BMW 1 serijos M135i xDrive (F40) juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, miesto fone važiuojančio automobilio vaizdas
BMW M135i xDrive
Įsigykite paveikslėlyje esantį automobilį
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,9–7,4 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

1 SERIJA

BMW 1 serijos M135i xDrive (F40) juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, miesto fone važiuojančio automobilio vaizdas

BMW M135i xDRIVE.

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,9–7,4 l/100 km
Variklio tipasBenzinas
1 SERIJABMW M135i xDRIVE.

Dar daugiau galios, stiliaus ir dar daugiau vairavimo malonumo – BMW M135i xDrive automobilis nesiekia varžytis, jis tiesiog nustato naujus standartus. Ryškiausi atletiško eksterjero akcentai: M135i xDrive tipinės dvigubos grotelės su tinklelio dizainu, M galinis aptakas ir dvi 100 mm išmetimo angos. BMW M135i xDrive savo taisykles diktuoja ir keliuose – standartinio M Sport diferencialo, BMW xDrive Steptronic Sport transmisijos ir sportinio M sportinio vairavimo mechanizmo derinys šį automobilį paverčia manevringiausiu ir geriausiai posūkius įveikiančiu savo klasės automobiliu. Šis pasitikėjimu savimi alsuojantis pirmosios BMW serijos M automobilis, varomas dideliu apsukų skaičiumi išsiskiriančiu keturių cilindrų M TwinPower Turbo benzininiu varikliu, leis mėgautis dar didesne galia ir vairavimo dinamika.

 

BMW M135i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 178–167

DEMONSTRUOJANTIS SAVO STIPRIĄSIAS PUSES

Sportiškas ir pažangus naujojo BMW M135i xDrive automobilio dizainas buvo sukurtas, kad prikaustytų susižavėjusius aplinkinių žvilgsnius per rekordiškai trumpą laiką. Nepaprastai išskirtinės išvaizdos priekinė dalis su didelėmis oro įleidimo angomis, akimirksniu pastebimos tinklelio dizaino dvigubos priekinės grotelės ir nuožulnūs adaptyvieji LED priekiniai žibintai – visa tai neabejotinai paliks nepamirštamą pirmąjį įspūdį. Sportišką šio automobilio charakterį išryškina įspūdingi 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai ir dinamiški kontūrai. Galinėje dalyje dominuoja plati difuzoriaus išvaizdos bamperio apdaila ir dvi didelės Cerium Grey spalvos 100 mm skersmens išmetimo angos. BMW M135i xDrive interjeras sužavės akimirksniu: sportinės M serijos sėdynės, apšviestos dekoratyvios apdailos juostos ir didelis panoraminis stiklinis stogas sukuria ypatingai dinamišką ir erdvią aukščiausios klasės aplinką.

Skaityti daugiau

DIZAINAS

Itin aukštos kokybės BMW M135i xDrive eksterjero ir interjero įranga

BMW M135i xDrive (F40), juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos su pilkos Cerium Grey spalvos BMW priekinėmis grotelėmis su tinklelio dizainu

BMW priekinės grotelės su akytu tinkleliu

Pilkos Cerium Grey spalvos priekinių grotelių viduje – įmantrios išvaizdos tinklelis. Automobilių lenktynių sporto įkvėpta tinklelio struktūra priekinei automobilio daliai suteikia gylio, prabangos ir dinamiškai akcentuoja detales.

BMW M135i xDrive (F40) juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, vaizdas iš galo su M aerodinaminiu paketu

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M serijos įrangos paketas – tai M serijai būdinga priekinio ir galinio bamperio bei išorinių šoninių slenksčių apdaila, spinduliuojanti išgrynintą dinamiką ir pabrėžianti tikro atleto charakterį. Ši apdaila yra kėbulo spalvos ir išsiskiria itin blizgiais juodais intarpais.
BMW M135i xDrive (F40) juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, vaizdas iš galo su M galiniu aptaku

M galinis aptakas

Itin blizgios juodos spalvos galinis M aptakas akcentuoja atletišką automobilio siluetą ir gerokai sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Šis aptakas, nukreipdamas spaudimo jėgą į galinę automobilio ašį, užtikrina dar geresnį stabilumą vairuojant.
BMW M135i xDrive (F40), juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, vaizdas iš galo su išmetimo angų pilkos Cerium Grey spalvos apdaila kairėje ir dešinėje

Išmetimo angos

Išskirtinė tik M135i xDrive savybė: pilkos Cerium Grey spalvos išmetimo angų nuožulnumas kairėje ir dešinėje. 100 mm skersmens išmetimo angos ne tik prikausto dėmesį, bet ir akcentuoja M135i xDrive automobilio sportiškumą.

BMW M135i xDrive (F40) interjeras su M Sport vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynėmis

M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Integruotais atlošais galvai, giliu sėdėjimo paviršiumi ir aukštomis šoninėmis ir atlošo atramomis išsiskiriančios sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M serijos sėdynės užtikrina dar geresnes atramines savybes net ir greitai įveikiant posūkius. Be to, integruota nugaros atlošo pločio reguliavimo funkcija leis pritaikyti sėdynes individualiai pagal jūsų kūno sudėjimą.
BMW M135i xDrive (F40) interjeras su M saugos diržais

M saugos diržai

Rafinuotos M serijos saugos diržų su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais siūlės išsiskiria klasikinėmis M serijos spalvomis ir interjerui suteikia aukšta kokybe bei sportiškumu alsuojančią aplinką.
BMW M135i xDrive (F40) vairuotojo erdvė su M odiniu vairu

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

BMW M135i xDrive (F40) Illuminated Boston interjero apdaila su apšviestu interjeru

Illuminated Boston interjero apdaila

Akyto dizaino Illuminated Boston interjero apdailos juostos – dekoratyvus prietaisų skydelio ir durelių akcentas, automobilio salonui suteikiantis progresyvumo ir prabangos pojūtį. Subtilus foninio apdailos juostų apšvietimas sukuria patrauklią ir malonią atmosferą automobilio viduje.

BMW M135i xDrive (F40) metalizuotos mėlynos M Misano Blue spalvos, vaizdo įrašas

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW M135i xDrive vairavimo dinamika.

BMW M TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis, BMW M135i xDrive (F40)

BMW M135i xDrive variklis

Visišką vairavimo malonumą suteiksiantis aukščiausio lygio atletas: dėl naujos technologijos stūmoklių, didesnio turbokompresoriaus, optimizuoto oro įsiurbimo, itin efektyvios aušinimo sistemos ir vožtuvais valdomos M serijos išmetimo sistemos BMW M135i xDrive modelyje sumontuotas keturių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria ypatinga galia.

BMW M135i xDrive (F40) su Steptronic Sport transmisija

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.

BMW M135i xDrive (F40) su M Sport pakaba

M sportinė pakaba

Dėl M Sport serijos pakabos automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, ši pakaba išsiskiria trumpesnėmis pakabos lingėmis, standesnėmis amortizacinėmis savybėmis ir kietesniais stabilizatoriais. Viso to rezultatas – itin sportišką vairavimo stilių užtikrinanti pakabos konstrukcija.

BMW M135i xDrive (F40) su M sportiniais stabdžiais

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.

BMW M135i xDrive (F40), juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos su M Performance paketu, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW M135i xDRIVE SU M PERFORMANCE PAKETU

M Performance įrangos komplektas leidžia dar labiau išplėsti sportines šio automobilio galimybes. Lengvasvorės kėbulo dugno konstrukcijos, svorį mažinantys interjero sprendimai ir 18 colių skersmens lengvojo lydinio kaltiniai ratlankiai užtikrina geriausias akceleracines savybes ir gerokai didesnę vairavimo dinamiką. Dar geresnes sportines savybes užtikrinantis M Performance paketas akivaizdžiai matomas ir plika akimi – įspūdingi juodos spalvos eksterjero dizaino elementai, pavyzdžiui, veidrodėlių gaubtai, BMW būdingos formos priekinės grotelės su tinkleliu ar išmetimo vamzdžių apdailos elementai tikrai neliks nepastebėti.

INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

BMW M135i xDrive ryšio funkcijos ir skaitmeninės paslaugos

Nuo skaitmeninio BMW išmanaus asmeninio asistento, lengvai programuojamos vairuotojo erdvės valdymo sistemos BMW Live Cockpit Professional iki patogaus nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo: naujausios ryšio technologijos ir pažangios skaitmeninės paslaugos užtikrins didžiausias ryšio galimybes ir patogumą jūsų BMW M135i xDrive automobilyje.
BMW M135i xDrive (F40) su BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 10,25 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) sistemą galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.

BMW M135i xDrive (F40) su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

BMW M135i xDrive (F40) su nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje integruota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

Telefonija su belaidžiu įkrovimu BMW M135i xDrive (F40) modelyje

Telefonija su belaidžiu įkrovimu

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu komplektą sudaro belaidė įkrovimo stotelė ir papildomas mikrofonas, užtikrinantis geresnę laisvų rankų įrangos garso kokybę vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio vietose. Stogo antena pagerina mobiliojo ryšio signalo priėmimą. Naudojantis Bluetooth jungtimi, vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus ir garso grotuvą. Papildomos galimybės: techninė vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos galimybė.

BMW M135i xDrive (F40) su išmaniojo telefono integravimo funkcija

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.

Nuotolinės paslaugos BMW M135i xDrive (F40) modelyje

Nuotolinės paslaugos

Ar užrakinote automobilio dureles? Kur tiksliai pastatėte automobilį? Nuotolinės paslaugos – tai galimybė valdyti savo automobilį nuotoliniu būdu, naudojantis My BMW programėle. Galėsite užrakinti automobilį, kad ir kur bebūtumėte, taip pat matyti jo buvimo vietą žemėlapyje arba pasitikrinti savo BMW būseną. Visa tai atliksite naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu.

BMW M135i xDrive (F40 MP) skaitmeninis raktas

Skaitmeninis raktas.

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.


*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW M135i xDRIVE TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M135i xDrive

Variklio galia kW (AG) esant 1/min:

225 (306) / 5000-6250

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

4,8

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,8 - 7,3

CO2  emisija mišriu režimu g/km: 

178 - 167

BMW 1 serija F40 techninių duomenų brėžinys

BMW M135i xDRIVE KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW M135i xDRIVE MODELIAMS

BMW M135i xDrive (F40) mėlynos M Misano Blue spalvos, parkuojamo automobilio su dviem žmonėmis šalia trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW M135i xDrive finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW M135i xDRIVE TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

BMW Service Inclusive

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.

Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW M135i xDrive įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M135i xDrive:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 178–167

  BMW 128ti:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–6,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 170 - 157

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html