DAŽNIAUSIAI JŪSŲ UŽDUODAMI KLAUSIMAI – NAUDINGI MŪSŲ ATSAKYMAI.

Čia pateikiami atsakymai į dažniausiai BMW verslo klientų užduodamus klausimus.

Jei norite savo verslui įsigyti automobilį iš BMW atstovybės Lietuvoje, šiame skyriuje rasite svarbiausią informaciją apie visus būtinus šaltinius ir kontaktus.

Skaityti daugiau
 • Mūsų įmonei per metus reikia kelių automobilių. Ką rekomenduotumėte?

  Mūsų verslo klientų koncepcija neabejotinai jus sudomins. Susisiekite su savo BMW partneriu, kuris su malonumu išsamiai paaiškins jums visus BMW verslo klientams teikiamus privalumus.

 • Esame vidutinio dydžio įmonė, kurios pagrindinė būstinė įsteigta Lietuvoje. Domimės BMW automobiliais ir planuojame juos įregistruoti Lietuvoje. Su kuo turėtume susisiekti?

  Susisiekite su pageidaujamu BMW atstovu. Jei dar nesate BMW klientas, tiesiog raskite artimiausią BMW atstovą paieškos sistemoje.

 • Ar galiu pasirinkti savo BMW atstovą, o gal turiu gauti automobilius iš konkrečių atstovų?

  Rinkitės artimiausią BMW atstovą - kiekviena komanda gali garantuoti aukščiausio lygio aptarnavimą ir palankiausias finansavimo sąlygas.

 • Ką daryti, jei mano įmonė plečiasi ir reikia daugiau automobilių?

  Tris arba daugiau automobilių per metus perkantys klientai gali sudaryti verslo klientų sutartį. Jei pageidaujate daugiau informacijos, susisiekite su savo vietiniu BMW atstovu ir apsilankykite interneto svetainės verslo klientų skiltyje.