V forma išsirikiavę įvairūs skirtingų spalvų BMW M modeliai

BMW INDIVIDUAL

STILIUS LAIMI PRIEŠ PAPRASTUMĄ.

Jūs renkatės stilių, ne taisykles. Trokštate netikėtumų ir unikalumo. Kodėl to nepademonstravus kitiems? Su jūsų poreikius tobulai atitinkančiu BMW automobiliu. BMW Individual kolekcija leis išryškinti jūsų charakterį ypatingu būdu. Kad ir ką bepasirinktumėte – žavingą kėbulo spalvą, įspūdingus odinius apmušalus ar nepriekaištingai derančias aukštos kokybės detales. Išsiskirkite iš minios demonstruodami tik jums būdingą stilių ir rinkitės savitus eksterjero bei interjero akcentus, akimirksniu prikaustysiančius aplinkinių dėmesį. Juk stilius taip pat yra charakterio išraiška.

Skaityti daugiau
BMW INDIVIDUAL STILIUS LAIMI PRIEŠ PAPRASTUMĄ.

NEVARŽOMAS DIZAINAS TURI SAVO VARDĄ.

Išskirtinis būdas atskleisti savo charakterį: mėgaukitės jaudinančiais BMW Individual kolekcijos meno kūriniais, nepriekaištingai sukurtų produktų versijomis ir įkvepiančiomis įrangos savybėmis, susipažinkite su rinktiniais pavyzdžiais, demonstruojančiais daugybę įvairiausių BMW Individual galimybių.

Skaityti daugiau
BMW M3 sedano (G80) 2021 BMW Individual žalios Verde Mantis spalvos trijų ketvirčių vaizdas ir BMW M3 sedano (G80) 2021 BMW Individual žalios Mint Green spalvos priekio pjūvis iš arti iš paukščio skrydžio

BMW INDIVIDUAL KĖBULO DAŽŲ SPALVOS: UNIVERSALI JŪSŲ ASMENYBĖS IŠRAIŠKA.

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą: BMW Individual kolekcijos asortimente rasite daugiau kaip šimtą kerinčių kėbulo spalvų, kurios jūsų asmeniniam BMW automobiliui suteiks išskirtinę išvaizdą. Nuo Macao Blue mėlynos iki pilkos Lime Rock Grey. Nuo oranžinės Fire Orange iki juodos Frozen Black. Nesvarbu, ar rinksitės matinę ar žvilgią kėbulo spalvą, kerinčią ar itin ryškią – visos spalvos įkvėps savo tobulu spindesiu ir efektingu spalvų gyliu. Rezultatas – dėl mūsų aukščiausios kokybės kėbulo dažų jūsų automobilis atsidurs dėmesio centre žvelgiant iš bet kurio kampo. Būsite pastebimi visur – prie savo namų, vingiuotame Alpių serpantine ar palmių apsuptoje plačioje rivjeroje. Bet kuriuo atveju, užtikrintai išreikšite savo stilių ir charakterį.

SPINDINTI METALIZUOTA DAŽŲ APDAILA

BMW M4 Competition kupė (G82) 2021 BMW Individual violetinės Thundernight metalizuotos spalvos trijų ketvirčių priartintas vaizdas iš viršaus

Švytinčios perspektyvos galia alsuojančioms galimybėms. Šviesos spindulius laužiančios žvilgios BMW Individual kolekcijos kėbulo dažų spalvos išraiškingai atskleis charakteringus jūsų BMW kontūrus, kurie taps itin pastebimi prieš saulę. Galėsite nepaliaujamai žavėtis nepakartojamu krintančios šviesos kuriamu tviskėjimo efektu ir fantastišku žvilgesiu. Daugybė ekspresyvių spalvų jūsų BMW pavers ypatingu automobiliu ir tuo pačiu leis išlaikyti individualų stilių.

ĮSPŪDINGA MATINĖ DAŽŲ APDAILA

BMW M4 Competition kupė (G82) 2021 pilkos Frozen Dark Grey metalizuotos spalvos priartintas priekinis vaizdas iš viršaus

Rinkitės matinius BMW Individual kėbulo dažus ir leiskite savo BMW dar labiau prikaustyti aplinkinių žvilgsnius. Matinės spalvos akivaizdžiai išryškins sportišką, galia spinduliuojantį jūsų automobilio dizainą ir suteiks ypatingai šiuolaikišką išvaizdą. Vis dėl to, didžiausias matinių spalvų privalumas yra tas, kad jaudinantis tiksliai nulietų jūsų automobilio kontūrų žaismas išraiškingai atsiskleis beveik visomis apšvietimo sąlygomis, todėl akis visada džiugins itin ekspresyvaus eksterjero visuma.

BMW Individual kolekcija siūlo išskirtines BMW M serijos individualizavimo galimybes, užtikrinsiančias neįtikėtinai savitą efektą ir didžiausią ekspresiją.
Markus Flasch, BMW M GmbH generalinis direktorius

BMW INDIVIDUAL DAŽŲ APDAILA BMW X MODELIAMS

Keturi skirtingi BMW X modeliai, užtvėrę užmiesčio kelią

Išskirtiniai aukštos kokybės BMW Individual kėbulo dažai jūsų X modeliui suteiks ypatingą išvaizdą. Nesvarbu, ar pasirinksite tokias itin ryškias spalvas kaip Atlantis, Le Mans Blue ar Java Green, ar matines spalvas, pavyzdžiui, Frozen Black arba Frozen Marina Bay Blue, sportišką automobilio eksterjerą visada pritaikysite individualiems poreikiams, o savo didesnio pravažumo kupė (SAC) arba SAV automobiliui suteiksite individualią, dinamišką arba išskirtinę išvaizdą. Susidomėjote? BMW Individual vizualizatorius leis susidaryti pirmąjį įspūdį.

BMW M4 Competition Edition x KITH su BMW Individual pilna Merino odos apdaila juodos spalvos ir M Carbon išgaubtomis sėdynėmis M trijų atspalvių

BMW INDIVIDUAL ODINIAI APMUŠALAI: ĮSTABIAI NUOSTABŪS.

Išreikškite savo stilių. Ir tai darykite rafinuotai. Rinkitės nepriekaištingos kokybės BMW Individual kolekcijos smulkios struktūros Merino odą. Jūsų BMW interjerą ji pavers išskirtiniu ir individualiu. BMW Individual kolekcijoje rasite įspūdingai platų medžiagų, spalvų ir jų derinių asortimentą.
Susikurkite savo interjerą patys – nuo ypatingai sportiško iki atletiškai elegantiško ir prabangaus, rinkitės vieną spalvą arba dviejų spalvų derinius, subtilias arba itin kontrastingas apmušalų siūles ir aukščiausios kokybės Alcantara medžiagą. Įvairios išskirtinių odinių apmušalų pasirinkimo galimybės leis susikurti jūsų BMW dizainą iki smulkiausios detalės ir patenkins individualius jūsų poreikius.

BMW Individual kolekcija leidžia mūsų klientams itin stilingai plaukti prieš srovę, pranokti visus esamus standartus ir tuo pačiu visapusiškai išreikšti individualų charakterį.
Lothar Schupet, Patariamosios klientų valdybos vadovas, BMW M prekių ženklo vadovas
BMW Individual aukštos kokybės medienos Fineline Black interjero apdaila su aliuminio intarpais, vaizdas iš arti

BMW INDIVIDUAL INTERJERO APDAILA : TIESIOG TOBULA.

Dėmesį prikaustantys paviršiai: įspūdingos BMW Individual interjero apdailos detalės jūsų automobilio salonui suteiks itin išskirtinio, sportiško arba prabangaus dekoratyvumo, visiškai atitiksiančio jūsų skonį ir automobilio charakterį. Visas apdailos detales vienija kai kas bendra: Jos visos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, tolesniame gamybos procese yra nepriekaištingai apdirbamos ir įkvepia savo tobulu paviršių išbaigtumu. Rinkitės akyto aliuminio, anglies pluošto arba rafinuotą medienos apdailą ir savo BMW automobilio interjere kurkite intriguojančius kontrastus arba tarpusavyje derinkite išraiškingas apdailos detales ir odinius apmušalus.

BMW M4 Competition kupė (G82) 2021 BMW Individual žalios Signal Green spalvos, vartų fone stovinčio automobilio vaizdas iš priekio

SUSIKURKITE SAVO BMW SU BMW INDIVIDUAL ĮRANGA

BMW Individual vizualizatorius leis sukurti tikslų jūsų įsivaizduojamo BMW vaizdą. Susikurkite savo svajonių dizainą – pasirinkite jums patinkančią kėbulo spalvą, apmušalus, dekoratyvias apdailos juostas ir lengvojo lydinio ratlankius. Įkvėpkite save – su BMW Individual tai taps įmanoma.
BMW Individual M Shadow Line priekinių žibintų vaizdas iš arti
BMW Individual durelių slenkstis, BMW M Town vaizdas iš arti
BMW M5 sedanas M priekinės grotelės iš blizgios M Shadow Line

NEPRIEKAIŠTINGAI SUDERINTI AKCENTAI

Suteikite savo BMW ypatingų charakterio atspalvių. Tai įgyvendinsite pasitelkę išskirtines BMW Individual dizaino detales. Rinkitės įspūdingus spalviniais akcentais išsiskiriančius lengvojo lydinio ratlankius, individualizuotą durelių slenksčių apdailą, siūlėmis dekoruotas sėdynių atramas galvai, prabangius dviejų arba trijų spalvų derinio apmušalus arba elegantiškos išvaizdos Alcantara medžiaga aptrauktą vairą, kurį itin tvirtai laikysite rankose. Taip pat galite pasirinkti itin blizgios juodos spalvos detales, nepriekaištingai derėsiančias prie žvilgios M Shadow Line automobilio kėbulo spalvos – priekinių grotelių rėmą, išorinius veidrodėlius arba galinį aptaką. Nepaprastai įspūdingi ir su niekuo nesupainiojami yra ir M Shadow Line žibintai – visos chromuotos pagrindinių priekinių žibintų detalės yra juodos spalvos. Kad ir ką bepasirinksite, ypatingos aukštos kokybės BMW Individual įrangos galimybės leis tinkamai sudėlioti akcentus ir tobulai užbaigs individualią jūsų BMW automobilio išvaizdą.

IŠSKIRTINĖS LAIDOS YPATINGI BMW M MODELIAI

BMW M4 Competition x KITH ir FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition– tai du ypatingi itin riboto leidimo BMW M modeliai, vienodai sužavėję ne tik tarptautinius ekspertus, bet ir plačiąją visuomenę. Nors abu modeliai buvo išparduoti per rekordiškai trumpą laiką,vis dar verta panagrinėti BMW Individual vaidmenį, kurį ši serija suvaidino modelių gamyboje.

Skaityti daugiau
BMW M4 Competition Edition x KITH (G82) 2020 BMW Individual juodos Frozen Black spalvos vaizdas pilkame fone iš viršaus

EDTION x KITH – UŽVALDO GATVES

Mados ir geriausių techninių charakteristikų derinys Niujorko mados pasaulio ženklo Kith ir BMW M bendro darbo rezultatas – įspūdingas BMW M4 Competition x KITH. Tai su niekuo nesupainiojamas automobilis, galintis drąsiai puikuotis savo dizainu, dinamika, patikimumu, galia, veržlumu ir geriausiomis techninėmis charakteristikomis. Ypatingas šio automobilio eksterjero akcentas – akivaizdžiai pastebimas Kith logotipas. Be to, galima rinktis šias BMW Individual kėbulo spalvas: Frozen Black, Frozen Dark Silver ir Frozen Brilliant White. Interjere dėmesį prikaustys išskirtinio dizaino išgaubtos M Carbon sėdynės su M serijai būdingų spalvų derinio apmušalais – juodos, žydros ir raudonos spalvos.
FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition (F87) 2020 BMW Individual juodos Frozen Black spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, ranka dažyto priekinio bamperio apdailos vaizdas iš arti

EDITION FUTURA 2000 – GATVĖ. MENAS.

Stulbinantis meno kūrinys ant keturių ratų: Itin riboto leidimo FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition kitus automobilius pranoksta savo įranga, dekoruota menininko rankomis. Niujorko menininkas FUTURA 2000 yra žinomas dėl jo kūrybai būdingos spalvinės gamos, koncentrinių formų ir kinetinių kompozicijų. Kompaktiškam šios serijos sportinio automobilio modeliui tarptautiniu mastu žinomas gatvės menininkas suteikė išskirtinį eksterjerą bei interjerą ir nepakartojamai maištingą charakterį. Ypatingai dėmesį prikaustančios interjero detalės – tai BMW Individual apdaila, kuria dekoruota prietaisų plokštė ir centrinis valdymo pultas. Šie paties menininko rankomis dažyti dekoro elementai kiekvieną automobilį paverčia unikaliu meno kūriniu.
BMW M3 Competition sedanas (G80) 2021 BMW Individual žalios metalizuotos Isle of Man Green spalvos, trijų ketvirčių vaizdas posūkyje

SUSIPAŽINKITE SU GALINGAISIAIS BMW M MODELIAIS

Nuostabiausio pavidalo adrenalino suteiksianti dinamika – tai puikių techninių charakteristikų BMW M automobiliai, besipuikuojantys individualiam skoniui pritaikyta išvaizda ir išskirtinėmis BMW Individual dizaino detalėmis. Pasiduokite kerinčioms automobilių sporto dvasia alsuojančioms ambicijoms.
BMW M4 CS (G82) 2021, vaizdas iš šono su M Performance Parts dalimis

BMW M PERFORMANCE PARTS DALIŲ ASORTIMENTAS

Nevaržomas sportinis individualumas: automobilių sporto įkvėpti BMW M Performance Parts produktai išsiskiria bekompromise kokybe, ypatinga estetika ir tobula dinamika. Šios detalės jūsų BMW automobiliui suteiks tikra lenktynių dvasia alsuojantį charakterį.
BMW M760Li xDrive sedanas (G11 G12) 2019 pilkos metalizuotos Frozen Dark Silver spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono miesto fone

UNIKALI – BMW LUXURY PRABANGOS KLASĖ

Susipažinkite su šiais išskirtiniais automobiliais – jie žavi savo progresyviu dizainu, įspūdinga galia, neprilygstama vairavimo dinamika ir sportiškumo bei elegancijos harmonija. Susipažinkite su BMW Luxury klase
FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition (F87) 2020, V forma išsirikiavę du modeliai pilkame fone

ŠIUOLAIKINIS BŪDAS PROPAGUOTI MENĄ

Išsamiai susipažinkite su pagrindiniu kultūriniu BMW Group vaidmeniu modernaus ir šiuolaikinio meno, džiazo ir klasikinės muzikos bei architektūros ir dizaino srityse.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW M2 Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): ---
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): ---


BMW M3 sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 224-223

BMW M3 Competition sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,2–10,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 231-227

BMW M4 serijos kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,1–9,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 230–226

BMW M4 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 224–223

BMW M5 Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,3–11,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 259–253

BMW M8 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 260–251

BMW M8 Competition kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,6–11,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 264–255

BMW X6 M:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,3–13,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 305–299

BMW X6 M Competition
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,3–13,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 305–299

BMW M340d xDrive sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,2–7,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 188–172

BMW Z4 M40i Roadster:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 182–177

BMW M760Li xDrive sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,5–12,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 285–282

BMW M850i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8–10,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 247–242

BMW M850i xDrive kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9–10,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 248–246

BMW X7 M50i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,8–12,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 292–280

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP.  Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos vei elektros energijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M2 Competition:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): ---
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): ---

  BMW M3 sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 224-223

  BMW M3 Competition sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,2–10,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 231-227

  BMW M4 serijos kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,1–9,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 230–226

  BMW M4 Competition kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 224–223

  BMW M5 Competition:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,3–11,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 259–253

  BMW M8 Competition kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–11,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 260–251

  BMW M8 Competition kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,6–11,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 264–255

  BMW X6 M:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,3–13,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 305–299

  BMW X6 M Competition
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,3–13,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 305–299

  BMW M340d xDrive sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,2–7,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 188–172

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 182–177

  BMW M760Li xDrive sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,5–12,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 285–282

  BMW M850i xDrive kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,8–10,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 247–242

  BMW M850i xDrive kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9–10,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 248–246

  BMW X7 M50i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,8–12,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 292–280

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP.  Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos vei elektros energijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.