Moteris naudojasi My BMW programėle savo išmaniajame telefone

JŪSŲ PASAULIS. PROGRAMĖLĖ „My BMW”.

Naujosios My BMW programėlės privalumai*

My BMW programėlė pritaikyta jūsų poreikiams. Lygiai taip pat idealiai kaip ir jūsų BMW automobilis. Su šia programėle būsite prisijungęs tiek prie savo automobilio, tiek ir prie viso BMW pasaulio net ir nesėdėdami prie vairo. Dėl savo modernaus dizaino, intuityvios sąsajos ir daugybės kitų funkcijų My BMW programėlė taps kasdieniu jūsų mobilumo partneriu. Planuokite keliones būdami kelyje arba išsiųskite kelionės tikslo duomenis į savo automobilį tiesiog iš namų – sėdėdami ant sofos. Sužinokite, kokį atstumą galite nuvažiuoti dar prieš pradėdami savo kelionę arba nustatykite automobilio salono temperatūrą nuotoliniu būdu. Nepamenate, ar užrakinote automobilį? Įsijunkite programėlę ir užrakinkite savo BMW vos vienu mygtuko paspaudimu telefono ekrane. My BMW programėlė papildyta daugybe, specialiai jūsų elektriniam arba įkraunamam BMW hibridui pritaikytų funkcijų. Su įkrovos ir oro kondicionavimo laikmačiu optimizuokite energijos sąnaudas ir savo išlaidas. Programėlė jums praneš, kai ateis laikas atlikti automobilio techninę priežiūrą, taigi galėsite tiesiogiai susitarti dėl apsilankymo BMW partnerių servise. Kilus papildomų klausimų, visada galėsite susisiekti su klientų aptarnavimu. Su My BMW programėle mėgaukitės atpalaiduojančiu važiavimu ir dar sklandesniu elektriniu važiavimu – visur ir visada. Jūsų pasaulis programėlėje My BMW.

Skaityti daugiau
JŪSŲ PASAULIS. PROGRAMĖLĖ „My BMW”.Naujosios My BMW programėlės privalumai*

5 AKCENTAI NAUJOJI My BMW PROGRAMĖLĖ

  • 01 Galimybė nedelsiant susipažinti su automobilio būsena ir valdyti automobilio funkcijas
  • 02 Galimybė tiesiogiai susisiekti su BMW aptarnavimo centru
  • 03 Galimybė naudotis išmaniosiomis elektrinio mobilumo paslaugomis
  • 04 Galimybė naudotis daugybe navigacijos ir žemėlapių funkcijų, padėsiančių suplanuoti jūsų keliones
  • 05 Reguliarus programinės įrangos naujovinimas ir išplėstinės funkcijos

BMW PASLAUGOS IR NAUJOSIOS My BMW PROGRAMĖLĖS YPATYBĖS

My BMW programėlė „Manage my vehicle status“ automobilio būklės valdymo funkcija priešais BMW 2 serijos kupė stovintis vyras su išmaniuoju telefonu
My BMW programėlė „Manage my vehicle status“ automobilio būklės valdymo funkcija išmaniajame telefone

„MANAGE MY VEHICLE STATUS“ VALDYMO FUNKCIJA

Su My BMW programėle visą informaciją apie savo BMW turėsite po ranka - net neinant iki automobilio. Ar likusio nuvažiuojamo atstumo pakaks nenumatytai kelionei? Kokia buvo automobilio rida? Ar visos durelės užrakintos?

My BMW programėlė skirta automobilio funkcijoms valdyti nuotoliniu būdu, moteris naro kostiumu eketėje
Su My BMW programėle valdykite savo automobilį nuotoliniu būdu – tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane

„REMOTELY CONTROL MY VEHICLE“ VALDYMO FUNKCIJA

Ar užrakinau savo automobilį? Kur tiksliai jį pastačiau? Nuotolinės paslaugos suteiks jums galimybę valdyti savo automobilį tiesiog per My BMW programėlę. Išvėdinkite savo BMW prieš pradėdami kelionę arba užrakinkite jį naudodami savo išmanųjį telefoną.

Paverskite savo išmanųjį telefoną skaitmeniniu raktu: Galite susikurti BMW skaitmeninį raktą per My BMW programėlę. Šį užraktą galite laikyti savo iPhone (jei ši funkcija suderinama).

Su My BMW programėle valdykite savo keliones ir siųskite visą reikiamą informaciją į automobilį, dykumoje stovintis vyras
Su My BMW programėle valdykite savo keliones ir siųskite visą reikiamą informaciją į savo išmanųjį telefoną

„MANAGE MY TRIPS“ KELIONIŲ VALDYMO FUNKCIJA

Su My BMW programėle keliausite be jokio streso. Naudodami programėlę ieškokite naujų neatrastų krypčių arba lankytinų vietų – viską galėsite nesunkiai persiųsti į savo BMW. Kelionės informaciją taip pat galėsite persiųsti į My BMW programėlę tiesiai iš žemėlapių programėlės, kaip antai, Google Maps, turinčios funkciją „dalintis“.

My BMW programėlė „Manage my service experience“ funkcija, į BMW variklio dangtį atsirėmęs vyras
My BMW programėlė „Manage my service experience“ funkcija jūsų išmaniajame telefone.

„MANAGE MY SERVICE EXPERIENCE“ VALDYMO FUNKCIJA

Kada reikės atlikti kitą techninę apžiūrą? My BMW programėlėje pateikiama tiksli informacija apie kitą apsilankymą servise ir būtinus remonto darbus. My BMW programėlė – tiesioginis jūsų kontaktas su įgaliotuoju BMW servisu. Pradedant paieška ir baigiant registracija į servisą – su šia programėle viską atliksite greitai, patogiai ir laiku.

My BMW programėlė, „Manage my vehicle safety“ apsaugos valdymo funkcija, vaizdas iš paukščio skrydžio su žmogumi šalia

„MANAGE MY VEHICLE SAFETY“ APSAUGOS VALDYMO FUNKCIJA

Visuomet stebėkite, kas vyksta aplink jūsų BMW ir būkite tikri, kad jūsų automobilis saugus. Nuotolinės paslaugos ir nuotolinis 3D vaizdas – matykite vaizdą aplink savo automobilį iš bet kokios perspektyvos, o automobilio dureles užrakinkite per My BMW programėlę.

Mano profilis My BMW programėlėje

TIESIOGINĖ SĄSAJA SU BMW PASAULIU.

Su My BMW programėle turėsite prieigą prie aktualios informacijos ir viso BMW pasaulio. Naudokite naujienų srautą Discover BMW ir gausite pačias šviežiausias naujienas bei specialius pasiūlymus. Raskite originalias BMW dalis internetinėje BMW Online parduotuvėje. Arba naršykite BMW ConnectedDrive – čia pateikiami skaitmeniniai produktai ir paslaugos, geriausiai atitinkančios jūsų mobilų pasaulį. Be to, naudodami My BMW programėlę galėsite naudoti Amazon Alexa** tiesiog savo automobilyje. Jei esate BMW Finansinių paslaugų klientas, programėlėje rasite visą su sutartimi susijusią informaciją ir galėsite susisiekti su klientų aptarnavimu.

Skaityti daugiau
My BMW programėlė, moteris su išmaniuoju telefonu

My BMW PROGRAMĖLĖ

Atraskite naująją My BMW programėlę: paprasta prieiga prie daugybės BMW paslaugų ir funkcijų.

My BMW PROGRAMĖLĖ

Atraskite naująją My BMW programėlę: paprasta prieiga prie daugybės BMW paslaugų ir funkcijų.

BMW CONNECTED DRIVE: DAUGIAU INFORMACIJOS IR NUORODŲ

BMW Connected Charging įkrovimas My BMW programėlė BMW žemėlapiai BMW elektrinis mobilumas

BMW CONNECTED CHARGING

Daugiau apie skaitmenines BMW Connected Charging įkrovimo paslaugas visiems elektriniams ir įkraunamiems BMW hibridams.
BMW ConnectedDrive klientų aptarnavimas

BMW KLIENTŲ SERVISAS

Jei turite klausimų dėl My BMW programėlės arba BMW ConnectedDrive paslaugų ir produktų – tiesiog susisiekite su BMW klientų aptarnavimu.
My BMW programėlė BMW ConnectedDrive DUK dažniausiai užduodami klausimai

DUK

Mūsų DUK dalyje pateikiami atsakymai į dažniausiai su My BMW programėle ir BMW ConnectedDrive paslaugomis bei produktais susijusius klausimus.

*My BMW programėlė yra suderinama su visais 2014 metais ir vėliau pasirodžiusiais BMW modeliais. Tam, kad galėtumėte naudotis šia programėle, reikalingos ConnectedDrive Services paslaugos ir suderinamas išmanusis telefonas. Priklausomai nuo konkrečios šalies, My BMW programėlės prieinamumas ir funkcijos gali skirtis.

**Amazon, Alexa ir kiti susiję prekės ženklai priklauso Amazon.com arba jos dukterinėms įmonėms.

Skaityti daugiau