BMW Z4 Roadster (G29) kylantis kalnuota vietove
Kuro sąnaudos, kombinuotos8.0–7.8 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

Z4:

BMW Z4 Roadster

Kuro sąnaudos, kombinuotos8.0–7.8 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

Kai pakeliamas naujojo BMW Z4 stogas, niekas nebegali varžyti vairavimo malonumo. Tai rodsteris, kuris tiesiog jau nebegali būti geresnis: atviras, sportiškas ir nepripažįstantis kompromisų. Galinga vairavimo dinamika ir pažangus dizainas sukurti vieninteliam tikslui: nevaržomai laisvei tarp kelio ir atviro dangaus.

Skaityti daugiau

BMW Z4 ROADSTER DIZAINAS.

BMW Z4 Roadster vidaus ir išorės dizainas perteikia laisvo sportiškumo ir individualios estetikos jausmą. Dinamiškai išvaizdai galios suteikia tokie elementai kaip BMW tinklinio dizaino priekinės grotelės, elegantiškas stogas ir M Shadow Line apdailos elementai. Harmoningo dizaino koncepciją interjere užbaigia pasirenkamoji įranga - M sportinės sėdynės ar aplinkos apšvietimas.

Skaityti daugiau

BMW Z4 ROADSTER EKSTERJERO IR INTERJERO DIZAINAS.

BMW Z4 Roadster (G29) važiuojančio automobilio trijų ketvirčių galinis vaizdas iš paukščio skrydžio
BMW Z4 Roadster (G29) su akyto tinklelio dizaino grotelėmis

BMW akyto tinklelio dizaino grotelės.

Dinamišką išvaizdą papildo tinklinio dizaino BMW priekinės grotelės, kurios skiriasi, priklausomai nuo variklio. Bazinio modelio grotelės yra tinklinio dizaino ir blizgios juodos spalvos, Sport Line ir MSport modeliuose - jos yra matinio aliuminio su chromo spalvos rėmu. Galingiausio M40i modelio priekinės grotelės yra Cerium Grey pilkos spalvos.
BMW Z4 Roadster su oro alsuokliu ir priekiniais ratlankiais

Oro alsuoklis.

Kartu su priekiniame bamperyje įrengta oro uždanga, už priekinių ratų arkų esančios šoninės oro įleidimo angos žymiai sumažina oro turbulenciją ir oro srauto kanalų formavimąsi ratų arkose ir tokiu būdu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą. Tuo pačiu jos, kaip dekoratyvinis elementas, pabrėžia atletišką automobilio charakterį.
BMW Z4 Roadster (G29) siluetas, nuleisto minkšto stogo vaizdas iš arti

Minkštas stogas.

Juodas minkštas stogas harmoningai įsilieja į dinamiškas automobilio linijas. Mygtuko paspaudimu jis atsidaro ir užsidaro valdomas elektra per maždaug dešimt sekundžių važiuojant net iki 50 km/h greičiu. Viena iš geriausių šio ypač aukštos kokybės minkšto stogo savybių yra puiki triukšmo izoliacija.
BMW Z4 Roadster (G29) šoninis veidrodėlis ir Individual itin blizgi Shadow Line apdaila

Itin blizgi M apdaila Shadow Line.

BMW M Individual blizgi Shadow Line apdaila papildyta juodos spalvos įranga: blizgios juodos spalvos BMW akyto tinklelio dizaino grotelės ir jų rėmas, juodo chromo išmetimo angos.
BMW Z4 Roadster (G29) išmetimo angų apdaila

Išmetimo angų apdaila.

Dešinėje ir kairėje galinės automobilio dalies pusėse sumontuotos apvalios blizgaus chromo išmetimo angos išvaizdai suteikia dar daugiau sportiškumo.
BMW Z4 Roadster (G29) M sportinės sėdynės

M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės.

Integruotais atlošais galvai, giliu sėdėjimo paviršiumi ir aukštomis šoninėmis ir atlošo atramomis išsiskiriančios sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M serijos sėdynės užtikrina dar geresnes atramines savybes net ir greitai įveikiant posūkius. Be to, integruotos atlošo pločio reguliavimo sistemos dėka sėdynę galima sureguliuoti pagal individualias kūno proporcijas.
BMW Z4 Roadster (G29) vairuotojo erdvė ir aplinkos apšvietimas

Salono aplinkos apšvietimas.

Aplinkos apšvietimas sukuria atpalaiduojančią ir jaukią aplinką automobilio salone. Galite rinktis iš vienuolikos apšvietimo dizainų su šešiomis skirtingomis spalvomis, su kontūriniu ir aplinkos apšvietimu ant prietaisų skydelio, durų apdailoje ir centrinėje konsolėje.
Garsiakalbiai BMW Z4 Roadster (G29) vairuotojo erdvėje

Harman Kardon erdvinio garso sistema.

Įstabi Harman Kardon erdvinio garso sistema su 408 W stiprintuvu, septyniais kanalais ir dvylika garsiakalbių. Sistema išskirtiniu garsu idealiai užpildo visą automobilio saloną. Automobiliui pritaikytas, priklausomai nuo greičio veikiantis ekvalaizeris kompensuoja bet kokį foninį važiavimo triukšmą.
Pakeliamas BMW Z4 Roadster (G29) stogas, vaizdas iš šono

IŠREIKŠKITE SAVO LAISVĘ.

BMW Z4 Roadster minkštas stogas.

IŠREIKŠKITE SAVO LAISVĘ.

BMW Z4 Roadster minkštas stogas.

BMW Z4 ROADSTER VAIRAVIMO DINAMIKA.

Sukurtas sportiškumui ir manevringumui. BMW Z4 Roadster kelyje demonstruoja savo sportinę prigimtį. Naujausių technologijų, novatoriškos pavaros ir transmisijos komponentų dėka jis pasiekia įspūdingas charakteristikas – ir aukščiausio lygio važiavimo dinamiką.
BMW Z4 Roadster (G29) galinė dalis, vaizdas iš viršaus

M sportinis diferencialas.

Sportinis M diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, išvažiuojant iš posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW Z4 Roadster (G29) M sportinių stabdžių vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai.

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.
BMW Z4 Roadster (G29) adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba.

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
Keliu važiuojantis BMW Z4 Roadster (G29) kalnų fone

Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas.

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairo pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą parkuojant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW Z4 Roadster (G29) Steptronic Sport transmisija: centrinės konsolės vaizdas iš arti

Steptronic Sport transmisija.

8 pavarų Steptronic Sport transmisija su Launch Control funkcija leidžia pavaras perjungti sportišku stiliumi tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu selektoriaus svirtimi ar mentelėmis – komfortiškam ramiam važiavimui ar dinamiškam vairavimo stiliui. SPORT ar SPORT+ režime, kai pavarų svirtis yra kairiojoje S/M padėtyje, pavaros yra sukonfigūruotos maksimaliai dinamikai.
BMW M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis

M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis.

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai skiriamieji naujosios kartos EfficientDynamics variklių kategorijai priklausančio vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio požymiai. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.

BMW Z4 ROADSTER PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS.

BMW Z4 Roadster vairuotojui siūlo daugybę išmanių pagalbos sistemų. Nuo parkavimo asistento iki asmeninio balso komandų asistento – novatoriškos technologijos padidina komfortą ir saugumą kelionės metu. Tuo pat metu jos taip pat leidžia pasiekti dalinai autonomišką važiavimą priklausomai nuo situacijos.
BMW Z4 Roadster (G29) interjero vaizdas pro priekinį stiklą

Vairavimo asistentas.

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą sistemą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.
BMW Z4 Roadster (G29) parkavimo asistento funkcija valdymo ekrane

Parkavimo asistento funkcija.

Parkavimo asistentas Parking Assistant savarankiškai pastatys automobilį jums reikalinga kryptimi palei kelkraštį ar į parkavimo vietą. Šį asistentą galite aktyvinti paspaudę parkavimo mygtuką arba pradėję važiuoti atbuline eiga. Visus vairavimo, važiavimo ir stabdymo procesus valdo pati sistema, jums tereikia stebėti parkavimo eigą.
BMW Z4 Roadster (G29) vairas, projekcinis ekranas ir valdymo ekranas

BMW projekcinis ekranas.

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galima visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį ir, priklausomai nuo jūsų automobilyje sumontuotos įrangos, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
BMW Z4 Roadster (G29) su išmaniuoju asmeniniu asistentu ekrane

BMW išmanusis asmeninis asistentas.

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
BMW Z4 Roadster (G29) vairas su mygtukais

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė su Stop&Go funkcija.

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, važiuojant 30–160 km/h greičiu, palaiko iš anksto nustatytą atstumą nuo priešakyje esančios transporto priemonės, įskaitant automatinį automobilio sustabdymą ir važiavimo pradžią netolygiai judančiame eisme. Pagalbos nustatant leistiną greitį funkcija Speed Limit Assist, veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, perima leistino važiavimo greičio kontrolę. Priekinio susidūrimo išvengimo sistema su stabdymo funkcija reaguoja į stovinčias transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.
Septintosios kartos BMW operacinė sistema, BMW Z4 Roadster (G29)

Septintosios kartos BMW operacinė sistema.

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
Connected Music, BMW Z4 Roadster (G29)

Connected Music.

Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog ramiai važinėdamiesi mieste. Naudodamiesi Connected Music su Spotify paslaugomis ir savo automobilyje integruota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš begalės garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify.
BMW skaitmeninis raktas BMW Z4 Roadster (G29)

BMW skaitmeninis raktas.

BMW skaitmeninis raktas jūsų išmanųjį telefoną pavers funkcionaliu automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

 

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeniniam raktui reikalinga telepaslaugų (Teleservices)įranga.

BMW Z4 ROADSTER MODELIAI.

Modelis Advantage.

Modelio Advantage serija leidžia rinktis įvairią praktišką interjero ir eksterjero įrangą, dar labiau pagerinančią komfortą ir saugumą.
 • Automatinis oro kondicionavimas
 • Galinio vaizdo veidrodėlis su automatine apsauga nuo akinimo
 • Didesnė erdvė daiktams laikyti
 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC)
BMW Z4 Roadster siluetas (G29) modelis Advantage

Modelis Sport Line.

Sport Line modelis daro įspūdį savo dinamiška išvaizda. Pritrenkiančios blizgios juodos ir šlifuoto aliuminio spalvos eksterjero ir interjero detalės pabrėžia sportišką charakterį. Tokie elementai, kaip juodos Vernasca odos M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės bei 2 zonų automatinis oro kondicionavimas suteikia dar daugiau komforto.
 • Akyto tinklelio dizaino šlifuoto aliuminio spalvos BMW radiatoriaus grotelės ir jų blizgaus chromo rėmas
 • 18 colių lengvojo lydinio dvispalviai V-Spoke style 770 ratlankiai pilkos Orbit Grey spalvos su skirtingo pločio padangomis; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • Vernasca odos M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su dekoratyvinėmis siūlėmis; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • Aliuminė durelių slenksčių apdaila su BMW emblema
BMW Z4 Roadster (G29) siluetas modelis Sport Line

Modelis M Sport.

M Sport modelis suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, Šis modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M Sport pakaba ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja vairavimo dinamiką.
 • BMW priekinės akyto tinklelio dizaino grotelės iš šlifuoto aliuminio
 • 18 colių M lengvojo lydinio dvispalviai Double-spoke Style 798 M ratlankiai pilkos Ferric Grey spalvos su skirtingo pločio padangomis; galima rinktis ir kitus ratlankius
 • M slenksčiai, išskirtiniai M serijos kilimėliai, M pedalai ir M pėdos atrama
 • Vernasca/Alcantara juodos odos derinio M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su kontrastingomis mėlynomis siūlėmis; galima rinktis ir kitus apmušalus
Siluetas BMW Z4 Roadster (G29) modelis M Sport
 • Modelis Advantage.
 • Modelis Sport Line.
 • Modelis M Sport.

BMW Z4 ROADSTER TECHNINIAI DUOMENYS.

BMW Z4 sDrive20i.

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

45 (197)/4 500–6 500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

6,8–6,6

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

6,9–5,8

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

158–133

BMW Z4 M40i Roadster G29 trijų ketvirčių vaizdas iš galo su atviru stogu ir moterimi priešakyje

BMW Z4 ROADSTER KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA.

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW Z4 ROADSTER MODELIAMS.

BMW Z4 Roadster (G29) vaizdas iš šono gatvėje

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo produktus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW Z4 Roadster finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS.

BMW Z4 ROADSTER TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA.

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas.

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos.

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje.

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW Z4 Roadster, prašome susisiekti su artimiausia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9-5,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 158–133

  BMW Z4 Roadster sDrive30i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,3–6,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 166–157

  BMW Z4 Roadster M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 182–177

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu www.bmw.de/wltp