BMW Z4 G29 2022 Thundernight
Kaina nuo50 466 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)6,9–8,1 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

THE Z4

BMW Z4 ROADSTER

Kaina nuo50 466 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)6,9–8,1 l/100 km
Variklio tipasBenzinas
THE Z4BMW Z4 ROADSTER

BMW Z4 modelyje susilieja sportinio automobilio dinamika su rodsterio laisve. Susipažinkite su BMW Z4 M40i rodsteriu:
 

 • Moderni estetika ikoniškame rodsterio dizaine
 • Įstabi vairavimo dinamika su 250 kW (340 AG) ir itin tiksliu valdymu
 • M aerodinaminis paketas optimizuotam efektyvumui ir dinamikai užtikrinti.

 

Skaityti daugiau

PASIRINKITE SAVOJO Z4 IŠVAIZDĄ.

NUO ŠIOL M AERODINAMIKOS PAKETAS ĮEINA Į STANDARTINĘ KOMPLEKTACIJĄ.

BMW Z4 G29 2022 M aerodinaminis paketas

Į standartinę komplektaciją įeinantis aerodinaminis M serijos paketas su šiai serijai būdingais  priekine ir galine bamperio apdaila ir difuzoriumi išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą.

 

 • M serijos priekinio bamperio apdaila, galinio bamperio apdaila, kėbulo spalvos šoniniai slenksčiai 
 • Itin blizgi chrominė grotelių apdaila ir tinklelio dizaino priekinės grotelės 
 • Metalizuotos Dark Shadow spalvos difuzoriaus intarpas

 

BMW Z4 RODSTERIO DIZAINAS.

BMW Z4 RODSTERIO EKSTERJERO DIZAINAS

BMW Z4 G29 2022 Thundernight eksterjeras
BMW Z4 G29 2022 Thundernight vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Itin plačios ir plokščios priekinės BMW grotelės išduoda sportinę automobilio prigimtį, o autosporto įkvėptas grotelių tinklelio dizainas pabrėžia išskirtinę kokybę ir gylį.

BMW Z4 G29 2022 Thundernight vaizdas iš šono

Šoninės dalies dizainas

Virš galinių ratų arkų esančios charakteringos linijos sukuria įtemptų paviršių pojūtį, atletišką automobilio prigimtį išryškina oro alsuoklis. O minkštas stogas harmoningai susilieja su eksterjero kontūrais.

BMW Z4 G29 2022 Thundernight vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Galiniai žibintai yra itin siauri ir driekiasi iki pat automobilio šonų, o aptakas harmoningai susilieja su eksterjero paviršiais. Difuzorius ir išmetimo angų apdaila tobulai užbaigia sportišką šio automobilio išvaizdą.

BMW Z4 RODSTERIO INTERJERO DIZAINAS

BMW Z4 G29 2022 M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

M sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

M Sport sėdynės su integruotais galvos atlošais, išgaubtu sėdėjimo paviršiumi, platėjančiais šoniniais paaukštinimais užtikrina geresnę šoninę atramą vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.

BMW Z4 G29 2022 salono aplinkos apšvietimas

Salono aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas, įskaitant kontūrų apšvietimą priekinėse ir galinėse automobilio durelėse, sukuria atpalaiduojančią ir jaukią interjero atmosferą.

BMW Z4 G29 2022 Harman Kardon erdvinio garso sistema

Harman Kardon erdvinio garso sistema

Harman Kardon erdvinio garso sistema sužavės 408 W skaitmeniniu stiprintuvu, septyniais kanalais, šiai serijai būdingu ekvalaizeriu ir dvylika garsiakalbių.

BMW Z4 ROADSTER VAIRAVIMO DINAMIKOS AKCENTAI.

BMW Z4 G29 2022 M sportinis diferencialas

M sportinis diferencialas

Sportinis M serijos diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis.

BMW Z4 G29 2022 M Sport stabdymo sistema

M sportinio stabdymo sistema

Galinga M Sport stabdžių sistema turi didelius stabdžių diskus ir puikuojasi išskirtinėmis mėlynos spalvos apkabomis su M logotipu.

BMW Z4 (G29) 2022 Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas

Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas

Sportinis vairas su kintamo perdavimo mechanizmu su Servotronic prisitaiko prie vairavimo sąlygų – palengvina vairavimą važiuojant nedideliu greičiu ir užtikrina tobulą tikslumą važiuojant dideliu greičiu.

BMW Z4 ROADSTER PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

BMW Z4 G29 (2022) vairavimo asistentas

Vairavimo asistentas

Į saugumo įrangos paketą Driving Assistant įeina kamerų pagrindu veikiančios sistemos, turinčios priekinio susidūrimo išvengimo ir stabdymo funkcijas, taip pat greičio ribojimo sistema, įskaitant informacijos apie greičio ribojimą rodymo funkciją, draudimo lenkti indikatorius su peržiūros galimybe ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Dar daugiau – radarų pagrindu veikianti įranga turi įspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones funkciją, įspėjimo apie eismo juostos pakeitimą ir galinio susidūrimo išvengimo funkciją.

BMW Z4 G29 (2022) Parkavimo asistento funkcija

Parkavimo asistento funkcija

Parkavimo asistentas Parking Assistant savarankiškai pastatys automobilį jums reikalinga kryptimi palei kelkraštį ar į parkavimo vietą. Šį asistentą galite aktyvinti paspaudę parkavimo mygtuką arba pradėję važiuoti atbuline eiga. Visus vairavimo, važiavimo ir stabdymo procesus valdo pati sistema, jums tereikia stebėti parkavimo eigą.

BMW Z4 G29 2022 BMW projekcinis ekranas

BMW projekcinis ekranas

Didelis spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galima visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį ir, priklausomai nuo jūsų automobilyje sumontuotos įrangos, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.

BMW Z4 RODSTERIO SKAITMENINIAI AKCENTAI

BMW Z4 G29 2022 BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas – tai asmeninis jūsų automobilio ekspertas. Jo dėka valdysite gausybę automobilio funkcijų balso komandomis.

Sužinokite daugiau
BMW Z4 G29 2022 7 kartos BMW operacinė sistema

Septintosios kartos BMW operacinė sistema

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu.

Sužinokite daugiau
BMW Z4 G29 (2022) Connected Music

Connected Music

Mėgaukitės nesuskaičiuojama gausybe dainų kelyje. Connected Music su Spotify užtikrins, kad jūsų mėgstami kūriniai jus lydėtų visur, kur tik bevažiuotumėt savuoju BMW.

Sužinokite daugiau

BMW Z4 ROADSTER TECHNINIAI DUOMENYS

BMW Z4 sDrive20i.

Variklio galia kW (AG):

145 (197)

Akceleracija 0–100 km/h per s:

6,6–6,8

Degalų sąnaudos  mišriu režimu WLTP l/100 km:

7,1–7,4

CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km:

159–167

BMW Z4 G29 2022 techniniai duomenys, brėžinys

BMW Z4 ROADSTER KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW Z4 ROADSTER MODELIAMS

BMW Z4 G29 (2022) finansavimo paslaugos

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW Z4 Roadster, prašome susisiekti su artimiausia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,1–7,4
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 159–167

 

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,0–7,4
CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 159-167

 

BMW Z4 Roadster M40i:
Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,9–8,1
CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 179–184


Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės.

 

Daugiau informacijos apie NEDC  ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

 

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija, arba apsilankę https://www.dat.de/co2/.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i:
  Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 6,9–7,4
  CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 157–166

  BMW Z4 Roadster M40i:
  Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,9–8,1
  CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 179–184

  Oficialiai pateikiami degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos sunaudojimo ir nuvažiuojamo atstumo naudojant tik elektros energiją duomenys buvo apskaičiuoti laikantis reikalaujamos skaičiavimo procedūros ir atitinka aktualios Reglamento (EB) Nr. 715/2007 redakcijos nuostatas. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujai tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC (Naujojo Europos važiavimo ciklo) ir WLTP (Pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros) metodus galite rasti apsilankę tinklapyje: www.bmw.de/wltp

BMW Z4 Roadster

BMW Z4 Roadster automobilis – klasikinių BMW Z klasės įpėdinis, pasižymintis jiems būdinga elegancija ir išskirtinumu, tačiau pripildytas naujausiomis technologijomis, Šie automobiliai – ne tik nepaprastas malonumas vairuoti.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW Z4 Roadster - automobilis

Tyriausiam vairavimo malonumui patirti galite rinktis BMW Z4 Roadster su mechanine pavarų dėže arba su Steptronic Sport transmisija. Gamoje yra ir sDrive ir M40i modeliai, kurie atspindi visiškai priešingus privalumus, komfortą ir tyrumą bei maksimalų našumą atitinkamai. Automobilyje taip pat yra ne viena pagalbos ir kita komforto sistema, dėl kurios važiavimo malonumas ir saugumas yra aukščiausiame lygyje, visos kelionės metu.

 

Skaityti daugiau

BMW Z4 Roadster - variklis ir kuro sąnaudos

BMW Z4 Roadster gamoje yra ne vienas skirtingas benzininis variklio tipas. Varikliai konfigūruoti taip, kad netrukdytų jausti nepaprastą malonumą vairuoti. WLTP, standartizuoto testo metu nustatytos kuro sąnaudos mišriu režimu yra nurodomos mūsų puslapyje. Realiomis sąlygomis kuro sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo vairavimo įpročių, kitų savybių.

 

Skaityti daugiau

BMW Z4 Roadster kainos ir galimi priedai

Galutinės BMW Z4 Roadster kainos priklauso nuo įvairių faktorių. Visų pirma – variklio tipo (benzinas) ir automobilio komplektacijos. Jūs galite konfigūruoti savo asmeninį BMW Z4 Roadster tiesiog mūsų interneto puslapyje arba išsirinkti iš jau siūlomų modelių.

 

Skaityti daugiau

BMW Z4 Roadster - savybės

Jeigu jus domina BMW Z4 Roadster automobiliai,paminėtinos savybės: sportiškam ir dinamiškam važiavimui pritaikyta aerodinamika, pakeliamas, minkštos medžiagos stogas.

Skaityti daugiau

BMW Z4 Roadster - bandomasis važiavimas

Susidomėjote? Išbandykite bandomąjį važiavimą pagal tai, kuri BMW atstovybė jums artimiausia – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir iš arti pamatykite, kaip atrodo naujas Z4 modelis bei išbandykite jį patys, pajausdami, kodėl entuziastų ir savininkų atsiliepimai apie jį – puikūs.

Nusprendę pirkti BMW Z4 Roadster, galėsite rinktis BMW Financial Services paslaugas pirkimui išsimokėtinai, lizingu. Taip pat gali būti pateikiamas pasiūlymas veiklos nuomai, verslui.

 

Skaityti daugiau