BMW i Vision Circular 2021 vaizdo įrašų serija

BMW i VISION CIRCULAR elektromobilis

BMW i VISION CIRCULAR elektromobilis

BMW i Vision Circular simbolizuoja BMW grupės siekį tapti tvariausiu gamintoju, siūlančiu mėgautis aukščiausio lygio mobilumu. Vaizduotėje gimęs automobilis viso projektavimo, vystymo ir gamybos proceso metu yra kuriamas laikantis žiedinės ekonomikos principų. 2040-iesiems metams skirta kūrybiška automobilio vizija – tai kompaktiškas, visiškai elektrinis ir į tvarumą orientuotas automobilis.

Skaityti daugiau
BMW RE:BMW Circular laboratorija, tvarus dizainas

RE:BMW CIRCULAR LABORATORIJA – MISIJA „TVARUMAS“.

Leiskitės kartu su mumis į kelionę po tvarią ateitį su RE:BMW CIRCULAR LABORATORIJA – susipažinkite su visa svarbiausia informacija ir tvaraus dizaino principais: pergalvoti, perskaičiuoti, perdaryti ir perdirbti.
BMW i Vision 2021 koncepcinio automobilio tvarus dizainas, vaizdo įrašas apie dizaino akcentus

BMW i VISION CIRCULAR KONCEPCINIS DIZAINAS

BMW i VISION CIRCULAR KONCEPCINIS DIZAINAS

BMW i VISION CIRCULAR EKSTERJERO AKCENTAI

BMW i Vision Circular eksterjero dizainas – tai patrauklios tvarumo estetikos išraiška. Monolitinėje šio koncepcinio automobilio išorėje išryškėja vos kelios detalės, o gamyboje bus stengiamasi naudoti kuo mažiau žaliavų. Dizaino stilius – išgrynintas ir aiškus. Grynos medžiagos ir paprasta paviršių apdaila sukuria modernumo ir prabangos atmosferą.
BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio eksterjero dizainas
BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio eksterjero dizainas, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Ikoniškasis priekinės dalies dizainas

Dėl vienos erdvės dizaino, iškilių šoninių briaunų ir plačios stovėsenos BMW i Vision Circular yra itin emocingo, sportiško ir tuo pačiu elegantiško charakterio. Išgrynintas BMW i Vision Circular priekinės dalies dizainas – tai išraiškingas tvarumo simbolis. Čia sistemingai siekta sumažinti sudėtingų dizaino elementų kiekį, atsisakyta tokių dekoratyvių detalių kaip priekinių grotelių apvadas, grotelių juostelės ir papildomos emblemos. Su niekuo nesupainiojamu akcentu tapo visiškai atnaujinto dizaino priekinės grotelės, susiliejančios su išskirtiniais dvigubais priekiniais žibintais. Skaitmeninis paviršius išryškėja tik užvedus automobilį ir grafinės sąsajos sprendimai perkelia BMW į skaitmeninę erą.

BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio eksterjero dizaino vaizdas iš šono

Naujas BMW siluetas – šoninės dalies dizainas

Vientisa BMW i Vision Circular interjero erdvė driekiasi nuo priekinės iki galinės ašies, įranga užima nedaug vietos, todėl salone juntamas itin didelės erdvės pojūtis. Animuoto paviršiaus Hofmeister Kink galinių durelių lango įlinkis – ne tik stilinga, bet ir interaktyvi detalė. Spalvinė dviejų atspalvių automobilio koncepcija išryškina dvejopas ambicijas – išsiskirti ir estetika, ir tvarumu. Kėbulo gamybai buvo naudojamas antrinis aliuminis ir antrinis plienas. Akimirksniu pastebėsite, kad eksterjero apdailai nebuvo naudojami jokie klasikiniai dažai. Anoduotas bronzinės spalvos aliuminis pabrėžia automobilio eleganciją, o skirtingose temperatūrose apdorotas plienas sukuria unikalią galinės dalies išvaizdą.

BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio eksterjero dizaino trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Monolitinis ir modernus – galinės dalies dizainas

Aiškus ir išgrynintas BMW i Vision Circular galinės dalies dizainas visiškai atspindi žiedinio projektavimo principų laikymąsi. Ekranai ir apšvietimas yra integruoti į skaitmeninį paviršių automobilio gale, taip atkartojama priekinės dalies dizaino koncepcija. Per stogą, galinę dalį ir skaitmeninį paviršių besitęsianti iš antrinio stiklo pagaminta vientisa kėbulo apdaila akcentuoja minimalizmu dvelkiančią monolitinę išvaizdą, kurią dar labiau išryškina juodo monitoriaus efektas. Iš perdirbto plastiko pagaminti minimalistiniai puikiomis aerodinaminėmis savybėmis išsiskiriantys juodos spalvos bamperiai – baigiamasis galinės dalies akcentas. Šiek tiek permatomos padangos yra pagamintos iš tvariai išgauto natūralaus kaučiuko. Siekiant užtikrinti tvirtumą ir sukurti intriguojantį mozaikos efektą, į padangų medžiagą įmaišyta spalvotų kaučiuko dalelių.

BMW i VISION CIRCULAR INTERJERO AKCENTAI

Ištaigingą BMW i Vision Circular interjero atmosferą leido sukurti atsakingas požiūris į aplinką ir jos išteklius, atsispindintis interjero medžiagose ir gamybos procesuose.  

BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio interjero dizainas
BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio pažangiųjų medžiagų estetika.

Pažangiųjų medžiagų estetika

BMW i Vision Circular automobilio salone pastebimai sumažintas papildomų detalių kiekis, atsisakyta kai kurių medžiagų ir paviršių apdailos. Neatsisakius siekio išlaikyti prabanga dvelkiančią atmosferą ir užtikrinti kokybę, gamyboje buvo naudojamos tik perdirbtos medžiagos ir tokios atsinaujinančios žaliavos kaip mediena. Pavyzdžiui, odą pakeitė tekstilės gaminiai, o nauji paviršiai spindi įkvepiančia estetika ir kalba patys už save. BMW i Vision Circular interjere akcentuojamos ateities galimybės, kai į gamybą žvelgsime tik tvariai, tikslingai rinksimės gamybines medžiagas ir galėsime džiaugtis intriguojančia estetika.

BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio interjero dizainas, tarsi ore pakibusi skulptūrą primenanti prietaisų skydelio plokštė

Tarsi ore pakibusi skulptūros forma - išmanusis interjero akcentas

Tarsi ore pakibusi V formos BMW i Vision Circular prietaisų skydelio plokštė atrodo lyg į automobilio saloną vaizdą projektuojanti skulptūra ir yra pagaminta vos iš kelių medžiagų. Centrinė šios plokštės dalis – tai trimatis savo šviesos efektais užburiantis stiklinis korpusas, dekoruotas grafinėmis apšvietimo detalėmis. Ši prietaisų skydelio plokštė yra ne tik dėmesį prikaustantis interjero akcentas – tai automobilio išmanumą atspindinti naujosios kartos sąveikos priemonė.

BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio interjero dizainas, lengvas išmontavimas ir greitai atlaisvinami fiksatoriai

Lengvas išmontavimas

Vienas pagrindinių BMW i Vison Circular koncepciją apibūdinančių terminų –„itin paprastas sujungimas“. Šia sąvoka sąmoningai akcentuojama automobilio išmontavimas. Lengvai atskiriamos jungtys leidžia greitai ir paprastai išmontuoti įvairias automobilio dalis ir jas atskirai grąžinti atgal į medžiagų ciklą. Šios jungtys yra svarbios ne tik tada, kai pasibaigia produktų gyvavimo ciklas. Greitai atlaisvinami fiksatoriai leidžia lengviau pakeisti dar naudojamų produktų medžiagas ir detales.

BMW i Vision Circular 2021 koncepcinio automobilio interjero dizainas, Shy Tech nepastebimosios technologijos

Naujausios kartos Shy Tech nepastebimosios technologijos

Visa susijusi informacija yra rodoma ekrano apačioje, per visą automobilio plotį. Pageidaujant, rodomą informaciją galima lengvai paslėpti arba perkelti į naudotojo regėjimo lauką. Dėl šios priežasties ir siekiant sumažinti išteklių naudojimą, priekinis automobilio stiklas tapo pačia svarbiausia informacijos pateikimo vieta ir poreikio salone montuoti kitus ekranus nebeliko. Tai mūsų Shy Tech, nepastebimųjų technologijų, koncepcija – išmaniosios technologijos nepastebimai veikia fone ir jas pastebėsite tik tuomet, kai pageidausite arba prireiks.

IŠMANUS TRANSPORTAS – IŠMANIOJI MOBILUMO MIESTUOSE ATEITIS.

BMW išmanus transportas – tai ateities mobilumas.

DAUGIAU TEMŲ APIE BMW i VISION CIRCULAR IR TVARUMĄ, KURIUO VADOVAUJASI BMW.

2021 metų BMW i Vision Circular koncepcinis automobilis, straipsnis BMW.com svetainėje

VAIZDUOTĘ IŠLAISVINANČIOS GALIA ALSUOJANČIOS CHARAKTERISTIKOS.

Išsamiau susipažinkite su BMW i Vision Circular ir revoliucingu žiedinio projektavimo procesu.
BMW elektrinis mobilumas

BMW ELEKTRINIS MOBILUMAS.

Sužinokite daugiau informacijos apie pirmaujančią BMW elektrinio mobilumo koncepciją, jos teikiamą naudą ir galimybes. Susipažinkite su elektrinio mobilumo, įkraunamų hibridinių automobilių, BMW i įkrovimo, nuvažiuojamo atstumo ir kitomis temomis.
BMW tvarumas

Į ATEITĮ ORIENTUOTAS TVARUMAS.

Sužinokite, kokia draugiška aplinkai BMW veikla yra jau šiandien. Susipažinkite su tokiomis holistinėmis priemonėmis kaip CO2 emisijos mažinimas, elektrinis mobilumas, perdirbimas, platesnis vandenilio technologijos naudojimas.
BMW JOYTOPIA – virtualus rytojaus mobilumo pasaulis

JOYTOPIA – TAI RYTDIENOS VIZIJA

Apsilankykite virtualiame JOYTOPIA nuotykių pasaulyje, išsamiau susipažinkite su BMW ateities mobilumo vizija ir mūsų keliu į tvarią ateitį.