BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su moterimi miesto fone
Energijos sąnaudos17,8–17,5 kWh/100 km
Variklio tipasElektra

KOKIA JŪSŲ PRIEŽASTIS KEISTIS?

BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallic three-quarter front view with woman in urban setting

100 % ELEKTRINIS BMW iX3.

Energijos sąnaudos17,8–17,5 kWh/100 km
Variklio tipasElektra
KOKIA JŪSŲ PRIEŽASTIS KEISTIS?100 % ELEKTRINIS BMW iX3.

BMW iX3 skelbia naują absoliutaus vairavimo malonumo erą, kai važiuojama negeneruojant jokios emisijos. Susipažinkite su pirmuoju visiškai elektriniu padidinto pravažumo BMW automobiliu, kuriame susijungia geriausios abiejų pasaulių savybės – BMW X3 būdinga vairavimo dinamika ir aukščiausia kokybė bei penktosios kartos BMW eDrive technologijos užtikrinamos dar geresnės charakteristikos ir efektyvumas. BMW iX3 elektromobilis, kurio nuvažiuojamas atstumas siekia iki 460 kilometrų* ir elektros energijos sąnaudos yra nuo 18,5 kWh vienam šimtui kilometrų*, braižo naujas galimybių ribas. Išmanieji BMW Charging įkrovimo produktai ir pritaikytos paslaugos užtikrina dar paprastesnį, greitesnį ir efektyvesnį įkrovimą negu bet kada anksčiau. Visiškai ištobulintas ir visiškai elektrinis BMW iX3 elektromobilis ateitį jau pavertė elektrifikuota dabartimi.


*Duomenys apskaičiuoti naudojantis Pasaulinės lengvųjų automobilių bandymo procedūros (WLTP) vertinimo metodu.


BMW iX3:
Energijos sąnaudos kWh/100 km: nuo 17,5
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

Skaityti daugiau

#47: DAR LABIAU APLINKĄ TAUSOJANČIOS BMW BATERIJOS

Kokia Jūsų priežastis keistis?

Perėjimas prie elektrinių automobilių gamybos yra tiek pat svarbus, kiek sudėtingas. Mūsų baterijų projektavimo centras Miunchene vykdo intensyvius tiriamuosius darbus – čia gimsta ateities baterijos. Mūsų projektuojamos baterijos yra ne tik pažangiausios technologiškai, bet ir itin tvarios – mes itin kruopščiai atrenkame medžiagas jų gamybai. Tokių žaliavų kaip kobalto ar ličio kasyba dažnai vyksta sudėtingomis sąlygomis. Todėl ėmėmės iniciatyvos ir dviem trečdaliais sumažinome kobalto dalį naujausios kartos baterijose. Norėdami būti tikri dėl tinkamo perkamų medžiagų tvarkymo, patys administruojame jų įsigijimą.

#41: Ateities technologijos – šiandien.

#19: Gera važiuoti tausojant aplinką.

Kartu su savo partneriais siekiame sukurti tvarią ir saugią gamybos grandinę bei visą baterijos eksploatavimo ciklą. Atidžiai kontroliuojame visus etapus nuo žaliavų kasybos darbų iki baterijų gamybos ir perdirbimo. Tai reiškia, kad elektrinių BMW automobilių vairuotojai gali būti tikri, kad vairuoja tvariai ir nekenkdami aplinkai.
Registruotis susitikimui
#41: Ateities technologijos – šiandien.

#41: Ateities technologijos – šiandien.

Su skaitmeninėmis BMW iX3 paslaugomis vairuodami visada žinosite, kiek kilometrų galite įveikti su esama baterijos įkrova ir ką įdomaus galite nuveikti netoliese, kol krausite savo elektromobilį. Kelionės tikslą pasieksite pailsėję ir atsipalaidavę.
Skaitykite daugiau apie skaitmeninį vairavimo malonumą
#16: Šeimos automobilis, besirūpinantiems ateitimi.

#16: Šeimos automobilis, besirūpinantiems ateitimi.

BMW iX3 puikuojasi 510 litrų talpos bagažine ir galimybe vilkti iki 750 kg priekabą. Tai ne tik itin erdvus automobilis visai šeimai – kartu jis išties tvarus ir puikus pasirinkimas ateičiai.
Papildomos priežastys rinktis elektromobilį
Didelis nuvažiuojamas atstumas, dar didesnis vairavimo malonumas

#7: Didelis nuvažiuojamas atstumas, dar didesnis vairavimo malonumas.

Su BMW iX3 galite mėgautis aplinkai draugišku vairavimo malonumu, be jokių emisijų. Šis automobilis turi net 30 proc. efektyvesnę bateriją. Be to, BMW skaičiuoja, kad viso produkto gyvavimo ciklo metu BMW iX3 leidžia emisijas sumažinti net 30 proc., o jeigu bateriją įkrausite žaliąja energija – net 60 procentų (palyginus su BMW X3 xDrive20d).
Daugiau apie patvarų vairavimo malonumą
#54 Stabdymo energija įkrauna bateriją.

#54: Stabdymo energija įkrauna bateriją.

Automobilis turi adaptyvią stabdymo energijos rekuperacijos sistemą. Ji naudinga ne tik tuo, kad automobilį stabdant ar jam riedant kraunama elektromobilio baterija. Ši sistema leidžia patogiau vairuoti, nes vairuotojui tenka rečiau perkelti koją nuo akseleratoriaus ant stabdžių pedalo: vos atleidus akseleratorių riedantys ratai pradeda krauti bateriją ir automobilio greitis sumažėja.
Registruotis susitikimui
#42: Kasdienės kelionės – kitaip.

#42: Kasdienės kelionės – kitaip.

BMW iX3 keliausite ne tik tvariau ir tyliau, bet ir taupiau. 100 km atstumui automobilis sunaudoja 17,5 kWh energijos. Jeigu bateriją įkrausite namuose, tai kainuos iki 3 Eur. Sutaupysite ne tik kelyje – elektromobiliams miestai ar gamtai jautrios teritorijos gali taikyti mažesnius stovėjimo ar įvažiavimo mokesčius. O kur dar laiko taupymas važiuojant A juosta ar galimybė įvažiuoti į tik elektra varomoms transporto priemonėms skirtas zonas. Galiausiai, sutaupyti padės ir paprastesnės priežiūros reikalaujantis elektros variklis.
Registruotis susitikimui

BMW iX3 AKCENTAI

Pilnas energijos ir pasiruošęs kelionei: pirmojo tokio BMW iX3 akcentai.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, eksterjero dizainas, videoklipas
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, eksterjero dizainas, videoklipas
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, videoklipas apie interjero dizainą
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, videoklipas apie interjero dizainą
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, videoklipas apie vairavimo dinamiką
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, videoklipas apie vairavimo dinamiką
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, videoklipas apie sąsają su automobiliu
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, videoklipas apie sąsają su automobiliu
Aukštos įtampos įkrovimas, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, vaizdas iš šono viešojo įkrovimo stotelėje

AUKŠTOS ĮTAMPOS ĮKROVIMAS SU 150 kW.

Aukštos įtampos įkrovimo stotelėse savo BMW iX3 įkrausite iki 80 % per maždaug 34 minutes.

Naudodamiesi BMW Charging paslauga, turėsite prieigą prie daugiau kaip 450 000 įkrovimo vietų visame pasaulyje, įskaitant daugybę pagrindiniuose keliuose įrengtų aukštos įtampos įkrovimo stotelių, tokių kaip mūsų partnerio IONITY tinklo įkrovimo stotelės. Tai leis jums išvengti ilgo laukimo, nes, naudodamiesi 150 kW įkrovimo stotele, savo BMW iX3 elektromobilio bateriją iki 80 procentų įkrausite tik per 34 minutes, o vos po 10 minučių įkrovos laiko galėsite nuvažiuoti apie šimtą papildomų kilometrų.

Pagalbos vairuotojui sistemos, BMW iX3 G08 2020 valdymo ekranas, vairuotojo erdvė

NUOSTABIOSIOS BMW iX3 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

Patogumo suteikianti pagalbos vairuotojui sistema - BMW Driving Assistant Professional.

Naujausios kartos išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos, pavyzdžiui, standartinė Driving Assistant Professional asistento sistema su aktyviąja pastovaus greičio palaikymo ir Stop & Go funkcijomis, taip pat vairavimo ir važiavimo trajektorijos nustatymo asistentas Steering and Tracking Assistant leis mėgautis didžiausiu patogumu ir pasirūpins maksimaliu saugumu esant daugeliui pavojingų arba monotoniškų eismo situacijų. Automobilio statymo pagalbos sistema Parking Assistant Plus su pagalbos važiuojant atbuline eiga funkcija leis manevruoti ir pastatyti automobilį lengviau negu bet kada anksčiau. Be to, pagalbos važiuojant atbuline eiga funkcija Reversing Assistant užtikrins patogų ir saugų važiavimą atbuline eiga siaurose gatvelėse ar panašiose vairavimo situacijose.

Pirmasis BMW iX3 įkvėps savo dailiu, kryptingai projektuojamu dizainu, be jokių kompromisų veikiančia efektyvia elektrine pavaros sistema, išgrynintu vairavimo malonumu ir visais didesnio pravažumo automobiliams (SAV) būdingais privalumais. BMW iX3 elektromobilis užbaigia X3 automobilių šeimą ir ištesi BMW pažadą suteikti pasirinkimo galimybes.
Arno Keller, BMW iX3 produkto vadovas

Išsamiau apie BMW iX3: modeliai, įranga, pasiūlymai ir paslaugos.

BMW iX3 DIZAINAS

Įspūdingos dizaino pasirinkimo galimybės eksterjerui ir interjerui

BMW iX3 – tai novatoriškumo ir ekspresijos derinio išraiška. Aiškūs ir galia alsuojantys kontūrai automobiliui suteikia modernią, išgrynintą išvaizdą, o išraiškingi BMW i serijos akcentai pabrėžia šio pirmojo visiškai elektrinio padidinto pravažumo automobilio išskirtinumą. Pribloškianti priekinės dalies išvaizda sužavės vos tik pažvelgus. Visų pirma, tai dėl BMW i serijai būdingų priekinių grotelių, išsiskiriančių tinklelio struktūra ir horizontaliai išdėstytais grotelių dizaino fragmentais. Atnaujinto dizaino 20 colių skersmens aerodinaminiai ratlankiai, difuzorius ir BMW i serijai būdingos mėlynos spalvos intarpai toliau tęsia savitą dizaino stilių iki pat galinės automobilio dalies. Atskiros detalės, pavyzdžiui, BMW i durelių slenksčiai ir iš anksto nustatytos BMW i mėlynos spalvos standartinis aplinkos apšvietimas sukuria šiuolaikišką ir elegantišką interjero atmosferą. Atskira BMW iX3 emblema centriniame valdymo pulte, prietaisų skydelio rodikliai ir matuokliai ir būtent elektrinei pavarai suprojektuotas valdymo ekranas išryškina šio automobilio unikalumą. Taip BMW iX3 demonstruoja savo elektrinį charakterį nesileisdamas į jokius kompromisus.
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo kelyje
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su BMW i grotelėmis
Galas su BMW i būdingu difuzoriumi, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, vaizdas iš galo su moterimi
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, vaizdas iš šono prie pastato su vyru
Aerodinaminiai ratlankiai, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, ratlankio vaizdas iš arti, eksterjeras
Start/Stop mygtukas BMW i mėlynos spalvos BMW iX3 G08 2020
Vairuotojo erdvė, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos su atviromis durelėmis
Sportinės Vernasca odos sėdynės mokos spalvos, BMW iX3 G08 2020 interjeras
BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo kelyje

ĮKVĖPTAS PAŽANGAUS MOBILUMO.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su BMW i grotelėmis

CHARAKTERINGAS PRIEKIS SU BMW iX3 BŪDINGOMIS GROTELĖMIS

Galas su BMW i būdingu difuzoriumi, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, vaizdas iš galo su moterimi

ATLETIŠKAS GALAS SU BMW i BŪDINGU DIFUZORIUMI.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, vaizdas iš šono prie pastato su vyru

SPORTIŠKAS SILUETAS SU ORO ALSUOKLIO APDAILOS ELEMENTAIS

Aerodinaminiai ratlankiai, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, ratlankio vaizdas iš arti, eksterjeras

NAUJO DIZAINO BMW AERODINAMINIAI BMW iX3 RATLANKIAI

Start/Stop mygtukas BMW i mėlynos spalvos BMW iX3 G08 2020

START/STOP MYGTUKAS BMW i MĖLYNOS SPALVOS.

Vairuotojo erdvė, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos su atviromis durelėmis

FUNKCIONALUS BMW i DIZAINO AUKŠČIAUSIOS KLASĖS INTERJERAS

Sportinės Vernasca odos sėdynės mokos spalvos, BMW iX3 G08 2020 interjeras

SPORTINĖS MOKOS SPALVOS VERNASCA ODOS SĖDYNĖS SUTEIKS OPTIMALIĄ ATRAMĄ.

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, stovinčio prie BMW Wallbox namo fone automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW iX3 ĮKROVIMAS

Nesvarbu, kur ketinate įkrauti savo BMW iX3, nes BMW Charging pasiūlys jūsų poreikiams pritaikytus produktus ir paslaugas. Norint įkrauti elektromobilį viešosiose įkrovimo stotelėse, BMW Charging suteiks prieigą prie įkrovimo stotelių tinklo, apimančio daugiau kaip 450 000 įkrovimo vietų visame pasaulyje. Šis įkrovimo stotelių tinklas apima ir daugybę aukštos įtampos įkrovimo vietų, įskaitant ir su mumis bendradarbiaujančio partnerio IONITY įkrovimo stoteles, išsidėsčiusias pagrindiniuose magistraliniuose Europos keliuose. Pastarosiose 150 kW galios stotelėse savo BMW iX3 elektromobilio bateriją iki 80 procentų įkrausite vos per apytikriai 34 minutes. Tai reiškia dar trumpesnius įkrovimui skirtus sustojimus keliaujant su jūsų BMW iX3.

Be to, BMW Charging aprūpins jus viskuo, ko reikia elektromobilio įkrovimui namuose, įskaitant, jeigu reikia, praktiškus sprendimų paketus. Su naujuoju lanksčiu greito įkrovimo įkrovikliu savo BMW iX3 galėsite įkrauti naudodamiesi buitiniu kištukiniu lizdu, o turėdami kitą papildomai pasirenkamą adapterį, galėsite naudotis ir galingesniais pramoniniais kištukiniais lizdais. Jeigu jums reikalingas tinkamas kištukinis lizdas, tuo pačiu metu galite tiesiog užsisakyti profesionalias įrengimo paslaugas. Tai taip pat taikoma ir 11 kW įkrovimo galios BMW Wallbox Essential įkrovimo stotelei arba Smart Wallbox įkrovimo stotelei, su kuria kartu siūlomos papildomos išmaniojo įkrovimo paslaugos.

Naudingos BMW Charging skaitmeninės paslaugos pravers ir jūsų automobilyje. Naudodamiesi išmaniosiomis Connected Charging paslaugomis, galėsite bet kuriuo metu pasitikrinti savo automobilio baterijos įkrovimo lygį, rodomą centriniame informacijos ekrane, be to, visada žinosite tikslias įkrovimo stotelių vietas ir jų užimtumą. Jūs taip pat galėsite būti tikri, kad elektromobilio pavara ir interjero aplinka yra idealiai paruošti kitai kelionei, turėsite galimybę nuolat peržiūrėti savo įkrovimo ciklo istoriją ir daug daugiau.

Vairuotojo erdvė, BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos su atviromis durelėmis

MODELIAI IR ĮRANGA

BMW iX3 G08 2020 balto Mineral White metaliko spalvos, stovinčio gatvėje automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

PASIŪLYMAI IR PASLAUGOS

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Čia rasite dažnai užduodamus klausimus apie BMW iX3.

Skaityti daugiau
 • Kada bus galima įsigyti BMW iX3?
 • Kiek kainuoja BMW iX3?
 • Ar BMW iX3 yra taikomos kokios nors valstybinės subsidijos?
 • Koks yra vien elektra nuvažiuojamas BMW iX3 atstumas?
 • Kas nutiks, jeigu nuvažiuojamo atstumo nepakaks iki mano kelionės tikslo?
 • Kur galiu rasti techninius BMW iX3 duomenis?
 • Kokios yra BMW iX3 įkrovimo galimybės ir kiek laiko užtrunka jį įkrauti?

ELECTRIC CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW iX3(1):

Power consumption in kW/100 km: 0
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
CO2 emissions in g/km (combined): 0


The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Skaityti daugiau

Elektros sąnaudos ir CO₂ emisijos

 • BMW iX3:
  Energijos sąnaudos kW/100 km: nuo 17,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.