Originalūs BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui BMW X1 U11 stovintis smėlėtos pakrantės fone su dviem žmonėmis

„SUKURTI NAUJIEMS ATRADIMAMS.“

#kadirkasbenutiktu. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui.

„SUKURTI NAUJIEMS ATRADIMAMS.“#kadirkasbenutiktu. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui.

Paverskite vasarą savo ryškiausiu nuotykiu. Su originaliais BMW aksesuarais ir priedais, vasariniais ratlankiais ir padangomis bei BMW techninės priežiūros ir BMW įkrovimo paslaugomis.

Vasara jau čia pat, o saulėti orai suteikia naujas galimybes keliauti po užmiestį. Naujos vietos tarsi laukia, kol jas atrasite. Mėgaukitės vingiuotais užmiesčio keliukais, grynu oru ir kaimo kraštovaizdžiu su originaliais BMW aksesuarais ir priedais. BMW ratlankiai ir padangos – tai užtikrintas kelias į optimalią vairavimo patirtį. Kartu su BMW techninio aptarnavimo ir įkrovimo paslaugomis šie ratai saugiai jus nuveš į jūsų vasaros kelionių tikslus. Mėgaukitės kiekviena vasaros akimirka be jokių kliūčių. Paverskite vasarą savo ryškiausiu nuotykiu.

Skaityti daugiau

ORIGINALŪS BMW AKSESUARAI IR PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS VASAROS SEZONUI.

„Mes visada pasirengę pasitikti saulę.“

Jeigu norite, kad jūsų vasara būtų nepakartojama, turite tinkamai pasiruošti. Planuokite savo keliones ir pasirūpinkite, kad turėtumėte pakankamai vietos jūsų mėgstamos vasaros sezono veiklos įrangai. Naudokitės plačiu originalių BMW interjero ir eksterjero aksesuarų asortimentu ir nepriekaištingai paruoškite savo BMW jūsų vasaros nuotykiams.
Originalūs BMW priedai ir priežiūros priemonės vasaros sezonui BMW X1 U11 stovintis saulės nušviestame fone su trimis moterimis
BMW interjeras G07 BMW planšečių laikiklis Pro tvirtinamas prie Travel & Comfort sistemos

BMW planšečių laikiklis Pro tvirtinamas prie Travel & Comfort sistemos.

BMW profesionalus planšetinių kompiuterių laikiklis gali būti tvirtinamas prie papildomai pasirenkamos Travel & Comfort įrangos arba prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio. Laikiklio padėtis gali būti keičiama įvairiomis padėtimis, jį galima pakreipti ir pasukti 360° kampu. Be to, laikiklis turi ištraukiamąjį tvirtinimo elementą, skirtą patikimai įstatyti į BMW apsauginį dėklą įdėtus 7–13 colių įstrižainės planšetinius kompiuterius.

BMW interjeras U11 Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 11 colių įstrižainės Apple iPad Pro įrenginiui.

Travel & Comfort sistemos BMW apsauginis dėklas, skirtas 11 colių įstrižainės Apple iPad Pro įrenginiui.

BMW apsauginis dėklas optimaliai apsaugo visus 11 colių Apple iPad™ Pro. Juodas silikono dėklas patikimai apsaugo planšetę nuo įbrėžimų ir smūgių, o naudojant kartu su pridedama ekrano plėvele - ir nuo vandens purslų. Naudojant kartu su universaliu Travel & Comfort sistemos laikikliu (galima įsigyti atskirai), jį galima lengvai ir patogiai pritvirtinti automobilio viduje, užtikrinant saugumą avarijos atveju.

BMW interjeras U11 BMW Travel & Comfort sistemai pritaikyta drabužių pakaba.

Drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos.

Su BMW drabužių pakaba galėsite patogiai kabinti drabužius ant priekinės sėdynės atlošo. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite prie bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort . Dėl viešbučio funkcijos (standartinės drabužių pakabos), pakabą galėsite naudoti ne tik automobilyje.

BMW interjeras U11 Travel & Comfort sistemos sulankstomas staliukas

Travel & Comfort sistemos sulankstomas staliukas.

Travel & Comfort sistemos sulankstomas staliukas su apsaugos nuo perkrovos funkcija gali būti lengvai pritvirtintas prie priekinės sėdynės atlošo naudojant atskirai įsigyjamą bazinį laikiklį arba papildomą Travel & Comfort įrangą. Staliuko aukštis ir pasvyrimo kampas gali būti reguliuojami, be to, jame yra įmontuotas atlenkiamas puodelio laikiklis.

BMW interjeras U11 visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai.

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Puikiai derantys ir visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Su juodomis BMW raidėmis

BMW interjeras U11 dvipusis BMW bagažo skyriaus kilimėlis su bagažo pritvirtinimui skirtomis vietomis

Dvipusis BMW bagažo skyriaus kilimėlis su bagažo pritvirtinimui skirtomis vietomis.

Dvipusis BMW bagažo skyriaus kilimėlis su bagažo pritvirtinimui skirtomis vietomis gali būti naudojamas pagal jūsų poreikius. Daiktus galite tvirtinti prie kiliminio audinio, o ant jo esantys nešvarumai bus sunkiai pastebimi. Kita šio kilimėlio pusė yra pritaikyta drėgnų ir nešvarių daiktų transportavimui.  Šią pusę lengvai nuplausite vandeniu.

BMW interjeras G20 BMW raktelio dėklas iš kristalinio stiklo

BMW raktelio dėklas iš kristalinio stiklo.

Iš nappa odos pagamintas ir tviskančiais kristalais dekoruotas aukštos kokybės BMW raktelio dėklas jūsų BMW raktelį pavers žvilgsnius traukiančiu aksesuaru. Visus funkcinius raktelio mygtukus pasieksite be jokio vargo. Laikantysis dėklo dirželis leis nesunkiai išimti raktelį, jeigu dėl kokios nors priežasties, pavyzdžiui, norint pakeisti baterijas, prireiks jį išimti.

BMW interjeras G20 BMW Crystal Clarity užrakto mygtukas

BMW Crystal Clarity užrakto mygtukas.

Crystal Clarity užrakto mygtukas – baigiamasis aukštos kokybės jūsų automobilio interjero akcentas. Swarovski kristalas yra matomas ir iš išorės, todėl šis užrakto mygtukas taps tikra žvilgsnius prikaustančia detale. Šią iš tamsiai pilko anoduoto aliuminio pagamintą detalę pritvirtinsite be jokių pastangų.

BMW eksterjeras U11 ICE BMW juodos/Titanium Silver spalvos stogo bagažinė 520

Juodos/Titanium Silver sidabro spalvos BMW stogo bagažinė 520.

Moderni juodos spalvos stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinės Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

BMW eksterjeras BMW juodos/Titanium Silver spalvos stogo bagažinė 420

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420.

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silverspalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 420 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

BMW eksterjeras G20 BMW LED durelių projektoriai

BMW LED durelių projektoriai.

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.

BMW eksterjeras U11 gale tvirtinamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0.

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.

BMW eksterjeras BMW papildoma laikiklio prailginimo funkcija trečio dviračio tvirtinimui gale tvirtinamas dviračių laikiklis Pro 2.0

BMW aksesuarai ir priedai pavasario ir vasaros sezonui gale tvirtinamo Pro 2.0 dviračių laikiklio prailginimas trečiam dviračiui.

Ant BMW vilkimo kablio montuojamą BMW Pro 2.0 dviračių laikiklį galima papildyti BMW išplėstinių funkcijų rinkiniu ir transportuoti trečią dviratį. Transportavimo sistemą sudaro papildomi bėgeliai dviračiui ir atraminis laikiklis, jungiantis antrojo ir trečiojo dviračių rėmus.

BMW Electronics BMW G20 BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro priekinė kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro priekinio vaizdo kamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 turi itin aukštos kokybės QHD kamerą, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Aptikus vibracijas aplink automobilį kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.

BMW Electronics BMW G20 BMW Advanced Car Eye 3.0 priekinė kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 priekinio vaizdo kamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 turi itin aukštos kokybės QHD kamerą, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Aptikus vibracijas aplink automobilį kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.

BMW Electronics BMW Advanced Car Eye 3.0 galinio vaizdo kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 galinio vaizdo kamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 aukštos kokybės Full HD kamera fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir palikus automobilį priparkuotą. Aptikus vibracijas aplink automobilį kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams užfiksuoti.

BMW Electronics BMW prijungimo laidas Apple iPhone™ arba iPod™ įrenginiams

BMW prijungimo laidas Apple iPhone™ arba iPod™ įrenginiams.

Pageidaujant klausymusi mėgautis asmeniškai, su automobilio operacine sistema galima susieti suderinamą Apple iPod™ arba iPhone™ įrenginį, kurie, naudojant BMW adapterį, gali būti kraunami tuo pačiu metu. Išorinius muzikos šaltinius galite valdyti iDrive valdikliu, ant vairo esančiais daugiafunkciais mygtukais arba naudodamiesi radijo imtuvu.

BMW Electronics BMW dvigubas A ir C tipo USB įkrovimo kištukas

Dvigubas A ir C tipo USB įkrovimo kištukas.

Dvigubas USB įkrovimo kištukas nesudėtingai įsistato tiesiai į automobilinį cigarečių pridegiklį. Su juo galėsite lengvai ir patogiai įkrauti du išorinius mobilius įrenginius vienu metu. Aukšta elektros srovė tokius įrenginius kaip išmanieji telefonai arba planšetiniai kompiuteriai leis įkrauti itin greitai.

BMW priežiūros priemonės Relaxing Ocean kvapų kolekcijos BMW Natural Air keičiamas oro gaiviklis

Relaxing Ocean kvapų kolekcijos BMW Natural Air keičiamas oro gaiviklis.

Relaxing Ocean kvapų kolekcijos BMW Natural Air keičiamas oro gaiviklis leis mėgautis maloniu aromatu automobilyje bet kuriuo kelionės metu. Relaxing Ocean aromatas atsiskleidžia raminančia vandenyno garso harmonija ir gaivinančiomis citrusinėmis natomis. Į pakuotę įeina trys atskirai supakuotos keičiamos aromato juostelės.

BMW įkrovimo priemonės BMW ekrano šluostė

BMW ekrano šluostė.

Tobula jūsų interjero priežiūra: naudodami specialiai ekranų valymui sukurtą BMW šluostę, ekranus ir blizgius paviršius nuvalysite nepalikdami jokių žymių, dryželių ar medvilninio pluošto pūkelių. Nešvarumus ir pirštų antspaudus lengvai nuvalysite nenaudodami jokių valiklių. Vizualiai pribloškiantis: BMW logotipas ant audinio ir praktiškas laikymo maišelis.

BMW priežiūros priemonės BMW koncentruotas langų valiklis

BMW koncentruotas langų valiklis.

BMW langų valiklio koncentratas yra itin koncentruotas valymo priedas, skirtas priekinio stiklo ir priekinių žibintų plovimui. Jis patikimai, nepalikdamas dryželių pašalins purvą, vabzdžių likučius, automobilių plovimui naudojamą vašką ir riebalinius nešvarumus.

BMW Natural Air pradinis rinkinys, uola bangų mūšoje

BMW NATURAL AIR PRADINIS RINKINYS.

BMW Natural Air pradinis rinkinys leis mėgautis maloniu aromatu automobilyje visos kelionės metu. Į šį rinkinį įeina reguliuojamas kvėpiklio laikiklis ir gaivinančios Mountain View kolekcijos aromatinė juostelė. Tiesiog pritvirtinkite kvėpiklio laikiklį prie savo automobilio ventiliacinių grotelių.

ORIGINALŪS BMW RATLANKIAI, PADANGOS IR KITI PRIEDAI VASAROS SEZONUI.

„Mano ratai blizga ir yra paruošti pasitikti vasarą.“

Viskas taip, kaip Jums patinka: siūlome platų įvairaus dydžio išskirtinio dizaino originalių BMW vasarinių ratlankių komplektų asortimentą. Jūsų BMW ne tik atrodys vizualiai atnaujintas, bet ir įgis didesnę perpardavimo vertę. Su pasirinktais ratlankiais galėsite mėgautis dar geresniu dinaminiu atsaku, kurį leidžia užtikrinti pažangiausi gamybiniai procesai, mažesnis svoris ir konkrečiam modeliui skirti ir atlikti saugos bei vairavimo dinamikos bandymai.
Originalūs BMW ratlankiai, padangos ir kiti priedai vasaros sezonui moteris su šunimi palinkusi prie BMW paplūdimyje
BMW G20 19 colių M Performance lengvojo lydinio Y-spoke Style 898 M pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos ratlankiai, vasaros ratlankių komplektas

19 colių M Performance lengvojo lydinio Y-spoke Style 898 M pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos ratlankiai, vasaros ratlankių komplektas.

Aukštos kokybės 19 colių M Performance Y-spoke style 898 M, pilkos Frozen Gunmetal Grey spalvos ratlankiai, puošti M Performance užrašu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R19 93Y XL dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 255/35 R19 96Y XL padangomis gale

Išsamiau
BMW G20 19 colių dvispalviai poliruoti BMW lengvojo lydinio Double-spoke Style 793 ratlankiai Night Gold spalvos, vasaros ratlankių komplektas

19 colių dvispalviai poliruoti BMW lengvojo lydinio Double-spoke style 793 ratlankiai Night Gold spalvos, vasaros ratlankių komplektas.

Aukštos kokybės dvispalviai poliruoti 19 colių BMW lengvojo lydinio Double-spoke Style 793 ratlankiai yra Night Gold spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 225/40 R20 93Y XL RSC dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 19 ratlankiai su 255/35 R19 96Y XL RSC padangomis gale.

Išsamiau
BMW G20 18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 796 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 796 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas.

Aukštos kokybės 18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 796 M ratlankiai yra matinės juodos Jet Black spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 7,5J x 18, su 225/45 R18 95Y dydžio padangomis priekyje ir 8,5J x 18 ratlankiai su 255/40 R18 99Y padangomis gale

Išsamiau
BMW U11 21 colių dvispalviai poliruoti M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 877 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

21 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke style 877 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas.

Itin aukštos kokybės 21 colio dvispalviai poliruoti M Performance lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 877 M juodos Jet Black spalvos Vasaros ratlankių komplektas nustatymai su padangų slėgio indikatoriumi, ratlankių dydis: 8J x 21 su 245/35 R21 96Y XL dydžio padangomis.

Išsamiau
BMW G70 20 colių M Performance lengvojo lydinio Y-spoke 911 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas

20 colių M Performance lengvojo lydinio Y-spoke 911 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, vasaros ratlankių komplektas.

Aukštos kokybės 20 colių M Performance lengvojo lydinio 911 M ratlankiai Y-spoke style matinės juodos Jet Black spalvos. Vasaros ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi. Ratlankių dydis - 9J x 20, su 255/45 R20 105Y XL dydžio padangomis priekyje ir 10,5J x 20 ratlankiai su 225/40 R20 108Y XL padangomis gale.

Išsamiau
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai BMW slankiojantis stebulės dangtelis

BMW slankiojantis ratų gaubtų dangtelis.

Slankiojantis stebulės dangtelis pažymėtas BMW logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje. Dekoratyvinius ratų gaubtų dangtelius galima tvirtinti prie visų BMW lengvojo lydinio ratlankių, su 112 mm atstumu tarp angų.

Išsamiau
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, M Performance padangų maišai

M Performance padangų maišai.

Ypatinga lenktynių dvasia garaže: M Performance serijos padangų laikymo maišai nuo nešvarumų saugos ne tik vairuotoją, bet ir automobilį. Tvirtesnė rankena užtikrina patogų transportavimą. Specialus maišų ženklinimas leis greitai surasti atskirų padangų poras. Sportiškas M Performance dizainas.

Išsamiau
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai, BMW ventilių dangteliai su logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu.

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės bei pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su BMW logotipu.

Išsamiau
BMW ratlankių ir padangų aksesuarai ir priedai BMW ventilių dangteliai su M logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu.

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. bei pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su M logotipu.

Išsamiau
BMW ratlankių ir padangų servisas BMW X1 U11 du žmonės ir BMW automobilis saulės fone

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS.

Mes ne tik pakeisime jūsų žiemines ir vasarines padangas, bet ir atliksime padangų protektorių gylio bei stabdžių patikrą. Siūlome ratų ir padangų keitimo paslaugas (įskaitant balansavimą) ir geriausią aukščiausios paslaugų kokybės bei kainų santykį. Patikrinimus ir techninę priežiūrą atliekame itin kruopščiai, pasitelkę tik kompetentingus savo specialistus. Be to, naudodamiesi mūsų siūloma ratlankių saugojimo paslauga (įskaitant plovimą ir balansavimą), galėsite išvengti rūpesčių ir sutaupyti vietos.

ORIGINALŪS BMW ĮKROVIMO AKSESUARAI IR PRIEDAI.

„ĮKRAUTA VASAROS NUOTAIKOS: MANO KELIONĖ.“

Jeigu norite tinkamai pasiruošti vasarai, teks pasirūpinti ne tik papildomais aksesuarais, bet ir įkrovimu. Susipažinkite su originaliais BMW įkrovimo priedais, tobulai pritaikytais jūsų elektriniam automobiliui. Paverskite vasarą savo nuotykiu.

Skaityti daugiau
Originalūs BMW įkrovimo aksesuarai ir priedai BMW G20 BMW sieninė įkrovimo stotelė

BMW Wallbox

Tai tarsi degalinė jūsų pačių namuose. Įsirengę iki 22 kW galią naudojančią BMW Wallbox įkrovimo stotelę, savo BMW įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. Be to, prieigą prie BMW Wallbox galite valdyti ir naudodamiesi My BMW programėle.

Skaityti daugiau
Originalūs BMW įkrovimo aksesuarai ir priedai BMW G20 BMW lankstusis greito įkrovimo įkroviklis pradinis rinkinys

BMW lankstusis greito įkrovimo įkroviklis pradinis rinkinys

BMW lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis – tai naudojimui buityje pritaikytas mobilusis įkroviklis, skirtas visoms elektrinėms transporto priemonėms. Naudojantis buitiniais kištukiniais lizdais, šis įkroviklis užtikrins didžiausią 2,3 kW įkrovimo galią (E+F tipas, Schuko, 10 A). Papildomai įsigyjamas tam pritaikytas įkrovimo kabelis leis naudotis greitojo įkrovimo funkcija ir įkrauti automobilį naudojantis iki 11 kW galios pramoniniais kištukiniais lizdais.

Skaityti daugiau
Originalūs BMW įkrovimo aksesuarai ir priedai BMW U11 BMW įkrovimo kabelis (trečiojo režimo, vienfazis)

BMW įkrovimo kabelis (trečiojo režimo, vienfazis)

5 m ilgio BMW įkrovimo kabelis leis greitai ir paprastai įkrauti automobilį viešosiose įkrovimo stotelėse, palaikančiose trečiojo režimo įkrovimą. BMW elektriniai ir hibridiniai automobiliai gali būti įkraunami naudojant ir vienfazį elektros įvadą, tačiau naudodamiesi pridedamu standartiniu įkrovimo kabeliu, automobilį įkrausite gerokai greičiau. ECE standartą atitinkanti jungtis automobilius įkrauti šiuo būdu leis visoje Europoje.

Skaityti daugiau

JŪSŲ PAVASARIUI IR VASARAI SKIRTOS BMW M PERFORMANCE DALYS.

„Ypatingas mano vasaros akcentas.“

Tai jūsų vasara ir jūsų laikas spindėti. BMW M Performance dalys jūsų BMW automobiliui suteiks didžiausio individualumo ir tikrą lenktynių dvasia alsuojantį charakterį. Nesileiskite į jokius kompromisus – išnaudokite visas vasaros akimirkas ir paverskite savo BMW žvilgsnius prikaustančiu automobiliu.

 

* Ne visos demonstruojamos automobilio detalės bus prieinamos pristatymo rinkai metu. Vaizduojamos apdailos juostelės nėra M Performance Parts serijos dalis.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Parts BMW G87 M Performance priekinis oro srauto skirstytuvas iš anglies pluošto kairėje

M Performance priekinis oro srauto skirstytuvas iš anglies pluošto, kairėje

Neginčijamas sportiškumas: iš anglies pluošto pagamintas priekinis M Performance oro srauto skirstytuvas išryškina galia alsuojančią automobilio išvaizdą.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Parts dalys BMW G87 M Performance išmetimo sistema iš titano

M Performance išmetimo sistema iš titano

M Performance išmetimo sistema sudrebins įstabiu lenktynių gausmu. Duslintuvas ir sportinė išmetimo anga pagaminti tik iš lenktynių sporte naudojamo titano.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Parts dalys BMW G87 M Performance išorinio šoninio slenksčio praplatinimas dešinėje

M Performance išorinio šoninio slenksčio praplatinimas iš anglies pluošto

Dinamiškos elegancijos ir personalizuoto sportiškumo derinys: šoniniai anglies pluošto M Performance kėbulo apačios praplatinimai ypatingai išryškina sportišką šio automobilio išvaizdą. Dar daugiau – šie praplatinimai ne tik nepriekaištingai tinka, tačiau ir išsiskiria lengvu svoriu bei visapusišku erdviniu stabilumu.

Skaityti daugiau
BMW M Performance Parts dalys BMW G87 M Performance vairas Pro

M Performance vairas Pro

Tobulai apvalintų formų: M Performance Pro vairas sukurs neprilygstamą lenktynių dvasia alsuojančią atmosferą vairuotojo erdvėje. Stulbinanti šio vairo forma ir išskirtine Alcantara medžiaga aptrauktos laikymo vietos – tai ne tik įspūdinga išvaizda, bet ir dar labiau jaudinanti tiesioginio vairavimo patirtis. Su šviesiai mėlyna odine autosporto juostele.

Skaityti daugiau

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA.

VISAS BMW PASLAUGŲ ASORTIMENTAS.

BMW servisas BMW darbuotojas konsultuoja klientą

Susipažinkite su kitais mūsų patraukliais techninės priežiūros pasiūlymais, skirtais jūsų BMW modeliui, individualiems jūsų poreikiams ir absoliučiam vairavimo malonumui.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS.

BMW Value Service paslaugos BMW G26 ant uolos krašto stovintis vyras su BMW automobiliu fone

Jūsų poreikiams pritaikyti fiksuotos kainos pasiūlymai ilgalaikei techninei priežiūrai.

BMW VALUE SERVICE PASLAUGŲ PAKETAS.

BMW Value Service paslaugos, BMW X2 G05 vyras ir moteris stovi prie BMW automobilio garažo fone

Patrauklūs pasiūlymai, skirti penkerių metų ir senesniems BMW modeliams.

My BMW programėlė.

My BMW programėlė BMW iX i20 moteris einanti gatve su išmaniuoju telefonu rankoje BMW automobilio fone

My BMW programėlėje galėsite paprastai valdyti remonto ir techninės priežiūros vizitus.

BMW pavasario ir vasaros sezonui skirti aksesuarai, priešais pastatą stovintys BMW automobiliai ir BMW techninės priežiūros konsultantai

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA.

Jūsų BMW servisas – tai geriausios rankos, kurioms galite patikėti savo BMW. Nuo ilgalaikių techninės priežiūros paslaugų paketų, pavyzdžiui, BMW Service Inclusive, patrauklių visaapimančio BMW Value Service paslaugų paketo kainų, iki mūsų siūlomų bekontakčių paslaugų arba originalios BMW variklio alyvos ir daugybės kitų asmeninių paslaugų – visada pasiūlysime jūsų individualiems poreikiams pritaikytą optimalų sprendimą kiekvienam BMW modeliui, todėl galėsite mėgautis nerūpestingai nuvažiuotais kilometrais, laukiančiais jūsų priešakyje.

MES TURIME ATSAKYMUS Į VISUS JŪSŲ KLAUSIMUS APIE PADANGAS.

  • Koks turi būti padangų slėgis?
  • Kaip dažnai turėčiau tikrinti savo automobilio padangų slėgį?
  • Kokios padangos žymimos BMW žvaigždutės ženklinimu?
  • Kaip pasirinkti tinkamas padangas savo automobiliui?
  • Kada reikėtų naudoti vasarines padangas?
  • Ar turėčiau pasikeisti padangas? O gal pasilikti senąsias?