BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 trijų ketvirčių vaizdas iš šono

THE 2

BMW M

IŠSAMIAU APIE BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ: MODELIAI IR ĮRANGA

Pats pirmasis BMW M235i xDrive Gran kupė atvyko ne tam, kad taptų dar vienu savo segmento automobiliu. Jis atvyko būti lyderiu. Sužinokite visą informaciją apie išskirtines šio automobilio vairavimo dinamikos savybes, galingą M TwinPower Turbo keturių cilindrų benzininį variklį ir provokuojantį dizainą su ypatingais M serijos akcentais, pastebimais pradedant automobilio eksterjeru ir baigiant į vairuotoją orientuota vairuotojo erdve.

Skaityti daugiau
THE 2IŠSAMIAU APIE BMW M235i xDRIVE GRAN KUPĖ: MODELIAI IR ĮRANGA

DIZAINAS

BMW M235i xDrive Gran kupė eksterjero ir interjero akcentai

Sportiškas vidus ir atletiška išorė – tai BMW M235i xDrive Gran kupė automobilis, kurio kiekviena detalė spinduliuoja bekompromise dinamika. Dinamiško veržlumo įspūdį padeda sukurti ne tik aerodinaminis M serijos paketas, bet ir išskirtiniai pilkos Cerium Grey spalvos M serijos akcentai. Galia alsuojančias šio sportinio kupė formas ir kontūrus puikiai papildo BMW būdingos formos priekinės grotelės su tinkleliu, netaisyklingos formos išmetamosios sistemos apdaila ir galinis M serijos aptakas, o sportinės M Sport sėdynės ir M serijos pedalai dar labiau išryškina automobilio ambicijas interjero aplinkoje.
BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW grotelės su tinkleliu BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 vaizdas iš arti

BMW grotelės su tinkleliu

BMW priekinių grotelių dizainas yra pilkos Cerium Grey spalvos su viduje esančiu preciziškai sukurtu tinkleliu. Šis lenktynių įkvėptas akcentas priekinei daliai suteikia gilumo ir išskirtinumo bei pabrėžia aukštą detalių kokybę ir dinamiškumą.
M būdinga išmetimo sistema BMW M235i xDrive Gran kupė 2020 Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 vaizdas iš galo

M būdinga išmetimo sistema

Dėl savo minimalaus priešpriešinio slėgio M serijai būdinga abiejose pusėse sumontuota išmetimo sistema padeda varikliui išvystyti didžiulę jėgą. Integruoto išmetimo vožtuvų mechanizmo pagalba reguliuojamas charakteringas išmetimo sistemos garsas pabrėžia sportines šio automobilio ambicijas, kurias vizualiai akcentuoja pilkos Cerium Grey spalvos išmetimo vamzdžių apdailos juostelės.
M Aerodynamics aerodinaminis paketas BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 priekis

M Aerodynamics aerodinaminis paketas

Aerodinaminio M serijos komplekto priekinio bamperio, šoninių išorinių slenksčių ir galinio bamperio apdaila išreiškia išgrynintą dinamiką ir akivaizdžiai pabrėžia atletišką šio automobilio charakterį. Apdailos detalės yra nudažytos kėbulo spalva, o jų intarpai – Dark Shadow spalva. BMW M235i apdailos detalių intarpai yra itin blizgios juodos spalvos.
M galinis aptakas BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 vaizdas iš galo

M galinis aptakas

Galinis M serijos aptakas ne tik pabrėžia atletišką šio automobilio siluetą, bet ir sumažina nepageidaujamą keliamąją aerodinaminę jėgą. Šis aptakas, nukreipdamas spaudimo jėgą į galinę automobilio ašį, užtikrina geresnį stabilumą vairuojant.
M sportinės sėdynės BMW M235i xDrive Gran kupė F44 interjeras

M sportinės sėdynės

Sportinės M Sport sėdynės su atlošais galvai, dideliais paviršiais sėdėjimui bei paaukštintomis šoninėmis ir nugaros atlošo atramomis užtikrina geresnį vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio prilaikymą net ir staigiuose posūkiuose, o integruotas nugaros atlošo pločio reguliavimo mechanizmas šias sėdynes leidžia pritaikyti individualiai.
M odinis vairas BMW M235i xDrive Gran kupė F44 vairuotojo erdvė

M odinis vairas

Daugiafunkcius mygtukus ir integruotą oro pagalvę turintis M emblema papuoštas M serijos odinis vairas yra trijų stipinų dizaino. Šis vairas, juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis dekoruotais kraštais, suteiks tiesioginio ir sportiško vairavimo patirtį.
Veliūriniai grindų kilimėliai BMW M235i xDrive Gran kupė F44 interjeras

Veliūriniai grindų kilimėliai

M Performance komplektas leis dar labiau išplėsti sportines automobilio savybes ir užtikrins maksimalias akceleracines charakteristikas, o mažesnis svoris pastebimai pagerins vairavimo dinamiką. Dėl išskirtinių juodos spalvos dizaino elementų eksterjere ir 18 colių skersmens M serijos lengvasvorių kaltinių ratlankių M Performance komplektas tikrai neliks nepastebėtas.
Interjero apdaila Illuminated Brooklyn BMW M235i xDrive Gran kupė F44 interjeras

Interjero apdaila Illuminated Brooklyn

Illuminated Brooklyn interjero apdailos detalės su Triangle akcentais prietaisų skydelyje ir durelių apdailoje sukuria pažangią interjero aplinką ir prabangos pojūtį. Subtilus foninio apdailos elementų apšvietimo mirgėjimas automobilio salone kuria patrauklią ir malonią aplinką.
M saugos diržai BMW M235i xDrive Gran kupė F44 interjeras

M saugos diržai

Rafinuotais klasikinių M serijos spalvų dygsniais dekoruoti M saugos diržai su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais yra puikus aukštos kokybės sportine dvasia alsuojančio interjero akcentas.
M Performance paketas BMW M235i xDrive Gran kupė 2020 Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 trijų ketvirčių vaizdas iš šono

M PERFORMANCE PAKETAS

M Performance komplektas leis dar labiau išplėsti sportines automobilio savybes ir užtikrins maksimalias akceleracines charakteristikas, o mažesnis svoris pastebimai pagerins vairavimo dinamiką. Dėl išskirtinių juodos spalvos dizaino elementų eksterjere ir 18 colių skersmens M serijos lengvasvorių kaltinių ratlankių M Performance komplektas tikrai neliks nepastebėtas.

BMW M235i xDrive

M TwinPower Turbo keturių cilindrų benzininis variklis BMW M235i xDrive Gran kupė F44

BMW M235i xDrive Gran kupė BMW M TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis su 306 arklių galia

Absoliutų vairavimo malonumą suteikiantis atletas: dėl naujos technologijos stūmoklių, didesnio turbokompresoriaus, optimizuoto oro įsiurbimo, itin efektyvios aušinimo sistemos ir vožtuvais valdomos M serijos išmetimo sistemos BMW M235i automobilyje sumontuotas keturių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininis variklis gali išvystyti ypatingai didelę galią.

VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW M235i xDrive Gran kupė pavaros ir važiuoklės technologijos

Absoliutus lyderis: M Sports vairavimo mechanizmas, aštuonių pavarų Steptronic transmisija ir M Sport pakaba – visa tai leidžia BMW M 235i xDrive Gran kupė automobiliui savo segmento kelyje skrieti greito važiavimo eismo juosta. Vairavimo charakteristikų valdymo sistema Performance Control ir tokios savybės kaip išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema, dinaminė ir šoninė akceleracija, leis mėgautis visomis automobilio galimybėmis važiuojant bet kokiu greičiu. Galingas ir itin efektyvus keturių cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis šiam automobiliui leidžia lengvai išsiskirti iš minios ir demonstruoti akivaizdžiai užtikrintą pasitikėjimą kiekviename kelyje.
M sportinis vairas BMW M235i xDrive Gran kupė F44 vairuotojo erdvė

M sportinis vairas

M Sports vairo mechanizmas su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį, itin greitą vairo atsaką ir leidžia dar lengviau sukinėti vairą. Nuo šiol savo automobilį valdykite dar tiksliau ir mėgaukitės itin sportišku valdymu, ypač vingiuotuose kelių ruožuose.
8 greičių Steptronic Sport transmisija BMW M235i xDrive Gran kupė F44

Steptronic Sport transmisija

8 pavarų „Steptronic Sport“ transmisija pasižymi neįtikėtinai sportiškais pavarų perjungimais. Automatinis ar rankinis pavarų perjungimas naudojant pavarų menteles ar pavarų svirtį – patogiam ramiam važiavimui ar neįtikėtinai dinamiškam vairavimui. SPORT režime ir pavarų svirčiai esant kairėje S/M padėtyje pavarų perjungimas yra dinamiškiausios konfigūracijos, o galia - įstabi.
Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema BMW M235i Gran kupė F44 priartintas vaizdas iš galo

xDrive

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema sklandžiai ir kintamai paskirsto varomąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip kiekvienoje vairavimo situacijoje užtikrina didžiausią sukibimo jėgą, vairavimo dinamiką ir saugumą. Siekiant dar geresnio automobilio manevringumo, elektra valdomas varomosios jėgos paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą įvažiuojant į posūkius arba kelio vingiuose.
M Sport pakaba BMW M235i xDrive Gran kupė F44

M Sport pakaba

Dėl sportinės M Sport serijos pakabos šis automobilis yra apytiksliai dešimčia milimetrų žemesnis. Be to, šiam automobiliui būdingos trumpesnės pakabos lingės, kietesnės amortizacinės savybės ir tvirtesnis stabilizatorius. Visa tai leidžia užtikrinti dar geresnio tiesioginio atsako pakabos konstrukciją, o tai reiškia dar ryškesnes sportinio vairavimo akimirkas.
BMW M235i xDrive Gran kupė su adaptyviąja pakaba

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba ne tik leidžia pritaikyti amortizacines automobilio savybes konkrečioms vairavimo sąlygoms, bet ir pasižymi puikia važiavimo patogumo, vairavimo dinamikos bei didžiausio galimo saugumo derme. Naudodamiesi vairavimo patirties valdymo funkcija Driving Experience Control, galite pasirinkti COMFORT arba SPORT važiavimo režimus.
M sportiniai stabdžiai BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos

M sportiniai stabdžiai

Sportiniai M Sport serijos stabdžiai su tamsiai mėlynomis M emblema puoštomis stabdžių apkabomis su stūmokliais pasižymi itin geromis stabdymo charakteristikomis. Šie, prie ypač dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis nepaprastai sportišku vairavimo stiliumi ir puikiomis stabdymo savybėmis net važiuojant šlapia kelio danga.
BMW M235i xDrive Gran kupė Black Sapphire juodo metaliko spalvos F44 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Galios valdymas

Performance control sistema kontroliuoja posūkio viduje esančių varančiųjų ratų stabdymą, taip geriau paskirstydama varomąją galią išoriniams ratams. Tokiu būdu automobilis posūkį įveikia su padidintu veržlumu ir kryptiniu stabilumu.
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija BMW 2 serijos Gran kupė F44 interjeras

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinės įrangos versija? Naudodamiesi nuotoline programinės įrangos atnaujino funkcija Remote Software Upgrade, visada mėgausitės naujausios programinės įrangos privalumais. Naujiniai atsiunčiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
Connected Music BMW M235i xDrive Gran kupė F44 interjeras

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
Išmaniojo telefono integravimo funkcija BMW M235i xDrive Gran kupė F44

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M235i xDrive Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,1-7,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162-177

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.