Pasiūlymai ir paslaugos BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 vaizdas iš šono

THE 2

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ: PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

Mes rūpinamės visais poreikiais, susijusiais su jūsų BMW 2 serijos Gran kupė. Siūlome daug originalių BMW priedų, padedančių sukurti individualų dizaino variantą, ir BMW M Performance Parts komponentų, suteikiančių išskirtinį lenktyninio automobilio pojūtį bet kokiame kelyje. Patrauklios BMW paslaugos užtikrina visapusišką apsaugą ypatingų įvykių atvejais, garantuoja aptarnavimą ir techninę priežiūrą, kad rūpesčiai netemdytų vairavimo malonumo. BMW Financial Services siūlo išperkamosios nuomos ir finansavimo paketus lanksčiomis bei patraukliomis sąlygomis, labiausiai atitinkančiomis jūsų poreikius.

Skaityti daugiau
THE 2BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ: PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS

Sėskitės prie savo svajonių automobilio vairo jau šiandien.

Įsigyti naują BMW visai lengva. Tereikia pasirinkti tinkamiausią finansavimo ir paskolos variantą, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius:
BMW 2 serijos Gran kupė BMW Select
BMW 2 serijos Gran kupė BMW išperkamoji nuoma
BMW 2 serijos Gran kupė BMW finansavimas
BMW 2 serijos Gran kupė BMW finansavimas

BMW SELECT IŠPERKAMOJI NUOMA

Maksimalus lankstumas

 • Individualiai nustatytos mėnesinės įmokos 
 • Įvairūs sutarties pabaigos variantai 
 • Jokios rizikos dėl likutinės vertės 
 • Dėl nuosavybės galima nuspręsti pasibaigus nuomos laikotarpiui

BMW VEIKLOS NUOMA

Jokių rūpesčių

 • Periodinės fiksuoto dydžio įmokos 
 • Draudimas, mokesčiai ir techninė priežiūra 
 • Jokios rizikos dėl likutinės vertės

BMW STANDARTINĖ PASKOLA

Paprasta ir skaidru

 • Neribota rida
 • Visos nuosavybės teisės pereina pasibaigus sutarties laikotarpiui 
 • Fiksuoto dydžio mėnesinės įmokos 
 • Ilgalaikio finansavimo galimybė

BMW BALLOON LOAN

Lengva ir patogu

 • Neribota rida
 • Individualiai nustatytos mėnesinės įmokos
 • Lanksčios pradinio įnašo sąlygos
 • Refinansavimo galimybės

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI

Jauskitės gerai, jauskitės kaip namie

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalius BMW priedus kūrėme tam, kad patenkintume atskirus ir ypatingus jūsų poreikius. Siūlome platų papildomų detalių ir priedų asortimentą, nepriekaištingai praturtinsiantį jūsų automobilio kokybę, dizainą ir technines savybes. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.
BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
19 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 555 M dvispalviai ratlankiai BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 eksterjeras

19 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 555 M dvispalviai ratlankiai

Dviejų atspalvių Jet Black matiniai, poliruoti aukštos kokybės ir optimalaus svorio 19 colių skersmens M Performance serijos lengvojo lydinio ratlankiai, išsiskiriantys Double-spoke 555 M stiliaus dvigubais stipinais, pabrėžia sportiškumą ir veržlumą iki menkiausios detalės. Visą TPMS vasaros komplektą sudaro 8J x 19 dydžio ratlankiai su 235/35 R19 91Y XL dydžio padangomis.
18 colių M Performance 554 M kaltiniai Y-spoke style 554 M juodos matinės Jet Black spalvos ratlankis BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 interjeras

18 colių M Performance kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 554 M juodos matinės Jet Black spalvos

Sportiški matinės Jet Black spalvos M Performance serijos kaltiniai ratlankiai, išsiskiriantys V-spoke 554 M stiliaus stipinais, dar labiau išryškina įspūdingą šio automobilio išvaizdą. Visą TPMS vasaros komplektą sudaro 8J x 18 dydžio ratlankiai su 225/40 R18 92Y XL dydžio padangomis.
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 711 M pilkos Ferric Grey spalvos BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 eksterjeras

18 colių lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 711 M pilkos Ferric Grey spalvos

Aukštos kokybės 18 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 711 M, Ferric Grey pilkos spalvos, pritaikyti sniego grandinėms suteikia automobiliui sportiškumo ir išskirtinumo. TPMS žieminių ratlankių komplektas, ratlankio dydis 6,5J x 18, padangos dydis 205/55 R18 96H XL.
Ant stogo tvirtinamas banglentės laikiklis BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 eksterjeras

Ant stogo tvirtinamas banglentės laikiklis

Šis laikiklis yra skirtas saugiam banglentės pritvirtinimui ir gali būti naudojamas su bet kuriomis BMW tvirtinamųjų stogo skersinių sistemomis. Pažangi laikiklio tvirtinimo sistema šiuo laikikliu leis naudotis itin paprastai.
BMW durelių LED projektoriai BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 interjeras

BMW durelių LED projektoriai

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio durelių esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 interjeras

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

Puikiai derantys, ilgai tarnaujantys ir visiems metų laikams tinkantys elegantiški priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos su nerūdijančio plieno intarpais.
BMW visiems metų laikams tinkantys galiniai kilimėliai BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 interjeras

BMW visiems metų laikams tinkantys galiniai kilimėliai

Puikiai derantys, neslystantys ir visiems metų laikams tinkantys elegantiški galiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos.
BMW bevielė universali įkrovimo stotelė BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

BMW bevielė universali įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmajųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ir ne tik automobilyje.
BMW bagažo skyriaus kilimėlis BMW 2 serijos Gran kupė Snapper Rocks Blue mėlyno metaliko spalvos F44 interjeras

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Puikiai derantis, neslystantis, patvarus, kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais puikiai apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų bei drėgmės. Kilimėlis yra juodos spalvos.

BMW PASLAUGOS

Pamirškite savo rūpesčius

BMW diktuoja klientų aptarnavimo standartus ir yra visada pasirengusi jums padėti. Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis Breakdown and Accident Assistance, būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios BMW nuotolinės paslaugos Teleservices leidžia techninę automobilių priežiūrą atliekantiems BMW partneriams automatiškai pranešti apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę apžiūrą ar remontą, todėl techninės priežiūros specialistai visada susisieks su jumis patys. Įsigijus visa apimantį BMW paslaugų paketą Service Inclusive,bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos per jūsų pasirinktą laikotarpį. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir leiskite BMW pasirūpinti kasdieniniais rūpesčiais ir jūsų saugumu.
BMW servisas įskaičiuotas BMW vairuojantis vyras

BMW servisas įskaičiuotas

Išlaisvinkite emocijas ir mėgaukitės tuo, kas iš tiesų svarbu – vairavimo malonumu. Naudodamiesi BMW paslaugomis Service Inclusive, galėsite daryti būtent tai. Tik vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami ranka.
BMW telepaslaugos, moteris stovinti prie BMW automobilio

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisieks, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance vyras su telefonu rankose prie BMW automobilio

BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

BMW SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU PASLAUGOS

Visuomet vienu žingsniu priekyje

Naudodamiesi išmaniosiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis, tokiomis kaip eismo informacijos realiuoju laiku teikimo paslauga Real Time Traffic Information, muzikos klausymosi paslauga Connected Music ar nuotolinės paslaugos Remote Services, visada palaikysite ryšį ne tik su savo BMW automobiliu, bet ir su visu pasauliu.
BMW 2 serijos Gran kupė nuotolinio valdymo paslaugos

Nuotolinio valdymo paslaugos

Ar užrakinau savo automobilio duris? Kur tiksliai jis yra pastatytas? Remote Services nuotolinės paslaugos leidžia pasiekti automobilį per atstumą naudojant BMW Connected programėlę. Mirktelėkite priekinėmis šviesomis, aktyvuokite klimato kontrolės funkciją automobilio viduje arba užrakinkite BMW iš bet kurios vietos naudodami savo išmanųjį telefoną. Terminas yra trys metai.
Apie produktą
BMW 2 serijos Gran kupė realiu laiku gaunama eismo informacija

Realiu laiku gaunama eismo informacija

Tūnote automobilių spūstyse piko metu? O gal stresą keliančios eismo grūstys gaišina brangų jūsų atostogų laiką? Naudokitės eismo informacijos realiuoju laiku teikimo paslauga Real Time Traffic Information ir tokios situacijos liks praeityje. Įvertinus realiuoju laiku stebimą eismo informaciją, jums bus iš anksto pasiūlyti alternatyvūs maršrutai, užtikrinsiantys, kad savo kelionės tikslą pasiektumėte kaip galima greičiau.
Apie produktą
BMW 2 serijos Gran kupė Connected Music

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikiniai partneriai Deezer ir Napster; tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
Apie produktą
BMW 2 serijos Gran kupė ConnectedPackage Professional

ConnectedPackage Professional

Ketinate naudotis Concierge (Asistento), Remote nuotolinio valdymo, realiu laiku gaunamos eismo informacijos, Apple CarPlay® ruošinio, Connected Music ar In-Car Experiences paslaugomis? Ar verta užsisakinėti atskirai, kai galima gauti viską kartu! Įsigiję Connected paketą Professional galėsite naudotis šiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis ir BMW Music bei kitas paslaugas išbandyti nemokamai.
Apie produktą
Išmaniojo telefono integravimo funkcija BMW 2 serijos Gran kupė

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Apie produktą
BMW 2 serijos Gran kupė žemėlapių atnaujinimas

Žemėlapių atnaujinimas

Žemėlapių atnaujinimo paslauga Map Update leis visiems laikams pamiršti netikslius kelionių maršrutų duomenis. Navigacijos sistemos žemėlapių informacija gali būti atnaujinama keliais būdais: jums esant savo gimtojoje šalyje, žemėlapiai gali būti atnaujinami automatiškai, nuotoliniu būdu, o naudodamiesi USB jungtimi, rankiniu būdu galite atnaujinti viso regiono žemėlapio duomenis, todėl užsienio šalyse visada galėsite naudotis naujausia žemėlapių informacija.
Apie produktą

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 218i Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 5,6-6,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 129-149

  BMW 220d Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 4,9-5,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 129-146

  BMW M235i xDrive Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,1-7,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162-177

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.