Į ATEITĮ ORIENTUOTI PRIVALUMAI.

Mažai naudoti automobiliai su daugybe privalumų.

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta rinktis BMW Premium Selection automobilį.
Gerovės pojūtis – vos vienas pavyzdžių. Susitikę su savo BMW Premium Selection partneriu galite būti tikri, kad automobilis yra geriausios būklės. Be to, jį įsigiję galite mėgautis daugybe išskirtinių BMW paslaugų.

Skaityti daugiau

TRUMPAI APIE JUMS TEIKIAMUS PRIVALUMUS.

Galite būti tikri, kad naudotas BMW Premium Selection automobilis – geriausias įmanomas pasirinkimas. Prieš tai, kai automobiliui suteikiamas BMW Premium Selection sertifikatas, BMW atliekama daugybė išsamių patikrų. Su BMW Premium Selection automobiliu taip pat galėsite mėgautis daugybe garantijos ir mobilumo paslaugų. Be to, automobilis garantuotai bus ne senesnis nei penkerių metų, o jo rida neviršys 120 000 km.

NAUDOTAM AUTOMOBILIUI SUTEIKIAMA 12 MĖNESIŲ GARANTIJA.

Automobilis, kuriuo galima pasitikėti: įsigiję naudotą BMW automobilį iškart gausite vienerių metų garantiją mechaninėms ir elektroninėms dalims. Taigi, gedimų savo BMW Premium Selection sertifikuotame automobilyje teks ieškoti ilgai – galėsite mėgautis grynu važiavimo malonumu.

360° AUTOMOBILIO PATIKRA.

BMW Premium Selection automobilius galima įsigyti iš BMW Premium Selection narių. Naudoti BMW automobiliai atitinka aukščiausius išvaizdos ir techninius standartus tiek interjere, tiek ir eksterjere: kiekvienam BMW Premium Selection automobiliui atliekama griežta patikra, todėl automobilis visiškai atitinka visus jam keliamus standartus.

SERTIFIKUOTŲ AUTOMOBILIŲ ISTORIJA.

Kai perkate naudotą automobilį, norite žinoti apie jį viską: buvusius savininkus, atliktą techninę priežiūrą, avarijas ir remontą. Būtent dėl šios priežasties visiems sertifikuotiems naudotiems BMW automobiliams surenkama tokio pobūdžio informacija.

  • BMW Mobile Care
  • Nemokama priežiūra net 12 mėnesių / 10 000 km
  • Lizingas ir finansavimas
  • Bandomasis važiavimas
  • Įsigykite BMW pridavę savo senąjį automobilį