BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Unikalus dizainas pradedamas kurti tarytum ant balto lapo.

Pagrindinis BMW tikslas visuomet buvo siekis kurti tik pačius geriausius automobilius. Nepaisant to, joks BMW negalėtų patenkinti visų mūsų klientų pageidavimų. Išskirtiniais atvejais nepakanka netgi BMW Individual kolekcijos. Tam, kad galėtumėte įgyvendinti visus savo norus ir susikurti savo poreikius atitinkantį automobilį, sukūrėme BMW Individual Manufaktur. Kai siekiama konkretaus eksterjero, interjero ar medžiagų, su šia paslauga galima tapti savo automobilio dizaineriu ir inžinieriumi. Kai išreikšite savo pageidavimus, BMW Individual Manufaktur specialistai tiksliai ir meistriškai pavers juos realybe. Be to, bus garantuojama, kad bus išlaikomos visos BMW saugumo ypatybės, prekės ženklui būdingos charakteristikos arba teisiniai reikalavimai.

Skaityti daugiau

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR EKSTERJERAI.

Pasaulyje yra vos keletas automobilių gamintojų, kurie taip pat profesionaliai kaip ir BMW pasitelkia išskirtines formas ir dinamišką dizainą siekdami sukurti įspūdį ir sukelti jaudulį. Visi, kas siekia šiuos pojūčius dar labiau sustiprinti, gali visiškai pasikliauti BMW Individual Manufaktur siūlomomis galimybėmis. Pasirinkite savo mėgstamiausią spalvą iš begalybės skirtingų atspalvių – pradedant fenikso geltonu ir baigiant pelenų pilku. Į diapazoną įeina neįtikėtinai atrodanti dviejų spalvų dažų apdaila. Savo BMW individualumą taip pat galite padidinti pasirinkę stulbinančią ir meistrišką rankų darbo apdailą. Su BMW Individual Manufaktur išsipildys visos jūsų fantazijos.

BMW INDIVIDUAL MANUFACTUR INTERJERAI.

Individualumas – asmens laisvių visuma. Interjere BMW Individual Manufaktur užtikrina išskirtinai subtilią prabangą, kurios kiti gali ir nepastebėti. Į pasirenkamas ypatybes įeina individualiai pasirenkamos spalvos, kuriomis siekiama sukurti dviejų tonų derinį, individualios kontrastingos siūlės ir unikalūs prie pasirinktos Merino odos derantys priedai. Aukščiausios klasės aplinką galima pagražinti pridėjus interjerui dar daugiau odos akcentų. Be to, galvos atlošams ir kitoms detalėms galima pritaikyti aukščiausios kokybės BMW Individual Manufaktur sukurtų antspaudų ir monogramų.

Skaityti daugiau

BMW INDIVIDUAL MANUFACTUR INTERJERAI.

PAVERSKITE INTERJERO APDAILĄ Į TIKRĄ JŪSŲ INDIVIDUALUMO IŠRAIŠKĄ.

Jūsų BMW interjero apdailos paviršiai užtikrina neriboto kūrybiškumo ir BMW Individual Manufaktur meistrų darbo derinį. Modernios medžiagos, kaip antai, anglis, brangieji metalai ir daugybė kitų pagal užsakymą pasirinktų akcentų – BMW Individual Manufaktur tiesiog tobulai pritaiko daugybę įvairių medžiagų. Meistriškai realizuojama kiekviena inkrustacija, monograma ar bet kokio tipo ornamentas.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR PROJEKTAI.

Pastaraisiais metais BMW Individual Manufaktur dar kartą pademonstravo savo gebėjimą bendradarbiauti su žinomais prekių ženklais kuriant vienetinius automobilius pagal specialius užsakymus. Tokie projektai ne tik išlaiko bei viršija BMW prekės ženklo vertybes, bet ir išreiškia bekompromisį BMW estetikos, kokybės ir išskirtinumo siekį.

Skaityti daugiau

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé.

Jörg Schödel atšventė savo jubiliejų – jau 25 metus jis yra BMW M vairuotojas, sėdintis prie BMW Individual Manufaktur patobulinto BMW M4 Coupé modelio vairo. Macao mėlynas metalikas – pirmojo M modelio spalva, kurią sukūrė BMW Individual.
Skaityti daugiau

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé.

Į interjerą įeina papildoma dviejų juodos / Silverstouno spalvos smulkaus rašto Merino oda. Individualumo taip pat suteikia ir siūlėmis puošti galvos atlošai.
Skaityti daugiau

Specialusis modelis „30 metų M5“.

30 metų jubiliejų švenčiantis BMW M5 modelis padėjo perkelti galią ir išskirtinumą į visiškai naują lygmenį. BMW Individual Manufaktur specialiai sukūrė vos 300 riboto leidimo modelių puoštų stulbinančia Frozen Dark Silver metaliko apdaila.
Skaityti daugiau

Specialusis modelis „30 metų M5“.

Unikaliai galingą važiavimo patirtį pabrėžia ir užrašu „30 Jahre M5“ puošta durelių apdaila.
Skaityti daugiau

BMW Individual Pearl Edition.

Galinė BMW 7 serijos Sedano apdailos juosta puošta užrašu „Pearl“, kuris liudija aukščiausios kokybės BMW Individual Manufaktur meistrų darbą.
Skaityti daugiau

BMW Individual 760 Li Sterling.

Dėl specialių pasitelkiant Martelé metodą ROBBE & BERKING apdirbtų Singapur Grey pilkos metalo ir sidabro spalvos akcentų iš BMW Individual BMW Individual Manufaktur projektas tampa išties išskirtinis.
Skaityti daugiau

BMW Individual 760 Li Sterling.

Kontrastingomis opalų baltos spalvos juostelėmis puošta Amaro rudos spalvos smulkaus rašto Merino oda iš BMW Individual, sidabro spalvos ženklu siuvinėti galvos atlošai ir tokios pat spalvos 925 interjero apdaila – vos keletas akcentų, sukurtų bendradarbiaujant su ROBBE & BERKING BMW Individual 760 Li Sterling.
Skaityti daugiau

JŪSŲ BMW INDIVIDUAL KONTAKTAI.

Daugiau su BMW Individual susijusios informacijos gauti arba pageidavimų pateikti galite susisiekę su savo vietiniu BMW partneriu. Su malonumu pateiksime jums išsamius ir savalaikius atsakymus į bet kokius išskirtinius su BMW Individual Manufaktur susijusius klausimus. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su savo BMW partneriu

Susisiekite su mumis: