Šeši BMW M modeliai su BMW Individual dažų apdaila vaizdas iš viršaus

BMW INDIVIDUAL

STILIUS LAIMI PRIEŠ PAPRASTUMĄ.

Jūs renkatės stilių, ne taisykles. Trokštate netikėtumų ir unikalumo. Kodėl to nepademonstravus kitiems? Su jūsų poreikius tobulai atitinkančiu BMW automobiliu. BMW Individual kolekcija leis išryškinti jūsų charakterį ypatingu būdu. Kad ir ką bepasirinktumėte – žavingą kėbulo spalvą, įspūdingus odinius apmušalus ar nepriekaištingai derančias aukštos kokybės detales. Išsiskirkite iš minios demonstruodami tik jums būdingą stilių ir rinkitės savitus eksterjero bei interjero akcentus, akimirksniu prikaustysiančius aplinkinių dėmesį. Juk stilius taip pat yra charakterio išraiška.

Skaityti daugiau
BMW INDIVIDUAL STILIUS LAIMI PRIEŠ PAPRASTUMĄ.

NEVARŽOMAS DIZAINAS TURI SAVO VARDĄ.

Išskirtinis būdas atskleisti savo charakterį: mėgaukitės jaudinančiais BMW Individual kolekcijos meno kūriniais, nepriekaištingai sukurtų produktų versijomis ir įkvepiančiomis įrangos savybėmis, susipažinkite su rinktiniais pavyzdžiais, demonstruojančiais daugybę įvairiausių BMW Individual galimybių.

Skaityti daugiau
BMW M3 sedano (G80) 2021 BMW Individual žalios Verde Mantis spalvos trijų ketvirčių vaizdas ir BMW M3 sedano (G80) 2021 BMW Individual žalios Mint Green spalvos priekio pjūvis iš arti iš paukščio skrydžio

BMW INDIVIDUAL DAŽŲ APDAILA: NEVARŽOMA ASMENYBĖS IŠRAIŠKA.

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą: su BMW Individual galite rinktis iš 150 įspūdingų automobilio dažų apdailos asortimento, leisiančio susikurti išskirtinį, individualios išvaizdos BMW automobilį. Nuo Macao Blue mėlynos iki Lime Rock Grey pilkos. Nuo Fire Orange oranžinės iki Frozen Black juodos. Metalizuota ar ne, subtiliai  elegantiška ar traukianti akį – bet kuri apdaila įkvepia nepriekaištingu spalvų blizgesiu ir sodrumu. Aukščiausia mūsų dažų apdailos kokybė užtikrina: Jūsų automobilis trauks akį, nesvarbu kuriuo kampu į jį bepažvelgtumėte. Nesvarbu, ar automobilis stovi priešais Jūsų namus, rieda vingiuotais Alpių keliais ar skrieja palmėmis šnarančia Žydrąja pakrante. Galite būti tikri: Jūsų automobilis išsiskiria savo stiliumi ir charakteringais bruožais.

TVIRTO CHARAKTERO IR AUKŠTOS KOKYBĖS SINTEZĖ.

BMW Individual siekis – pabrėžti unikalius Jūsų bruožus ir tikrąjį išskirtinumą. Susikurkite automobilį, idealiai atitinkantį individualius Jūsų poreikius – tiek dėl įspūdingos automobilio išvaizdos, spalvų, tiek dėl bekompromisės kokybės ir rankomis ištobulintų detalių. Būtent todėl didelė dalis dažų apdailos preciziškai atliekama rankomis, patikrinant kiekvieną detalę atskirai ir įsitikinant, kad ji atitinka aukščiausius kokybės kriterijus.

BMW M3 sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,0–10,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 227–231


BMW X7 M60i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,1–12,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 274–292


BMW  XM[1]:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,4–1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 32–36


BMW M8 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,2–11,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 255–264


BMW M4 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 223–224


BMW M3 Competition M xDrive Touring:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,1–10,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 229–235


BMW M5 Competition sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,1–11,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 253–259

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, Vokietija ir apsilankę.

Skaityti daugiau
BMW 7 serijos G70 BMW Individual Liquid Copper vario spalvos, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

IŠSKIRTINĖ DVIEJŲ ATSPALVIŲ DAŽŲ APDAILA.

Leiskitės į kelią su dar spalvingesniu 7 serijos BMW. Aukščiausios kokybės dviejų atspalvių apdaila atveria dar platesnes galimybes renkantis 7 serijos BMW automobilio stilių. Pasirinkite Jums labiausiai patinkančią apatinės automobilio kėbulo dalies spalvą iš plačios dažų spalvų paletės ir derinkite ją su viena iš dviejų kontrastingų viršutinės kėbulo dalies spalvų, sukurdami ypatingos ir unikalios išvaizdos automobilį. Preciziška Coach Line linija – tarsi išskirtinis bruožas, atskiriantis du atspalvius vieną nuo kito. Neprilygstamos kokybės dviejų atspalvių apdaila meistriškai išgaunama rankomis, atliekant maskavimo ir poliravimo darbus, kad automobilio paviršius būtų glotnus ir išbaigtas.

SPINDINTI METALIZUOTA DAŽŲ APDAILA

BMW M4 Competition kupė (G82) 2021 BMW Individual violetinės Thundernight metalizuotos spalvos trijų ketvirčių priartintas vaizdas iš viršaus

Švytinčios perspektyvos galia alsuojančioms galimybėms. Šviesos spindulius laužiančios žvilgios BMW Individual kolekcijos kėbulo dažų spalvos išraiškingai atskleis charakteringus jūsų BMW kontūrus, kurie taps itin pastebimi prieš saulę. Galėsite nepaliaujamai žavėtis nepakartojamu krintančios šviesos kuriamu tviskėjimo efektu ir fantastišku žvilgesiu. Daugybė ekspresyvių spalvų jūsų BMW pavers ypatingu automobiliu ir tuo pačiu leis išlaikyti individualų stilių.

ĮSPŪDINGA MATINĖ DAŽŲ APDAILA

BMW M4 Competition kupė (G82) 2021 pilkos Frozen Dark Grey metalizuotos spalvos priartintas priekinis vaizdas iš viršaus

Rinkitės matinius BMW Individual kėbulo dažus ir leiskite savo BMW dar labiau prikaustyti aplinkinių žvilgsnius. Matinės spalvos akivaizdžiai išryškins sportišką, galia spinduliuojantį jūsų automobilio dizainą ir suteiks ypatingai šiuolaikišką išvaizdą. Vis dėl to, didžiausias matinių spalvų privalumas yra tas, kad jaudinantis tiksliai nulietų jūsų automobilio kontūrų žaismas išraiškingai atsiskleis beveik visomis apšvietimo sąlygomis, todėl akis visada džiugins itin ekspresyvaus eksterjero visuma.

BMW INDIVIDUAL DAŽŲ APDAILA BMW X MODELIAMS.

BMW X visų automobilių nuotrauka iš viršaus sustatytų x forma

Išskirtiniai aukštos kokybės BMW Individual kėbulo dažai jūsų X modeliui suteiks ypatingą išvaizdą. Nesvarbu, ar pasirinksite tokias itin ryškias spalvas kaip Atlantis, Le Mans Blue ar Signal Green, ar matines spalvas, pavyzdžiui, Frozen Black arba Frozen Marina Bay Blue, sportišką automobilio eksterjerą visada pritaikysite individualiems poreikiams, o savo didesnio pravažumo kupė (SAC) arba SAV automobiliui suteiksite individualią, dinamišką bei išskirtinę išvaizdą. Susidomėjote? BMW  Individual  vizualizatorius leis susidaryti pirmąjį įspūdį.

BMW Individual kolekcija siūlo išskirtines BMW M serijos individualizavimo galimybes, užtikrinsiančias neįtikėtinai savitą efektą ir didžiausią ekspresiją.
Markus Flasch, BMW M GmbH generalinis direktorius
BMW XM G09 BMW interjeras Individual Merino odos apmušalai su išskirtiniais elementais ant galinės sėdynės sėdinti moteris

BMW INDIVIDUAL APMUŠALAI: PRABANGA SPINDINTIS AUTOMOBILIO SALONAS.

Išreikškite savo individualų stilių su nepriekaištinga BMW Individual smulkios struktūros Merino oda. Ji suteikia Jūsų BMW interjerui išskirtinumo bei individualumo. Tačiau svarbiausia, kad su BMW Individual galite rinktis iš įspūdingos gausybės medžiagų, spalvų ir derinių. Nuo itin sportiško, elegantiško ir prabangaus iki vienspalvio ar dvispalvio, su diskretiškai kontrastuojančiomis siūlėmis ar charakteringu kontrastiniu siuvinėjimu. Rinkdamiesi iš šio plataus apmušalų asortimento, galėsite iki menkiausių smulkmenų susikurti savo individualų BMW, tobulai atitinkantį Jūsų norus.

BMW Individual kolekcija leidžia mūsų klientams itin stilingai plaukti prieš srovę, pranokti visus esamus standartus ir tuo pačiu visapusiškai išreikšti individualų charakterį.
Lothar Schupet, Patariamosios klientų valdybos vadovas, BMW M prekių ženklo vadovas

STILINGA SMULKIOS STRUKTŪROS MERINO ODA.

BMW M4 kabrioletas G83 M Carbon sėdynės fiona red raudonos/juodos spalvos

Čia prasideda tobulumas: aukščiausios kokybės BMW Individual smulkios struktūros Merino odos apdaila gimsta iš kruopščios medžiagų atrankos. Iki gamybos procesų atkeliauja tik aukščiausios kokybės natūralios medžiagos. Spalva išgaunama būgninės pigmentacijos būdu – šio proceso metu medžiagos apdirbamos itin kruopščiai. Oda nėra tiesiog dirbtinai nudažoma – šis procesas užtrunka daugybę valandų, kol medžiaga tobulai paruošiama naudojimui. Tokiu būdu apdirbta oda išlieka minkšta ir elastinga. Taip paruošta oda pasižymi puikiomis pralaidumo savybėmis, tad ji tobulai tinkama Jūsų BMW automobilio salono apdailai.

PRABANGUS KAŠMYRAS.

BMW 7 serijos G70 priekinės sėdynės Smoke White baltos/Light Grey pilkos spalvos

Unikalus derinys: pasinerkite į tobulą 7 serijos BMW automobilio komfortą, kurį sukuria prabangus BMW Individual Merino odos/kašmyro vilnos derinys su išskirtiniais elementais. Šie apmušalai užburs ne tik išskirtiniu švelnumu  ̶  tai itin patvari, nesusidėvinti medžiaga, tad ji idealiai tinkama naudoti BMW automobilio interjere. Dėl orui laidžių ir šilumą sulaikančių savybių ši medžiaga padeda palaikyti malonią temperatūrą automobilio salone, kai lauke labai karšta ar šalta. Natūralus ir subtilus apmušalų aromatas nuteiks itin maloniai,o praktiška ir patogi apmušalų medžiaga suteiks ypatingo komforto ir prabangos pojūtį.

BMW Individual interjero apdaila iš itin blizgaus aliuminio audinio

BMW INDIVIDUAL INTERJERO APDAILA: TOBULA IKI MENKIAUSIOS DETALĖS.

Žvilgsnį traukia ne tik automobilio išorė: su įspūdingomis BMW Individual automobilio salono apdailos galimybėmis galėsite susikurti visiškai išskirtinius, sportiškus ar prabangius savo BMW interjero akcentus. Galite rinktis iš itin plataus asortimento pagal savo asmeninį skonį ir Jūsų automobilio charakterį. Visus mūsų siūlomus apdailos elementus sieja vienas bendras bruožas: jie gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios preciziškai paruošiamos iki nepriekaištingų apdailos elementų. Galite rinktis aliuminio tinklelį, anglies pluoštą ar rafinuotą medieną, sukursiančius Jūsų BMW automobilio salone akį traukiančius akcentus. Įstabi automobilio salono ir nepriekaištinga apdailos elementų darna su odiniais apmušalais sukuria išties įspūdingą efektą.

BMW M4 Competition kupė (G82) 2021 BMW Individual žalios Signal Green spalvos, vartų fone stovinčio automobilio vaizdas iš priekio

SUSIKURKITE JUMS PATINKANTĮ AUTOMOBILĮ SU BMW INDIVIDUAL DAŽŲ APDAILA JAU DABAR.

BMW Individual vizualizatorius leis sukurti tikslų jūsų įsivaizduojamo BMW paveikslą. Pasirinkite individualią dažų apdailą arba ieškokite įkvėpimo – su BMW Individual viskas įmanoma.
BMW Individual M Shadow Line priekinių žibintų vaizdas iš arti
BMW Individual durelių slenkstis, BMW M Town vaizdas iš arti
BMW M5 sedanas M priekinės grotelės iš blizgios M Shadow Line

NEPRIEKAIŠTINGAI SUDERINTI AKCENTAI

Suteikite savo BMW ypatingų charakterio atspalvių. Tai įgyvendinsite pasitelkę išskirtines BMW Individual dizaino detales. Rinkitės įspūdingus spalviniais akcentais išsiskiriančius lengvojo lydinio ratlankius, individualizuotą durelių slenksčių apdailą, siūlėmis dekoruotas sėdynių atramas galvai, prabangius dviejų arba trijų spalvų derinio apmušalus arba elegantiškos išvaizdos Alcantara medžiaga aptrauktą vairą, kurį itin tvirtai laikysite rankose. Taip pat galite pasirinkti itin blizgios juodos spalvos detales, nepriekaištingai derėsiančias prie žvilgios M Shadow Line automobilio kėbulo spalvos – priekinių grotelių rėmą, išorinius veidrodėlius arba galinį aptaką. Nepaprastai įspūdingi ir su niekuo nesupainiojami yra ir M Shadow Line žibintai – visos chromuotos pagrindinių priekinių žibintų detalės yra juodos spalvos. Kad ir ką bepasirinksite, ypatingos aukštos kokybės BMW Individual įrangos galimybės leis tinkamai sudėlioti akcentus ir tobulai užbaigs individualią jūsų BMW automobilio išvaizdą.

IŠSKIRTINĖS LAIDOS YPATINGI BMW M MODELIAI

BMW M4 Competition x KITH ir FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition– tai du ypatingi itin riboto leidimo BMW M modeliai, vienodai sužavėję ne tik tarptautinius ekspertus, bet ir plačiąją visuomenę. Nors abu modeliai buvo išparduoti per rekordiškai trumpą laiką,vis dar verta panagrinėti BMW Individual vaidmenį, kurį ši serija suvaidino modelių gamyboje.

Skaityti daugiau
BMW M4 Competition Edition x KITH (G82) 2020 BMW Individual juodos Frozen Black spalvos vaizdas pilkame fone iš viršaus

EDTION x KITH – UŽVALDO GATVES

Mados ir geriausių techninių charakteristikų derinys Niujorko mados pasaulio ženklo Kith ir BMW M bendro darbo rezultatas – įspūdingas BMW M4 Competition x KITH. Tai su niekuo nesupainiojamas automobilis, galintis drąsiai puikuotis savo dizainu, dinamika, patikimumu, galia, veržlumu ir geriausiomis techninėmis charakteristikomis. Ypatingas šio automobilio eksterjero akcentas – akivaizdžiai pastebimas Kith logotipas. Be to, galima rinktis šias BMW Individual kėbulo spalvas: Frozen Black, Frozen Dark Silver ir Frozen Brilliant White. Interjere dėmesį prikaustys išskirtinio dizaino išgaubtos M Carbon sėdynės su M serijai būdingų spalvų derinio apmušalais – juodos, žydros ir raudonos spalvos.
FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition (F87) 2020 BMW Individual juodos Frozen Black spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, ranka dažyto priekinio bamperio apdailos vaizdas iš arti

EDITION FUTURA 2000 – GATVĖ. MENAS.

Stulbinantis meno kūrinys ant keturių ratų: Itin riboto leidimo FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition kitus automobilius pranoksta savo įranga, dekoruota menininko rankomis. Niujorko menininkas FUTURA 2000 yra žinomas dėl jo kūrybai būdingos spalvinės gamos, koncentrinių formų ir kinetinių kompozicijų. Kompaktiškam šios serijos sportinio automobilio modeliui tarptautiniu mastu žinomas gatvės menininkas suteikė išskirtinį eksterjerą bei interjerą ir nepakartojamai maištingą charakterį. Ypatingai dėmesį prikaustančios interjero detalės – tai BMW Individual apdaila, kuria dekoruota prietaisų plokštė ir centrinis valdymo pultas. Šie paties menininko rankomis dažyti dekoro elementai kiekvieną automobilį paverčia unikaliu meno kūriniu.

BMW M850i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 245–239


BMW M4 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8–10,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 223–230


BMW i4 M50 Gran kupė:
Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 18,1–22,5
Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP  km[2]: 414–520


Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į  bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus.  Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę.

Skaityti daugiau
BMW M3 Competition sedanas (G80) 2021 BMW Individual žalios metalizuotos Isle of Man Green spalvos, trijų ketvirčių vaizdas posūkyje

SUSIPAŽINKITE SU GALINGAISIAIS BMW M MODELIAIS

Nuostabiausio pavidalo adrenalino suteiksianti dinamika – tai puikių techninių charakteristikų BMW M automobiliai, besipuikuojantys individualiam skoniui pritaikyta išvaizda ir išskirtinėmis BMW Individual dizaino detalėmis. Pasiduokite kerinčioms automobilių sporto dvasia alsuojančioms ambicijoms.
BMW M4 CS (G82) 2021, vaizdas iš šono su M Performance Parts dalimis

BMW M PERFORMANCE PARTS DALIŲ ASORTIMENTAS

Nevaržomas sportinis individualumas: automobilių sporto įkvėpti BMW M Performance Parts produktai išsiskiria bekompromise kokybe, ypatinga estetika ir tobula dinamika. Šios detalės jūsų BMW automobiliui suteiks tikra lenktynių dvasia alsuojantį charakterį.
BMW M760Li xDrive sedanas (G11 G12) 2019 pilkos metalizuotos Frozen Dark Silver spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš šono miesto fone

UNIKALI – BMW LUXURY PRABANGOS KLASĖ

Susipažinkite su šiais išskirtiniais automobiliais – jie žavi savo progresyviu dizainu, įspūdinga galia, neprilygstama vairavimo dinamika ir sportiškumo bei elegancijos harmonija. Susipažinkite su BMW Luxury klase
FUTURA 2000 suprojektuotas BMW M2 Edition (F87) 2020, V forma išsirikiavę du modeliai pilkame fone

ŠIUOLAIKINIS BŪDAS PROPAGUOTI MENĄ

Išsamiai susipažinkite su pagrindiniu kultūriniu BMW Group vaidmeniu modernaus ir šiuolaikinio meno, džiazo ir klasikinės muzikos bei architektūros ir dizaino srityse.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

BMW M2 kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,6–10,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 218–230


BMW M3 sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,0–10,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 227–231


BMW M3 Competition sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8–10,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 223–230


BMW M3 Competition M xDrive Touring:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,1-10,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 229–235


BMW M4 kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,9–10,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 226–230


BMW M4 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,8–10,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 223–230


BMW M5 Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,1–11,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 253–259


BMW M8 Competition kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,0–11,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 251–260


BMW M8 Competition kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,2–11,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 255–264


BMW X3 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,6–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 250–241


BMW X4 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 247–238


BMW X5 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,8–13,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 288–296


BMW X6 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,6–12,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 284–293


BMW XM[1]:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,4–1,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 32–36


BMW M340i xDrive sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–8,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177–192


BMW Z4 M40i Roadster:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,9–8,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179–184

 

BMW i7 M70 xDrive sedanas[3]:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 20,8–23,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu):[2]: 460–488


BMW M850i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 239–245


BMW M850i xDrive kabrioletas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,7–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 243–249


BMW X5 M60i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,5–12,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 261–283


BMW X6 M60i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,4–13,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 258–278


BMW X7 M60i xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,1–12,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 274–292


BMW i4 M50 Gran kupė:
Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 18,1–22,5
Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 414–520

 

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija