BMW Z4 G29 2022 <i>Thundernight</i>
Kuro sąnados7,8–8,0 l/100 km*
Variklio tipasBenzinas

THE Z4

BMW Z4 ROADSTER

Kuro sąnados7,8–8,0 l/100 km*
Variklio tipasBenzinas
THE Z4BMW Z4 ROADSTER

BMW Z4 modelyje susilieja sportinio automobilio dinamika su rodsterio laisve. Susipažinkite su BMW Z4 M40i rodsteriu:
 

 • Moderni estetika ikoniškame rodsterio dizaine
 • Įstabi vairavimo dinamika su 250 kW (340 AG)* galia ir itin tiksliu valdymu
 • M aerodinaminis paketas optimizuotam efektyvumui ir dinamikai užtikrinti.

*Visos vertės preliminarios

Skaityti daugiau

PASIRINKITE SAVOJO Z4 IŠVAIZDĄ.

M AERODINAMINIS PAKETAS

BMW Z4 G29 2022 M aerodinaminis paketas

Standartiškai montuojamas M aerodinaminis paketas optimizuoja aerodinamines automobilio savybes ir pagerina vairavimo dinamiką ir šio galiūno išvaizdą.

 

 • M serijos priekinio bamperio apdaila, galinio bamperio apdaila, kėbulo spalvos šoniniai slenksčiai 
 • Itin blizgi chrominė grotelių apdaila ir tinklelio dizaino priekinės grotelės 
 • Metalizuotos Dark Shadow spalvos difuzoriaus intarpas

BMW Z4 RODSTERIO DIZAINAS.

BMW Z4 RODSTERIO EKSTERJERO DIZAINAS

BMW Z4 G29 2022 <i>Thundernight</i> eksterjeras
BMW Z4 G29 2022 <i>Thundernight</i> vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Itin plačios ir plokščios priekinės BMW grotelės išduoda sportinę automobilio prigimtį, o autosporto įkvėptas grotelių tinklelio dizainas pabrėžia išskirtinę kokybę ir gylį.

BMW Z4 G29 2022 <i>Thundernight</i> vaizdas iš šono

Šoninės dalies dizainas

Virš galinio rato arkos esanti išskirtinio dizaino juosta sukuria įtempto paviršiaus įspūdį. Šoninis oro alsuoklis sumažina oro turbulencija ratų arkose ir vizualiai pabrėžia sportišką automobilio charakterį. Juodas minkštas stogas harmoningai užbaigia šiuos kontūrus.

BMW Z4 G29 2022 <i>Thundernight</i> vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Galiniai žibintai yra itin siauri ir driekiasi iki pat automobilio šonų, o aptakas harmoningai įsilieja į bendrą dizainą. Difuzorius ir išmetimo angų apdaila tobulai papildo atletišką galinės dalies išvaizdą.

BMW Z4 RODSTERIO INTERJERO DIZAINAS

BMW Z4 G29 2022 M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Integruotais atlošais galvai, giliu sėdėjimo paviršiumi ir aukštomis šoninėmis ir atlošo atramomis išsiskiriančios sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M serijos sėdynės užtikrina dar geresnes atramines savybes net ir įveikiant staigius posūkius. Be to, integruotos atlošo pločio reguliavimo sistemos dėka sėdynę galima sureguliuoti pagal individualias kūno proporcijas.

BMW Z4 G29 2022 salono aplinkos apšvietimas

Salono aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas sukuria atpalaiduojančią ir jaukią aplinką automobilio salone. Galite rinktis iš vienuolikos apšvietimo dizainų su šešiomis skirtingomis spalvomis, su kontūriniu ir aplinkos apšvietimu ant prietaisų skydelio, durų apdailoje ir centrinėje konsolėje.

BMW Z4 G29 2022 <i>Harman Kardon</i> erdvinio garso sistema

Harman Kardon erdvinio garso sistema

Įstabią Harman Kardon erdvinio garso sistemą sudaro 408 W stiprintuvas, septyni kanalai ir dvylika garsiakalbių. Sistema išskirtiniu garsu idealiai užpildo visą automobilio saloną. Automobiliui pritaikytas, priklausomai nuo greičio veikiantis ekvalaizeris kompensuoja bet kokį foninį važiavimo triukšmą.

BMW Z4 ROADSTER INOVACIJOS IR VAIRAVIMO DINAMIKA.

BMW Z4 Roadster vairuotojui siūlo daugybę išmanių pagalbos sistemų, o su savo naujausiomis technologijomis ir inovatyvia pavaros bei pakabos sistema šis automobilis pasiekia dar neregėtas galios aukštumas. Skaitmeninės šio rodsterio technologijos padidina važiavimo komfortą ir saugumą.

Skaityti daugiau

BMW Z4 ROADSTER VAIRAVIMO DINAMIKOS AKCENTAI.

BMW Z4 G29 2022 M sportinis diferencialas

M sportinis diferencialas

Sportinis M diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, išvažiuojant iš posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.

BMW Z4 G29 2022 M Sport stabdymo sistema

M sportinio stabdymo sistema

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus. 

BMW Z4 (G29) 2022 Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas

Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas

Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairo pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą parkuojant automobilį arba atliekant posūkius.

BMW Z4 ROADSTER PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

BMW Z4 G29 (2022) vairavimo asistentas

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.

BMW Z4 G29 (2022) Parkavimo asistento funkcija

Parkavimo asistento funkcija

Parkavimo asistentas Parking Assistant savarankiškai pastatys automobilį jums reikalinga kryptimi palei kelkraštį ar į parkavimo vietą. Šį asistentą galite aktyvinti paspaudę parkavimo mygtuką arba pradėję važiuoti atbuline eiga. Visus vairavimo, važiavimo ir stabdymo procesus valdo pati sistema, jums tereikia stebėti parkavimo eigą.

BMW Z4 G29 2022 BMW projekcinis ekranas

BMW projekcinis ekranas

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galima visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį ir, priklausomai nuo jūsų automobilyje sumontuotos įrangos, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.

BMW Z4 RODSTERIO SKAITMENINIAI AKCENTAI

BMW Z4 G29 2022 BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

Sužinokite daugiau
BMW Z4 G29 2022 7 kartos BMW operacinė sistema

Septintosios kartos BMW operacinė sistema

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.

Sužinokite daugiau
BMW Z4 G29 (2022) <i>Connected Music</i>

Connected Music

Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog ramiai važinėdamiesi mieste. Naudodamiesi Connected Music su Spotify paslaugomis ir savo automobilyje integruota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš begalės garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify.

Sužinokite daugiau

BMW Z4 ROADSTER TECHNINIAI DUOMENYS

BMW Z4 sDrive20i.*

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

120–145 (163–197)/4 500–6 500*

Akceleracija 0–100 km/h per s:

6,8–7,8*

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

6,8–7,2*

CO2 mišriu emisija g/km režimu:

155–165*

BMW Z4 G29 2022 techniniai duomenys, brėžinys

BMW Z4 ROADSTER KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW Z4 ROADSTER MODELIAMS

BMW Z4 G29 (2022) finansavimo paslaugos

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW Z4 Roadster, prašome susisiekti su artimiausia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,2–6,8 
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 165–155

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,3–6,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 166–157

BMW Z4 Roadster M40i: 
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 182–177

Oficialiai pateikiami degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos sunaudojimo ir nuvažiuojamo atstumo naudojant tik elektros energiją duomenys buvo apskaičiuoti laikantis reikalaujamos skaičiavimo procedūros ir atitinka aktualios Reglamento (EB) Nr. 715/2007 redakcijos nuostatas. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–7,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 155–165

  BMW Z4 Roadster sDrive30i*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9–7,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 157–166

  BMW Z4 Roadster M40i*: 
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–8,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177–182

  *Visos vertės preliminarios

  Oficialiai pateikiami degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos sunaudojimo ir nuvažiuojamo atstumo naudojant tik elektros energiją duomenys buvo apskaičiuoti laikantis reikalaujamos skaičiavimo procedūros ir atitinka aktualios Reglamento (EB) Nr. 715/2007 redakcijos nuostatas. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp