialas užtikrina optimalią trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant ar įsibėgėjant už posūkio, įveikiant posūkius dideliais greičiais ar važiuojant nelygiu kelio paviršiumi. Trauką optimizuoja elektroninis įtaisas, kuris sumažina skirtumą tarp galinių ratų sukimo momentų.
M sportinių stabdžių vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai.

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos ir M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdymo diskus.
BMW Z4 Roadster adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyviąją M pakabą galima sureguliuoti elektroniškai bet kuriuo metu prisitaikant prie kelio ir važiavimo sąlygų. Vairuotojas pakabos charakteristikas taip pat gali reguliuoti su vairavimo patirties kontrolės („Driving Experience Control“) funkcija ir bet kuriuo metu aktyvuoti savo pageidaujamą vairavimo stilių – nuo komfortiško iki ekstremaliai atletiško su žymiai geresniu manevringumu.
Kalnuose važiuojančio BMW Z4 Roadster vaizdas iš galo

Kintantis sportinis vairavimas.

Kintančio sportinio vairavimo mechanizmas su Servotronic pasižymi tiesioginiu ir greitu atsaku, o tokiam vairui pasukti reikia mažiau fizinių pastangų. Jis reaguoja į vairo kampą kintamais vairo mechanizmo perdavimo laipsniais. Tai pagerina valdymo savybes važiuojant dinamiškiau ir sumažina vairavimui reikalingas fizines pastangas parkuojantis ir apsisukant.
Steptronic Sport transmisija: Centrinis valdymo pultas iš arti

Steptronic Sport transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija su Launch Control funkcija leidžia pavaras perjungti sportišku stiliumi tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu selektoriaus svirtimi ar mentelėmis – komfortiškam ramiam važiavimui ar dinamiškam vairavimo stiliui. SPORT ar SPORT+ režime, kai pavarų svirtis yra kairiojoje S/M padėtyje, pavaros yra sukonfigūruotos maksimaliai dinamikai.
BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis

BMW TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis.

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai skiriamieji naujosios kartos BMW EfficientDynamics variklių kategorijai priklausančio vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio požymiai. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Išmaniosios BMW Z4 Roadster pagalbos vairuotojui sistemos

BMW Z4 Roadster vairuotojui siūlo daugybę išmanių pagalbos sistemų. Nuo parkavimosi asistento iki asmeninio balso komandų asistento – novatoriškos technologijos padidina komfortą ir saugumą kelionės metu. Tuo pat metu jos taip pat leidžia pasiekti dalinai autonomišką važiavimą priklausomai nuo situacijos.

Vaizdas į interjerą per BMW Z4 Roadster priekinį stiklą

Vairavimo asistentas

Saugumo paketą Driving Assistant apima vaizdo kamerų pagalba veikiančios sistemos, tokios kaip priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija, pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, įskaitant leistino greičio rodymo funkciją Speed Limit Info su draudimo lenkti indikatoriumi ir peržiūros funkcija ir išvažiavimo iš savo eismo juostos įspėjimo funkciją Lane Departure Warning. Papildomos radiolokatorių pagalba veikiančios funkcijos apima įspėjimo apie kliūtis važiuojant atbuline eiga funkciją Crossing Traffic Warning, taip pat įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą funkciją Lane Change Warning ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją Rear Collision Warning.
BMW Z4 Roadster parkavimo asistentas valdymo ekrane

Parkavimo asistentas

Automobilio parkavimo vietos asistentas Parking Space Assistant savarankiškai pastatys automobilį skersai ir išilgai, taip pat už automobilio išilginio statymo vietų. Šį asistentą galite aktyvinti paspaudę parkavimo mygtuką arba pradėję važiuoti atbuline eiga. Visus vairavimo, važiavimo ir stabdymo procesus valdo pati sistema, jums tereikia stebėti parkavimo eigą.
BMW Z4 Roadster vairas su mygtukais

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema Active Cruise Control su Stop&Go funkcija

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, važiuojant 30–160 km/h greičiu, palaiko iš anksto nustatytą atstumą nuo priešakyje esančios transporto priemonės, įskaitant automatinį automobilio sustabdymą ir važiavimo pradžią netolygiai judančiame eisme. Pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, perima leistino važiavimo greičio kontrolę. Priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija reaguoja į stovinčias transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.
BMW Z4 Roadster vairas, projekcinis ekranas ir valdymo ekranas

BMW projekcinis ekranas

Spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galėsite visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
BMW Z4 Roadster su išmaniojo asmeninio asistento ekranu

Intelligent Personal Assistant (Išmanusis asmeninis asistentas)

„Hello, BMW. Who are you?“ („Labas, BMW. Kuo tu vardu?“) Ar norėtumėt, kad Jūsų BMW elgtųsi, kaip Jūsų asmeninis asistentas? BMW išmanusis asmeninis asistentas (Intelligent Personal Assistant) padės Jums bendrauti su savo automobiliu nauju ir lengvu būdu. Jis pažįsta Jus, kasdien tobulėja įsidėmėdamas Jūsų elgseną ir padeda bet kokioje situacijoje. Jis gali viską paaiškinti apie Jūsų BMW ir padėti geriau su juo susipažinti. Galite netgi priskirti savo asmeninį aktyvavimo žodį.

SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

BMW Z4 Roadster sąsajos su automobiliu technologijos ir skaitmeninės paslaugos

Novatoriškos BMW Z4 Roadster sąsajos su automobiliu technologijos sklandžiai sujungia vairuotojus su visu pasauliu. Tuo pat metu tokios išmanios įrangos funkcijos, kaip kruopščiai apgalvota valdymo koncepcija su liečiamuoju ir balso komandų valdymu ir skaitmeninis raktas („Digital Key“) užtikrina moderniausią komfortą.

BMW operacinė sistema 7 BMW Z4 Roadster

BMW operacinė sistema 7

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
Sužinokite daugiau
Išmanusis asmeninis asistentas BMW Z4 Roadster

Išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
Sužinokite daugiau
Connected Music BMW Z4 Roadster

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
Sužinokite daugiau
Lorem Ipsum

THE BMW Z4 ROADSTER M40i.

Inspired by motorsport.

THE BMW Z4 ROADSTER M40i.

Inspired by motorsport.

 • Powertrain
 • Chassis/Drivetrain
 • Exterior
 • Interior

TECHNICAL DATA.

Pasirinkite modelį
Pasirinkti transmisiją

Variklis

Cilindrai / vožtuvai vienam cilindrui 4 / 4
Darbinis tūris cm3 1 998
Skersmuo/išdroža mm 94,6 / 82
Variklio galia kW (AG) 145 (197) / 4500-6500
Didžiausias sukimo momentas Nm prie 1/min 320 / 1450-4200
Kompresija:1 10,2

Galia

Didžiausias greitis 241
Akceleracija 6,8

Matmenys

Ilgis / plotis / aukštis 4 324 / 1 864 / 1 304
Plotis su veidrodėliais (vairuotojo / keleivio pusė) mm 2024 (1018 / 1006)
Ratų bazė mm / Ratų pasukimas m 2 470 / 11

Svoris

Svoris be krovinio kg 1 495
Maks. svoris kg 1 725
Leistinas svoris kg 305
Leidžiama ašies apkrova priekyje / gale, kg 830 / 935
Bagažinės talpa min.-maks. L 281

Ratlankiai

Priekinės padangos 225/50 R17 94 W
Galinės padangos 255/45 R17 98 W
Priekiniai ratlankiai 7,5Jx17 LM
Galiniai ratlankiai 8,5Jx17 LM

Sąnaudos

Mišriu režimu in l/100km 7,2 - 7,1
Bako talpa in l 52
Europos Sąjungos emisijos standartas Euro 6d-ISC-FCM

CO2 emisija

g/km mišri 165 - 161

Palyginti techninius duomenis

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,1-7,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162-165

  BMW Z4 Roadster sDrive30i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,1-7,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162-166

  BMW Z4 Roadster M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,9-8,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 181-182

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.