BMW XM G09 PHEV automobilio vaizdas iš priekio tamsoje
Performance480 kW (653 AG)
Variklio tipasHibridas

XM

BMW XM G09 PHEV automobilio vaizdas iš priekio tamsoje

NAUJASIS BMW XM.

Performance480 kW (653 AG)
Variklio tipasHibridas
XMNAUJASIS BMW XM.

NAUJASIS BMW XM.

Išskirtinis, išraiškingas ir elektrifikuotas: naujasis BMW XM demonstruoja įspūdingos išvaizdos, BMW M serijai būdingų stulbinančių charakteristikų ir naujausios kartos įkraunamo hibrido technologijų derinį.

 • Naujos konstrukcijos V8 tipo variklio užtikrinama radikali elektrifikuota įkraunamo hibrido M galia – net 480 kW (653 AG).
 • Išraiškingas stilius – ekstravertiškas ir ikoniškas dizainas.
 • Prabangos dvelksmas interjere: įstabus M komfortas salono gale, skulptūriškas foninis lubų apšvietimas ir tokios aukščiausios kokybės medžiagos kaip Vintage oda.


BMW XM*:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 1,5–1,6
CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 35–36
Energijos sąnaudos mišriu režimu  WLTP  kWh/28,9–30,1

*Preliminarūs skaičiavimai

 

Skaityti daugiau

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU BMW XM

Varos sistema, pakaba ir techninės charakteristikos.

BMW XM.

Tobula BMW M charakteristikų ir įkraunamų hibridinių technologijų pažangos dermė.
 • BMW M hibridas – pirmoji elektrifikuota stulbinančių charakteristikų M varančioji sistema.
 • Itin galingi M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis
 • Adaptyvioji M Professional pakaba tobulai vairavimo dinamikai
 • M xDrive su M Sport diferencialu
 • 480 kW (653 AG), sukimo momentas 800 Nm, akceleracija 0–100 km/h per 4,3 s (Preliminarūs skaičiavimai)
BMW XM G09 3/4 vaizdas iš priekio

BMW XM EKSTERJERO DIZAINAS

BMW XM G09 Eksterjero dizaino akcentai
BMW XM G09 pilnas eksterjero vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Ikoniškoji priekinė dalis spindi BMW prabanga ir įkvepia apšviestomis priekinėmis Iconic Glow grotelėmis bei itin siaurais M serijai būdingais dienos šviesos žibintais. Įspūdingos grotelės su BMW XM logotipu ir išskirtiniais Night Gold akcentais dvelkia prabanga ir unikalumu. Jėga alsuojantis, tarsi nulietas variklio gaubtas puikuojasi dviem harmoningai išlietais galingais kupolais.

BMW XM G09 Eksterjero vaizdas iš šono

Vaizdas iš šono.

Automobilio vaizdas iš šono priblokš savo tvirtu charakteriu, kupė automobiliams būdingu siluetu, galingomis proporcijomis ir tokiais stilingais akcentais kaip tarp visų BMW modelių asortimento tamsiausi langai. 23 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai ir BMW XM automobiliui charakteringo unikalumo suteikiančios kėbulo linijos – itin išskirtinės išvaizdos paslaptis, padabinta Night Gold spalvos akcentais.

BMW XM G09 eksterjero vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Vertikalios šešiakampės dvigubos M išmetimo angos ir naujasis XM logotipas auksinės spalvos difuzoriumi besipuikuojančiai galinei automobilio daliai suteikia ryškaus išskirtinumo. Du skirtingose galinio lango pusėse lazeriu išgraviruoti BMW logotipai subtiliai užsimena apie paskutinįjį tik M raide besipuikavusį legendinį modelį – BMW M1. Į ratų arkas tarsi įsiliejantys galiniai žibintai dar labiau išryškina tvirtą ir platų šio automobilio stotą.

NAUJOJO BMW XM INTERJERO DIZAINAS

BMW XM G09 Interjero dizaino akcentai
BMW XM G09 Interjeras foninis lubų apšvietimas

Foninis lubų apšvietimas

Foninis lubų apšvietimas sužavės puikiai atsiskleidžiančia trimatės prizmės formos lubų struktūra. Charakteringas aplinkos apšvietimas puošia interjerą įvairiais apšvietimo scenarijais, įskaitant ir pasitikimo šviesų dizainą. Galima pasirinkti kiekvieno poreikius atspindinčią spalvą – derančią prie važiavimo režimo ir bendros atmosferos.

BMW XM G09 interjeras, M Lounge galinės sėdynės

M Lounge

M Lounge salone pajusite nepaprastą erdvumo pojūtį. Vientisa sėdėjimo erdvė ir tokios detalės kaip dekoratyvios deimantų formos struktūros sėdynių atlošuose ir dygsnių raštuose sukuria neapsakomu komfortu ir prabanga spindinčią aplinką. Lubų skulptūriškumą atskleidžiantis netiesioginis jų apšvietimas, tamsūs langai ir patogios pagalvėlės panardins į neįprasto erdvumo pojūčius.

BMW XM G09 interjeras BMW Individual Merino odos apdaila su išskirtiniais elementais Walknappa Vintage Coffee spalvos

Išskirtinė Vintage oda

Savo natūralia struktūra ir faktūra akį džiuginanti salone panaudota aukščiausios kokybės oda kuria ypatingai elegantiškus akcentus durelėse ir prietaisų plokštėje. Ši oda buvo pirmą kartą panaudota kuriant unikalų BMW XM interjerą. Ypatingas jos apdirbimo ir rafinavimo būdas leido sukurti nepakartojamą, individualų stilių.

NAUJOJO BMW XM VAIRAVIMO DINAMIKA

BMW XM G09 vairavimo dinamikos akcentai
Keliu važiuojantis įkraunamas BMW XM G09 V8 hibridas

8 cilindrų įkraunamas hibridinis variklis

Aštuonių cilindrų įkraunamo hibrido variklis – tai absoliutaus vairavimo malonumo, išskirtinio galios perdavimo ir unikalaus M serijai būdingo garso išraiška. Neįtikėtinai virtuoziška 145 kW elektrinio variklio ir 4,4 litrų V8 tipo variklio tarpusavio sąveika leidžia BMW XM automobiliui nevaldomai veržtis į priekį. Šiam įspūdingam veržlumui dar daugiau galios suteikia dviejų turbokompresorių, kintamos vožtuvo valdymo sistemos Valvetronic ir itin tikslaus įpurškimo technologijų derinys.

BMW XM G09 V8 įkraunamo hibrido vaizdas iš šono pastato fone

Adaptyvioji M pakaba Professional

Adaptyvioji M Professional pakaba užburs itin sportišku valdymu ir bekompromisiu komfortu. Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering ne tik stabilizuoja automobilį važiuojant didesniu greičiu, bet ir sumažina posūkio spindulį. Aktyvieji stabilizatoriai užtikrina mažesnius šoninius kėbulo svyravimus, dar labiau pagerina vairavimo dinamiką ir važiavimo patogumą.

Keliu važiuojančio BMW XM G09 vaizdas iš galo miesto fone

M sportinis diferencialas

Sportinis M diferencialas leis mėgautis pačiomis geriausiomis važiavimo charakteristikomis kiekviename kelyje. Jis skirtingai paskirsto varančiąją jėgą galiniams ratams ir tokiu būdu pagerina sukibimą bei vairavimo dinamiką įvairiausiose situacijose – įsibėgėjant įveikus posūkį, posūkyje važiuojant dideliu greičiu arba esant skirtingoms kelio dangų sąlygoms.

NETRUKUS PASIRODYSIANTYS IŠSKIRTINIAI BMW XM LABEL RED MODELIAI.

BMW XM G09 Label Red

Naujasis BMW XM Label Red* turėtų pasirodyti 2023 m. pabaigoje:
 

 • 550 kW (748 AG) galia ir net 1 000 Nm sukimo momentas užtikrins dar geresnes dinamines charakteristikas.
 • Įspūdingus šio automobilio eksterjero akcentus kuria charakteringos raudonos Toronto Red spalvos paviršiai ir juoda Frozen Carbon Black spalva.
 • Raudonos ir juodos spalvų derinys perkeltas ir į interjerą – pribloškiantis šio spalvinio derinio žaismas su tik šiam modeliui būdingomis salono detalėmis abejingų nepaliks.

* Preliminari informacija ir vaizdai

ĮKRAUNAMO HIBRIDO VAŽIAVIMO PATIRTIS NAUJAME BMW XM.

Inovatyvios technologijos, sukurtos važiavimui elektra ir įkrovimui.

Geriausia iš abiejų pasaulių: naujasis BMW XM įkraunamas hibridas.

 • 82–88 km (WLTP) vien elektra nuvažiuojamas atstumas bei išmanieji važiavimo režimai užtikrina universalias kelionių galimybes.
 • Neprilygstamas vairavimo malonumas ir aukščiausio lygio efektyvumas.
 • Efektyvus 360 kW (489 AG) degimo variklis ir 145 kW (197 AG) BMW eDrive elektros variklis
BMW XM G09 BMW įkraunamas hibridas važiavimas elektra
BMW XM G09 įkraunamas hibridas M hibridas

M hibridas

Vos vienas mygtuko paspaudimas ir visiškai elektrinis važiavimas taps hibridiniu – mėgaukitės sklandžia elektrinio variklio ir galingo V8 tipo variklio sąveika. Dar daugiau – išmanieji važiavimo režimai suteiks dar malonesnę vairavimo patirtį.
Sužinokite daugiau
BMW XM G09 įkraunamas hibridas nuvažiuojamas atstumas

Su naujuoju BMW XM viena įkrova nuvažiuosite iki 80 km.

Efektyvi 145 kW (197 AG) galios BMW eDrive sistema leis įveikti net iki 82–88 km (WLTP) siekiantį atstumą naudojant tik elektros energiją. Tai reiškia, kad galėsite važiuoti ne tik beveik be garso, bet ir negeneruodami jokios emisijos.

Sužinokite daugiau
BMW XM G09 Įkraunamas hibridas BMW Įkrovimas

BMW įkrovimas

Namuose arba tiesiog kelyje: BMW Charging paslaugos siūlo jums pritaikytus įkrovimo sprendimus kiekvienai situacijai. Su šiomis paslaugomis visoje Europoje naudositės vienu didžiausiu ir nuolat augančiu įkrovimo stotelių tinklu. My BMW programėlė leis pasitikrinti jūsų BMW įkrovos būseną ir itin patogiai susiplanuoti keliones.

Sužinokite daugiau

NAUJOJO BMW XM TECHNOLOGIJOS IR VAIRUOTOJO ERDVĖ

BMW XM G09 vairuotojo erdvė ir technologijos
BMW XM G09 M būdingo ekrano koncepcija 8 kartos BMW operacinė sistema

M būdingo ekrano koncepcija 8 kartos BMW operacinė sistema

BMW aštuntosios kartos operacinė sistema ženkliai palengvina automobilio valdymą, pvz.: balso komandomis ar liečiamuoju ekranu. Ši operacinė sistema yra išskirtinio M dizaino ‒ 2D elementai išsiskiria šiai serijai būdinga grafika; daugiau apie M logotipą rasite turinio pristatyme. Du M režimai ROAD ir SPORT suteiks individualaus, emocijas kaitinančio vairavimo patirtį,

BMW XM G09 BMW išlenktas ekranas

BMW išlenktas ekranas

Vientisame BMW išlenktame ekrane automobilio informacija pateikiama aiškiai ir dideliame plote. Šį ekraną sudaro 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas ir jutiklinis 14,9 colių įstrižainės valdymo ekranas. Valdymas yra itin ergonomiškas ir intuityvus. Šis išlenktas ekranas yra itin stilingai integruotas į prietaisų skydelio plokštę, todėl prikaustys visų žvilgsnius.

BMW XM G09 M Setup funkcija

M Setup funkcija

M Setup konfigūravimo galimybės vairavimo patirtį leis pritaikyti jūsų poreikiams. Pasirinkite tokius vairavimo dinamikos parametrus, kokių pageidaujate jūs. Galite koreguoti varančiosios sistemos, aktyvios pavaros, stabdžių, rekuperacijos ir visų varančiųjų ratų sistemos M xDrive nustatymus. Savo išsaugotas parinktis nesudėtingai atkursite naudodamiesi į vairą integruotais M1 ir M2 mygtukais.

BMW XM G09 asmeninė eSIM

Asmeninė eSIM kortelė

Nesvarbu, ar ketinate skambinti, ar naudotis duomenimis, asmeninė eSIM kortelė leis perkelti jūsų mobiliojo operatoriaus teikiamas ryšio paslaugas tiesiais į jūsų BMW. Tam nereikia, kad jūsų išmanusis telefonas būtų automobilyje. Be to, išorinės automobilio antenos leis džiaugtis dar geresne ryšio kokybe. Dar geresnis ryšys: savo automobilyje galite naudotis 5G ryšiu ir vietiniu belaidžio tinklo viešosios prieigos tašku.

Comfort Access patogios prieigos sistema

Comfort Access patogios prieigos sistema

Pamirškite šį galvos skausmą – nuo šiol nebereikės ieškoti automobilio raktelio: patogaus patekimo į automobilį sistema Comfort Access jūsų M automobilio dureles atrakins automatiškai. Jūsų raktelį automobilis iš tolo atpažins automatiškai – daugiau jokių paieškų kišenėse. Vietoje klasikinio raktelio taip pat galite naudoti rakto kortelę arba suderinamą išmanųjį telefoną, kuris veiks kaip skaitmeninis raktas Digital Key Plus.

BMW XM G09 belaidis įkrovimo padas

Belaidis įkrovimo padas

Daugiau tvarkos – daugiau komforto: belaidis įkrovimo padėklas leis įkrauti išmanųjį telefono itin patogiai – be jokių laidų. Dar didesnėje laikymo erdvėje vietos atsiras ir didesniems įrenginiams – juos pasieksite patogiai, pamiršę, ką reiškia erzinantys dangteliai ir susipainioję laidai. Tuo mėgausitės su didžiausiu saugumu: integruota aušinimo sistema apsaugos jūsų įrenginius nuo perkaitimo.

BMW XM G09 vairavimo asistentas Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional funkcija

Ypatingai universalus: vairavimo asistento sistema Driving Assistant Professional leidžia ne tik palaikyti pageidaujamą greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, bet ir, pasitelkus intervencijos funkciją, išlaikyti jūsų BMW reikiamoje eismo juostoje. Tai sumažina įtampą ilgesnių kelionių metu. Kitos šios sistemos funkcijos leis išvengti susidūrimų ir ribojamo greičio viršijimo.

BMW XM G09 parkavimo asistentas Parking Assistant Plus

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji parkavimo atstumo valdymo funkcija.

BMW XM G09 vairavimas laisvomis rankomis, kai greitis neviršija 60 km/h.

Vairavimas laisvomis rankomis, kai greitis neviršija 60 km/h.

Vairavimo asistento sistema Driving Assistant Professional leis patraukti rankas nuo vairo, kai greitkeliuose važiuosite ne didesniu kaip 60 km/h greičiu. Siekiant užtikrinti saugumą bet kuriuo metu, kamera nuolatos stebės vairuotojo dėmesingumą.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR AKSESUARAI NAUJAJAM BMW XM.

Norėdami, kad jūsų BMW atitiktų jūsų asmeninius poreikius, rinkitės originalius BMW aksesuarus. Šie produktai, atsižvelgus į kokybės, dizaino ir techninių charakteristikų aspektus, yra nepriekaištingai pritaikyti jūsų BMW XM automobiliui.

BMW XM G09 BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro turi itin aukštos kokybės QHD ir full HD kamerą, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Aptikus vibracijas aplink automobilį kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.

BMW XM G09 gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.

BMW XM G09 BMW planšetės laikiklis Pro

BMW planšetės laikiklis Pro

Saugus planšetinių kompiuterių laikymas BMW apsauginiame dėkle (apsauginėje movoje). Įvairiais kampais ir pozicijomis reguliuojamas laikiklis yra tvirtinamas prie papildomai įsigyjamos Travel & Comfort sistemos arba prie bazinio laikiklio.

TECHNINIAI NAUJOJO BMW XM DUOMENYS

BMW XM

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

480 (653)/800

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

4,3

Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km (mišriu režimu):

1,5–1,6

CO2 mišriu emisija mišriu režimu WLTP g/km:

 

 

* Preliminarūs skaičiavimai

33–36

Stovinčio BMW XM G09 trijų ketvirčių vaizdas iš šono

NAUJOJO BMW XM KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA.

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS NAUJAJAM BMW XM.

BMW XM G09 BMW finansavimo paslaugos

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

NAUJOJO BMW XM TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR KONSULTACINĖ PAGALBA

NAUJOJO BMW XM PROACTIVE CARE PRIEŽIŪROS FUNKCIJA

BMW XM G09 Proactive Care priežiūros funkcija


Proactive Care priežiūros funkcija praneša apie artėjančius automobiliui reikalingus techninės priežiūros ar remonto darbus.
 

 • Tiesioginė BMW ekspertų pagalba
 • Nuotolinis iškilusių techninių problemų sprendimas
 • Galimybė išvengti potencialių gedimų
 • Papildomi serviso pasiūlymai
 • Sudarius BMW ConnectedDrive paslaugų sutartį ši paslauga teikiama nemokamai
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl naujojo BMW XM, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW XM*:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): x,x–x,x
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): xxx–xxx

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Apskaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, pagal WLTP (Pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą) atsižvelgiama į visą pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01 naujai bandomiems automobiliams pagal NEDC (Naująjį Europos važiavimo ciklą) duomenų neturima – naudojami duomenys tik pagal Pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

* Esant žemesnei nei 0oC temperatūrai, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW XM*,**:
  Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 1,5–1,6
  CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 33–36
  Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 28,9–30,1

  BMW XM Red Label*,**:
  Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 1,4–1,7
  CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 33–37
  Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 30,4–32,4

  Oficialiai pateikiami degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos sunaudojimo ir nuvažiuojamo atstumo naudojant tik elektros energiją duomenys buvo apskaičiuoti laikantis nustatytos matavimo procedūros ir atitinka aktualios reglamento (EB) Nr. 715/2007 redakcijos nuostatas. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp

  * Esant žemesnei nei 0oC temperatūrai, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

  ** Preliminarūs skaičiavimai