BMW 2 serijos Gran kupė (F44)
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.3–6.5 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

2 SERIJA

BMW 2 serijos GRAN KUPĖ.

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7.3–6.5 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
2 SERIJABMW 2 serijos GRAN KUPĖ.

Pirmasis antrosios BMW serijos Gran kupė, demonstruodamas itin išraiškingą charakterį, diktuoja visiškai naujus kompaktinių automobilių klasės standartus. Bekompromisė estetika akivaizdžiai atskleidžia šio kupė ambicijas. Antrosios BMW serijos Gran kupė savo aukščiausios klasės technologijomis ir tiesiog tobulai suderintomis vairavimo dinamikos savybėmis iš minios išsiskiria be jokių pastangų. Šis automobilis važiuos savo paties užsibrėžta kryptimi.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINAS

Šio pirmojo tokio BMW 2 serijos Gran kupė išvaizda suteikia ypatingo lengvumo ratlankiams, kurie gali būti iki 19 colių skersmens. Charakteringos BMW būdingos formos priekinės grotelės, priekiniai ir galiniai LED žibintai, berėmės durelės, galia alsuojančios šoninės briaunos ir sportiška galinė dalis – tai tikro autoriteto bruožai, atsispindintys ir šio automobilio interjere. Apšviestos interjero apdailos detalės ir papildomai pasirenkamos sportinės sėdynės į vairuotoją orientuotoje vairuotojo erdvėje sukuria prašmatnią ir dinamišką aplinką, o dviejuose 10,25 colių įstrižainės Live Cockpit Professional ekranuose ir BMW projekciniame ekrane rodoma visa vairuotojui reikalinga informacija.Novatoriškos technologijos
BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, trijų ketvirčių priekinis vaizdas iš viršaus
BMW priekinės akyto tinklelio dizaino grotelės, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> spalvos, vaizdas iš arti

BMW priekinės akyto tinklelio dizaino grotelės

Pilkos Cerium Grey spalvos BMW priekinių grotelių viduje – įmantrios išvaizdos tinklelis. Automobilių lenktynių sporto įkvėpta tinklelio struktūra priekinei automobilio daliai suteikia gylio, prabangos ir dinamiškai akcentuoja detales.
Berėmės durelės, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, eksterjeras

Berėmės durelės

Elegantiškos berėmės durelės puikiai dera prie grakščių šio automobilio linijų ir išryškina sportišką jo charakterį.
Išmetimo angų apdaila, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, priartintas vaizdas iš galo

Išmetimo angų apdaila

Aiškiai matoma 90 mm išmetimo angų apdaila automobiliui suteikia dar sportiškesnę išvaizdą.
LED galiniai žibintai, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) melsvos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, priartintas vaizdas

LED galiniai žibintai

Dinamišką automobilio galinę dalį akcentuojantys galiniai LED žibintai užtikrina ne tik optimalų kelio apšvietimą, bet ir geresnį matomumą bei pastebimumą tamsoje.
Sportinės sėdynės, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Lyginant su standartinėmis sėdynėmis, siekiant užtikrinti puikias ergonomines savybes ir geresnes atramines funkcijas įveikiant staigius posūkius, sportinių vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių sėdimosios vietos ir nugaros atlošų atramos yra platesnės, o atramos šlaunims gali būti individualiai reguliuojamos. Be to, galima mechaniškai reguliuoti vairuotojo sėdynės gylį, o šios sėdynės nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas elektriniu būdu.
<i>Illuminated Brooklyn</i> interjero apdaila, BMW 2 serijos Gran kupė (F44), interjeras

Illuminated Brooklyn interjero apdaila

Akyto dizaino Illuminated Brooklyn apdailos juostos – dekoratyvus prietaisų skydelio ir durelių akcentas, automobilio salonui suteikiantis progresyvumo ir prabangos pojūtį. Subtilus foninis apdailos juostų apšvietimas sukuria patrauklią ir malonią atmosferą automobilio viduje.
Panoraminis stiklinis stogas, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) vaizdas iš paukščio skrydžio

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą saloną užlieja gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW 2 serijos BMW Gran kupė variklis, jėgą į varančiuosius ratus perduodančios ir važiuoklės detalės.

Dėl tokios puikias dinamines savybes užtikrinančios įrangos kaip adaptyvioji pakaba, dvigubos sankabos transmisija ir visų varomų ratų sistema xDrive, antrosios BMW serijos Gran kupė užima lyderio pozicijas savo segmento manevringumo varžybose. Galingi ir itin efektyvūs BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai šiam automobiliui leidžia lengvai išsiskirti iš minios ir demonstruoti akivaizdžiai užtikrintą pasitikėjimą kiekviename kelyje.
<i>M Sport</i> vairo mechanizmas su <i>Servotronic</i>, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) vairuotojo erdvė

M Sport vairo mechanizmas

M Sport vairo mechanizmas su Servotronic užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Savo automobilį valdysite dar tiksliau ir mėgausitės ypatingai sportiškomis vairavimo charakteristikomis, ypač važiuodami vingiuotais kelių ruožais.
8 pavarų <i>Steptronic Sport</i> transmisija, BMW 2 serijos Gran kupė (F44)

8 pavarų Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.
BMW 2 serijos Gran kupė (F44) su BMW <i>xDrive</i>, priartintas vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
M sportinė pakaba, BMW 2 serijos Gran kupė (F44)

M sportinė pakaba

Dėl M Sport serijos pakabos automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, ši pakaba išsiskiria trumpesnėmis pakabos lingėmis, standesnėmis amortizacinėmis savybėmis ir kietesniais stabilizatoriais. Viso to rezultatas – itin sportišką vairavimo stilių užtikrinanti pakabos konstrukcija.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ PAGALBOS SISTEMOS IR KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS FUNKCIJOS

Antrosios BMW serijos Gran kupė gali drąsiai puikuotis iki mažiausių smulkmenų apgalvotomis pažangiomis techninėmis naujovėmis. Pažangios pagalbos vairuotojui sistemos, tokios kaip atbulinės eigos asistentas Reversing Assistant, padės vairuojant, BMW išmanusis asmeninis asistentas Intelligent Personal Assistant ryšį tarp vairuotojo ir automobilio perkels į visiškai kitą lygmenį, o skaitmeninis raktas Digital Key leis mėgautis dar didesniu patogumu, nes automobilio dureles galėsite uždaryti ir atidaryti naudodamiesi išmaniuoju telefonu.
Saugumo įrangos paketas, <i>Driving Assistant</i>, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistemą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.
Parkavimo asistento funkcija, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

Parkavimo asistento funkcija

Naudodamiesi parkavimo asistentu, savo automobilį pastatysite daug paprasčiau. Galinio vaizdo kamera leis aiškiau matyti už automobilio esančią aplinką. Aktyvioji parkavimo atstumų valdymo funkcija užtikrina didesnę apsaugą nuo automobilio apgadinimo parkavimo metu. Parkavimo asistentas automatiškai pastatys automobilį lygiagrečiai arba statmenai ir automatiškai išvairuos iš lygiagrečiojo parkavimo vietos. Atbulinės eigos asistentas padės išvažiuoti atbulomis, pavyzdžiui, siauruose juostose.
Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su <i>Stop&amp;Go</i> funkcija, BMW 2 serijos Gran kupė (F44)

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, važiuojant 30–160 km/h greičiu, palaiko iš anksto nustatytą atstumą nuo priešakyje esančios transporto priemonės, įskaitant automatinį automobilio sustabdymą ir važiavimo pradžią netolygiai judančiame eisme. Pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, perima leistino važiavimo greičio kontrolę. Priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija reaguoja į stovinčias transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.
BMW <i>Live Cockpit Professional</i>, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 10,25 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
BMW i&scaron;manusis asmeninis asistentas, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje integruota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
I&scaron;maniojo telefono integravimo funkcija BMW 2 serijos Gran kupė (F44) modelyje

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
BMW 2 serija F44 BMW skaitmeninis raktas

Skaitmeninis raktas.

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

 

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ MODELIAI

Modelis Advantage.

Modelio Advantage serija leidžia rinktis įvairią praktišką interjero ir eksterjero įrangą, dar labiau pagerinančią komforto ir saugumo savybes.
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC)
 • Daiktų laikymo paketas
 • Pastovaus greičio palaikymo funkcija su stabdymo funkcija
BMW 2 serijos Gran kupė (F44) modelis <i>Advantage</i> baltos <i>Mineral White</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis Luxury Line.

Šio modelio Luxury Line versija leis atskleisti elegantiškąją automobilio pusę. Grakščios šlifuoto aliuminio detalės automobilio eksterjerui suteikia ypatingą išvaizdą. Aukščiausios kokybės odiniai apmušalai ir interjero apdaila tiesiog dvelkia prabanga. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelio įranga ir žibintų paketas.
 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Multi-spoke style 547; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • BMW Individual šlifuoto aliuminio eksterjero apdaila
 • Sportinis odinis vairas
 • Illuminated Berlin interjero apdaila, galima rinktis ir kitą apdailą
BMW priekinės grotelės, BMW 2 serijos Gran kupė (F44), modelis<i> Luxury Line,</i> pilkos <i>Storm Bay</i> metalizuotos kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis Sport Line.

M Sport Line modelio įrangos paketas suteikia dar dinamiškesnį įvaizdį. Juodos blizgios spalvos dizaino elementai tiesiog alsuoja sporto dvasia. Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės užtikrina maksimalų komfortą ir atramą. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelio įranga ir žibintų paketas.
 • BMW priekinės grotelės puoštos itin blizgaus chromo spalvos rėmu ir išskirtinio dizaino blizgios juodos spalvos skersiniais
 • Itin blizgi M apdaila Shadow Line
 • Sportinės antracito spalvos audinio/Sensatec dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su pilku akcentu; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Sportinis odinis vairas
BMW 2 serijos Gran kupė (F44), modelis <i>Sport Line</i> raudonos metalizuotos <i>Melbourne Red</i> kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Modelis M Sport

Modelio M Sport įrangos paketas suteikia dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M Sport pakaba su M Sport vairo mechanizmu ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką. Pasiūlymą užbaigia Advantage modelio įranga ir LED rūko žibintai.
 • 18 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double spoke style 819 M; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • M Sport pakaba su M sportiniu vairo mechanizmu; galima rinktis ir kitą pakabos tipą
 • Sportinės Trigon audinio/ juodos Sensatec dirbtinės odos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M odinis vairas
BMW 2 serijos Gran kupė (F44) modelis <i>M Sport</i>, mėlynos metalizuotos<i> Misano Blue</i> kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • Modelis Advantage.
 • Modelis Luxury Line.
 • Modelis Sport Line.
 • Modelis M Sport

ORIGINALŪS BMW AKSESUARAI IR PRIEDAI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

BMW vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalūs BMW priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį jūsų BMW kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.
19 colių dvispalviai M Performance Double-spoke style 555 M lengvojo lydinio ratlankiai BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos Snapper Rocks spalvos eksterjeras

19 colių M Performance lengvojo lydinio dvispalviai ratlankiai Double-spoke Style 555 M

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 19 colių Double-spoke 555 M stiliaus lengvojo lydinio ratlankiai yra dvispalvės matinės Jet black juodos spalvos. Šie poliruoti ratlankiai, išsiskiriantys Double-spoke 555 M stiliaus dvigubais stipinais, išryškina automobilio sportiškumą iki menkiausios detalės. TPMS vasaros ratlankių komplektas, ratlankių dydis 8 J x 19, su 235/35 19 91Y XL dydžio padangomis.
Išsamiau
Tvirtinamas ant stogo BMW banglentės laikiklis BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos Snapper Rocks spalvos eksterjeras

BMW banglentės laikiklis ant stogo

Šis laikiklis yra skirtas saugiam banglentės pritvirtinimui ir gali būti naudojamas su bet kuriomis BMW tvirtinamųjų stogo skersinių sistemomis. Pažangi laikiklio tvirtinimo sistema šiuo laikikliu leis naudotis itin paprastai.
Išsamiau
BMW LED durelių projektoriai BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos Snapper Rocks spalvos eksterjeras

BMW LED durelių projektoriai

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.
Išsamiau
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos Snapper Rocks spalvos interjeras

BMW visiems metų laikams tinkantys kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys elegantiški BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos.
Išsamiau
BMW universali bevielė įkrovimo stotelė BMW 2 serijos Gran kupė (F44) interjeras

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilusis telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ne tik automobilyje.
Išsamiau
BMW bagažinės kilimėlis BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos Snapper Rocks spalvos interjeras

BMW bagažinės kilimėlis

Tobulai priderintas neslystantis ir ilgaamžis kilimėlis su pakeltais kraštais apsaugo bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Kilimėlis yra juodos spalvos.
Išsamiau

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 220i xDrive

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

131 (178)/4 500–6 500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

7,1

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,3–6,5

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

149–165

BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, vaizdas iš priekio su atviromis durelėmis ir dviem žmonėmis automobilyje

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ MODELIUI

BMW 2 serijos Gran kupė (F44) mėlynos metalizuotos <i>Snapper Rocks Blue</i> kėbulo spalvos, vaizdas iš galo su moterimi šalia automobilio

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 2 serijos Gran kupė finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ MODELIUI

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 2 serijos Gran kupė įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW M235i xDrive Gran kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8 - 7,1
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 177 - 162
 

BMW 220i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8 - 6,1
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 165 - 149
 

Informacija apie degalų sąnaudas, CO₂ emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M235i xDrive Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8 - 7,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177 - 162

  BMW 220i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8 - 6,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 156 - 138

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html