BMW 8 serijos Gran kupė, šoninis važiuojančio automobilio vaizdas, Įkvepia

8 SERIJA

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ

Kai dinamika susilieja su prabanga, sukuriamas unikalus rezultatas: BMW 8 serijos Gran kupė yra kvapą gniaužiantis keturių durų sportinis automobilis su gausios erdvės pojūčiu. Šio automobilio dizainas – estetika labiausiai jaudinančioje savo formoje. Jo stilius kalba visiškai nauja prabangių sportinių automobilių dizaino kalba, spinduliuodamas nevaldomą galią ir įspūdingą veržlumą. Su kiekvienu gyvybingų jo variklių įveiktu kilometru BMW 8 serijos Gran kupė ištesi bekompromisinį sportinio vairavimo pažadą. Vos galingas variklis į neregėtas aukštumas iškelia apsukų matuoklio parodymus, pašoka ir keleivių pulsas. Visose keturiose sėdynėse sukuriama išskirtinė, tačiau įspūdingai sportiška aplinka, kuriai neįmanoma atsispirti.

BMW M850i xDrive Gran kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9-11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 249-252

Skaityti daugiau
8 SERIJABMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ

NAUJA SPORTIŠKUMO FORMA

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ AKCENTAI

BMW 8 serijos Gran kupė, sportinio automobilio dizainas

SPORTIŠKAS BE JOKIŲ KOMPROMISŲ

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ EKSTERJERO DIZAINAS

Dinamiškai sportinis kupė su tvirtu charakteriu: BMW 8 serijos Gran kupė estetiška dizaino kalba yra nauja prabangaus sportinio automobilio interpretacija. Nuo atletiško priekio aptakiu kupė siluetu iki išskirtinio dizaino galo: šis kvapą gniaužiantis dizainas su tiksliais kontūrais ir galingomis proporcijomis sukelia jaudulį nuo pirmųjų akimirkų.

BMW 8 serijos Gran kupė, vairavimo dinamika

GALINGAS VERŽLUMAS

SPORTINIO AUTOMOBILIO GALIA BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ MODELYJE

Efektyvus BMW 8 serijos Gran kupė BMW TwinPower Turbo benzininis variklis ir idealiai suderintos pavaros bei važiuoklės sistemų komponentai užtikrina nepamirštamą vairavimo patirtį. Šis sportinis automobilis greitas, galingas ir ekstremaliai veržlus. Jo valdymas tobulas, o saugumas maksimalus. Važiuojant mieste, greitkelyje ar įveikiant kelio posūkius, BMW 8 serijos Gran kupė užtikrina maksimalų vairavimo malonumą.

BMW 8 serijos Gran kupė, interjero dizaino įranga

UNIKALUS VAIRAVIMO MALONUMAS IR KETURGUBAI DIDESNĖ GALIA

SPORTINIO VAIRAVIMO MALONUMAS VISIEMS KETURIEMS BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ KELEIVIAMS

BMW 8 serijos Gran kupė automobilyje maksimaliu vairavimo malonumu gali mėgautis keturiese. Du išskirtinai erdviame automobilio salono gale sėdintys keleiviai gali mėgautis nepaprastai patogiomis odinėmis sėdynėmis, sukuriančiomis individualios sėdynės pojūtį. Šios sėdynės sukuria maloniai uždarą pojūtį ir puikią šoninę atramą net automobiliui važiuojant dinamiškai ar įveikiant staigius posūkius – kai pašoka visų keturių automobilyje esančių keleivių pulsas.

BMW 8 serijos Gran kupė, panoraminis stiklinis stogas

ĮSPŪDINGAI ERDVI APLINKA

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ ERDVUMAS

BMW 8 serijos Gran kupė automobilio gale du suaugusieji gali mėgautis įspūdinga erdve kojoms ir galvai bei apsčiu erdvės pojūčiu. Tad aukščiausios klasės komfortas ir tobulas atsipalaidavimas užtikrinami net ilgų kelionių metu. Pasirinktinai įsigyjamas panoraminis stiklinis stogas sustiprina šį erdvės ir laisvės pojūtį, užtikrindamas unikalius vaizdus ir šviesa užtvindytą atmosferą.

BMW 8 serijos Gran kupė automobilio žavesį įkūnija savo išskirtinumu ir sportiškumu. Būtent čia išskirtinė dinamika susilieja su moderniąja prabanga.
Domagoj Dukec, BMW dizaino vadovas
BMW 8 serijos Gran kupė, prabangaus sportinio automobilio dizainas

JAUDINANTI ESTETIKA IR ĮSPŪDINGA GALIA

JAUDINANTI ESTETIKA IR ĮSPŪDINGA GALIA

BMW 8 serijos Gran kupė yra įspūdingas keturių durų sportinis automobilis, sukėlęs revoliuciją šios klasės automobilių dizaino kalboje. Tvirti ir tikslūs variklio gaubto kontūrai išduoda apie po juo glūdintį jėgos potencialą. Ne mažiau įkvepia tobula automobilio šonų paviršių ir nuoseklaus kupė silueto sąveika. Siluetas tvirtu kontūru pereina į išskirtinį automobilio galą, pabrėždamas nevaldomą galią net automobiliui stovint. Galinis langas įleistas tarp dviejų briaunų, sueinančių į bagažinę – tai išskirtinė detalė, paprastai sutinkama tik rankų darbo automobiliuose.
BMW 8 serijos Gran kupė, prabangaus sportinio automobilio dizainas
BMW 8 serijos Gran kupė, erdvė automobilio gale

ABSOLIUTI JUDĖJIMO LAISVĖ

ABSOLIUTI JUDĖJIMO LAISVĖ

BMW 8 serijos Gran kupė pasižymi stulbinančiai erdvia gale sėdinčių keleivių zona – tai neįprasta sportiniam automobiliui. Ilga važiuoklės bazė ir pakelta stogo linija sukuria apsčiai erdvės, užtikrinančios maksimalų patogumą gale sėdinčių keleivių galvos ir kojų zonose. Kelionė prabangiame sportiniame kupė negalėtų būti dar patogesnė.
BMW 8 serijos Gran kupė, erdvė automobilio gale
BMW 8 serijos Gran kupė, sportinio automobilio vaizdas iš galo

PIRMOSIOS KLASĖS SĖDYNĖS

PIRMOSIOS KLASĖS SĖDYNĖS

BMW 8 serijos Gran kupė gale sėdintys keleiviai gali mėgautis pirmosios klasės sėdynėmis iš itin patogios odos, pasižyminčios sportino automobilio dvasia ir sukuriančiomis individualios sėdynės pojūtį. Keleiviai gali mėgautis maloniais, uždaros sėdynės pojūčiais su puikiomis šoninėmis atramomis, kai automobilis važiuoja dinamiškai. Tokiu būdu kiekviena kelionė galinėje sėdynėje virsta įspūdingu malonumu.
BMW 8 serijos Gran kupė, sportinio automobilio galas
BMW 8 serijos Gran kupė, didžiulis panoraminis stiklinis stogas

ŠVIESA. ORAS. PRABANGA

ŠVIESA. ORAS. PRABANGA

Pro papildomai įsigyjamą BMW 8 serijos Gran kupė panoraminį stogą į saloną plūsta gaivus oras, o jį uždarius sukuriama šviesa užtvindyta atmosfera automobilio salone ir dar prabangesnis erdvės pojūtis. Stogas atidaromas ir uždaromas visiškai automatiškai, jį galima paslinkti arba pakelti. Intensyviai šviečiant saulei, elektros valdikliais galima užtraukti galinio lango užuolaidėlę.
BMW 8 serijos Gran kupė, didžiulis panoraminis stiklinis stogas

PRABANGOS POJŪTIS IR SPORTINIS CHARAKTERIS KIEKVIENAM

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ INTERJERO AKCENTAI

BMW 8 serijos Gran kupė salono dizainas spinduliuoja individualią prabangą kiekviena tobula savo detale, tuo pačiu reikšdamas sportinio automobilio ambicijas. Aukštos kokybės odos apmušalai yra išskirtiniai – visos medžiagos puikios kokybės ir su idealia paviršių apdaila. Meistriškai pagamintas BMW 8 serijos Gran kupė pristato išskirtinai komfortišką, neįtikėtinai erdvų pirmosios klasės saloną.
BMW 8 serijos Gran kupė, interjero dizainas, apmušalai
BMW 8 serijos Gran kupė, „Crafted Clarity“ stiklo apdaila
BMW 8 serijos Gran kupė, interjero dizainas gale
BMW 8 serijos Gran kupė interjero dizainas, vairuotojo erdvė
BMW 8 serijos Gran kupė, interjero dizainas, apmušalai

IŠSKIRTINĖS SĖDYNĖS

Pasirinktinai įsigyjamos daugiafunkcės BMW 8 serijos Gran kupė sėdynės gali būti valdomos dėl aktyviojo nugarėlės reguliavimo. Galima reguliuoti atramą juosmens srityje ir sėdynės gylį, tokiu būdu pritaikant sėdynę prie sėdinčiojo poreikių. Sėdynės aptrauktos ekskliuzyvine oda, kaip antai, BMW Individual Ivory White dramblio kaulo baltos/Night Blue tamsiai mėlynos spalvos smulkios frakcijos merino odos dvispalviais apmušalais su elegantiškomis kontrastingomis apdailinėmis siūlėmis.

BMW 8 serijos Gran kupė, „Crafted Clarity“ stiklo apdaila

IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS DETALĖS

Aukštos kokybės detalės, pavyzdžiui, BMW Individual Piano juodos spalvos salono apdailos juostelės, išskirtinės apdailos siūlės ir Galvanic valdiklių akcentai praturtina automobilio saloną prabangiu žavesiu. Papildomai įsigyjama rankų darbo stiklo apdaila „CraftedClarity“ pagyvina pavarų perjungimo svirtį, iDrive valdiklį ir užvedimo/išjungimo mygtuką. Šis akcentas suteikia aukštos kokybės interjero įspūdį ir demonstruoja traukos galią, kaip ir ant pavarų perjungimo svirties šviečiantis „8“.

BMW 8 serijos Gran kupė, interjero dizainas gale

LAISVĖ KIEKVIENAM

Visa BMW 8 serijos Gran kupė centrinė konsolė, padengta išskirtine oda, driekiasi iki pat galinės sėdynės. Ji pabrėžia individualios galinės sėdynės pojūtį ir suteikia galimybę keleiviams susikurti sau patiems patogią atmosferą. Dėl integruotų valdiklių kiekvienas keleivis gali individualiai reguliuotis automatinį oro kondicionierių ir sėdynės šildymą.

BMW 8 serijos Gran kupė interjero dizainas, vairuotojo erdvė

SPORTIŠKA IR PRABANGI APLINKA

Sportiška BMW 8 serijos Gran kupė vairuotojo erdvė spinduliuoja unikalia elegancija ir užtikrintai padeda vairuotojui orientuotis. Dėl intuityvios naujausios kartos valdymo koncepcijos vairuotojui nuolat teikiama visa reikalinga informacija, o M odinis vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis užtikrina tobulą vaidmenį. Visi paviršiai, mygtukai ir valdikliai suteikia pirmosios klasės pojūtį ir stilingai išbaigia prabangią aplinką.

BMW 8 serijos Gran kupė, vairavimo dinamika xDrive

NEPRILYGSTAMA VAIRAVIMO PATIRTIS

NEPRILYGSTAMA VAIRAVIMO PATIRTIS

Neišvengiamas jaudulys: dėl inovatyvios pavaros ir važiuoklės sistemų sandaros BMW 8 serijos Gran kupė suteikia intensyviausią sportiškumo pojūtį. 8 greičių Steptronic Sport transmisija leidžia pavaras perjunginėti itin sportiniškai, o adaptyvioji M pakaba užtikrina patikimą dinamiką ant bet kokios kelio dangos. Valdyme dalyvaujanti integruoto aktyvaus vairavimo sistema su galiniais ratais sumažina vairavimui reikalingas pastangas ir padidina vairavimo stabilumą bei komfortą, ypač staigiuose posūkiuose. Be to, išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive užtikrina maksimalų sukibimą ir stabilumą kelyje. Žemas svorio centras ir kėbulo tvirtumas taip pat padidina vairavimo malonumą.
BMW 8 serijos Gran kupė, vairavimo dinamika xDrive
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų variklis

TOBULA AKCELERACIJA

TOBULA AKCELERACIJA

4,4 litrų talpos ir 390 kW (530 AG) galios BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis į neregėtas aukštumas iškelia ir apsukų matuoklio parodymus, ir vairuotojo pulsą. Galingas bi-turbo variklis leidžia BMW M850i xDrive Gran kupė pasiekti nuo 0 iki 100 km/h greitį vos per 3,9 sekundės su 750 Nm apsukomis. Tokiais rodikliais paprastai didžiuojasi lenktyniniai automobiliai. Šių pasiekimų priežastis – daugybė komponentų, naudojamų sportiniuose automobiliuose. Pavyzdžiui, du Twin-Scroll išmetamųjų dujų turbokompresoriai optimizuoja galią ir užtikrina įspūdingus techninius parametrus. Tą ryžtingai patvirtina šiurpuliukus sukeliantis sodrus 8 cilindrų variklio garsas,.
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis

PRABANGA PRALENKTI DABARTĮ

INOVATYVIOS BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ TECHNOLOGIJOS

Mėgaukitės pažanga kiekviename kilometre: BMW 8 serijos Gran kupė kuria ne tik naujus etalonus kelyje, bet ir inovatyvias technologijas. Nuo naujausios kartos, personalizuotos valdymo koncepcijos su patogia balso kontrole, kurią užtikrina BMW išmanusis asmeninis asistentas, iki dalinai automatizuoto vairavimo: inovatyvios šio prabangaus sportinio automobilio skaitmeninės funkcijos ir pagalbos sistemos kiekvieną kelionę pakelia į naujas aukštumas.
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Live Cockpit Professional
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW išmanusis asmeninis asistentas
BMW 8 serijos Gran kupė, Patirčių režimai
BMW 8 serijos Gran kupė, Vairavimo asistentas Professional
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Live Cockpit Professional

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional yra personalizuojamas valdymo ir ekranų skydelis, sudarytas iš visiškai skaitmeninio prietaisų skydelio, didelės raiškos valdymo ekrano centrinėje konsolėje ir projekcinio ekrano vairuotojo matymo lauke. Liečiamuoju ekranu, gestais, iDrive valdikliu ar balsu per BMW išmanųjį asmeninį asistentą, galite valdyti automobilį pagal savo pageidavimus.

BMW 8 serijos Gran kupė, BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

Šiuolaikiniai automobiliai tampa vis sudėtingesni. Tad kodėl nepasinaudojus asmeninio asistento pagalba? BMW išmanusis asmeninis asistentas padeda valdyti BMW 8 serijos Gran kupė navigacijos, pramogų ar automobilio funkcijas. Norint pradėti bendrauti su savo BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu, pakaks kreiptis „Hey BMW“ (Labas, BMW). Norėdami geriau su juo susipažinti, tiesiog paklauskite: „Hey BMW, who are you“ (Labas, BMW kas tu?). Beje, aktyvavimo kreipinį taip pat galite pakeisti, tiesiog ištarkite: „Hey BMW, change the activation word“ (Labas, BMW, pakeisk aktyvavimo kreipinį)..

BMW 8 serijos Gran kupė, Patirčių režimai

PATIRČIŲ REŽIMAI

Patirčių režimai leidžia pasirinkti aplinką BMW 8 serijos Gran kupė automobilio salone pagal Jūsų nuotaiką. Trys skirtingi Expressive, Wellbeing ir Executive režimai siūlo idealiai suderintas automobilio salono funkcijas, tokias, kaip oro kondicionieriaus, sėdynių šildymo, apšvietimo ir muzikos. Taip stimuliuojami Jūsų pojūčiai ir padedama gerinti bendrą Jūsų komfortą. Norėdami patirti dar didesnį vairavimo malonumą, tiesiog ištarkite „Hey BMW, activate the Expressive mode.“ (Labas, BMW, aktyvuok ekspresyvųjį režimą) ir išmėginkite šią funkciją.

BMW 8 serijos Gran kupė, Vairavimo asistentas Professional

VAIRAVIMO ASISTENTAS PROFESSIONAL

Pasirinktinai įsigyjamas Professional vairavimo asistentas padeda išlaikyti reikiamą atstumą ir pageidaujamą greitį bei juostą, išvengti susidūrimų. Pavyzdžiui, vairo vibravimu sistema Jus įspėja apie nepageidaujamą juostos pasikeitimą. Be to, sistema užtikrina, kad BMW 8 serijos Gran kupė automatiškai stabdytų, kai atstumas iki priekyje esančių transporto priemonių ar važiuojamojoje dalyje esančių pėsčiųjų sumažėja iki neleistino. Sistema papildomai įspėja apie sunkiai matomas sankryžas ir palengvina išvažiavimą iš stovėjimo vietos. Taip pat sistema padeda avarinėse situacijose, kai automobilis sustoja.

BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Individual trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Individual trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Individual vairuotojo erdvė
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Individual stogo apmušalai
BMW 8 serijos Gran kupė, BMW Individual interjero įranga

BMW INDIVIDUAL – INDIVIDUALUMO IŠRAIŠKA

Suteikite aštuntosios serijos BMW Gran kupė automobiliui savo unikalų charakterį. Galite rinktis iš plataus ypatingų BMW Individual kolekcijos kėbulo dažų asortimento. Nepakartojamos ir įspūdingos vaivorykštės arba tviskėjimo efektą sukuriančios kėbulo dažų spalvos, pavyzdžiui, BMW Individual kolekcijos blizgi metalizuota Tanzanite Blue spalva, jūsų prabangiam sportiniam automobiliui suteiks nepaprastą išvaizdą. Aukščiausios kokybės odiniai apmušalai ir tik rankomis apsiūtos sėdynės dar labiau papuoš ištaigingą automobilio interjerą. Siūlome gausybę spalvų ir kontrastingų siūlių atspalvių, pavyzdžiui, BMW Individual kolekcijos smulkios struktūros Merino odos Ivory White spalvos apmušalus, derinamus su kontrastinga Tartufo spalva. Išskirtinės BMW Individual kolekcijos Piano Black spalvos interjero apdailos juostos ir M serijos Alcantara stogo dekoras taps kerinčiu sportiško ir prabangaus interjero baigiamuoju akcentu.

Jauna moteris turkio spalvos fone

PATIRKITE MODERNIĄJĄ PRABANGĄ

BMW LUXURY PRABANGOS KLASĖ

PATIRKITE MODERNIĄJĄ PRABANGĄ

BMW LUXURY PRABANGOS KLASĖ

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

BMW M850i xDrive Gran kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9-11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 249-252

Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.


Skaityti daugiau