Pavasario ir vasaros sezonui skirti BMW aksesuarai, BMW automobiliai ežero ir kalnų kraštovaizdžio fone

MŪSŲ KOMFORTAS – TAI VIETA PO SAULE.

Originalūs BMW aksesuarai bei priedai pavasariui ir vasarai.

MŪSŲ KOMFORTAS – TAI VIETA PO SAULE.Originalūs BMW aksesuarai bei priedai pavasariui ir vasarai.

Paverskite vasarą tik savo pačių nuotykiu. Su originaliais BMW aksesuarais, vasariniais ratlankiais ir padangomis bei aptarnavimo ir įkrovimo paslaugomis.

Vasara jau čia ir saulėti orai suteikia naujas galimybes keliauti po užmiestį. Užmiesčio vietovės tarsi laukia, kol jas atrasite. Mėgaukitės vingiuotais užmiesčio keliukais, grynu oru ir kaimišku kraštovaizdžiu su originaliais BMW aksesuarais. BMW ratlankiai ir padangos – tai užtikrintas kelias į optimalią vairavimo patirtį. BMW techninio aptarnavimo įkrovimo paslaugos bei šie ratai, pritaikyti pagal aukščiausius standartus, leis visiškai saugiai pasiekti jūsų vasaros kelionių tikslus. Mėgaukitės kiekviena vasaros akimirka be jokių kliūčių ir paverskite vasarą tik savo pačių nuotykiu.

Skaityti daugiau

MES VISADA PASIRENGĘ PASITIKTI SAULĘ.

Originalūs BMW aksesuarai ir priedai interjerui bei eksterjerui.

 

Jeigu norite, kad jūsų vasara būtų nepakartojama, turite tinkamai pasiruošti. Planuokite savo keliones ir pasirūpinkite, kad turėtumėte pakankamai vietos įrangai, skirtai jūsų mėgstamai vasaros sezono veiklai. Naudokitės plačiu originalių BMW interjero ir eksterjero aksesuarų asortimentu ir nepriekaištingai paruoškite savo BMW jūsų vasaros nuotykiams.

BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai, vyras sėdintis BMW atviromis durelėmis
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW prijungimo laidas, skirtas Apple iPhone™ arba iPod™ įrenginiams.

BMW prijungimo laidas, skirtas Apple iPhone™ arba iPod™ įrenginiams.

Prijungimo laidas su tvirto metalo kištukais leis dar lengviau pasinerti į muzikos garsų teikiamus malonumus automobilyje. Šiuo laidu ne tik prijungsite Apple iPod™ arba iPhone™ įrenginius prie savo automobilio, bet ir galėsite juos įkrauti. Taigi, naudodamiesi šiuo USB laidu, įrenginyje saugomos muzikos galėsite klausytis per automobilio garsiakalbius. Išorinius muzikos šaltinius galite valdyti iDrive valdikliu, ant vairo esančiais daugiafunkciais mygtukais arba naudodamiesi radijo imtuvu.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri full-HD kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW dvigubas A ir C tipo USB įkrovimo kištukas.

Dvigubas A ir C tipo USB įkrovimo kištukas.

Dvigubas USB įkrovimo kištukas nesudėtingai įsistato tiesiai į automobilinį cigarečių pridegiklį. Su juo galėsite lengvai ir patogiai įkrauti du išorinius mobilius įrenginius vienu metu. Aukšta įkrovimo srovė (daugiausiai 2 x 3 amperų ir 2 x 18 vatų galios) užtikrina itin spartų įkrovimą. Nuo perkaitimo apsaugo integruota elektronika. Naujoji C tipo USB Power Delivery įkrovimo standarto technologija, priklausomai nuo konkretaus įrenginio, gali palaikyti įvairių įkrovimo srovių ir įtampos profilius. Ši technologija užtikrina optimalų įkrovimą ir tuo pačiu apsaugo bateriją.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno akcentu.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW universali belaidė įkrovimo stotelė

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ir ne tik automobilyje.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, antracito ir mėlynos spalvų BMW sėdynės atlošo krepšys

Antracito ir mėlynos spalvų BMW sėdynės atlošo krepšys.

Puikiai pritaikytas kelionėms su vaikais. Prie priekinės atlošo tvirtinamas aukštos kokybės krepšys suteiks daug daiktų laikymo vietos gale sėdintiems keleiviams. Krepšyje yra skirtingų dydžių kišenėlių, taip pat skyrelis buteliukui ir galimybė pritvirtinti servetėlių dėžutę. Krepšys pagamintas iš patvarios ir lengvai valomos polisterio medžiagos. O juodos ir pilkos spalvų derinio krepšio dizainas su šiuolaikiškais mėlynais užtrauktukais nepriekaištingai dera prie aukštos kokybės BMW interjero. Išėmę iš automobilio, šį krepšį galėsite lengvai sulankstyti arba patogiai neštis su savimi.
BMW pavasario ir vasaros sezono aksesuarai, Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 11 colių įstrižainės Apple iPad Pro™ įrenginiui

Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 11 colių įstrižainės Apple iPad Pro™ įrenginiui.

Apsauginis dėklas optimaliai apsaugo visus 10,5 colių Apple iPad™ Pro. Juodas silikono dėklas patikimai apsaugo planšetę nuo įbrėžimų ir smūgių, o naudojant kartu su pridedama ekrano plėvele - ir nuo vandens purslų. Naudojant kartu su universaliu Travel & Comfort laikikliu (galima įsigyti atskirai), jį galima lengvai ir patogiai pritvirtinti automobilio viduje, užtikrinant saugumą avarijos atveju. *Galima įsigyti ir šiems įrenginiams: 7,9 colių įstrižainės Apple iPad mini 4, 10,5 colių įstrižainės Apple iPad Pro, 9,7 colių įstrižainės Apple iPad Air 1, 9,7 colių įstrižainės Apple iPad Air 2, 9,7 colių įstrižainės Apple iPad Pro, 9,7 colių įstrižainės Samsung Galaxy Tab A ir 9,7 colių įstrižainės Samsung Galaxy Tab S2.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, juodos/ „Titanium Silver“ spalvos BMW stogo bagažinė 420

Juodos/„Titanium Silver“ spalvos BMW stogo bagažinė 420

Moderni užrakinama juodos spalvos BMW stogo bagažinė yra 420 litrų talpos. Ši erdvi stogo bagažinė lengvai sumontuojama ant stogo skersinių ir gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ši bagažinė pagaminta iš aplinkos poveikiui ir UV spinduliams itin atsparaus ABS plastiko. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių. Stogo bagažinės svoris – 19 kilogramų, ji atitinka aukštus BMW saugumo standartus, taikomus avarijų ir eksploatavimo saugai bei ilgalaikiam produkto naudojimui.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW stogo skersiniai

BMW stogo skersiniai

Daugiafunkcė stogo skersinių sistema gali būti naudojama su visais BMW stogo laikikliais ir stogo bagažinėmis. Šią sistemą itin lengva sumontuoti, be to, dėl savo tvirtos konstrukcijos ir apsaugos nuo vagysčių užrakto funkcijos ji atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. BMW būdingas stogo skersinių dizainas puikiai papildys automobilio išvaizdą.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW bagažo skyriaus kilimėlis

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Nepriekaištingai pritaikytas BMW bagažo skyriaus kilimėlis efektyviai apsaugos bagažinę nuo nešvarumų ir drėgmės. Iš visų pusių paaukštinti kilimėlio kraštai ir išskirtinės kokybės tvirta, neslystanti bei vandeniui atspari medžiaga užtikrins optimalią apsaugą. Elegantiškas juodos spalvos kilimėlis tobulai dera prie bagažo skyriaus interjero. Papildomas akcentas – aukštos kokybės nerūdijančio plieno dekoratyvus intarpas su BMW logotipu. Pritaikytos formos kilimėlis išryškins individualų automobilio charakterį ir puikiai papildys visiems metų laikams tinkančius BMW grindų kilimėlius, kuriuos galite įsigyti papildomai.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas BMW dviračių laikiklis Pro 2.0 leis saugiai transportuoti du įprastinius arba elektrinius dviračius. Laikiklis montuojamas ant BMW vilkimo kablio. Ši lengvasvorė, tačiau itin tvirta plieno ir aliuminio laikiklių sistema išlaiko iki 60 kg svorį, prie jos galima tvirtinti dviračius, kurių ratų bazė yra ne ilgesnė kaip 130 cm. Be to, dviračių laikiklis turi patogią, viena ranka valdomą tvirtinimo ant vilkimo kablio sistemą, nuimamus atraminius laikiklius ir ratų užfiksavimo sistemą, kurią itin paprasta naudoti. Be to, šio automobilio gale montuojamo dviračių laikiklio nulenkimo į apačią funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių. Dviračių laikiklis Pro 2.0 atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus ir gali būti kompaktiškai sulankstomas, kai nėra naudojamas. Galite papildomai įsigyti trečiam dviračiui skirtą laikiklio prailginimą ir krepšį laikiklio laikymui. Apskritai kalbant, šis dviračių laikiklis taps tobulu jūsų kelionių palydovu, nesvarbu, ar išsiruošite į viso gyvenimo atostogas, ar nuspręsite pasimėgauti trumpa išvyka su savo BMW.
BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui, BMW WaterBlade valytuvai

BMW WaterBlade valytuvai

BMW WaterBlade – tai pažangia šluostymo technologija išsiskiriantis priekinio automobilio stiklo valytuvas. Valymo skystis ant lango purškiamas tiesiai iš šio valytuvo purkštukų. Tai užtikrina dar geresnius valymo rezultatus, sumažina matomumą bloginančią purškimo dulksną ir užtikrina taupų langų valymo skysčio naudojimą. Tikslus skysčio užpurškimas apsaugo automobilį nuo išpurvinimo. Be to: BMW WaterBlade valytuvus reikia keisti rečiau negu įprastinius stiklo valytuvus.

MANO RATAI PARUOŠTI PASITIKTI VASARĄ.

Aukštos kokybės originalūs BMW ratlankių ir padangų priedai vasaros sezonui

 

Su originaliais BMW ratlankiais ir padangomis įveiksite visas kliūtis tiek kelyje, tiek ir bekelėje. BMW ratų komplektai yra itin tiksliai pritaikyti jūsų automobiliui, kurie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir yra gaminami glaudžiai bendradarbiaujant su pirmaujančiais padangų gamintojais (pvz., Dunlop, Goodyear, Michelin ir Pirelli). Be to, į kiekvieną komplektą įeina žvaigždutėmis ženklinamos RunFlat tipo padangos su padangų slėgio kontrolės (RDC) jutikliais. Todėl keliuose visada jausitės tvirtai ir užtikrintai net ir tuomet, kai važiuosite neišvažinėtais keliais.

BMW lengvojo lydinio ratlankiai ne tik nepriekaištingai papildo automobilio išvaizdą ir dizainą, bet ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Ratlankiai pritaikyti RunFlat tipo padangoms ir turi paaukštintus laikančiuosius kauburius, kurie neleidžia mažesnio slėgio padangoms nuslysti nuo ratlankio net ir važiuojant posūkiuose. Šie ratlankiai išsiskiria ne tik optimalia eksploatavimo trukme, bet ir absoliučiu koncentriškumu. Siekiant užtikrinti šios išskirtinės kokybės ilgaamžiškumą, su ratlankiais atliekami visapusiški bandymai, atitinkantys aukštus BMW saugumo reikalavimus.

BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai, vyras su šunimi prie BMW
20 colių M lengvojo lydinio „Star-spoke Style 748 M“ ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

20 colių „M Star-spoke style 748 M“ ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių M lengvojo lydinio „Star-spoke style 748 M“ ratlankiai yra matinės juodos „Jet Black“ spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. TPMS vasaros ratlankių komplektas su „run-flat“ padangomis. Ratlankių dydis - 9J x 20, su 275/45 R20 110Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 10,5J x 20 ratlankiai su 305/40 R20 112Y XL RSC padangomis gale.
EU-Label
22 colių dvispalviai M Performance lengvojo lydinio ratlankiai „Star-spoke style 749 M“

22 colių M Performance „Star-spoke style 749 M“ ratlankiai

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 22 colių skersmens „Star-spoke style 749M“ stiliaus lengvojo lydinio matiniai ratlankiai yra dvispalvės matinės „Jet black“ juodos spalvos ir išsiskiria M Performance užrašu ir spalvotu M logotipu. TPMS vasarinių ratlankių komplektas, priekiniai ratlankiai: 9,5J x 22 su 275/35 R22 104Y XL padangomis, galiniai ratlankiai: 10,5J x 22 su 315/30 R22 107Y XL padangomis.
EU-Label
21 colių dvispalviai poliruoti BMW M lengvojo lydinio „Y-spoke Style 741 M“ ratlankiai „Night Gold“ spalvos, vasaros ratlankių komplektas

21 colių dvispalviai M „Y-spoke style 741 M“ ratlankiai

Aukštos kokybės poliruoti dvispalviai 21 colių M BMW lengvojo lydinio „Y-spoke Style 741 M“ ratlankiai yra „Night Gold“ spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir „run-flat“ padangomis. Ratlankių dydis - 9,5J x 21, su 275/40 R21 107Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 10,5J x 21 ratlankiai su 315/35 R21 111Y XL RSC padangomis gale.
EU-Label
19 colių M Performance lengvojo lydinio „Y-spoke Style 898 M“ ratlankiai pilkos „Frozen Gunmetal Grey“ spalvos ratlankiai, vasaros ratlankių komplektas

19 colių M Performance „Y-spoke style 898 M“ ratlankiai

Aukštos kokybės 19 colių M Performance „Y-spoke style 898 M“, pilkos „Frozen Gunmetal Grey“ spalvos ratlankiai, puošti M Performance užrašu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R19 93Y XL dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 225/35 R19 96Y XL padangomis gale.
EU-Label
18 colių M Performance lengvojo lydinio „Double-spoke style 796 M“ ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

18 colių M Performance „Double-spoke Style 796 M“ ratlankiai

Aukštos kokybės 18 colių M Performance lengvojo lydinio „Double-spoke Style 796 M“ ratlankiai yra matinės juodos „Jet Black“ spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir „run-flat“ padangomis. Ratlankių dydis - 7,5J x 18, su 225/45 R18 95Y RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 18 ratlankiai su 255/40 R18 99Y RSC padangomis gale
EU-Label
19 colių M lengvojo lydinio dvispalviai „Double-spoke Style 793“ ratlankiai „Night Gold“ spalvos

19 colių BMW lengvojo lydinio dvispalviai „Double-spoke Style 793 M“ ratlankiai „Night Gold“ spalvos

Aukštos kokybės poliruoti 19 colių M Performance lengvojo lydinio „Double-spoke Style 793 M“ ratlankiai yra „Night Gold“ spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir „run-flat“ padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R20 93Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 255/35 R19 96Y XL RSC padangomis gale.
EU-Label
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, BMW slankiojantis stebulės dangtelis

BMW slankiojantis stebulės dangtelis

Slankiojantis stebulės dangtelis pažymėtas BMW logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje. Dekoratyvinius ratų gaubtų dangtelius galima tvirtinti prie visų BMW lengvojo lydinio ratlankių, su 112 mm atstumu tarp skylių.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, BMW ventilių dangteliai su logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. Žinoma, šie dangteliai taip pat suteikia ir kur kas solidesnį ratų vaizdą. Komplektą sudaro keturi ventilio dangteliai su BMW logotipu.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, BMW ventilių dangteliai su M logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. Tuo pačiu metu jie pagerina padangų išvaizdą. Su M logotipu.
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, M Performance padangų maišai

M Performance padangų maišai

Ypatinga lenktynių dvasia garaže: M Performance serijos padangų laikymo maišai nuo susipurvinimo saugos ne tik vairuotoją, bet ir automobilį. Tvirtesnė rankena užtikrins patogų transportavimą, o specialus maišų ženklinimas leis greitai surasti atskirų padangų poras. Į šiuos, išskirtinio M Performance dizaino maišus, automobilio ratus įdėsite labai paprastai ir greitai. Itin sportiško dizaino maišai – tai saugus būdas laikyti vasaros ir žiemos ratų komplektus iki kito sezono.
BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, šalia BMW vaikščiojantis žmogus kalnų kraštovaizdžio fone

BMW RATŲ IR PADANGŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Mes ne tik pakeisime jūsų žiemines ir vasarines padangas, bet ir atliksime padangų protektorių gylio bei stabdžių patikrą. Siūlome ratų ir padangų keitimo paslaugas (įskaitant balansavimą) ir geriausią aukščiausios paslaugų kokybės bei kainų santykį. Patikrinimus ir techninę priežiūrą atliekame itin kruopščiai, pasitelkę tik kompetentingus savo specialistus. Be to, naudodamiesi mūsų siūloma ratlankių saugojimo paslauga (įskaitant plovimą ir balansavimą), galėsite išvengti rūpesčių ir sutaupyti vietos.

ĮKRAUTA VASARIŠKOS NUOTAIKOS – TAI MANO KELIONĖ.

Originalūs BMW aksesuarai ir priedai

 

Jeigu norite tinkamai pasiruošti vasarai, teks pasirūpinti ne tik papildomais aksesuarais, bet ir įkrovimu. Susipažinkite su originaliais BMW įkrovimo priedais, tobulai pritaikytais jūsų elektriniam automobiliui. Paverskite vasarą savo nuotykiu.

Skaityti daugiau
BMW įkrovimo produktai, 5 m ilgio įkrovimo kabelis viešosioms įkrovimo stotelėms

Viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas BMW įkrovimo kabelis 5 m

BMW įkrovimo kabelis yra 5 m ilgio, jis leis greitai ir paprastai įkrauti automobilį viešosiose įkrovimo stotelėse, palaikančiose trečiojo režimo įkrovimą. BMW elektrinės transporto priemonės ir hibridiniai BMW automobiliai gali būti įkraunami naudojant vienfazio įkrovimo technologiją. Toks įkrovimas yra gerokai spartesnis palyginus su įkrovimu naudojant standartinį įkrovimo kabelį. ECE standartą atitinkanti jungtis automobilius įkrauti šiuo būdu leis visoje Europoje. Šis kabelis nepriekaištingai dera prie BMW Wallbox dizaino ir atitinka aukštus BMW kokybės reikalavimus. Sidabru padengti ir korozijai atsparūs kontaktai užtikrina optimalų galios perdavimą ir eksploatavimo trukmę.

Skaityti daugiau
BMW įkrovimo produktai, BMW Wallbox

BMW Wallbox

Tai tarsi degalinė jūsų pačių namuose. Įsirengę iki 22 kW galią naudojančią BMW Wallbox įkrovimo stotelę, savo BMW įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. BMW Wallbox stotelė išsiskiria ne tik kompaktišku BMW dizainu – kištukinis lizdas ir kabelio laikiklis leis itin patogiai naudotis įkrovimo kabeliu. Esamą BMW Wallbox būseną visada galite matyti būsenos ekrane. Integruotas liekamosios srovės nustatymo įtaisas ir techninio aptarnavimo programėlė stotelę leis įrengti tinkamai ir taupiai.

Skaityti daugiau
BMW įkrovimo produktai, BMW lankstus greito įkrovimo įkroviklis

BMW lankstus greito įkrovimo įkroviklis

BMW lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis – tai naudojimui buityje pritaikytas mobilusis įkroviklis, skirtas visoms elektrinėms transporto priemonėms. Naudojantis buitiniais kištukiniais lizdais, šis įkroviklis užtikrins didžiausią 2,3 kW įkrovimo galią (E+F tipas (CEE 7/7), Schuko, 10 A). Papildomai įsigyjamas tam pritaikytas įkrovimo kabelis leis naudotis greitojo įkrovimo funkcija ir įkrauti automobilį naudojantis iki 11 kW galios pramoniniais kištukiniais lizdais. Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis visada automatiškai pritaiko įkrovimo galią pasirinktam energijos tiekimo šaltiniui ir automatiškai išsijungia esant elektros tiekimo sutrikimams arba perkaitimui. Šis kompaktiškas ir vandeniui atsparus šešių metrų ilgio įkrovimo kabelis pravers įvairiose situacijose. O jūsų namuose, kartu su papildomai įsigyjamu ant sienos montuojamu įtaisu, jis taps mobiliąja Wallbox stotele. Gali būti naudojamas šiose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijos Respublikoje, Estijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Turkijoje.

Skaityti daugiau

MANO YPATINGAS VASAROS AKCENTAS.

Jūsų pavasariui ir vasarai skirtos BMW M Performance dalys.

 

Tai jūsų vasara ir jūsų laikas spindėti. BMW M Performance dalys jūsų BMW automobiliui suteiks didžiausio individualumo ir tikrą lenktynių dvasia alsuojantį charakterį. Nesileiskite į jokius kompromisus – išnaudokite visas vasaros akimirkas ir paverskite savo BMW žvilgsnius prikaustančiu automobiliu.

Skaityti daugiau
20 colių lengvojo lydinio M Performance Parts „Star-spoke style 748 M“ matinės juodos „Jet Black“ spalvos ratlankiai

BMW 20 colių M lengvojo lydinio „Star-spoke style 748 M“ matinės juodos „Jet Black“ spalvos ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių BMW M lengvojo lydinio „Star-spoke Style 748 M“ matinės juodos „Jet Black“ spalvos ratlankiai suteikia transporto priemonei itin sportišką išvaizdą. Ratlankių komplektas su padangų oro slėgio kontrolės sistema (TPMS) ir universaliomis padangomis: 9J x 20 dydžio ratlankiai su 275/45 R20 110V XL dydžio padangomis, tinkamomis važiuoti ir bekele bei pritaikytomis naudoti kartu su sniego grandinėmis.

BMW lengvojo lydinio ratlankiai ne tik nepriekaištingai papildo automobilio išvaizdą ir dizainą, bet ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Ratlankiai pritaikyti RunFlat tipo padangoms ir turi paaukštintus laikančiuosius kauburius, kurie neleidžia mažesnio slėgio padangoms nuslysti nuo ratlankio net ir važiuojant posūkiuose. Šie ratlankiai išsiskiria ne tik optimalia eksploatavimo trukme, bet ir absoliučiu koncentriškumu. Siekiant užtikrinti šios išskirtinės kokybės ilgaamžiškumą, su ratlankiais atliekami visapusiški bandymai, atitinkantys aukštus BMW saugumo reikalavimus. EU-Label

Skaityti daugiau
BMW M Performance dalys, M Performance anglies pluošto priekinės grotelės

BMW M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto

Išreikškite savo stilių: priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės rankomis apdirbto anglies pluošto, o dekoratyvios juostelės – iš itin tvirto plastiko. Tai aiškiai pastebimas priekinės automobilio dalies akcentas, sukuriantis ypatingai elegantišką, sportišką ir savitą išvaizdą.

Skaityti daugiau
BMW M Performance dalys, M Performance kilimėliai

BMW M Performance kilimėliai

Aukščiausios kokybės išvaizda ir itin tvirtas sukibimas: M Performance serijos grindų kilimėliai automobilio grindims suteiks ypatingai sportišką išvaizdą, todėl visas automobilis atrodys dar dinamiškiau. Su M Performance užrašu ir M logotipu. Išskirtinis dizaino akcentas – odos imitacijos apsiuvai su kontrastingų spalvų dekoratyviomis siūlėmis ir M serijai būdingų spalvų juostele.

Skaityti daugiau
M Performance dalys, M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio gaubtas

BMW M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio gaubtas

Kruopštaus rankų darbo iš anglies pluošto pagaminti pribloškiantys šoninių veidrodėlių gaubtai patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.

Skaityti daugiau
BMW M Performance dalys, M Performance priekinės oro įleidimo angos iš anglies pluošto

BMW M Performance priekinė oro įleidimo anga iš anglies pluošto

Pakankamai erdvės įkvėpti: Iš anglies pluošto pagamintos rafinuotos oro įleidimo angos automobilio priekiui suteiks lenktynių dvasia spinduliuojantį išskirtinį charakterį. Aukšta kokybe dvelkianti išvaizda išryškins sportišką ir ypatingą automobilio išorę. Apdaila nepriekaištingai tinka bamperio dizainui ir harmoningai dera su kitomis iš anglies pluošto pagamintomis eksterjero detalėmis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance detalės, M Performance užrašo lipdukas

BMW M Performance užrašo lipdukas

M Performance užrašo lipdukas puikiai papildo lipnią juodos „Frozen Black“ spalvos išorinių šoninių slenksčių juostą arba itin blizgios juodos spalvos prailginimą. Šis vizualus akcentas automobilio šonams suteikia papildomo individualumo.

Skaityti daugiau

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS

BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai, vyras prie BMW kalnų fone

BMW Service Inclusive paslaugų paketas pilnai pasirūpins jūsų BMW technine priežiūra. O jums belieka leistis į kelione ir megautis svarbiausiu dalyku - vairavimo malonumu. Vos vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami tiesiog ranka.

Kokia nauda klientui:

 • Mažesnė kaina palyginti su išlaidomis, perkant atskiras paslaugas.
 • Visiška sąnaudų kontrolė ir skaidrumas.
 • Skirtingų paketų pasirinkimas pagal individualius poreikius ir atsižvelgiant į tai, ar automobilis naujas ar naudotas.
 • Techninės priežiūros profesionalai, sukaupę ilgą darbo patirtį su BMW automobiliais ir, žinoma, tik originalios BMW atsarginės dalys.
 • Paketas perduodamas naujam savininkui, todėl padidėja perpardavimo vertė.
 • Aptarnauja BMW techninės priežiūros partneriai visose pasaulio šalyse.

BMW TELEPASLAUGOS

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, prieplaukoje sėdinti ir savo išmaniuoju telefonu besinaudojanti moteris

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisiekia, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.

BEKONTAKTIS BMW SERVISAS

BMW pavasario vasaros priedai ir aksesuarai, BMW sėdintis vyras su savo išmaniuoju telefonu

Su My BMW paslaugomis jūsų gyvenimas taps patogesniu. Užsiregistruokite susitikimui internetu arba pristatykite savo BMW, palikite raktelius ir gaukite techninės priežiūros patikros nuorodą, kuria galėsite pasinaudoti jums patogiu metu. Peržiūrėkite visus pasiūlymus

Kokia nauda klientui:

 • Registracija susitikimui internetu
 • Jums skirtas techninės priežiūros vaizdo įrašas
 • Skaitmeninis atsiskaitymas
 • BMW pagalba kelyje
 • Patogus tiek atsiemimas, tiek pristatymas.

BMW VALUE SERVICE

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, prieplaukoje sėdintys ir vienas į kitą žiūrintys vyrai

Savuoju BMW nuvažiavote daugybę kilometrų, patyrėte aibę nuotykių, tad visapusiškai pažįstate savo automobilį. Būtent todėl jį ir mylite. Tam, kad ši meilė neišblėstų, jums reikia techninės priežiūros partnerio, kuris taip pat puikiai pažįsta jūsų BMW ir žino jūsų poreikius. Tai užtikrina paslaugų paketas BMW Value Service: Premium klasės paslauga už patrauklią ir skaidrią kainą, į kurią viskas įskaičiuota. Taigi jūs tiksliai žinote, ko tikėtis.

Kokia nauda klientui:

 • BMW specialistai teikia aukštos kokybės, patogų ir ekonomišką techninį aptarnavimą. Naudojamos originalios BMW atsarginės dalys.
 • Visos atsarginės dalys ir paslaugos įskaičiuotos į kainą.
 • Kainos visada skaidrios, suprantamos ir pagrįstos.
 • BMW Value Service siūlo kiekvienam BMW modeliui reikalingą techninę priežiūrą.
BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, priešais pastatą stovintys BMW automobiliai ir BMW techninės priežiūros konsultantai

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Jūsų BMW techninės priežiūros partneris– tai geriausios rankos, kurioms galite patikėti savo BMW. Nuo ilgalaikių techninės priežiūros paslaugų paketų, pavyzdžiui, BMW Service Inclusive, patrauklių visaapimančio BMW Value Service paslaugų paketo kainų, iki mūsų siūlomų bekontakčių paslaugų arba originalios BMW variklio alyvos ir daugybės kitų asmeninių paslaugų – visada pasiūlysime jūsų individualiems poreikiams pritaikytą optimalų sprendimą kiekvienam BMW modeliui, todėl galėsite mėgautis nerūpestingai nuvažiuotais kilometrais, laukiančiais jūsų priešakyje.