BMW 6 serijos Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 pilkos Bernina Grey spalvos, prie pastato pastatyto automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš paukščio skrydžio

THE 6

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO: VISI PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

Patikėkite savo 6 serijos Gran Turismo mums ir jūsų automobilis bus geriausiose rankose. Platus originalių BMW detalių asortimentas leis pritaikyti jūsų BMW automobilį asmeniniams poreikiams, o BMW M Performance serijos detalės sportinio vairavimo malonumą suteiks bet kokiame kelyje. Patrauklus BMW siūlomų paslaugų spektras užtikrina visišką ir įvairiapusę apsaugą avarijų atveju, taip pat techninės apžiūros ir remonto išlaidų draudimą, todėl vairuodami galėsite visiškai susitelkti tik į vairavimo malonumą.

Skaityti daugiau
THE 6BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO: VISI PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO MODELIUI

Papildoma įranga ir dizaino patobulinimai jūsų BMW 6 serijos Gran Turismo

Visiems BMW automobilių vairuotojams vairavimo malonumas yra tiesiog kasdienybė. Originalius BMW priedus kūrėme tam, kad patenkintume atskirus ir ypatingus jūsų poreikius. Siūlome platų papildomų detalių ir priedų asortimentą, nepriekaištingai praturtinsiantį jūsų BMW 6 serijos Gran Turismo kokybę, dizainą ir technines savybes. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje.

BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 priedai
21 colio BMW V-spoke style 687 lengvojo lydinio dvispalvis priekinis ratlankis be padangos, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

21 colio BMW V-spoke style 687 dvisplavis lengvojo lydinio priekinis ratlankis be padangos

Premium kokybės valcuoti 21 colio BMW V-spoke style 687 lengvojo lydinio ratlankiai yra dvispalvės juodos Jet Black spalvos, kurios tonai automobiliui suteikia išties išskirtinę išvaizdą. Ratlankio dydis: 8.5J x 21, be padangos.
Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.
BMW stogo bagažinė 520 juodos/ titanium silver spalvos, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

BMW stogo bagažinė 520 juodos/titanium silver spalvos

Moderni juoda BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

Puikiai pritaikytos formos, patvarūs ir visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai saugo grindis nuo drėgmės ir nešvarumų. Šie BMW kilimėliai yra juodos spalvos, dekoruoti nerūdijančio plieno apdailos intarpais.
BMW bagažo skyriaus kilimėlis BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 bagažinė

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Patvarus, neslystantis, vandeniui atsparus kilimėlis su paaukštintais kraštais visose pusėse yra puikiai priderintas prie bagažinės formos ir gerai apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų bei drėgmės. Prie interjero dailiai dera juodos spalvos apdaila su juodo nerūdijančio plieno detalėmis.
Belaidžio įkrovimo dėklas BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

Belaidžio įkrovimo dėklas

Šis belaidžio įkrovimo dėklas ne tik apsaugo jūsų telefoną, bet ir leidžia indukciniu būdu įkrauti 5, 5s ir SE Apple iPhoneTM telefonų modelius. Šis pažangus mobiliojo telefono dėklas yra suderinamas su visais Qi sertifikuotais krovikliais.
BMW universalus laikiklis apsauginiam dėklui, Travel & Comfort, BMW 6 serijos Gran Turismo G30 2020 vaizdas iš arti

BMW universalus laikiklis apsauginiam dėklui, Travel & Comfort

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 3600 ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu.
BMW juodas drabužių pakabas, Travel & Comfort, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 vaizdas iš arti

BMW juodas drabužių pakabas, “Travel & Comfort”

BMW drabužių pakabas leis pakabinti drabužius galinėje sėdynės atlošo pusėje. Dėl itin paprasto pakabo tvirtinimo mechanizmo jis gali būti lengvai prikabintas prie atskirai parduodamo pagrindinio laikiklio arba kitos pasirenkamos Travel & Comfort įrangos. Šis pakabas turi standartinę drabužių pakabo funkciją, todėl gali būti naudojamas ir ne automobilyje.

Dar daugiau BMW 6 serijos Gran Turismo priedų priedų pagal kategorijas.

BMW PASLAUGOS BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO MODELIUI

Paslaugų paketai jūsų BMW 6 serijos Gran Turismo, gaunama nauda ir partneriai

BMW diktuoja klientų aptarnavimo standartus ir yra visada pasirengusi jums padėti. Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis Breakdown and Accident Assistance, būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios BMW 6 serijos Gran Turismo nuotolinės paslaugos Teleservices leidžia techninę automobilių priežiūrą atliekantiems BMW partneriams automatiškai pranešti apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę apžiūrą ar remontą, todėl techninės priežiūros specialistai visada susisieks su jumis patys. Įsigijus visa apimantį BMW paslaugų paketą Service Inclusive, bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos per jūsų pasirinktą laikotarpį. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir leiskite BMW pasirūpinti kasdieniniais rūpesčiais ir jūsų saugumu.

BMW vairuojantis vyras žvelgia pro priekinį stiklą

BMW servisas įskaičiuotas

Tik leiskitės į kelią ir sutelkite dėmesį į svarbiausią dalyką – vairavimo malonumą. Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Po vienkartinio apmokėjimo gausite visas į kainą įskaičiuotas aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas per pasirinktą laikotarpį.
Sužinokite daugiau
Iš BMW išlipanti moteris žiūri į išmanųjį telefoną

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiųs pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisieks, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
Sužinokite daugiau
Vyras stovi prie BMW bagažinės su išmaniuoju telefonu ir įspėjamuoju trikampiu ženklu rankose

BMW pagalba kelyje

BMW techninės pagalbos kelyje paslauga teikiama nemokamai visiems BMW vairuotojams visą parą 365 dienas per metus. Užtenka vieno skambučio ir mūsų specialistai pasirengę teikti jums pagalbą telefonu arba atvykti į reikiamą vietą.
Sužinokite daugiau

BMW 6 SERIJOS GRAN TURISMO BMW M PERFORMANCE DALYS

Sportiškoji BMW 6 serijos Gran Turismo įranga

BMW 6 serijos Gran Turismo modelyje dera elegancija su sportiškumu bei itin aukštu komfortu: aukštos kokybės BMW M Performance dalys pabrėžia šio itin dinamiško Gran Turismo modelio išskirtinumą.

BMW M Performance dalys, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020 priedai
M Performance vairas BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

M Performance vairas

Alcantra oda aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą bei itin tikslų vairavimą. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos juostelė pabrėžia sportinio automobilio stilių.
M Performance šoninio veidrodėlio korpusas iš anglies pluošto, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

M Performance šoninio veidrodėlio korpusas iš anglies pluošto

Kruopštaus rankų darbo iš anglies pluošto pagaminti pribloškiantys šoninių veidrodėlių korpusai patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.
M Performance grindų kilimėliai, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

M Performance grindų kilimėliai

Ypatinga išvaizda ir itin tvirtas sukibimas: M Performance grindų kilimėliai papildomai suteiks individualaus sportiškumo automobilio grindims. Šie kilimėliai dekoruoti M logotipu ir M Performance užrašu. Ypatingas dizaino akcentas – odos imitacijos apsiuvai su kontrastingų spalvų dekoratyviomis siūlėmis ir M serijai būdingų spalvų juostele.
M Performance šoniniai lipdukai juodos frozen black spalvos, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

M Performance šoniniai lipdukai juodos frozen black spalvos

Visiems prieinama atletika: lipni M Performance juodos / sidabrinės spalvos matinė juostelė automobiliui suteiks itin individualaus dinamiškumo. Juostelė virš šoninio gaubto išryškins automobiliui būdingą dizainą ir proporcijas.
M Performance padangų maišai BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

M Performance padangų maišai

Išskirtinė lenktynių dvasia garaže: M Performance maišai padangoms nuo susitepimo apsaugos ne tik vairuotoją, bet ir jo automobilį. Tvirta maišų rankena leis patogiai transportuoti ratus, o specialus maišų ženklinimas – greitai surasti atskirų padangų poras. Šie maišai yra sportiško M Performance dizaino.
M Performance raktelio dėklas Alcantara/anglies pluošto, BMW 6 serijos Gran Turismo G32 2020, vaizdas iš arti

M Performance raktelio dėklas Alcantara/anglies pluošto

Dėl anglies pluošto ir Alcantara medžiagos derinio šis raktelio dėklas yra itin žavingas. Raktelis prie dėklo tvirtai prisukamas M serijai būdingos mėlynos spalvos sraigtiniu varžteliu. Šis laikui nepaklūstančia elegancija spinduliuojantis techniškai įmantrus raktelio dėklas akivaizdžiai išreikš vairuotojo aistrą automobilių sportui.

BMW CONNECTED DRIVE PASLAUGOS IR PROGRAMĖLĖS

BMW 6 serijos Gran Turismo novatoriškos technologijos ir pasiūlymai

BMW ConnectedDrive Store parduotuvėje rasite gausybę pažangių programėlių ir skaitmeninių paslaugų, sujungsiančių jūsų BMW 6 serijos Gran Turismo su visu pasauliu. Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir peržiūrėkite platų BMW ConnectedDrive pasiūlymų asortimentą. Susipažinkite su naudingomis programėlėmis, pavyzdžiui, naujausią informaciją apie eismą realiuoju metu teikiančia programėle Real Time Traffic Information arba nuotolinių paslaugų programėle Remote Services, leisiančia nuotoliniu būdu valdyti BMW naudojantis išmaniuoju telefonu. Sužinokite, kokiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis turite galimybę naudotis ir kurias paslaugas galite atnaujinti. Privalumai: jeigu jau turite BMW, BMW ConnectedDrive Store parduotuvėje galite patogiai užsisakyti paslaugas ir programėles, kuriomis naudositės vėliau.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 640i xDrive Gran Turismo:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 8,2-8,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 187-202

  Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.