BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Puiki apdaila, medžiagos ir dizainas - viskas spinduliuoja jūsų asmenybės unikalumu.

Tobulas įkvėpimo ir kūrybiškos laisvės derinys. Būtent tokia ir yra BMW Individual kolekcija. Su daugybe įrangos parinkčių išties paprasta susikurti individualų BMW. Vos tik pradėję konfigūruoti savo automobilį galėsite rinktis iš puikiai derančių BMW Individual įrangos galimybių. Kiti priedai dar išskirtinesni. Iš daugybės rinktinių medžiagų ir stilingų joms pritaikytų dizaino detalių, kaip antai, spalvų ir formų, kiekvienai įrangos detalei turi būti taikoma daugybė proceso etapų. Ir visa tai turint tik vieną tikslą: sujungti tobulas detales į puikiai jūsų charakterį atspindintį BMW modelį.

Read more

BMW INDIVIDUAL DAŽŲ APDAILA.

Išreikšti savo asmeninį skonį žodžiais ypač sunku. Kita vertus, jį parodyti – lengva. Turėdama visa tai galvoje BMW Individual pasisėmė įkvėpimo iš brangiųjų akmenų atspalvių ir sukūrė daugybę išskirtinių dažų apdailų, kiekviena kurių puikiai papildo konkretaus modelio charakterį.
BMW Individual dažų apdaila – tikra gilios ir įspūdingos spalvos gairė: jų švytėjimas skiriasi priklausomai nuo krintančios spalvos kampo. Dalis apdailos intriguoja savo unikaliu mirgančiu efektu. Visa kita, kaip antai, šilkiniu blizgesiu puošta matinė apdaila, suteikia BMW išskirtinumo. Šios apdailos paslaptis – speciali daugiaetapiame procese taikyta pigmentacija. Matinei apdailai įstabumo ir išskirtinumo įspūdį suteikia puikiai deranti skaidri danga. Rezultatas neabejotinai puikiai išreikš jūsų asmeninį stilių.

DAUGIAU NEI VIEN TIK SPALVA.

Mėlyno tanzanito metalikas.

Eksterjero spalva spindi ryškiais tamsiai mėlynos spalvos pigmentais, kurie, apšviesti tviska turkiu.
Read more

Metalo sidabrinė spalva.

Dvi dažų apdailos ir smulkios aliuminio nanodalelės sukuria gilų blizgesį, dėl kurio paviršius atrodo tarytum skystas metalas.
Read more

Šampaninio kvarco metalikas.

Smulkūs veidrodiniai pigmentai po šampano spalvos paviršiumi kinta iš rudai auksinės į mėlynai violetinę spalvą ir puikiai išryškina automobilio kontūrus.
Read more

Almandino rudos spalvos metalikas.

Ši tamsiai ruda spalva tobulai pabrėžia tiesiog neprilygstamą automobilio išvaizdą. Į šią spalvą įeina pigmentų, tiesioginėje šviesoje sukuriančių daugybę skirtingų atspalvių ir leidžiančių pajusti tikrą prabangos pojūtį.
Read more

Pirito rudos spalvos metalikas.

Smulkūs sidabro spalvos pigmentai spindi po dažų apdaila, o apšviesti sukuria tikrą šviesos ir šešėlio sąveiką.
Read more

Frozen Brilliant baltas metalikas.

Unikali ir elegantiška dažų apdaila pabrėžia estetiškas automobilio linijas ir sukuria unikalų spindesį.
Read more

Azurito juodos spalvos metalikas.

Tiesioginėje šviesoje ši spalva kinta nuo juodos į tamsiai mėlyną su turkio akcentais – lygiai kaip ir tokio pat pavadinimo mineralas.
Read more

Mėnulio akmens metalikas.

Įvairiaspalviai pigmentai (pradedant mėlynai pilka ir baigiant aukso geltona spalva) suteikia paviršiui trimatį gylio įspūdį.
Read more

Rubino juodos spalvos metalikas.

Nesuskaičiuojamas skaičius pigmentų atspindi šviesą ir sukuria intensyvų juodos ar sodrios baklažano spalvos žvilgesį.
Read more

BMW INDIVIDUAL MERINO ODA.

Mūsų pojūčiai leis pajusti išskirtinę kokybę ir estetiką. Akys pastebės kiekvieną atspalvio niuansą. Puikios odos kvapas neliks neįvertintas. O rankos pajus įspūdingus paviršius ir tekstūras.
BMW Individual vertina visas šias ypatybes, todėl didžiausią dėmesį kreipia į tai, kaip Merino oda apdirbama. Viskas prasideda nuo originalios odos pasirinkimo ir kirpimo: BMW Individual dirbtuvėse naudojami tik specialių galvijų veislių neranduoti ir nepažeisti kailiai. Odai dažyti naudojamas specialus mirkimo į kubilą procesas, po kurio odos paviršiaus nereikia apdirbti. Oda išlieka natūrali, kvėpuojanti ir itin komfortiška.
Tikslios siūlės, dekoratyvinės rankų darbo perforacijos ir vamzdeliai suteikia menišką kontrastą ir įspūdingą akcentą. Dėl bekompromisio tobulumo siekio BMW Individual Merino oda paverčiama į išties įspūdingą produktą visiems jūsų pojūčiams.

SIMFONIJA POJŪČIAMS.

Opalų baltos spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Filigrano juostelės ir kontrastingos siūlės išryškina individualų interjero charakterį.
Read more

Opalų baltos spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Elegantiškų jachtų įkvėptas atspalvis tiesiog spinduliuoja Viduržemio jūros prabangą.
Read more

Amaro rudos spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Ši spalva idealiai dera prie BMW Individual pelenų baltos spalvos medžio apdailos.
Read more

Platinos spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Šviesus atspalvis papildo erdvų interjerą ir sukuria išties unikalų įvaizdį.
Read more

Platinos spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Akį ypač patrauks Merino odą puošiančios rankomis integruotos juodos spalvos juostelės.
Read more

Muskato riešuto spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Aukščiausios klasės išvaizda ir pojūtis, kurio šešėlis atspindės laiko dvasią.
Read more

Kašmyro stiliaus dramblio kaulo spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Šis elegantiškas atspalvis pabrėžia šviesaus ir plataus interjero erdvumą.
Read more

Karamelės spalvos smulkaus rašto Merino oda.

Tartufo spalvos smulkaus rašto Merino oda iš BMW Individual sudaryta iš aukštos kokybės odos, rankų darbo akcentų - banguoto stiliaus siūlių, rankomis austų juostelių ir kontrastingos spalvos siūlių. BMW Individual Alcantara stogo danga suteikia automobilio interjerui išskirtinės kokybės įspūdį.
Read more

BMW INDIVIDUAL INTERJERO APDAILA.

Medžio detalių rašto negalima perskaityti, jį galima tik nuspėti. Toks įspūdis sukuriamas dėl įspūdingo medžių dydžio ir didingo jų grožio. Taip išreiškiamas glaudus ir amžinas medžio ir žmonijos ryšys.
BMW Individual interjere naudojama įmantri mediena iš viso pasaulio, kuriai apdirbti pasitelktas tik tobuliausias apdirbimo būdas. Bekompromisis gamybos proceso tikslumas išties būtinas. Šio proceso pradžia – rinktinių medžio dalių pjovimas į norimas formas. Tokia mediena tampa tikra interjero apdaila, kuri, per nesuskaičiuojamus proceso etapus yra apdorojama smėliu, lakuojama ir poliruojama tol, kol paviršius, rašto struktūra ir atspalviai atitinka pačius griežčiausius BMW Individual reikalavimus.
Automobiliuose taip pat naudojama ir blizgi geriausių pasaulyje pianinų gamintojų juodos spalvos apdaila, suteikianti BMW diskretiško išskirtinumo. Daugybę medžiagų užbaigia sudėtingo tinklelio stiliaus odinė interjero apdaila.

STRUKTŪRA TIKSLIAI APIBŪDINA AUTOMOBILIO CHARAKTERĮ.

Sen light rudos spalvos medžio apdaila.

Tai – išties išskirtiniu raštu pasižymintis japoniškas medis. Jo žvilgesį dar labiau sustiprina perlamutro efektas.
Read more

Juoda pianino spalvos apdaila.

Vertinantys pianino juodos spalvos apdailą bus maloniai nustebinti BMW Individual.
Read more

Baltos pelenų spalvos medžio apdaila.

Kai kalbama apie subtilų grožį, šios interjero apdailos nepralenks niekas.
Read more

BMW INDIVIDUAL ĮRANGA.

BMW Individual sudėtyje yra papildomų išskirtinių įrangos galimybių, kurių visos detalės orientuotos tik į vieną – tobulumą.

 • BMW Individual lengvo lydinio ratlankiai

  Dėl savo išskirtinio įvaizdžio BMW Individual lengvo lydinio ratlankiai ne tik nustato įmantrumo ir estetikos standartus, bet ir tobulai dera prie kiekvieno modelio serijos dizaino. Šių ratlankių matmenys taip pat atspindi aukščiausią kokybę.

 • Odinis vairas iš BMW Individual

  BMW Individual vairas ne tik puikiai juntamas rankose, bet ir užtikrina aukštą tik BMW Individual būdingą kokybę. Priklausomai nuo modelio, vaire integruojama kruopščiai apdirbta ir tiksliai pritaikyta žiedo formos medžio inkrustacija, dėl kurios ši BMW dalis atrodo dar išskirtinesnė. Įstabiai integruota ir BMW Individual emblema. Visi BMW vairai pasižymi viena bendra charakteristika – aukščiausios kokybės BMW Individual naudojama oda.

 • BMW Individual ženklinimas

  Vairuotojo unikalumą puikiai atspindi apšviesti kiekvienos kelionės metu pasitiksiantys BMW Individual užrašu puošti durelių slenksčiai. Dar vienas išskirtinumas taikomas BMW 7 serijos modeliui: BMW Individual užrašas ant galinės apdailos– tikra jūsų individualumo išraiška.

 • BMW Individual šaltkrepšis

  Koks yra pagrindinis BMW Individual įsipareigojimas? Tobulumo pojūtis visiems jūsų pojūčiams. BMW Individual šaltkrepšis ne tik puikiai derės prie automobilio interjero, bet ir padės išlaikyti reikiamą jame laikomų produktų temperatūrą.

 • Papildomos BMW Individual įrangos galimybės

  Siekiant dar labiau padidinti interjero išskirtinumą ir puikią išvaizdą, BMW Individual sukūrė papildomų kiekvienam modeliui pritaikytų įrangos parinkčių. Į jas įeina: Alcantara stogo danga iš BMW Individual, kurios tarytum šilkas minkštas paviršius užtikrina maloniai atviros aplinkos įspūdį. Be to, oda dengtas BMW Individual prietaisų skydelis pridės jūsų automobiliui aukščiausios klasės erdvės įspūdį ir puikią išvaizdą, kurią galėsite ne tik pamatyti, bet ir pajusti.