Vaizdas žemu kampu, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos
Našumas ir sukimo momentas:306 AG, 225 KW, 450 NM
Variklio tipasBenzinas

X2

BMW M

BMW X2 M35i

Našumas ir sukimo momentas:306 AG, 225 KW, 450 NM
Variklio tipasBenzinas
X2BMW X2 M35i

Jo nepasirinksite, nes jis pasirinks jus: BMW X2 M35i yra nepaprastai atletiškas ir be galo sportiškas automobilis. Lyginant su standartiniu BMW X2, šis M šeimos narys, išsiskiriantis dar ryškesniu dizainu ir galingesnėmis proporcijomis, ant asfalto jaučiasi dar užtikrinčiau.

BMW X2 M35i DIZAINAS

Aukščiausio lygio galia.

Charizmatiškas BMW X2 M35i žavesys, ypatingai ryškios galios demonstravimo ambicijos ir unikalus universalumas abejingų nepaliks. Susipažinkite su patraukliu šio modelio dizainu.
BMW dvigubos priekinės grotelės su akytu tinkleliu, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW dvigubos priekinės grotelės su akytu tinkleliu

Pilkos Cerium Grey spalvos BMW priekinių grotelių viduje – įmantrios išvaizdos tinklelis. Automobilių lenktynių sporto įkvėpta tinklelio struktūra priekinei automobilio daliai suteikia gylio, prabangos ir dinamiškai akcentuoja detales.
M galinis aptakas, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos, priartintas vaizdas iš galo

M galinis aptakas

Galinis M aptakas akcentuoja atletišką automobilio siluetą ir gerokai sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Šis aptakas, nukreipdamas spaudimo jėgą į galinę automobilio ašį, užtikrina dar geresnį stabilumą vairuojant.
M lengvojo lydinio ratlankiai, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos, priartintas ratlankio vaizdas

M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke 716 M

20 colių poliruoti M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 716 M juodos Jet Black spalvos, su runflat padangomis, ratlankių dydis 8J x 20 su 225/45 R20 padangomis.
Veidrodėlių korpusai pilkos <i>Cerium Grey</i> spalvos, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos, eksterjeras

Pilkos Cerium Grey spalvos veidrodėlių korpusai

Unikalų BMW X2 M35i automobilio eksterjero dinamiškumą išryškina ypatingos Cerium Grey spalvos detalės, pavyzdžiui, veidrodėlių korpusų kraštai.
M sportinės sėdynės, BMW X2 M35i (F39) interjeras

M sportinės sėdynės

Paaukštintos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sportinių sėdynių sėdimųjų vietų ir nugaros atlošų šoninės atramos leidžia užtikrinti optimalias atramines savybes net ir sportinio vairavimo posūkiuose metu. Priešingai standartinėms sėdynėms, šių sėdynių palinkimo kampas, sėdimosios dalies gylis, atramos šlaunims ir vairuotojo sėdynės rankų atramų plotis gali būti reguliuojami ir pritaikomi individualiai. Ypatingas šių sėdynių dizainas pabrėžia sportines automobilio galimybes.

BMW X2 M35i VAIRAVIMO DINAMIKA

Nesibaigianti galia

Mechaninio sportinio priekinės ašies M diferencialo, išmaniosios BMW visų varomų ratų sistemos xDrive ir itin efektyvių sportinių M stabdžių tarpusavio sąveika užtikrina geriausias vairavimo charakteristikas ir itin tikslų valdymą. Tai leidžia nustatyti naujus standartus šiame segmente.
<i>M TwinPower Turbo</i> 4 cilindrų benzininis variklis, BMW X2 M35i (F39)

BMW M TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis

Visišką vairavimo malonumą suteiksiantis aukščiausio lygio atletas: dėl naujos technologijos stūmoklių, didesnio turbokompresoriaus, optimizuoto oro įsiurbimo, itin efektyvios aušinimo sistemos ir vožtuvais valdomos M serijos išmetimo sistemos keturių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria ypatinga galia.
BMW <i>xDrive</i>, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos, priartintas vaizdas i&scaron; galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu užtikrina maksimalų sukibimą, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
Sportinė transmisija, BMW X2 M35i (F39) interjeras

8 pavarų Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.
<i>M Sport</i> pakaba, BMW X2 M35i (F39)

M Sport pakaba

Manevringumas, įstabios vairavimo charakteristikos ir įspūdingas komfortas – tai skiriamieji nepriekaištingai veikiančios pakabos bruožai, kuriuos užtikrina priekinė vienlankstės išilginės pakabos svirties ašis, kompaktiška daugiasvirtė galinė ašis su atskirai montuojamomis lingėmis (amortizatoriais) ir itin tvirtas kėbulas. Kinematinės pakabos ašių savybės, dujinio amortizatoriaus ir stabilizatorių konstrukcija, visų pirma, yra orientuota į geriausias dinamikos savybes.
M sportiniai stabdžiai, BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos <i>Sapphire Black</i> spalvos, priartintas ratlankio vaizdas

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.

BMW X2 M35i PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

BMW X2 M35i skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos.

Novatoriškos My BMW programėlės dėka BMW X2 M35i modelyje visada turėsite optimalų ryšį tarp išmaniojo telefono ir automobilio. Planuojate susitikimus, ar maršrutus ir siunčiate juos į navigacijos sistemą, apie savo buvimo vietą realiu laiku informuojate kitus, ar norite, kad Jūsų išmanusis telefonas rodytų, kiek liko keliauti pėsčiomis iki kelionės tikslo – pasinaudokite programėle, kuri palengvins jums gyvenimą. Su BMW Connected tai patogu ir paprasta.
Vairuotojo erdvė, aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su<i> Stop&amp;Go</i> funkcija, BMW X2 M35i (F39) interjeras

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, apimanti ir įspėjimo apie artėjančią kliūtį sistemą su stabdymo funkcija, automatiškai palaiko iš anksto pasirinktą greitį bei atstumą iki priešakyje esančio vairuotojo. Ši sistema perima automobilio greitėjimo ir stabdymo funkcijų valdymą bei palaiko iš anksto pasirinktą atstumą iki priekyje esančio automobilio net ir važiuojant lėtai judančiame transporto priemonių sraute ar kol stovima eismo spūstyse.
Odinis vairas, BMW X2 M35i (F39) interjeras

Vairavimo eismo spūstyse asistentas

Vairavimo eismo spūstyse asistentas padės sumažinti įtampą monotoniško eismo situacijose: ši pagalbos sistema, važiuojant ne didesniu kaip 60 km/h greičiu, užtikrins tolygų automobilio judėjimą sausakimšuose keliuose ir taip sumažins dėl eismo grūsčių patiriamą stresą. Sistema ne tik automatiškai išlaikys atstumą iki priekyje esančio automobilio ir reguliuos automobilio greitį iki visiško sustojimo, tačiau ir padės valdyti automobilį.
<i>Driving Assistant Plus</i> funkcija, BMW X2 M35i (F39) interjeras, prietaisų skydelio ekranas

Driving Assistant Plus funkcija

Driving Assistant Plus įranga akivaizdžiai pagerina saugumą ir komfortą. Tai užtikrina BMW įspėjimas apie susidūrimą Collision Warning, įspėjimas apie pėsčiuosius Pedestrian Warning su automobilio stabdymo mieste funkcija, įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos, tolimųjų šviesų asistentas, greičio ribojimo informacija, pastovaus greičio palaikymo kontrolė su vaizdo kameromis ir Stop&Go funkcija.
Projekcinis ekranas, BMW X2 M35i (F39) interjeras, prietaisų skydelio ekranas

BMW projekcinis ekranas

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galima visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
Navigacijos sistema <i>Navigation Plus,</i> BMW X2 M35i (F39) interjeras

Navigacijos sistema Navigation Plus

Navigacijos sistemą Navigation Plus sudaro BMW projekcinis ekranas, iDrive jutiklinis valdiklis, įmontuojamas 8,8 colio įstrižainės liečiamas ekranas ir prietaisų skydelis su aukštos raiškos 5,7 colio įstrižainės plonasluoksnių tranzistorių (TFT) ekranu. Ši sistema yra valdoma intuityviai, naudojantis iDrive jutikliniu valdikliu, tiesioginiais meniu valdymo mygtukais ir aštuoniais funkciniais mygtukais, valdymo balsu sistema arba interaktyviosiomis piktogramomis liečiamame ekrane.
Realiu laiku gaunama eismo informacija, RTTI BMW X2 M35i (F39) interjeras

Realiu laiku gaunama eismo informacija

Kam gaišti laiką eismo spūstyse? Realiu laiku gaunama eismo informacija padės pasiekti kelionės tikslą greičiau ir efektyviau. Realiu laiku stebima esamo eismo informacija leis suplanuoti alternatyvius maršrutus, o papildoma įspėjimo apie vietos pavojus kelyje sistema iš anksto praneš apie nepalankias sąlygas arba avarijas keliuose.
Asistento paslauga <i>Concierge Service</i>, BMW X2 M35i (F39) interjeras

Asistento paslauga Concierge Service

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada mano skrydis ir kur yra geriausias restoranas mieste? Asmeninis asistentas ne tik padės jums kelionės metu, bet ir išpildys jūsų pageidavimus vos vienu mygtuko paspaudimu, kad ir kur bebūtumėte ar ko beprireiktų – individualiai, asmeniškai ir greitai.
I&scaron;maniojo telefono integravimo funkcija, BMW X2 M35i (F39), interjeras

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono integravimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Internetinės pramogos, BMW X2 M35i (F39) interjeras

Internetinės pramogos

Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog važinėdamiesi. Naudodamiesi Online Entertainment funkcija ir savo automobilyje integruota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš daugiau kaip 30 milijonų garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify.

BMW X2 M35i TECHNINIAI DUOMENYS

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

225 (306) / 5000-6250

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

4,9

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

8,1 - 7,6

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

184 - 174

BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, techniniai duomenys

BMW X2 M35i KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW X2 M35i MODELIAMS

BMW X2 M35i (F39) juodos metalizuotos Black Sapphire spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW X2 M35i finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW X2 M35i TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X2 M35i įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW X2 M35i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,1 - 7,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 184 - 174

  Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

BMW X2 serijų M automobiliai

BMW X2 M35i yra automobilis, kuris turi visus reikalingus įrankius savo arsenale, kad jo ir vairuotojo nesutrikdytų jokia situacija ar kliūtis. BMW X2 M35i suderina įprasto * modelio savybes kartu su galingiausiais M padalinio varikliais ir sportine M filosofija. Rezultate gaunamas automobilis, kurį nepaprastai malonu vairuoti kasdien. Naujas BMW X2 M35i tikrai nėra tas automobilis, kuriam stringa aštrumo ar drąsaus charakterio.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW X2 M35i - automobilis

Tiek automobilių variklio tipas, tiek kėbulo estetika, transporto priemonės siluetas, net ir tokios detalės, kaip sėdynių forma arba žibintų dizainas dera tarpusavyje.

Registruokitės bandomajam važiavimui ir patys sužinokite, kodėl BMW X2 M35i automobiliai ir jų atsiliepimai vertinami taip puikiai.

 

Skaityti daugiau

BMW X2 M35i - variklis ir kuro sąnaudos

Po BMW X2 M35i automobilio gaubtu slypi galingiausi modelių serijose montuojami varikliai. Verta paminėti, kad kai kuriuose modeliuose gali būti ir benzinas, ir dyzelis, ženklinami „i“ bei „d“ raidėmis atitinkamai. Jūsų BMW X2 M35i automobilio kuro sąnaudos yra nurodomos techninio aprašymo skiltyje. 

Kuro sąnaudos realiomis sąlygomis gali skirtis, priklausomai nuo jūsų vairavimo įpročių.

 

Skaityti daugiau

BMW X2 M35i kainos ir galimi priedai

Priklausomai nuo to, kokį BMW X2 M35i automobilį nuspręsite pirkti, kokią komplektaciją pasirinksite ir nuo to ar taikomas ypatingas pasiūlymas, automobilis gali kainuoti skirtingai. 

BMW Online Store rodomi sandėlyje esantys automobiliai ir nurodomos jų kainos.

 

Skaityti daugiau

BMW X2 M35i – savybės

Jeigu jus domina bet kuris naujas arba naudotas benzininis ar dyzelinis BMW X serijos M gamos padidinto pravažumo automobilis, nedvejokite apžiūrėti juos virtualiai. 

 

Skaityti daugiau

BMW X2 M35i - bandomasis važiavimas

Internetu pasirinkite, kuri BMW atstovybė (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) jums patogiausia ir mes jus pakviesime bandomajam važiavimui. Jo metu galėsite patirti BMW X2 M35i vairavimo malonumą, sužinosite, koks saugumas ir vairuotojo pagalbos yra naudojamos.

 

Skaityti daugiau